OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 7., szombat 18:22

Teljesen mindegy, hogy milyen tenyesztotol jott, mert a sok gyokernek anno a rekszfelugyelo miatt nemetjuhasz kellett, a kapzsi szarhaziak meg par ev alatt megszamlalhatatlanul sokszor korbevittek a vervonalat. Szerencsetlen fajta nem tudom, mikor fog ebbol kikecmeregni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. március 7., szombat 17:36

Faust írta: Mindenesetre szerencsetlen nemetjuhaszoknal a 90-es evek ota ez allando problema a tultenyesztes miatt, tizedeli oket a hatso labuk. Hogy rohadna el a pokolban az osszes szarhazi, magat tenyesztonek hivo barbar. Remelem segitettem, es nem lesz baja, szurkolok!
bicskanyitogató ami ebben az ágban megy. sikerrel leredukálják az átlagéletkorukat is 2-3 évvel... de nem csak a németjuhászoknál. viszont itt látható a drasztikusabb változás.

egy komolyabb diszplázia szűrés 1000 euró (Erdélyben).

közeli havernak 2 kutyája is csípőprotézist kapott (1 németjuhász és 1 lagotto romagnolo) mert 1 évesen látszott, hogy valami nem oké velük. jelzem, díjnyertes tenyésztőtől vette mind2 kölyköt. :kivagyhe:

hajrá Dzsi. remélem egy protézis majd nektek is segít. :luck:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. március 7., szombat 17:25

Sajnalom dzsi a helyzetet, az en kutyam is diszplazias lesz, szerencsere meg nem produkal tuneteket. En amikor Pesten eltem, kb. az osszes top allatorvosnal voltam, mert elhuzodo betegsege volt a kutyamnak, es akit meleg szivvel tudok ajanlani, foleg ortoped problemakkal, az Dr. Szolnoki Janos, Szentendren. O konkretan ortoped allatorvos diszplaziara specialazodva, meggyogyitani o se fogja, de o az akivel leginkabb erdemes beszelni.

Minden egyebbel kapcsolatban Varga Jozsit ajanlom, csak nem kell mindent bevenni amit elad pl. a tapokkal kapcsolatban, de ha ne adj isten van valami, es kuzdeni kell a kutyaert, akkor o a vegsokig elmegy.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 7., szombat 14:42

En a legmelegebb szivvel tudom ajanlani Egerszegi Petert a Felicavetnel, Gazdagreten. Engem/minket mar tobbszor kihuzott a szarbol.

Mindenesetre szerencsetlen nemetjuhaszoknal a 90-es evek ota ez allando problema a tultenyesztes miatt, tizedeli oket a hatso labuk. Hogy rohadna el a pokolban az osszes szarhazi, magat tenyesztonek hivo barbar. Remelem segitettem, es nem lesz baja, szurkolok!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. március 7., szombat 14:28

Csipőizületi diszplaziaról van-e itt valakinek tapasztalata? 8 éves németjuhászról van szó. Voltunk röntgenen a doki aztmondta súlyos de lényegében semmit nemtudott rá mondani azon kívül,hogy adott egy C-11 nevű gyógyszert ami porckopásra van és ha rosszabb lesz az állapota akkor vigyem vissza.(utána olvastam tényleg jó gyógyszer) Valaki tud esetleg valami nagyon jó állatklinikát az országban bárhol? A röntgen felvételeket megkaptam a a pénz nem számít családtagról van szó nem házőrzőről vagy láncos kutyáról.

A doki nagyon kedves volt csak olyan szinten csendes a tag,hogy feszítővassal kellett kihúzni belőle szinte mindent így elmennék egy másik helyre is röntgenképekkel.Esetleg ha bárkinek van ebben tapasztalata szivesen meghalgatok bármilyen tanácsot.

A kutya jókedvű,van étvágya de nagyobb sétàkat nem bírja már,nehezen kell fel egy hosszabb fekvésből, hátsó lábaira nagyon kacskán megy néha össze is csuklik séta közben de minden másban ugyanúgy viselkedik mint az elmúlt 8 évben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. március 5., csütörtök 21:33

Realista24 írta: Ide teszem :lol:
Ronaldinho has been arrested in Paraguay for trying to enter the country with a fake Paraguayan passport...

He's probably one of the most famous Brazilians in history, how on earth did he ever think he'd ever get away with that.. :lol:
Azért durva, hogy hova csúszott le emberünk...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 5., csütörtök 21:10

Ide teszem :lol:
Ronaldinho has been arrested in Paraguay for trying to enter the country with a fake Paraguayan passport...

He's probably one of the most famous Brazilians in history, how on earth did he ever think he'd ever get away with that.. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. március 5., csütörtök 12:47

Fasza, hat akkor neked is pacsi! Annyit tudsz tenni, hogy nem nagyon talalkoztok mostanaban. Vagy ha megis, ne igyatok ugyanabbol a korsobol. :kalapos:
Lemész a matróba, felszállsz a buszra, bárhol elkaphatod. Gondolom az illető sem teleporttal közlekedik, szóval ahol járkált, már rég szétküldhette a vírust.
Nyilvan, de nagyobb az esely, ha olyan helyen tartozkodtal ahol bizonyitottan volt fertozott ember. Raadasul az egyik 22-en erkezett haza, aminek mar lassan 2 hete... a masik 29-en. Mindketten jartak orakra, eltek az eletuket, utaztak, stb. Meglatjuk, milyen kovetkezmenyei lesznek.
:goat:

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. március 5., csütörtök 12:25

RealAsensio írta:
ferni írta:

SOTE elég sok helyen tart órát, főleg ez a gyógyszerész kar tutira, sok épületbe járkálnak BPn. Nincs egy fix pont, hogy csak oda járnak
A legviccesebb, hogy sokszor több órájuk van az ELTE-en, mint a SOTE-en .
Szóval remélem sikerült még jobban beparáztatnom benneteket :mrgreen:
Nincs panik, de most nagyon korultekintonek kell lennunk. Megfordultak ugyanabban a laborban, de nem egyidoben, a fertozott diak angol nyelvu csoportba jar, a baratnom nem.
Nincs kizarva, hogy tovabbpasszoltak a virust mas diakoknak, es igy tovabb novekszik az esely a megfertozodesre. Mivel hosszu a lappangasi ido, nem tudni, hogy most akkor tovabbment a virus vagy nem, sajnos elobbire nagy az esely. Es mire kijonnek a tunetek, mar reg tovabbfertoznek masokat is.
Annyit tudok még, hogy a másik 15-16 csoporttársát is karanténba zárták. Szóval jó a buli ott.

Nekem a legjobb barátom jár a SOTE ugyanez gyógyszerész karára, szóval pacsi neked, lehet mi leszünk a kövik :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 5., csütörtök 12:24

Lemész a matróba, felszállsz a buszra, bárhol elkaphatod. Gondolom az illető sem teleporttal közlekedik, szóval ahol járkált, már rég szétküldhette a vírust.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. március 5., csütörtök 12:17

ferni írta:
RealAsensio írta: Baratnom a SOTE-ra jar. Kezdjek el parazni?
SOTE elég sok helyen tart órát, főleg ez a gyógyszerész kar tutira, sok épületbe járkálnak BPn. Nincs egy fix pont, hogy csak oda járnak
A legviccesebb, hogy sokszor több órájuk van az ELTE-en, mint a SOTE-en .
Szóval remélem sikerült még jobban beparáztatnom benneteket :mrgreen:
Nincs panik, de most nagyon korultekintonek kell lennunk. Megfordultak ugyanabban a laborban, de nem egyidoben, a fertozott diak angol nyelvu csoportba jar, a baratnom nem.
Nincs kizarva, hogy tovabbpasszoltak a virust mas diakoknak, es igy tovabb novekszik az esely a megfertozodesre. Mivel hosszu a lappangasi ido, nem tudni, hogy most akkor tovabbment a virus vagy nem, sajnos elobbire nagy az esely. Es mire kijonnek a tunetek, mar reg tovabbfertoznek masokat is.
:goat:

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. március 5., csütörtök 12:07

RealAsensio írta: Baratnom a SOTE-ra jar. Kezdjek el parazni?
SOTE elég sok helyen tart órát, főleg ez a gyógyszerész kar tutira, sok épületbe járkálnak BPn. Nincs egy fix pont, hogy csak oda járnak
A legviccesebb, hogy sokszor több órájuk van az ELTE-en, mint a SOTE-en .
Szóval remélem sikerült még jobban beparáztatnom benneteket :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. március 5., csütörtök 11:10

Baratnom a SOTE-ra jar. Kezdjek el parazni?
:goat:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sastre » 2020. március 1., vasárnap 17:24

Egy kicsit többet vásárolnak az emberek, az tény. De igazából év közben is üresek a polcok hétvégenként, főleg a nagyobb helyeken, mert nincs elég munkaerő olyan gyorsan visszatölteni az árut a polcokra. Tesco-nál is az éjjeli műszak kb abból áll ha jól tudom, mert nyitva vannak, nincs olyan sok vásárló, akkor van idő és hely feltölteni a polcokat. Én is észrevettem a lidl-ben, hogy 1-2 dolog nem volt már, pl müzli vagy nagy literes joghurt, üres volt a polc ott, de szerintem egyáltalán nem vészes. Legalább dübörög a gazdaság :kalapos:

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peadani » 2020. március 1., vasárnap 16:47

M1Ö írta:
_Bushido_ írta: alapélelmiszerek többségénél mind üres volt a polc. Liszt, olaj, rizs, száraztészták.
Az igen, ilyen képeket láttam. Egyik haver a szegedi tescoban lőtt egyet, ott se sok minden volt a konzerves részlegen. :lol: De egy raklap liszt, az már nagyon túlzó. Az minimum 5 mázsa, de szerintem több is van rajta, nem csak 50 tízes csomag. Annyiból évekre el vegetál :lol:
A tesco-t ilyen téren el kell engedni ott úgyis mindig minden üres szinte. És ezt tapasztalatból mondom, mert járok oda mint polcszervízes. Csoda, hogy egyáltalán meg tud élni az áruházlánc. De pl a sparokba jobb forgalmak voltak az elmúlt napokban mint karácsonykor.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 1., vasárnap 15:43

babaking írta: Gondolom majd jó haszonnal el akarja adni. Egyenként nem tudom emberek minek visznek ennyi lisztet. Mindenki tud kenyeret sütni vagy mi? Vagy rántotthúsnak? (hús honnan lesz?) vagy üres főzelékem akarnak élni?
Meglepődnél milyen egyszerű a kenyérsütés. Na nem a hagyományos kovászos, de pl egy chiabatta elkészítése nagyon egyszerű és nem is sok időt vesz igénybe. Nem kell hozzá, csak víz, szárított élesztő, só, liszt meg egy kis olaj.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 1., vasárnap 15:39

Gondolom majd jó haszonnal el akarja adni. Egyenként nem tudom emberek minek visznek ennyi lisztet. Mindenki tud kenyeret sütni vagy mi? Vagy rántotthúsnak? (hús honnan lesz?) vagy üres főzelékem akarnak élni?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. március 1., vasárnap 14:41

_Bushido_ írta: alapélelmiszerek többségénél mind üres volt a polc. Liszt, olaj, rizs, száraztészták.
Az igen, ilyen képeket láttam. Egyik haver a szegedi tescoban lőtt egyet, ott se sok minden volt a konzerves részlegen. :lol: De egy raklap liszt, az már nagyon túlzó. Az minimum 5 mázsa, de szerintem több is van rajta, nem csak 50 tízes csomag. Annyiból évekre el vegetál :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. február 29., szombat 21:55

M1Ö írta:
dennson írta: Ahol szüleim élnek /agglomeráció/ verekedés volt az egyik hipermarketben a lisztért és a cukorért...
Ma, a csabai Pennyben, 1 raklap(!!!) lisztet vitt el egy csávó! Nem tudom, hogy lett lehetséges, mert voltam eladói gyakorlaton, akkor azt tanították, hogy van egy limit. Na de mindegy, elvitte. Nem tudom, hogy saját részre, vagy tovább hasznosítja, de ígyis-úgyis gáz. Egy raklapnyit...
Nálunk több részletben csinálták ezt. Lidl, Aldi, Tesco, Auchan is ki voltak fosztva. Előbbi kettőbe be is mentem, de az alapélelmiszerek többségénél mind üres volt a polc. Liszt, olaj, rizs, száraztészták. Ma is full üres polcok fogadtak. Még szerencse, hogy a nagykerbe nem mennek be ezek a vészmadarak :mrgreen:
Vas megyében dettó hasonló volt a helyzet.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 29., szombat 21:51

Yazid írta: már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.
Most komolyan, minek néztek tv-t?

Nálam csak a meccs miatt, meg este a Discovery/comedy central miatt van bekapcsolva. Semmi mást nem nézek. Nem is hiányzik.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég