Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
k!ll3rcsöcs
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 10., kedd 13:57

Pénteken mentem volna meccsre. A belépő árát ha jól sejtem visszakapom, de szerintetek van rá esély, hogy a szállást és a repjegyet legalább részben visszatérítsék?

k!ll3rcsöcs
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 2., hétfő 17:34

wolves004 írta: Sziasztok!
Megyünk ki a Valencia elleni meccsre, jegy még nincs, 14-én kezdik el árusítani,remélem sikerül venni neten keresztül. Ha mégse,akkor szerintetek lehet még kapni majd a stadionnál? Péntek este száll le a gép,tehát szombat délelőtt sanszos a jegyvásárlás?
A másik kérdésem, hogy a stadion túra hogyan működik meccs napon?Szombaton lesz a meccs,vasárnap szerintetek lehet menni túrára?
A honlapon az áll, hogy meccsnapon rövidebb a nyitvatartás, az öltözőre nem terjed ki a túra, illetve a végén már csak a múzeumba lehet bemenni.

_Bushido_
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real, Tottenham
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 2., hétfő 17:23

Tádám és Seraf is jöttök az Eibar ellen? :D
mi is ott leszünk 26-an! :mrgreen:
mi hajnal 5:40es géppel megyünk, úgyhogy egész nap madridi városnézés, és este a meccs.
:salute: "A tifosinak új hőse van." :salute:

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. március 2., hétfő 16:44

wolves004 írta: Sziasztok!
Megyünk ki a Valencia elleni meccsre, jegy még nincs, 14-én kezdik el árusítani,remélem sikerül venni neten keresztül. Ha mégse,akkor szerintetek lehet még kapni majd a stadionnál? Péntek este száll le a gép,tehát szombat délelőtt sanszos a jegyvásárlás?
A másik kérdésem, hogy a stadion túra hogyan működik meccs napon?Szombaton lesz a meccs,vasárnap szerintetek lehet menni túrára?
Jegyszerzés szerintem nagyon necces lenne szombaton helyszínen, de ezt a gyakori meccsrejárók jobban tudhatják. Meccsnapon van csak tudtommal korlátozás a túra egyes részeire, másnap már nincs.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

wolves004

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2020. március 2., hétfő 15:35

Sziasztok!

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. február 22., szombat 7:50

Seraf írta: na srácok, a liga gondolta és életükben elöször nekünk kedveznek és kibaszott péntekre rakják az eibar elleni meccset cserébe csúnyán kibaszva velem meg haverommal aki ezt kapta nászajándékba :mrgreen:

szóval...a gépünk 19:35kor landol ami ha az első gépként nem késik az évben akkor egy sprintel ott lehetünk (mondjuk akkor lehet szállásunk nem lesz...#prioritások :mrgreen: ), valaki aki volt már meccsen vagy 32-ön (R24 :D ) a stadionban van valami csomagmegörző ahova be tudjuk dobni a kézipoggyászunkat vagy azzal is szívnunk kell elötte még valahol? :D
Mi is ott leszünk, vagyis még nem biztos. :mrgreen:
Mi Wizzairrel megyünk, 20:10-kor száll le, aztán taxi és jegyvásárlás és belépés.
Kérdés, hogy késik-e a gép... ha nem, akkor van szansz, hogy látjuk a meccset. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 18:11

A kemény tárgyakkal óvatosan, vizes flakon, stb. nem szeretik, csak kupak nélkül engedik.
Szóval ha kb csak ruha van nálatok, nem lesz gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Seraf
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

HozzászólásSzerző: Seraf » 2020. február 21., péntek 18:05

Realista24 írta:
Seraf írta: na srácok, a liga gondolta és életükben elöször nekünk kedveznek és kibaszott péntekre rakják az eibar elleni meccset cserébe csúnyán kibaszva velem meg haverommal aki ezt kapta nászajándékba :mrgreen:

szóval...a gépünk 19:35kor landol ami ha az első gépként nem késik az évben akkor egy sprintel ott lehetünk (mondjuk akkor lehet szállásunk nem lesz...#prioritások :mrgreen: ), valaki aki volt már meccsen vagy 32-ön (R24 :D ) a stadionban van valami csomagmegörző ahova be tudjuk dobni a kézipoggyászunkat vagy azzal is szívnunk kell elötte még valahol? :D
Nincs csomagmegorzo asszem, de talán a reptéren igen.
Szállás hol van? Mert taxival 20 perc a stadion és ha ott a közelben, akkor le tudjátok dobni.

Vagy ha csak hátizsák és nem gurulos bőrönd, be is tudjátok vinni.
ja azt hittem ennél komolyabb ott a téma, hogy még ilyet se lehet bevinni de akkor király :D

szállás nagyon belváros 7km a stadion ráadásul sikerült egy jó 3. birodalombeli helyet találni ahol foglalás után egyből küldték a 12 pontot többek közt, hogy ők 30perces idősávokban dolgoznak szóval úgy adjuk meg az érkezést mert 15percet várnak a kulcsal aztán kocc van :D erre írtam egy kissé szarkasztikus választ, hogy még az életben nem voltunk madridban így se a reptér hatékonyságát nem vágjuk nem hogy hány perc alatt jutunk a szálláshoz illetve, hogy késik-e a gép mint manapság kb mindig, úgyhogy ja inkább egyből Bernabeu aztán fizetjük az extra 30 eurót a kései check in-ért :mrgreen:

kösz az infókat

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 17:49

Nincs csomagmegorzo asszem, de talán a reptéren igen.
Szállás hol van? Mert taxival 20 perc a stadion és ha ott a közelben, akkor le tudjátok dobni.

Vagy ha csak hátizsák és nem gurulos bőrönd, be is tudjátok vinni.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 17:48

Marky írta: nem clickbait, de miutan 2-3 jegyet eladtak, elindul felfele a jegyar.
kulfoldi oldalakon erdemesebb kutakodni, a majom 0.5-1 oras kesessel rakja ki ezeket altalaban. a kedvencem a 0.01€ alicante jegy volt 😃 szerver crash miatt nem tudtam megvenni, haverom meg elfelejtett kettot venni.
Én vettem három jegyet Mallorcara 18 ftert odavissza meg 18ert Malagara :mrgreen:

Na de off vége. A majom oldalát meg még ne lássam itt megegyszer.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. február 21., péntek 17:37

nem clickbait, de miutan 2-3 jegyet eladtak, elindul felfele a jegyar.
kulfoldi oldalakon erdemesebb kutakodni, a majom 0.5-1 oras kesessel rakja ki ezeket altalaban. a kedvencem a 0.01€ alicante jegy volt 😃 szerver crash miatt nem tudtam megvenni, haverom meg elfelejtett kettot venni.

AdamTaylor
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2020. február 21., péntek 17:27

clickbait. Ez már akkor se volt aktuális amikor kiírta a majom. rip

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. február 21., péntek 17:10

2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Seraf
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

HozzászólásSzerző: Seraf » 2020. február 21., péntek 16:38

na srácok, a liga gondolta és életükben elöször nekünk kedveznek és kibaszott péntekre rakják az eibar elleni meccset cserébe csúnyán kibaszva velem meg haverommal aki ezt kapta nászajándékba :mrgreen:

Dacsi

HozzászólásSzerző: Dacsi » 2020. február 12., szerda 23:16

Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek ezt az e-mailt nehogy mas is ilyen hibaba essen.
A Real Madrid-Manchester City meccsre akartam jegyet venni madridista memberkent.
Miutan tobb kartyat is elutasitott(visa,mastercard, credit es debit) es vegul nem jutottam helyhez, igy miutan a telefonos ugyfelszolgalat nem segitett semmit, irtam egy e-mailt nekik, hogy megis mi volt a problema. Sokadik alkalomra vegul valaki erdemben is tudott nekem magyarazattal szolgalni.
Thank you for reaching out the Madridista Care Center.

We are sorry about the inconveniences of this situation.

We would like to inform you that UK residents and also credit/debit cards issued in UK will not able to purchase tickets for this match due to high security measures in order to avoid UK ultra-supporters attend the game.

As you know the UEFA is highly stricted with the incidents that could happened during the match, so the Club decided to block the possibility of purchase tickets to the people of the country of the oposite team.

This restrictive measure always is activated when a team from another country plays in Bernabeu so it´s not exclusive for this match and is totally foreign to the Madridista card holders since the restrictions are for every person living in UK or paying with a UK credit card independently they are card holders or not.
En ezzel nem voltam tisztaban es sajnos az oldalon sem lattam semmi hirt vagy felszolitast ezzel kapcsolatban. Termeszetesen ez a Magyarorszagon eloket nem nagyon veszelyezteti, de gondolom itt vagyunk paran kulfoldrol is. Jol johet a megannyi info mellett talan ez is a kesobbiekben.
Ha esetleg megsem illik ide, akkor kerlek toroljetek.

tcskhun
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. február 2., vasárnap 17:11

Dupla D írta:
tcskhun írta: Sziasztok!
A Real Madrid-Celta Vigo meccset szeretnénk a párommal megnézni,
mikor tudok jegyet venni? Itt ahol lakom Mallorcan azt mondták,hogy előtte csak pár nappal.
Szoval ehhez kérném segitségeteket!
Előre is köszönöm a válaszokat :salute:
https://www.realmadrid.com/en/tickets

Ha legörgetsz, akkor látod, hogy mikor kezdik el árusítani. a meccs neve mellett.
Köszönöm szépen!

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 2., vasárnap 17:03

tcskhun írta: Sziasztok!
mikor tudok jegyet venni? Itt ahol lakom Mallorcan azt mondták,hogy előtte csak pár nappal.
https://www.realmadrid.com/en/tickets

Ha legörgetsz, akkor látod, hogy mikor kezdik el árusítani. a meccs neve mellett.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

tcskhun
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. február 2., vasárnap 17:00

Sziasztok!

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 15., szerda 16:18

ToniKroos írta: Szevasztok!

Lenne egy kérdésem, mégpedig, hogy stadion túránál szokták-e kérni a madridista kártyát?
A másik, hogy a kártyásoknak jár a kedvezmény, tudok-e egymás után ugyanazzal több jegyet is venni?
Ha olcsobban akarsz venni akkor elkérik :D kasszánál is meg amikor mész be akkor is. Nem vehetsz másnak kedvezményes jegyet vele a stadiontúrára. Ja és egy honapban csak egyszer vehetsz kedvezmenyesen jegyet a stadiontúrára.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. január 15., szerda 14:42

Szevasztok!

Lenne egy kérdésem, mégpedig, hogy stadion túránál szokták-e kérni a madridista kártyát?
A másik, hogy a kártyásoknak jár a kedvezmény, tudok-e egymás után ugyanazzal több jegyet is venni?

Vissza: “Labdarúgás”