Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 1., vasárnap 22:59

Viccen kívül egy Vini - Mariano kettőst megnéznék. Lendület meglenne, aztán hátha összejönne a gól is...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 1., vasárnap 11:44

Érdemes megnézni James beteg lapját. Neki is bérelt helye lett a Sanitasnál.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. március 1., vasárnap 11:32

Mondjuk James számomra egy rejtély. Világos nekem, hogy a Real Madridban egy állandó kezdőtagságot nem üt meg szintje, illetve, hogy igazából poszt nélküli játékos itt. Összességében viszont tényleg egy gólerős, de egylábas játékosról beszélünk, aki rendkívül aktív szerepet vállalt itt korábban. Arra lennék kíváncsi, ha azt a lehetőséget amit Isco kap, ő kapná meg vagy legalább elosztva lenne a spanyollal, akkor hol tartana? Előrébb járna vele a csapat? Lenne benne pár plusz gól, amire éppen szükségünk lenne?

Az ideje neki is lejárt itt, de nyárig biztosan marad. Szerintem jobban is lehetne őt használni. Azzal nem feltétlenül értek egyet, hogy csak ennyit érdemel. Az viszont meg még mindig igaz, hogy ZZ látja őt.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. március 1., vasárnap 11:06

Kerlon írta:
doncsontos írta:


láttuk, hányszor? egyszer? mármint Brahimot. James meg első évében elrakott 16? gólt azt hiszem meg nem tudom hány gól passzt kiosztott, na ha ő is legalább fele annyira jól lenne menedzselve mint most, talán hozta volna ezeknek a számoknak a felét, amivel rohadt nagy vicc, de majdhogy nem a keret legjobbja lenne számokban :D Jovicot meg tényleg nem tudom igazából védeni mert nincs miért, de neki sincs közel se megadva az a bizalom amivel konstans jó teljesítményt letudna tenni az asztalra.
Hagyjad már Jamest. 6 éve még ért valamit Ancelotti féléves focijában kb... Már tavaly a Bundesligába is kevés volt és gond nélkül megváltak tőle, pedig nem kellett volna mai áron sokat rááldozni.
James Zidane focijában is elég hasznos elem volt, véletlen pont akkor mikor bajnokságot nyertünk, nem csak Ancelotti alatt. Én adom amit írsz igazából vele kapcsolatban is, de akkor minek van itt? Mért nem lett tovább passzolva ha ennyire hasznavehetetlen már? Ha meg itt van nem kéne megpróbálni kihozni belőle a maximumot?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 1., vasárnap 10:48

doncsontos írta:
Kerlon írta:
Azért Brahimot láttuk,hogy erősebb csapatt ellen eléggé halvány volt, James dupla nulla, Jovic nálam kétes, mert a kevés perc ellenére, gólok, gólpasszok és helyzetek azért vannak, de a mezőnymunkája tényleg borzalmasan fest.

láttuk, hányszor? egyszer? mármint Brahimot. James meg első évében elrakott 16? gólt azt hiszem meg nem tudom hány gól passzt kiosztott, na ha ő is legalább fele annyira jól lenne menedzselve mint most, talán hozta volna ezeknek a számoknak a felét, amivel rohadt nagy vicc, de majdhogy nem a keret legjobbja lenne számokban :D Jovicot meg tényleg nem tudom igazából védeni mert nincs miért, de neki sincs közel se megadva az a bizalom amivel konstans jó teljesítményt letudna tenni az asztalra.
Hagyjad már Jamest. 6 éve még ért valamit Ancelotti féléves focijában kb... Már tavaly a Bundesligába is kevés volt és gond nélkül megváltak tőle, pedig nem kellett volna mai áron sokat rááldozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. március 1., vasárnap 10:42

Kerlon írta:
doncsontos írta: kivagyok ettől a zz van ott edzésen szövegtől.. :lol: mármint értem, de nem az éles meccsek a döntő tényezők a játékos sorsában? ki a facomat érdekel ha bale az edzésen jobban lövi a gólokat mint jovic ha a pályán triplanulla a hozzáállása is meg a játéka is. én jovicot se védem, de kilométerekről nincs kimaxolva ez a keret ami most a kopasz rendelkezésére áll, és mondhatjátok, hogy azért mert a fele keret balfallosz, és ZZ inkább nem erőlteti, de ő az ezdő az ő dolga volt a keret kialakítása. Hol van Brahim hol van James hol van Jovic? ha csak ezt a 3 embert jobban alkalmazza, vagy legalább többet, lehet jobb esélyeink lennének, és nem szoptunk volna ki 10 perc alatt a city ellen otthon.
Azért Brahimot láttuk,hogy erősebb csapatt ellen eléggé halvány volt, James dupla nulla, Jovic nálam kétes, mert a kevés perc ellenére, gólok, gólpasszok és helyzetek azért vannak, de a mezőnymunkája tényleg borzalmasan fest.

láttuk, hányszor? egyszer? mármint Brahimot. James meg első évében elrakott 16? gólt azt hiszem meg nem tudom hány gól passzt kiosztott, na ha ő is legalább fele annyira jól lenne menedzselve mint most, talán hozta volna ezeknek a számoknak a felét, amivel rohadt nagy vicc, de majdhogy nem a keret legjobbja lenne számokban :D Jovicot meg tényleg nem tudom igazából védeni mert nincs miért, de neki sincs közel se megadva az a bizalom amivel konstans jó teljesítményt letudna tenni az asztalra.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 1., vasárnap 10:32

doncsontos írta: kivagyok ettől a zz van ott edzésen szövegtől.. :lol: mármint értem, de nem az éles meccsek a döntő tényezők a játékos sorsában? ki a facomat érdekel ha bale az edzésen jobban lövi a gólokat mint jovic ha a pályán triplanulla a hozzáállása is meg a játéka is. én jovicot se védem, de kilométerekről nincs kimaxolva ez a keret ami most a kopasz rendelkezésére áll, és mondhatjátok, hogy azért mert a fele keret balfallosz, és ZZ inkább nem erőlteti, de ő az ezdő az ő dolga volt a keret kialakítása. Hol van Brahim hol van James hol van Jovic? ha csak ezt a 3 embert jobban alkalmazza, vagy legalább többet, lehet jobb esélyeink lennének, és nem szoptunk volna ki 10 perc alatt a city ellen otthon.
Azért Brahimot láttuk,hogy erősebb csapatt ellen eléggé halvány volt, James dupla nulla, Jovic nálam kétes, mert a kevés perc ellenére, gólok, gólpasszok és helyzetek azért vannak, de a mezőnymunkája tényleg borzalmasan fest.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. március 1., vasárnap 10:25

kivagyok ettől a zz van ott edzésen szövegtől.. :lol: mármint értem, de nem az éles meccsek a döntő tényezők a játékos sorsában? ki a facomat érdekel ha bale az edzésen jobban lövi a gólokat mint jovic ha a pályán triplanulla a hozzáállása is meg a játéka is. én jovicot se védem, de kilométerekről nincs kimaxolva ez a keret ami most a kopasz rendelkezésére áll, és mondhatjátok, hogy azért mert a fele keret balfallosz, és ZZ inkább nem erőlteti, de ő az ezdő az ő dolga volt a keret kialakítása. Hol van Brahim hol van James hol van Jovic? ha csak ezt a 3 embert jobban alkalmazza, vagy legalább többet, lehet jobb esélyeink lennének, és nem szoptunk volna ki 10 perc alatt a city ellen otthon.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 1., vasárnap 9:54

Szerintem meg kettőn áll a vásár. Zidane túl makacs és bizalmatlan is néha, viszont elég sokszor igazolta már őt az élet. Nekem mondjuk kicsit fájó mikor nem változtat, pedig a bizalmasok is nagyon gyatrán teljesítenek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. március 1., vasárnap 7:27

ToniKroos írta: Én ezt akkor sem értem. Jovic gólt lőtt, gondoltam, most hátha, erre Zidane másodperceket ad naki azóta. Vini is élete meccsét játszotta a Soci ellen, jutalma 1 pad, meg egy keretbe se kerülés volt. Benzema meccsek óta mintha a pályán se lenne, cserébe alapkezdő. Teljes következetlenséget látok Zidanenál. Mintha nem is számítana, hogy ki hogy játszik vagy mit csinál a meccseken. Mendy is miért nem kezdett 2 héttel ezelőtt a Celta ellen, hogy kisárgázódjon.
Nem tudom, olyan furcsa ez az egész, a cseréket is mindig nagyon későn csinálja. Ha jól tudom ő az aki a legkevesebb játékidőt adja a cseréknek. Ezt sem értem, 15 perc alatt nem sok mindent tud hozzátenni senki. Egyszer cserélt időben, az Atletico ellen, meg is változtatták a meccs képét.
Lehet Zidane nagy legenda, meg 3 BL, de nekem akkor sem tetszik teljes mértékben amit csinál. Én szívesen elcserélném egy olyan edzőre, akinek a csapata jól látható tudatos focit játszik.
Nem. FIFA!!!!

Azért mert jól nyomta egy meccsen az egyáltalán nem jelenti azt hogy következő meccsen jó lesz 🤦🏻‍♂️
Zizu van ott edzésen, ő látja ki van formában, amikor eltelik 1 hét 2 meccs között akkor vannak közte edzések, hozzáállások, csapat egységek, stb.
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 29., szombat 22:50

ToniKroos írta:
Lehet Zidane nagy legenda, meg 3 BL, de nekem akkor sem tetszik teljes mértékben amit csinál..
Oké, ez mondjuk engem is bánt hogy téged ez zavar.
Nem illik.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 29., szombat 22:32

Én ezt akkor sem értem. Jovic gólt lőtt, gondoltam, most hátha, erre Zidane másodperceket ad naki azóta. Vini is élete meccsét játszotta a Soci ellen, jutalma 1 pad, meg egy keretbe se kerülés volt. Benzema meccsek óta mintha a pályán se lenne, cserébe alapkezdő. Teljes következetlenséget látok Zidanenál. Mintha nem is számítana, hogy ki hogy játszik vagy mit csinál a meccseken. Mendy is miért nem kezdett 2 héttel ezelőtt a Celta ellen, hogy kisárgázódjon.
Nem tudom, olyan furcsa ez az egész, a cseréket is mindig nagyon későn csinálja. Ha jól tudom ő az aki a legkevesebb játékidőt adja a cseréknek. Ezt sem értem, 15 perc alatt nem sok mindent tud hozzátenni senki. Egyszer cserélt időben, az Atletico ellen, meg is változtatták a meccs képét.
Lehet Zidane nagy legenda, meg 3 BL, de nekem akkor sem tetszik teljes mértékben amit csinál. Én szívesen elcserélném egy olyan edzőre, akinek a csapata jól látható tudatos focit játszik.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. február 29., szombat 21:42

Én most nem lennék Zidane...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 29., szombat 20:48

Mondjuk ők jobban is ismerik a bundást plusz más egy hasonlóbb közegbe adoptálni, de attól még Jovic fail.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. február 29., szombat 20:43

Múlt héten gyomorproblémái voltak állítólag, most semmilyen sérülést nem olvastam vele kapcsolatban. Úgy néz ki, hogy ez egy keményen benézett igazolás, pláne 60 millióért. Miközben a Bayern a Lewa-Gnabry pakkot 8 millióért húzta be :lol: Ők elég jól le tudják rabolni a Bundest.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 29., szombat 20:24

hat de elvileg rabólintott annó. amugy nem megint vmi serult jovic is, izom gyengeség vagy mi volt

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 29., szombat 20:22

lehet észrevette, hogy jovic olyan mint egy földbeszúrt bot a pályán.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 29., szombat 16:30

Jovicnak vegleg lefott, ha Marianot rakta keretbe ZZ. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. február 27., csütörtök 10:15

Kerlon írta:
realistahuni írta: Visszavágóra mehet a 4-2-4. :D

Case-Kroos
Vini-Jovic-Benz-LV

Szerintem Marcelo is kezdeni fog.
Szélsők hiányában, amúgy én is valami 442-t próbálgatnék, LV-Case-Kroos-Valverde és felkúrni Jovicot meg Benyát, hátha bekotornak valamit. Mondjuk ehhez a felálláshoz kéne két jól beadó szélsővédő. :mrgreen:
Ebből a négyesből ki lenne bal oldalon? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Mert van 3 KKP meg egy jobb szélső :hmmm:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 27., csütörtök 9:54

Nyáron adná magát egy frankó takarítás, de sok sok játékost kellene elrakni. Nem könnyű sztm.

Odri, James, Rodrygoes, Mariano, Brahim, ?Vallejo?
Reálisan talán őket el lehet adni, kölcsönbe küldeni.

Hakimit és Ödegaardot vissza is lehet szépen hozni a megfelelő posztokra.

Repkednek még itt a nevek tömkelegével, de sztm kizárt hogy mindenki elmenne.

Marci,Modric,Bale maradnak a szerződésük lejártáig. Epizodistának.
Ase , Vazquez és Isco majd váltják egymást a kezdőben. :'(
Jovicot nem tudom hova tenni...passssz.

Elöl vagyunk bajban...nem kicsit.
Hazard HA összekapná magát, lenne egy baszó igazolásunk. durva ezt leírni.
Vinivel vihetnék egyik szélt.
Másik oldalra jó lenne egy patent player...de az tuti rohdt sokba kerülne, manapság. Majd Béla,Ase,Vazquez lehozza.
Joviccal papíron megvagyunk, de ennyi a történet. Vagy leadjuk-buktával- és igazolunk nem tudom kit...vagy nyomatjuk még egy további szezont, bár manapság sincs erőltetve. Ezért nem is tudom hova tenni a figurát.

Ki lehetne a fél csapatot árusítani, de sztm a realitás az a pár ember.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég