OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. március 5., csütörtök 12:25

RealAsensio írta:
ferni írta:

SOTE elég sok helyen tart órát, főleg ez a gyógyszerész kar tutira, sok épületbe járkálnak BPn. Nincs egy fix pont, hogy csak oda járnak
A legviccesebb, hogy sokszor több órájuk van az ELTE-en, mint a SOTE-en .
Szóval remélem sikerült még jobban beparáztatnom benneteket :mrgreen:
Nincs panik, de most nagyon korultekintonek kell lennunk. Megfordultak ugyanabban a laborban, de nem egyidoben, a fertozott diak angol nyelvu csoportba jar, a baratnom nem.
Nincs kizarva, hogy tovabbpasszoltak a virust mas diakoknak, es igy tovabb novekszik az esely a megfertozodesre. Mivel hosszu a lappangasi ido, nem tudni, hogy most akkor tovabbment a virus vagy nem, sajnos elobbire nagy az esely. Es mire kijonnek a tunetek, mar reg tovabbfertoznek masokat is.
Annyit tudok még, hogy a másik 15-16 csoporttársát is karanténba zárták. Szóval jó a buli ott.

Nekem a legjobb barátom jár a SOTE ugyanez gyógyszerész karára, szóval pacsi neked, lehet mi leszünk a kövik :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 5., csütörtök 12:24

Lemész a matróba, felszállsz a buszra, bárhol elkaphatod. Gondolom az illető sem teleporttal közlekedik, szóval ahol járkált, már rég szétküldhette a vírust.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. március 5., csütörtök 12:17

ferni írta:
RealAsensio írta: Baratnom a SOTE-ra jar. Kezdjek el parazni?
SOTE elég sok helyen tart órát, főleg ez a gyógyszerész kar tutira, sok épületbe járkálnak BPn. Nincs egy fix pont, hogy csak oda járnak
A legviccesebb, hogy sokszor több órájuk van az ELTE-en, mint a SOTE-en .
Szóval remélem sikerült még jobban beparáztatnom benneteket :mrgreen:
Nincs panik, de most nagyon korultekintonek kell lennunk. Megfordultak ugyanabban a laborban, de nem egyidoben, a fertozott diak angol nyelvu csoportba jar, a baratnom nem.
Nincs kizarva, hogy tovabbpasszoltak a virust mas diakoknak, es igy tovabb novekszik az esely a megfertozodesre. Mivel hosszu a lappangasi ido, nem tudni, hogy most akkor tovabbment a virus vagy nem, sajnos elobbire nagy az esely. Es mire kijonnek a tunetek, mar reg tovabbfertoznek masokat is.
:goat:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. március 5., csütörtök 12:07

RealAsensio írta: Baratnom a SOTE-ra jar. Kezdjek el parazni?
SOTE elég sok helyen tart órát, főleg ez a gyógyszerész kar tutira, sok épületbe járkálnak BPn. Nincs egy fix pont, hogy csak oda járnak
A legviccesebb, hogy sokszor több órájuk van az ELTE-en, mint a SOTE-en .
Szóval remélem sikerült még jobban beparáztatnom benneteket :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. március 5., csütörtök 11:10

Baratnom a SOTE-ra jar. Kezdjek el parazni?
:goat:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sastre » 2020. március 1., vasárnap 17:24

Egy kicsit többet vásárolnak az emberek, az tény. De igazából év közben is üresek a polcok hétvégenként, főleg a nagyobb helyeken, mert nincs elég munkaerő olyan gyorsan visszatölteni az árut a polcokra. Tesco-nál is az éjjeli műszak kb abból áll ha jól tudom, mert nyitva vannak, nincs olyan sok vásárló, akkor van idő és hely feltölteni a polcokat. Én is észrevettem a lidl-ben, hogy 1-2 dolog nem volt már, pl müzli vagy nagy literes joghurt, üres volt a polc ott, de szerintem egyáltalán nem vészes. Legalább dübörög a gazdaság :kalapos:

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peadani » 2020. március 1., vasárnap 16:47

M1Ö írta:
_Bushido_ írta: alapélelmiszerek többségénél mind üres volt a polc. Liszt, olaj, rizs, száraztészták.
Az igen, ilyen képeket láttam. Egyik haver a szegedi tescoban lőtt egyet, ott se sok minden volt a konzerves részlegen. :lol: De egy raklap liszt, az már nagyon túlzó. Az minimum 5 mázsa, de szerintem több is van rajta, nem csak 50 tízes csomag. Annyiból évekre el vegetál :lol:
A tesco-t ilyen téren el kell engedni ott úgyis mindig minden üres szinte. És ezt tapasztalatból mondom, mert járok oda mint polcszervízes. Csoda, hogy egyáltalán meg tud élni az áruházlánc. De pl a sparokba jobb forgalmak voltak az elmúlt napokban mint karácsonykor.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 1., vasárnap 15:43

babaking írta: Gondolom majd jó haszonnal el akarja adni. Egyenként nem tudom emberek minek visznek ennyi lisztet. Mindenki tud kenyeret sütni vagy mi? Vagy rántotthúsnak? (hús honnan lesz?) vagy üres főzelékem akarnak élni?
Meglepődnél milyen egyszerű a kenyérsütés. Na nem a hagyományos kovászos, de pl egy chiabatta elkészítése nagyon egyszerű és nem is sok időt vesz igénybe. Nem kell hozzá, csak víz, szárított élesztő, só, liszt meg egy kis olaj.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 1., vasárnap 15:39

Gondolom majd jó haszonnal el akarja adni. Egyenként nem tudom emberek minek visznek ennyi lisztet. Mindenki tud kenyeret sütni vagy mi? Vagy rántotthúsnak? (hús honnan lesz?) vagy üres főzelékem akarnak élni?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. március 1., vasárnap 14:41

_Bushido_ írta: alapélelmiszerek többségénél mind üres volt a polc. Liszt, olaj, rizs, száraztészták.
Az igen, ilyen képeket láttam. Egyik haver a szegedi tescoban lőtt egyet, ott se sok minden volt a konzerves részlegen. :lol: De egy raklap liszt, az már nagyon túlzó. Az minimum 5 mázsa, de szerintem több is van rajta, nem csak 50 tízes csomag. Annyiból évekre el vegetál :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. február 29., szombat 21:55

M1Ö írta:
dennson írta: Ahol szüleim élnek /agglomeráció/ verekedés volt az egyik hipermarketben a lisztért és a cukorért...
Ma, a csabai Pennyben, 1 raklap(!!!) lisztet vitt el egy csávó! Nem tudom, hogy lett lehetséges, mert voltam eladói gyakorlaton, akkor azt tanították, hogy van egy limit. Na de mindegy, elvitte. Nem tudom, hogy saját részre, vagy tovább hasznosítja, de ígyis-úgyis gáz. Egy raklapnyit...
Nálunk több részletben csinálták ezt. Lidl, Aldi, Tesco, Auchan is ki voltak fosztva. Előbbi kettőbe be is mentem, de az alapélelmiszerek többségénél mind üres volt a polc. Liszt, olaj, rizs, száraztészták. Ma is full üres polcok fogadtak. Még szerencse, hogy a nagykerbe nem mennek be ezek a vészmadarak :mrgreen:
Vas megyében dettó hasonló volt a helyzet.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 29., szombat 21:51

Yazid írta: már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.
Most komolyan, minek néztek tv-t?

Nálam csak a meccs miatt, meg este a Discovery/comedy central miatt van bekapcsolva. Semmi mást nem nézek. Nem is hiányzik.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 29., szombat 18:47

Eljon majd az az ido is, csak a magyar honvedseg fogja visszatessekelnj a keritesen a magyarokat. :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. február 29., szombat 18:38

Pipita írta:
Yazid írta: már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.
Mi van? Ki lőne le? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos azt hiszi meg áll a vasfüggöny.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. február 29., szombat 18:31

Yazid írta: már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.
Mi van? Ki lőne le? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 29., szombat 18:24

dennson írta: Ahol szüleim élnek /agglomeráció/ verekedés volt az egyik hipermarketben a lisztért és a cukorért...
Ma, a csabai Pennyben, 1 raklap(!!!) lisztet vitt el egy csávó! Nem tudom, hogy lett lehetséges, mert voltam eladói gyakorlaton, akkor azt tanították, hogy van egy limit. Na de mindegy, elvitte. Nem tudom, hogy saját részre, vagy tovább hasznosítja, de ígyis-úgyis gáz. Egy raklapnyit...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 29., szombat 17:53

már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. február 29., szombat 12:17

kierkegaard írta: Munkatarsam mondta, hogy mar polcot csinalt otthon a konzerveknek... Csak azert nem rohogtem ki, mert szanalmat ereztem. Nagyon mely szanalmat.

Evrol evre egyre biztosabba valik szamomra ebben a cegben, hogy a diploma nem minden.
Ahol szüleim élnek /agglomeráció/ verekedés volt az egyik hipermarketben a lisztért és a cukorért...

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. február 29., szombat 10:01

Szánalmas ami lett ebből az országból. 1-2 nagy ember forog a sírjában.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. február 29., szombat 9:30

Idióták
Aaa múúúúúltat végképp eltörőőőőőőőlni... :iszunk:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég