Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 8., vasárnap 14:30

ToniKroos írta:
ziro4vr írta: Mourinho önmaga paródiája lett, abba kéne ezt hagynia. A spurs is amit játszik, hát tragédia.
Egy pillanatig nem akarom védeni Mourinhot, de ha a két legjobb támadó játékos kiesik, azt még egy élcsapat is megérzi, nemhogy egy Tottenham.
Ez így igaz. Ez a legfőbb problámája a csapatának, hogy egyszerűen nincsen kapura veszélyes emberük. + ugye nyáron eladták a cserecsatárukat (Llorente), és nem pótolták, vagyis jóformán egy szem Kane-el vágtak neki a szezonnak - valahonnan ismerős (Benzema, Jovic-Mariano sérült/lelátón).
Vertonghen szerződése a nyáron lejár, egyelőre nem akaródzik hosszabbítani (míg Alderweireld megtette, ha megy, valaki nagyon jól jár vele, Juve?), Tanganga meg saját nevelésű angol, próbálgatja, hátha kijön belőle valami.
+ ugye a kezdő, VB kapusuk is kihagyott 16 bajnokit, nagyon nem mind1, hogy ki véd. Pechjére bepróbálta a 3. számú kapust, Vormot, ő meg potyázott egyet múlt héten a kupában. Nem minden kapus jó x hónapnyi játék nélkül beállva - anno Cudicini és Hilario ennek ellenkezője volt, utóbbi parádézott asszem a MU ellen.
Ndombele meg jó lenne mondjuk M.Sissoko mellette, de minő véletlen ő is lesérült 2-3 hónapja, egy btb és egy vkp féle játékos a középpályán, helyettük "60 kilós angol fiatalok" vannak ott. Nagyon nem mindegy.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. március 8., vasárnap 10:17

ziro4vr írta: Mourinho önmaga paródiája lett, abba kéne ezt hagynia. A spurs is amit játszik, hát tragédia.
Egy pillanatig nem akarom védeni Mourinhot, de ha a két legjobb támadó játékos kiesik, azt még egy élcsapat is megérzi, nemhogy egy Tottenham.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 8., vasárnap 10:07

Mourinho önmaga paródiája lett, abba kéne ezt hagynia. A spurs is amit játszik, hát tragédia.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 8., vasárnap 10:04

Kercsó írta:
Toti írta: Mourinho baszogatja ndombelet, nem is bizik benne,nem is alapember nala. Nem hozzuk el? :D
pont egyiknap volt egy cikk, hogy mi történt Ndobelével, hogy ennyire "leépült". Simán hoznám Casemiro mellé. a tank se lesz fiatalabb, a jövőben nem kellene széthajtani.
Ndombele nem vkp, sokkal inkább btb. Én azt látom rajta, hogy ő tud futballozni, de rossz helyen van. Szimplán Mourinhonak zongora cipelőbb játékosok jönnek be a kp-n, ő meg kevésbé az. Hozzáteszem, hogy José is egy farok, mint mindig, ugye a Spursnél Verthongent kezdte ki Tanganga miatt, akiről múltkor csak 2 gólt kaptak, de azért nyomatja. :mrgreen: Meghát tudjuk, hogy José focija mennyire működik az elmúl 5-6 évben. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. március 8., vasárnap 9:57

Toti írta: Mourinho baszogatja ndombelet, nem is bizik benne,nem is alapember nala. Nem hozzuk el? :D
pont egyiknap volt egy cikk, hogy mi történt Ndobelével, hogy ennyire "leépült". Simán hoznám Casemiro mellé. a tank se lesz fiatalabb, a jövőben nem kellene széthajtani.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 8., vasárnap 7:56

Mourinho baszogatja ndombelet, nem is bizik benne,nem is alapember nala. Nem hozzuk el? :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: impossible » 2020. március 7., szombat 13:51

egyértelmű szabálytalanság véleményem szerint.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. március 7., szombat 13:48

ezt szerintem le kellett volna fújni, mint támadó falt. :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 6., péntek 15:34

Alisson elvileg nem játszik az Atletico ellen.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. március 5., csütörtök 8:14

Már több bajnokin is látni lehetett, de ma a ligautolsó Norwich ellen újra - rettentő gyenge ez a Spörs keret.
A Norwich nagyon erős :mrgreen: az FA kupára pihentettük magunkat, behúzzuk :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 4., szerda 23:31

Már több bajnokin is látni lehetett, de ma a ligautolsó Norwich ellen újra - rettentő gyenge ez a Spörs keret. JóVORMán azzal, hogy nincsen Son és Kane ki vannak herélve a támadójátékot nézve. Gedson bár nem sokat játszott, de a látottak alapján remélem nem veszik meg (kölcsönben van), a holland gyerek a ManCity ellen lőtt gólja után eltűnt. Szerencsétlen 18 éves Parrott hős lehetett volna, de odaállt 11est lőni és persze, hogy belelövi a kapusba. :'(
Nyáron London fehér felében is muszáj lesz építkezni, van épp elég lyukas pont a csapatban.
Most aztán lehet a Lipcse elleni nehéz visszavágóra és a bajnokságra koncentrálni!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. március 4., szerda 10:26

Remy írta: Én azt nem értem, hogy a ligakupát miért kellett besértődve elbohóckodni. Igen, Klub VB... egy Monterry volt az ellenfelük, hazai porondon meg egy Aston Villa.

Cseresort simán otthon hagytam volna arra a meccsre, aztán meccs után indulhattak volna Katarba. Amelyik top klub nem tudja megoldani, hogy egy Monterryt, tartalékosan is üssön, az amúgy se érdemel semmilyen kupát.

Klopp faszságai is, hogy folyamatosan rinyált a pihenés miatt. előző FA kupa körben is az u19-et vagy mit küldött fel. Túlpihentette a csapatát szerintem. Van 20 pont előnye a bajnokságban, ott nem tud pihentetni? Nagy lett az arc, csakúgy, mint a szurkolóiknál, aztán most kapják a zsákokat.

Bajnokságban nagyon szurkolok nekik, meg nincs bajom ezzel a Poollal, de elszálltak kicsit. Szóval az Atletico remélem megoldja.
Pontosan. Most mehetett volna a full kezdő, aztán hétvégén egy cserecsapat a bajnokságban, és utána megint fullosan az Atleti ellen.
Mentálisan is biztos jót tesz nekik a két vereség, hát ő tudja..
Én is szurkolok, hogy csapják ki őket a BL-ből (bár serintem most megeszik az Atletit), a bajnokságban is hány meccsen volt szerencséjük??
Minden nagycsapatnak nehéz a 3-4 frontos menet, nem ők a kivétel.
Igazából nem is csoda, hogy mi is kifingtunk, 3 évben folyamatosan tolni a szuperkupákat, meg a klubvb-ket, az azért nem segít.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 4., szerda 10:17

chronic írta: Az elmúlt évtizedben én úgy emlékszem,hogy a Chelsea halomra nyerte magát FA-ből, hát sokra mennek vele.
Az mar 10 eve volt :mrgreen: En a Chelseat nem vennem elo, ok azert nyertek bajnoksagokat, BL-t, EL-t tobbszor is.

Szerintem te inkabb az Arsenalra gondolsz, az utolso eveiben Wenger elegge rament az FA kupara meg a community shieldre.
Remy írta: Én azt nem értem, hogy a ligakupát miért kellett besértődve elbohóckodni. Igen, Klub VB... egy Monterry volt az ellenfelük, hazai porondon meg egy Aston Villa.
Engem egyaltalan nem lep meg, a Pool mar jo par eve magasrol tesz az osszes kupara. Valamikor nyaron neztem, hogy 2000-2006 kornyeken a BL mellett nyertek tobb kupat is, majd bő 10 even keresztul kb semmi.
pluszegy írta:Kloppnak és a Liverpoolnak is jól jön egy plusz győzelem szerintem a vitrinbe, mint ahogy bármelyik edzőnek vagy csapatnak jól jön.
A City meg is huzta ezt azzal, hogy ellenunk pihentette Sterlinget es Aguerot a hetvegi ligakupa dontore.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 4., szerda 9:43

Én azt nem értem, hogy a ligakupát miért kellett besértődve elbohóckodni. Igen, Klub VB... egy Monterry volt az ellenfelük, hazai porondon meg egy Aston Villa.

Cseresort simán otthon hagytam volna arra a meccsre, aztán meccs után indulhattak volna Katarba. Amelyik top klub nem tudja megoldani, hogy egy Monterryt, tartalékosan is üssön, az amúgy se érdemel semmilyen kupát.

Klopp faszságai is, hogy folyamatosan rinyált a pihenés miatt. előző FA kupa körben is az u19-et vagy mit küldött fel. Túlpihentette a csapatát szerintem. Van 20 pont előnye a bajnokságban, ott nem tud pihentetni? Nagy lett az arc, csakúgy, mint a szurkolóiknál, aztán most kapják a zsákokat.

Bajnokságban nagyon szurkolok nekik, meg nincs bajom ezzel a Poollal, de elszálltak kicsit. Szóval az Atletico remélem megoldja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. március 4., szerda 9:34

chronic írta: Akkor is csak egy kupa marad, mint itt a király kupa, senki nem veszi oda a legfontosabbak közé, mert az a bajnokság és a bl.
Angol embereknek talán fontos az FA kupa persze, de a liverpool az élükön egy német edzővel, tele afrikai,meg dél amerikai játékosokkal, nem hatja meg őket nyilván.

Az elmúlt évtizedben én úgy emlékszem,hogy a Chelsea halomra nyerte magát FA-ből, hát sokra mennek vele.
Néha megnyerni persze jó, mikor a csapatodban nincs annyi,hogy a bajnokságban és a bl-ben odaérjen, de mikor mindkettőre esélyes vagy szerintem rotálásnak, tűzben tartásnak jó csak.

DE. Visszatérve spanyolba, én domestic duplát elvártam volna idén.
Szerintem meg egy plusz kupa lehetett volna, amit behúzhatnak. Semmi értelme nem volt B csapattal kiállni, a bajnokság megvan, a BL-ig még van idő. A szurkolók miatt is és azért is, hogy egyel több kupával zárhassák a szezont. Kloppnak és a Liverpoolnak is jól jön egy plusz győzelem szerintem a vitrinbe, mint ahogy bármelyik edzőnek vagy csapatnak jól jön.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2246
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. március 4., szerda 9:24

Akkor is csak egy kupa marad, mint itt a király kupa, senki nem veszi oda a legfontosabbak közé, mert az a bajnokság és a bl.
Angol embereknek talán fontos az FA kupa persze, de a liverpool az élükön egy német edzővel, tele afrikai,meg dél amerikai játékosokkal, nem hatja meg őket nyilván.

Az elmúlt évtizedben én úgy emlékszem,hogy a Chelsea halomra nyerte magát FA-ből, hát sokra mennek vele.
Néha megnyerni persze jó, mikor a csapatodban nincs annyi,hogy a bajnokságban és a bl-ben odaérjen, de mikor mindkettőre esélyes vagy szerintem rotálásnak, tűzben tartásnak jó csak.

DE. Visszatérve spanyolba, én domestic duplát elvártam volna idén.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 4., szerda 8:57

chronic írta: Elengedték a két mikiegér kupát, na hiszen.
Remélem kiesnek a francba az Atleti ellen, de ha idén dupláznak a BL-ben és ugye mellette simán behúzzák a PL-t, akkor már talán lehet korszakos csapatnak hívni őket.
Van Dijk nem top 5, hanem a legjobb CB most.
Elől meg a legjobb támadótrió a világon.
Az FA minden csak nem mikegér. lol. Ligakupa oké, de az FA-t, komolyan veszik a csapatok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. március 4., szerda 8:31

Ha BL címet védenek, akkor valóban.
Egy BL és egy PL címre azért a korszakos csapat kicsit erős lenne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2246
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. március 4., szerda 8:27

Elengedték a két mikiegér kupát, na hiszen.
Remélem kiesnek a francba az Atleti ellen, de ha idén dupláznak a BL-ben és ugye mellette simán behúzzák a PL-t, akkor már talán lehet korszakos csapatnak hívni őket.
Van Dijk nem top 5, hanem a legjobb CB most.
Elől meg a legjobb támadótrió a világon.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 4., szerda 8:17

Azért az, hogy Európa-liga szint, erős túlzás tényleg.

Alisson felső kategóriás kapus.

Van Dijk, hiába találták ki a semmirevaló statisztikáikat, meg a kicselezhetetlenséget, azért tényleg top5 teljesítményt nyújtott az elmúlt időszakban, mellette meg Alexander-Arnold, és Robertson is komolyan játszik.

A középpálya nevekre tényleg karcsúnak tűnik, de Henderson amekkora kripli volt korábban, úgy tudott előlépni vezérré, nemcsak személyiségében, de teljesítményben is. Fabinhonak is voltak kiemelkedő időszakai, Wijnaldum is hozzátette a magáét. Milner 4000 évesen is felszántja a pályát, persze soha nem fogja a pöcsén pörgetni a labdát. Alázatos, nagy munkabírású játékosaik vannak, pont ez kellett nekik a sikerhez.

Elöl meg szerintem mindhárom támadó világklasszis, annak ellenére is, hogy Salah esetében szintén próbálkoztak fentebbi polcra helyezéssel az Aranylabda körül.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég