Mariano

Archívum
Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. március 1., vasárnap 23:07

A csávónak fixen legalább padon kéne ülnie minden meccsen. Ő tud padról lendületet hozni, nem Jovic. Egyébként továbbra is tartom, hogy két csatáros játékra át kéne állni. Szerintem mindhárom csatárunknak jobban feküdne (plusz Rodrygonak).
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. március 1., vasárnap 23:07

Sierra írta: Pedig innentől kezdve kéne orrba-szájba nyomatni, nem értem miért nem lehet kipróbálni egy kétcsatáros játékot. Benzemát second-strikerbe tolni, őt meg előre, aztán hadd szóljon. Ezzel a középpályával azért lehetne alkotni még.
Szerintem Marianot csereként lehetne a legjobban használni. Amit írsz inkabb Jovicra lenne jo, de nem tudom o innen visszajon e.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 1., vasárnap 23:05

De amúgy baszod.
Jovicot hurcolta mindenhova, Marianót küldte volna el mindenki kölcsönbe. Erre húz egy olyat, hogy keretbe teszi, aztán időhúzó csere lesz belőle és rúg egy gólt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 1., vasárnap 23:04

ZZ-t ismerve aprilisig nem latjuk. :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 1., vasárnap 23:04

Süti írta: Igazabol en ezen a Mariano golon jobban leakadtam mint az eredményen. :lol: mi odds lehetett rá :lol:
Keret hirdetes elott gondolom 1000 :lol: utana meg 200 :lol: a 85. Percben ujra 1000 :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. március 1., vasárnap 23:03

Na innentől lefőtt neki a kávé, Zz-t ismerve a kevetkezo hónapban a pálya közelébe se kerül majd :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 1., vasárnap 23:01

Pedig innentől kezdve kéne orrba-szájba nyomatni, nem értem miért nem lehet kipróbálni egy kétcsatáros játékot. Benzemát second-strikerbe tolni, őt meg előre, aztán hadd szóljon. Ezzel a középpályával azért lehetne alkotni még.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. március 1., vasárnap 22:59

Igazabol en ezen a Mariano golon jobban leakadtam mint az eredményen. :lol: mi odds lehetett rá :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 1., vasárnap 22:56

Az a baj, hogy a keretben sem lesz. :lol: City ellen mehetne a kezdőbe.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. március 1., vasárnap 22:54

Többet nem fogom vissza magam. Ha divat röhögni rajtam sokszor, akkor legyen így. Már aznap be kellett volna irjam. Na nem baj. Megtettem legalább jócskán a beállása előtt, amikor megláttam, hogy a padon van. Gracias Mariano Diaz, mutatta a fukkot a tavalyi hetes! :salute: :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 6., hétfő 14:25

sebydani írta:
Realista24 írta: El Confidencial: Mariano doesn't want to leave Real Madrid despite not playing at all.

:kalapos:
Hát én teljesen megértem egyébként :mrgreen:
Jaja, én is ezt csinálnám. Fizetnek érte, hogy focizgatok tét nélkül, közelről nézhetem Benzemát, kell ennél több?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 6., hétfő 14:20

Realista24 írta: El Confidencial: Mariano doesn't want to leave Real Madrid despite not playing at all.

:kalapos:
Hát én teljesen megértem egyébként :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 6., hétfő 13:19

El Confidencial: Mariano doesn't want to leave Real Madrid despite not playing at all.

:kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 23., szombat 19:17

Hogyha én valakiről írok valamit és neked nem tetszik, akkor mindig a frusztrációval jössz... :lol:

A rossz menedzseléshez nekem hozzá tartozik, ha az egyik csere játékos helyére/mellé veszünk drágán egy másik csere játékost, aki köztudottan problémás személyiség és mellé odarakunk neki egy horribilis fizetést is. Gyakorlatilag egy fölösleges igazolás volt. ZZ Mbappét kért, a vezetés meg leigazolta a ""csoda"" Jovicot helyette, mert ő volt felkapva (természetesen a Barca elől, mint mindig :lol: ). Látszik mennyire bízik benne ZZ és mennyire ad rá okot Jovic. Egyelőre ezt Mariano is lehozta volna eddig csont nélkül (legalább értené amikor beszél hozzá a mester :lol: ).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 23., szombat 18:51

kiserik írta:
Kerlon írta:

https://www.transfermarkt.de/mariano-di ... aison=2018

Szerintetek ilyen játékosra lehet alapozni?
A poén, hogy lecseréltük egy valag pénzért és óriási fizetésért arra a Jovicra, aki 300 perc alatt 1 gólt ért el, míg a Te statisztikád szerint Mariano tavaly 600 perc alatt rúgott 4 gólt és adott 2 gólpasszt :lol:
Nagyon frusztrált lehetsz Jovic miatt, ha a Mariano "rossz" menedzseléséből is azt hoztad ki, hogy bezzeg Jovic.
sonic írta: Szerencsenk vagy hogy te itt vagy nekunk es vegtelen bolcsessegeddel megszabaditod a forumot attol a problematol hogy forumozoknak eltero velemenye van. Engem mar sikerult megteritened, remelhetoleg a tobbiek is hamar belatjak hogy ez a helyes ut.
:)


Majdnem sikerült érvelnetek, hogy miért menedzseltük szarul Marianot. Hozzáteszem neki nem ez az első szezonja Madridban, nem kell nyelvet megtanulnia és nem 21 éves. Jovic meg eddig sokkalta biztatóbb, mint Mariano, akiben annyi volt eddig a felüdülés, hogy eszetlenül izomból rohan mindenhova. Meg mikor kirúgta a lábát a stadionból, meg elhagyta a labdát, meg elesett benne, meg stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 23., szombat 18:40

Szerintem nem sült fel Mariano, nem kapott rendszeres lehetőséget, igaz ehhez hozzátartozik, hogy amikor esélye lett volna rá akkor sérült volt.

Nálam mindkét fél "hibás" kicsit. Furcsa a klub részéről, hogy visszahozzák és odaadják neki a 7es mezt (vicc) és utána egyből el akarják küldeni egy olyan szezon után ahol kb mindenki 0 volt. Ezután meg vesznek 60 millióért egy egyszezonos Jovicot akit egyáltalán nem tartok jobbnak Marianonál.

A másik részről meg ha ZZ-nek nem kell és ezt közölte vele de ő ennek ellenére maradt, akkor megérdemli a lelátót. Nyáron a hírek szerintem nem egy klub vitte volna, például a Roma ami az ő szintje.

A legjobb lenne ha távozna mert ennek semmi értelme.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 23., szombat 18:19

Ha meg megkapja a második esélyt és ugyanúgy feslül akkor meg szarozva lenne a vezetőség,hogy miért nem hoztuk jovicot amikor lehetett.

Itt ha nem vagy elég nagy név teljesítménnyel a hátad mögött nem fognak rád várni, meg esélyeket adni, következő nyáron jön a helyettesed aztán az övé és ez jól is van így szerintem.

Nyilván egy Hazard/Bale kalibernek több esély jár de ha egy jovic hoz egy fos szezont én elvárom ,hogy a következő nyáron legyen helyettesítve.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. november 23., szombat 18:09

Kiserik leirta a lenyeget
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 23., szombat 18:02

Kerlon írta:
sonic írta: De Kerlon tobb lol smiley-t tett a hozzaszolasba mint en vagy forumozo tarsai igy nyilvanvalo hogy o van birtokaban az igazsagnak. Igyhat megallapithato hogy nekunk nincs igazunk, nem menedzseltuk rosszul Marianot, sot ellenkezoleg, egesz kivaloan.
https://www.transfermarkt.de/mariano-di ... aison=2018

Szerintetek ilyen játékosra lehet alapozni?
A poén, hogy lecseréltük egy valag pénzért és óriási fizetésért arra a Jovicra, aki 300 perc alatt 1 gólt ért el, míg a Te statisztikád szerint Mariano tavaly 600 perc alatt rúgott 4 gólt és adott 2 gólpasszt :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 23., szombat 17:52

sonic írta: Szerencsenk vagy hogy te itt vagy nekunk es vegtelen bolcsessegeddel megszabaditod a forumot attol a problematol hogy forumozoknak eltero velemenye van. Engem mar sikerult megteritened, remelhetoleg a tobbiek is hamar belatjak hogy ez a helyes ut.
Én értem, hogy problémád van Kerlon stílusával, vagy érdekel is engem mivel. Ezzel csak az a baj, hogy nem igen érveltél az álláspontod mellett, ahogy az övé ellen sem, csak a megjegyzéseket teszed. Ő legalább leírja, miért gondolja azt amit.

Ha valóban van véleményed akkor fejtsd már ki, miért menedzseltük rosszul a palit, meg hogyan tesszük tönkre a karrierjét.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég