Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. március 8., vasárnap 22:46

real vs valencia, sociedad. barca vs mallorca, leganes. lehet matekozni egy utolsót na jóéjt

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 3., kedd 12:03

Cserék ünneplése Vini góljánál:
https://twitter.com/RMPIay/status/12347 ... 96674?s=20
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 2., hétfő 15:48

___Samy___ írta: Jo, hát ez most olyan, hogy Carvajal meg csatárt meg kkp-t nyomott többször is.

Ramos kilépései érdekesek voltak, de többször volt hasznos, mint sem.
Carvajal sokszor magasan visszatámad és kergeti a labdát, amivel nem lenne baj, ha a többiek is követnék, amúgy védekezésben ő is sokszor rossz helyre vált és elég gyakran beáll középsővédőnek feladva az oldalát. Alba-Griezman helyzetnél is ez volt tegnap.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. március 2., hétfő 15:42

Azért azt is észre lehet venni, hogy milyen szituációkban hagyja el a játékos a helyét.

Tegnap Carvajalnak több olyan szituja volt, mikor a fogott ember miatt mozdult be középre vagy a passzsávok takarása miatt mozdult befele és Valverde pedig tartotta az emberét addig.
Ugyan úgy Ramos is sokszor mikor felszalad, Case egyből lép be a helyére és középre a brazil helyére meg egy másik kp-s zár vissza.

A modern fociban rendre tolódnak a pozíciók, szóval nem kéne teljesen fekete-fehér kezelni a jelenséget.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. március 2., hétfő 15:35

Jo, hát ez most olyan, hogy Carvajal meg csatárt meg kkp-t nyomott többször is.

Ramos kilépései érdekesek voltak, de többször volt hasznos, mint sem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 2., hétfő 15:25

ziro4vr írta:
___Samy___ írta:
Sztem edzői utasítás volt, hogy lépjen ki a labdás emberre.
Egyértelműen, Ramosé a kilépő szerep, Varane pedig biztosít, ezzel akkor van baj ha Marcelo van mellette, mert akkor ott egy nagy kövér lyuk van hátul. Ezt a két embert fontos meccsen azért már nem nagyon játszatnám, annyit nem bír el a csapat. Vagyis tegnap elbírt de komoly ellenfelek ellen. :mrgreen:
De ő nem olyankor lépett ki, amikor kellett, hanem random kb. a középpályásaikra. PL Casemirot megelőzve stb... Mondom, kétszer is ki lépett a helyén Messi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. március 2., hétfő 15:21

Ramossal alaphangon nincs gond, ha Mendy van mellette. De mikor nagy területeket kell bejatszania a brazil miatt, akkor már kijön rajta a kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 2., hétfő 12:45

___Samy___ írta:
Kerlon írta: Messinek két ziccere volt, mindkétszer Ramos helyén. Én nem tudom, hogy Sergio mit gondolt tegnap, de borzalmas volt, amit csinált. Állandóan kirontott a falból, aztán üres volt a helye.
Sztem edzői utasítás volt, hogy lépjen ki a labdás emberre.
Egyértelműen, Ramosé a kilépő szerep, Varane pedig biztosít, ezzel akkor van baj ha Marcelo van mellette, mert akkor ott egy nagy kövér lyuk van hátul. Ezt a két embert fontos meccsen azért már nem nagyon játszatnám, annyit nem bír el a csapat. Vagyis tegnap elbírt de komoly ellenfelek ellen. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 2., hétfő 12:43

realistahuni írta: Ez a grízes remélem jó nagy bukta lesz nekik, ma is egy lecsúszott lövésére emlélszem.
FN szerint kiválóan játszott, szerintem rég voltam ennyire nyugott, ha a harapós játszott volna tegnap, az első félidő meleg lett volna. De a francia egyelőre nulla, szerintem ő Messi mellé a létező legrosszabb fit.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 2., hétfő 12:41

Mester77 írta: Mindent leírtatok már, ( meccs előtt főleg, :lol: grat a picihez! )

én csak annyit tennék hozza, h egy rakat visszajátszást megnéztem és

Vini gólja ugyan megpattant, de nem akart Ô beadni. A hosszúra akarta vna eltekerni, ami, ismerjük nem jött volna össze. Kellett a megpattanás, de nem beadni akarta ez 100%

Másik. Mariano. Valaki írta, ( talan pheco, de nem biztos, )
csúszás közben a támaszkodó lábára rúgta. Ez sem igaz, senki sem jött közepén, tsg mégis kijjebb mozdult. Mariano direkt rúgta a rövidre és egyáltalán nem ért a másik lábához sem. Abban semmi makk nem volt :)

Brávo mindenkinek, ezt így kell!
Marianónál a makkfaktor az, hogy lepattant a labda a földre, így ugrotta át TS lábát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 2., hétfő 12:35

Realista24 írta:
p.csabi1 írta: Ha már szoktuk szidni a bírókat akkor el lehet mondani szerintem hogy ha minden spanyol bíró úgy fújna mint tegnap Lahoz akkor nem lennének annyira emlegetve.
Amúgy az elején Carvajalnak meg Albanak kiszórt egy egy sárgát azzal hogy bicsicskította a játékosokat? :lol:
Gyerek kérdezte itthon, ez jó bíró? Barcás, Realos? Mondom ez csak szerepelni szeret :lol: aztán megértette, hogy miről beszéltem.
ezt én is írtam pár napja :D
imádja a kamerát, a teátrális mozdulatokat. umtitivel azthittem táncolni is fog
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. március 2., hétfő 12:13

Mindent leírtatok már, ( meccs előtt főleg, :lol: grat a picihez! )

én csak annyit tennék hozza, h egy rakat visszajátszást megnéztem és

Vini gólja ugyan megpattant, de nem akart Ô beadni. A hosszúra akarta vna eltekerni, ami, ismerjük nem jött volna össze. Kellett a megpattanás, de nem beadni akarta ez 100%

Másik. Mariano. Valaki írta, ( talan pheco, de nem biztos, )
csúszás közben a támaszkodó lábára rúgta. Ez sem igaz, senki sem jött közepén, tsg mégis kijjebb mozdult. Mariano direkt rúgta a rövidre és egyáltalán nem ért a másik lábához sem. Abban semmi makk nem volt :)

Brávo mindenkinek, ezt így kell!
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 2., hétfő 11:54

p.csabi1 írta: Ha már szoktuk szidni a bírókat akkor el lehet mondani szerintem hogy ha minden spanyol bíró úgy fújna mint tegnap Lahoz akkor nem lennének annyira emlegetve.
Amúgy az elején Carvajalnak meg Albanak kiszórt egy egy sárgát azzal hogy bicsicskította a játékosokat? :lol:
Gyerek kérdezte itthon, ez jó bíró? Barcás, Realos? Mondom ez csak szerepelni szeret :lol: aztán megértette, hogy miről beszéltem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. március 2., hétfő 11:52

Ha már szoktuk szidni a bírókat akkor el lehet mondani szerintem hogy ha minden spanyol bíró úgy fújna mint tegnap Lahoz akkor nem lennének annyira emlegetve.
Amúgy az elején Carvajalnak meg Albanak kiszórt egy egy sárgát azzal hogy bicsicskította a játékosokat? :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. március 2., hétfő 9:59

Realista24 írta: Szerencse ide vagy oda, nézd meg a második félidőt. Nagybetűs focit kapott elő a félidőben ZZ.
Ősszel is minimum egy félidőben lefociztuk őket, mentek a sarkazások meg ilyenek, csak akkor nem sikerült betalálni.
Most is kellett nem kis szerencse, de ez már duplán járt is nekünk.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. március 2., hétfő 9:54

Realista24 írta:
___Samy___ írta: Azt azért meg kell említenünk, hogy ebben a bajnoki idényben a Barca nem lőtt nekünk gólt. Nem tudom mikor volt ilyen legutoljára. Ráadásul egy esetleges pontegyenlőség esetén is mi vagyunk így a jobbak (ha jól emlékszem az egymás elleni számít).

Nem gondoltam volna, hogy ilyen eredményt érünk el. Mariano szépen mutatta Jovicnak a fuckot, így kellett volna a szerbtol is korábban.

Le a kalappal mindenki előtt! Férfi munka volt.
1974/75.
És olyan mikor volt, hogy ezen kívül még az Atleti sem tudott betalálni két meccsen?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 2., hétfő 9:49

Anthony írta: Hát én megmondom őszintén nem néztem a meccset, nem hiányzott az idegeimnek :lol:

Ez a két gól, amit szereztünk, hát mega lol. VInicius passzolni akart a semmibe, Mariano gólja meg ha tudatos volt, hát én nem tudom. Mondjuk ő ha kipasszolja 2 ember jött üresen, meg különben is, akkor már kb. mindegy volt.

De jó, hogy végre egyszer nekünk van szerencsénk. Hány ilyen meccsünk volt, hogy elszórakoztunk 2-3 óriási ziccert, még több helyzetet, aztán jött a vereség.

De jó, hogy most külön kiemeli a sajtó (és nem csak az nso), hogy a Barcának mennyi helyzete volt, hát szüljenek közösen sünt. Nem mintha nekünk nem lettek volna helyzeteink: az Isco csavarás, fejes, Benzema kapás...

De ezekkel a gólszerzőkkel tényleg alázás lett, végülis tetszik :lol:

Sajnos a City ellen elpuskáztuk, ott nem várok csodát, de a bajnokságot behúzni tökéletes lenne idénre.
Szerencse ide vagy oda, nézd meg a második félidőt. Nagybetűs focit kapott elő a félidőben ZZ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. március 2., hétfő 9:46

Hát én megmondom őszintén nem néztem a meccset, nem hiányzott az idegeimnek :lol:

Ez a két gól, amit szereztünk, hát mega lol. VInicius passzolni akart a semmibe, Mariano gólja meg ha tudatos volt, hát én nem tudom. Mondjuk ő ha kipasszolja 2 ember jött üresen, meg különben is, akkor már kb. mindegy volt.

De jó, hogy végre egyszer nekünk van szerencsénk. Hány ilyen meccsünk volt, hogy elszórakoztunk 2-3 óriási ziccert, még több helyzetet, aztán jött a vereség.

De jó, hogy most külön kiemeli a sajtó (és nem csak az nso), hogy a Barcának mennyi helyzete volt, hát szüljenek közösen sünt. Nem mintha nekünk nem lettek volna helyzeteink: az Isco csavarás, fejes, Benzema kapás...

De ezekkel a gólszerzőkkel tényleg alázás lett, végülis tetszik :lol:

Sajnos a City ellen elpuskáztuk, ott nem várok csodát, de a bajnokságot behúzni tökéletes lenne idénre.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. március 2., hétfő 9:19

Sastre írta:
Mivel Marcelo lefutotta Messit, ezért Messi tuti sérülten játszott, és hát Alba se volt valami gyors, szóval ő is sérülten játszott.
Messit nem lehet felmenteni, de Alba tuti nem volt 100-as, ez látszott minden megoldásán, sebességén. az nem futotta meg, aki nem akarta. (még ha egészséges is, akkor se hozzá már az a szintet amit 2-3 éve)

jelentősége nincs, mert a helyettese Firpo, aki nem szint, vele még nagyobb bajban lettünk volna.
nem Alba-n múlott a meccs, hanem azon, hogy a második félidőben jobban játszottatok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. március 2., hétfő 9:16

Egyébként ennyire rohanos klasszikust azt sem tudom mikor láttam utoljára. Középpálya sok esetben egyik oldalon sem létezett. Elég izgalmas kis meccs volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég