Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 2., hétfő 11:54

p.csabi1 írta: Ha már szoktuk szidni a bírókat akkor el lehet mondani szerintem hogy ha minden spanyol bíró úgy fújna mint tegnap Lahoz akkor nem lennének annyira emlegetve.
Amúgy az elején Carvajalnak meg Albanak kiszórt egy egy sárgát azzal hogy bicsicskította a játékosokat? :lol:
Gyerek kérdezte itthon, ez jó bíró? Barcás, Realos? Mondom ez csak szerepelni szeret :lol: aztán megértette, hogy miről beszéltem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. március 2., hétfő 11:52

Ha már szoktuk szidni a bírókat akkor el lehet mondani szerintem hogy ha minden spanyol bíró úgy fújna mint tegnap Lahoz akkor nem lennének annyira emlegetve.
Amúgy az elején Carvajalnak meg Albanak kiszórt egy egy sárgát azzal hogy bicsicskította a játékosokat? :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. március 2., hétfő 9:59

Realista24 írta: Szerencse ide vagy oda, nézd meg a második félidőt. Nagybetűs focit kapott elő a félidőben ZZ.
Ősszel is minimum egy félidőben lefociztuk őket, mentek a sarkazások meg ilyenek, csak akkor nem sikerült betalálni.
Most is kellett nem kis szerencse, de ez már duplán járt is nekünk.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. március 2., hétfő 9:54

Realista24 írta:
___Samy___ írta: Azt azért meg kell említenünk, hogy ebben a bajnoki idényben a Barca nem lőtt nekünk gólt. Nem tudom mikor volt ilyen legutoljára. Ráadásul egy esetleges pontegyenlőség esetén is mi vagyunk így a jobbak (ha jól emlékszem az egymás elleni számít).

Nem gondoltam volna, hogy ilyen eredményt érünk el. Mariano szépen mutatta Jovicnak a fuckot, így kellett volna a szerbtol is korábban.

Le a kalappal mindenki előtt! Férfi munka volt.
1974/75.
És olyan mikor volt, hogy ezen kívül még az Atleti sem tudott betalálni két meccsen?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 2., hétfő 9:49

Anthony írta: Hát én megmondom őszintén nem néztem a meccset, nem hiányzott az idegeimnek :lol:

Ez a két gól, amit szereztünk, hát mega lol. VInicius passzolni akart a semmibe, Mariano gólja meg ha tudatos volt, hát én nem tudom. Mondjuk ő ha kipasszolja 2 ember jött üresen, meg különben is, akkor már kb. mindegy volt.

De jó, hogy végre egyszer nekünk van szerencsénk. Hány ilyen meccsünk volt, hogy elszórakoztunk 2-3 óriási ziccert, még több helyzetet, aztán jött a vereség.

De jó, hogy most külön kiemeli a sajtó (és nem csak az nso), hogy a Barcának mennyi helyzete volt, hát szüljenek közösen sünt. Nem mintha nekünk nem lettek volna helyzeteink: az Isco csavarás, fejes, Benzema kapás...

De ezekkel a gólszerzőkkel tényleg alázás lett, végülis tetszik :lol:

Sajnos a City ellen elpuskáztuk, ott nem várok csodát, de a bajnokságot behúzni tökéletes lenne idénre.
Szerencse ide vagy oda, nézd meg a második félidőt. Nagybetűs focit kapott elő a félidőben ZZ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. március 2., hétfő 9:46

Hát én megmondom őszintén nem néztem a meccset, nem hiányzott az idegeimnek :lol:

Ez a két gól, amit szereztünk, hát mega lol. VInicius passzolni akart a semmibe, Mariano gólja meg ha tudatos volt, hát én nem tudom. Mondjuk ő ha kipasszolja 2 ember jött üresen, meg különben is, akkor már kb. mindegy volt.

De jó, hogy végre egyszer nekünk van szerencsénk. Hány ilyen meccsünk volt, hogy elszórakoztunk 2-3 óriási ziccert, még több helyzetet, aztán jött a vereség.

De jó, hogy most külön kiemeli a sajtó (és nem csak az nso), hogy a Barcának mennyi helyzete volt, hát szüljenek közösen sünt. Nem mintha nekünk nem lettek volna helyzeteink: az Isco csavarás, fejes, Benzema kapás...

De ezekkel a gólszerzőkkel tényleg alázás lett, végülis tetszik :lol:

Sajnos a City ellen elpuskáztuk, ott nem várok csodát, de a bajnokságot behúzni tökéletes lenne idénre.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. március 2., hétfő 9:19

Sastre írta:
Mivel Marcelo lefutotta Messit, ezért Messi tuti sérülten játszott, és hát Alba se volt valami gyors, szóval ő is sérülten játszott.
Messit nem lehet felmenteni, de Alba tuti nem volt 100-as, ez látszott minden megoldásán, sebességén. az nem futotta meg, aki nem akarta. (még ha egészséges is, akkor se hozzá már az a szintet amit 2-3 éve)

jelentősége nincs, mert a helyettese Firpo, aki nem szint, vele még nagyobb bajban lettünk volna.
nem Alba-n múlott a meccs, hanem azon, hogy a második félidőben jobban játszottatok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. március 2., hétfő 9:16

Egyébként ennyire rohanos klasszikust azt sem tudom mikor láttam utoljára. Középpálya sok esetben egyik oldalon sem létezett. Elég izgalmas kis meccs volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 2., hétfő 8:59

Remek meccs volt. Végre nekünk volt szerencsénk. Ez is kell. Emellett tegnap mindenki küzdött, hajtott, akart, kapart. Ez dicséretes, de ez kellene minden meccsen.
Marcelo: jó volt látni a kis bohócot régi fényében tündökölni, de lassan el kell engedni. Valószínűleg úgy matekozott ZZ, hogy úgy sincs szélsőjük, így Marcelo többet adhat támadásban (annyira nem), de majdnem ráfáztunk párszor. Sokszor kavarodik meg a védelmünk miatta és ha utána Ramos, vagy Kroos hibázik (miért ne hibázhatnának), akkor kész a baj.
Carvajal: nem tudom, hogy ki találta ki ezt, de agyfaszt kapok, hogy állandóan középen rohangál. Én jobb szeretem, ha a védők a helyükön vannak.
Felállás, kezdő: 2 hasonló kezdőt láthattunk a City ellen és tegnap, de volt egy változás, az Fede. Míg a City ellen Kroos posztján játszott, addig tegnap jobb szélsőt, vagyis inkább teljes jobb oldalt. Ha kellett Carvajal helyét vette fel, ha kellett beállt 3.nak a kp-ra Kroos és Case mellé, ha kellett megverte Albát és szélről támadott. Óriási munkát tett le az asztalra és egyértelműen MOM volt tegnap. Már csak az a kérdés, hogy megéri e beáldozni a szélre? Tegnap, mikor megpróbáltunk nyomni, akkor 4231 szerű felállást játszottunk. Isco 10-es poszton játszott, még védekezni sem lépett vissza a kps- falba. Mikor visszavettünk a tempóból, akkor 451 lett, ahol Isco belépett Case és Fede közé. Sajnos az idei keret ilyen, de ez egy elég öszvér megoldás, ahol elveszítjük a középpályán Fede gyorsaságát, harciasságát, lendületét. Nálam a nyáron egyértelműen a jobb oldal megerősítése lenne a prioritás. Egy tökös, gyors, erős, bátor, harcias szélső.
Vini: sokan szidjátok meg röhögitek, de nélküle ez megint szopó lett volna. Nem a legélesebb kés a fiókban, de az alibi szélsőkkel nem lehet nyerni. Menni kell, próbálkozni kell, mert abból lesz a gól. Vissza passzból még soha senki nem lőtt gólt. A védekezésből kiveszi a részét, támadásban meg látjuk, hogy mi van, ha néha bejön amit megpróbál. Sokan zavarnák el a fenébe, de nélküle idén sehol nem lennénk. Kellenének neki a percek egy másik csapatban, de jövőre ha Hazard ismét Kaka formában lesz, akkor megjárhatjuk (itt jegyezném meg, hogy Hazard 1000x jobb focista, de ez a tökösség belőle is hiányzik). Amióta voltak hírek, hogy ZZ külön foglalkozik vele, azóta egyértelműen fejlődik, főleg taktikailag.
Mariano: mikor megindult a labdával láttam, hogy jött középen üresen Vini, de Mariano szinte null szögből, estében is elvállalta. A biztosabb megoldást választotta :mrgreen: :lol: Nem értem, nem is értettem egy percig sem ezt a Jovic üzletet. Aki tavaly látta a srácot legalább 5 meccsen, az tisztában volt vele, hogy nem kompatibilis a mi focinkkal. Mariano nem egy labdazsonglőr, de mindig küzd, hajt, teper és sokszor ennyi kell a győzelemhez, főleg a véghajrákban.
A lényeg, hogy ez a tegnapi egy tökéletes este volt és nagyon köszönöm a srácoknak. Mindenki előtt le a kalappal :salute:

ui.: Majdnem elfelejtettem, de azért illik megemlíteni Tbo-t. Ezt vártam, ezért szidtam mint a bokrot. Elég hosszú ideje hozza azt, amit a Real Madrid kapusától elvárok. Így tovább :salute:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2020. március 2., hétfő 8:56

Kerlon írta: Kedvenc eseményeim a meccsről tegnap:
Messi labdába ér 40 méterre a kapunktól háttal, FN: MMMMMMESSI

Aztán meg a Kroos mutatja, hogy fussál már, odatette, Piqué meg berúgta :mrgreen:

Piqué :loveyou: :mrgreen:

Ja, ez is kedvencem volt:

"Viniciusz zsunior meg hideg kés a szivembe. A jóitsen mondá edd meg ezt dzsi 10 évnyi Céronaldo után" :lol:
Nekem a meccs utáni "elemzés" tetszett a stúdióból:
Mivel Marcelo lefutotta Messit, ezért Messi tuti sérülten játszott, és hát Alba se volt valami gyors, szóval ő is sérülten játszott. Közben mutatták Mariano gólját, hogy lefutotta Umtitit, és abból is megállapították, hogy ez is csak azért lehetett, mert Umtiti is sérülten játszott. Kikezdhetetlen :D

Ha nem tudnak futni, akkor ne játszanak baszki...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. március 2., hétfő 8:31

Kerlon írta: Messinek két ziccere volt, mindkétszer Ramos helyén. Én nem tudom, hogy Sergio mit gondolt tegnap, de borzalmas volt, amit csinált. Állandóan kirontott a falból, aztán üres volt a helye.
Sztem edzői utasítás volt, hogy lépjen ki a labdás emberre.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 2., hétfő 8:02

:lol: :lol: :lol:

Tudom, hogy utálni fogtok, de az, hogy Vinicius Juniorral vertük meg őket az nagyobb alázás, mint egy 2:6. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 2., hétfő 8:01

Realista24 írta:
Kerlon írta: Messinek két ziccere volt, mindkétszer Ramos helyén. Én nem tudom, hogy Sergio mit gondolt tegnap, de borzalmas volt, amit csinált. Állandóan kirontott a falból, aztán üres volt a helye.
De legalább a szabadrúgást elvallalta :mrgreen:
Tudom, hogy gyakorolja edzéseken, vagy külön is akár, de volt már legalább olyan, hogy kaput talált? Gólra nem emlékszem hirtelen.

Ránéztem YouTubeon, egyet találtam 2014-ből a Valladolid ellen, meg 100 éve a Real ellen a Sevillában, de azt is legurították neki. :D

Hihetetlen, hogy jó szögből leadott szabadoknál évek óta nem kell a pulzusnak emelkednie...

Mondjuk tegnap Kroos próbálkozásai is meglepően gyengék voltak.

Egyébként megkövetem Marcelot és Isco, félidőben levettem volna őket, de mindketten hozzá tudtak tenni a meccshez.

Mariano meg héroszi módon szállt be. Folyamatos jegelés, meccset is többnyire csak a lelátóról lát, most meg beáll 2 percre és a labdával való első találkozása végén gólt ver egy Clásicon. Remélem ZZ esélyt ad neki legalább.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 2., hétfő 7:55

https://twitter.com/Isma_9419/status/12 ... 07392?s=19

:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 2., hétfő 7:53

Realista24 írta:
Kerlon írta: Messinek két ziccere volt, mindkétszer Ramos helyén. Én nem tudom, hogy Sergio mit gondolt tegnap, de borzalmas volt, amit csinált. Állandóan kirontott a falból, aztán üres volt a helye.
De legalább a szabadrúgást elvallalta :mrgreen:
Azt megmondjuk Zidane helyébe megmondanám neki, hogy le is koccolhat a szabadokról, örüljön, hogy a tiziket lőheti. Ott van a kiszabott Toni gyerek a csapatban és ha ellőhetett 5 éves madridi karrierja alatt két szabadrúgást (amit nem beadni kell).

Ritka pillanatok egyike, amikor Ramos helyett Marcelo védekezik, de annál megmelengetőbb érzés Marcit újra tűzben égni látni. :rock: :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 2., hétfő 7:47

Kerlon írta: Messinek két ziccere volt, mindkétszer Ramos helyén. Én nem tudom, hogy Sergio mit gondolt tegnap, de borzalmas volt, amit csinált. Állandóan kirontott a falból, aztán üres volt a helye.
De legalább a szabadrúgást elvallalta :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 2., hétfő 7:46

Kedvenc eseményeim a meccsről tegnap:
Messi labdába ér 40 méterre a kapunktól háttal, FN: MMMMMMESSI

Aztán meg a Kroos mutatja, hogy fussál már, odatette, Piqué meg berúgta :mrgreen:

Piqué :loveyou: :mrgreen:

Ja, ez is kedvencem volt:

"Viniciusz zsunior meg hideg kés a szivembe. A jóitsen mondá edd meg ezt dzsi 10 évnyi Céronaldo után" :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2020. március 2., hétfő 7:36

Szerintem egy trollkodás az egész meccs a barcára nézve...Botladozó Vini gól...Marcelo mentése ziccerből...első bajnokiját játszó Mariano gól :mrgreen:
I love fordított nap

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 2., hétfő 7:32

Messinek két ziccere volt, mindkétszer Ramos helyén. Én nem tudom, hogy Sergio mit gondolt tegnap, de borzalmas volt, amit csinált. Állandóan kirontott a falból, aztán üres volt a helye.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 2., hétfő 6:36

___Samy___ írta: Azt azért meg kell említenünk, hogy ebben a bajnoki idényben a Barca nem lőtt nekünk gólt. Nem tudom mikor volt ilyen legutoljára. Ráadásul egy esetleges pontegyenlőség esetén is mi vagyunk így a jobbak (ha jól emlékszem az egymás elleni számít).

Nem gondoltam volna, hogy ilyen eredményt érünk el. Mariano szépen mutatta Jovicnak a fuckot, így kellett volna a szerbtol is korábban.

Le a kalappal mindenki előtt! Férfi munka volt.
1974/75.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég