Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Bencze » 2020. március 13., péntek 19:47

Messi legfrissebb postjaban meg gyerekruhakat arul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 13., péntek 19:33

Pogba
https://twitter.com/paulpogba/status/12 ... 44960?s=20
vs
CR
https://twitter.com/Cristiano/status/12 ... 96192?s=20
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3896
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. március 8., vasárnap 21:02

Troll :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 8., vasárnap 20:45

https://twitter.com/nocontextfooty/stat ... 38592?s=09
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 4., szerda 12:27

Santi írta: A szabadrúgás részhez: Emlékszem, hogy mennyit panaszkodtunk itt a fórumon is, hogy lőjje már valaki más, mert rengeteg CR szabad ment a sorfalba, most csak hasraütök, de lőtt kb 40-ből 1 gólt.
A lényeg, hogy már nincs CR, de valahogy mégsem jönnek azok a szabadrúgás gólok mástól sem. Nem is tudom mennyi gólt lőttünk idén szabadrúgásból, most hirtelen egy se ugrik be.
Egyreszt szerintem sokkal kevesebb szabadrugasunk van veszelyes helyrol a tamadoharmad totymorgese es impotenciaja miatt, masreszt ami van, azt Ramos a sorfalba kuldi.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. március 4., szerda 12:22

A szabadrúgás részhez: Emlékszem, hogy mennyit panaszkodtunk itt a fórumon is, hogy lőjje már valaki más, mert rengeteg CR szabad ment a sorfalba, most csak hasraütök, de lőtt kb 40-ből 1 gólt.
A lényeg, hogy már nincs CR, de valahogy mégsem jönnek azok a szabadrúgás gólok mástól sem. Nem is tudom mennyi gólt lőttünk idén szabadrúgásból, most hirtelen egy se ugrik be.

ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ekissm » 2020. március 4., szerda 11:53

Realista24 írta:
kiserik írta:
Már nem engedte szerkeszteni:
Sajnos hibás következtetés ez az aládolgozás. Amíg CR itt volt, átlagban mindenki ugyan azokat a számokat hozta, mint manapság (ugye Ramos lövés száma megnőtt a tizik, szabadok miatt és Karim kapcsolt rá, de ő is csak keveset, hozott már ilyen számokat CR mellett is 15/16-ban). Csapatként sem próbálkozunk többet. Hiányzik az az 5-8 lövés meccsenként. Ez nem aládolgozás volt. Ez a CR faktor volt. Kapott egy labdát, megtolta, lőtte. Egy beadásnál nem hátrált, hanem egyenesen nekirohant a labdának, hogy az övé legyen. Ma kap valaki egy labdát, megtolja, passzolja. Egy beadásnál inkább nézzük a lepattanót, meg várjuk, hogy rontson a védő.
9 év alatt a klub gólcsúcstartója lett. Ezt anélkül, hogy aládolgoztunk volna, nem érhette volna el. Értsd úgy, hogy szabadrúgások, büntetők, stb.stb.
Én se tartom ezt aládolgozásnak a szó szoros értelmében. CR 90 percig kereste a lehetőséget a gólszerzésre, nyilvánvaló volt, hogy őt keresték a többiek. Tiziket nagyon jól lőtte, nem lett volna értelme átadni másnak. A szabadrúgás talán az egyetlen, ahol alá lett dolgozva, de látván Ramos szabadrúgás skilljét, visszasírom. (Meg néha le lehetett volna cserélni, pihentetni...)

119 gólpasszt is kiosztott CR az itt tartózkodása alatt.

Nagyon hiányzik ő, de előtte se nagyon volt ilyen jellegű játékosunk és ezután se lesz.

Persze ez nem azt jelenti, hogy csak ő miatta működött ez a dolog, mert a többi zseni is tette a magáét a pályán és valszeg, ha nincs egy Marcelonk és egy Benzemánk, akkor nem lett volna ilyen az utóbbi évtized.

Minden pillanatáért hálás vagyok ennek a csapatnak, végképp a 2006-10 közötti időszak után.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 4., szerda 11:44

Realista24 írta:
kiserik írta:
Már nem engedte szerkeszteni:
Sajnos hibás következtetés ez az aládolgozás. Amíg CR itt volt, átlagban mindenki ugyan azokat a számokat hozta, mint manapság (ugye Ramos lövés száma megnőtt a tizik, szabadok miatt és Karim kapcsolt rá, de ő is csak keveset, hozott már ilyen számokat CR mellett is 15/16-ban). Csapatként sem próbálkozunk többet. Hiányzik az az 5-8 lövés meccsenként. Ez nem aládolgozás volt. Ez a CR faktor volt. Kapott egy labdát, megtolta, lőtte. Egy beadásnál nem hátrált, hanem egyenesen nekirohant a labdának, hogy az övé legyen. Ma kap valaki egy labdát, megtolja, passzolja. Egy beadásnál inkább nézzük a lepattanót, meg várjuk, hogy rontson a védő.
9 év alatt a klub gólcsúcstartója lett. Ezt anélkül, hogy aládolgoztunk volna, nem érhette volna el. Értsd úgy, hogy szabadrúgások, büntetők, stb.stb.
Persze, ez így van, csak sokan túlmisztifikálják ezt az aládolgozást (ugye hallottunk olyat nem egyszer, hogy rá voltak kijátszva támadások meg neki kellett hogy passzoljon mindenki). Ezek a statok (tizi, szabadrúgás) megmaradtak, csak átkerültek máshoz. A kezdeti beszélgetés abból indult, hogy mennyire hiányzik egy olyan játékos a csapatból, aki nem teszi veszi, hanem megkapja és lövi. Kellenének a direkt támadók.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 4., szerda 11:06

kiserik írta:
Realista24 írta: Én nem is értem, hogy miért hasonlítjuk össze Cé lövéseit és próbálkozásait bárki máséval, amikor emberünk volt a fő fegyver, ő pedig a gólok megszállottja volt, és aládolgozott mindenki.
Már nem engedte szerkeszteni:
Sajnos hibás következtetés ez az aládolgozás. Amíg CR itt volt, átlagban mindenki ugyan azokat a számokat hozta, mint manapság (ugye Ramos lövés száma megnőtt a tizik, szabadok miatt és Karim kapcsolt rá, de ő is csak keveset, hozott már ilyen számokat CR mellett is 15/16-ban). Csapatként sem próbálkozunk többet. Hiányzik az az 5-8 lövés meccsenként. Ez nem aládolgozás volt. Ez a CR faktor volt. Kapott egy labdát, megtolta, lőtte. Egy beadásnál nem hátrált, hanem egyenesen nekirohant a labdának, hogy az övé legyen. Ma kap valaki egy labdát, megtolja, passzolja. Egy beadásnál inkább nézzük a lepattanót, meg várjuk, hogy rontson a védő.
9 év alatt a klub gólcsúcstartója lett. Ezt anélkül, hogy aládolgoztunk volna, nem érhette volna el. Értsd úgy, hogy szabadrúgások, büntetők, stb.stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 4., szerda 10:21

Realista24 írta: Én nem is értem, hogy miért hasonlítjuk össze Cé lövéseit és próbálkozásait bárki máséval, amikor emberünk volt a fő fegyver, ő pedig a gólok megszállottja volt, és aládolgozott mindenki.
Már nem engedte szerkeszteni:
Sajnos hibás következtetés ez az aládolgozás. Amíg CR itt volt, átlagban mindenki ugyan azokat a számokat hozta, mint manapság (ugye Ramos lövés száma megnőtt a tizik, szabadok miatt és Karim kapcsolt rá, de ő is csak keveset, hozott már ilyen számokat CR mellett is 15/16-ban). Csapatként sem próbálkozunk többet. Hiányzik az az 5-8 lövés meccsenként. Ez nem aládolgozás volt. Ez a CR faktor volt. Kapott egy labdát, megtolta, lőtte. Egy beadásnál nem hátrált, hanem egyenesen nekirohant a labdának, hogy az övé legyen. Ma kap valaki egy labdát, megtolja, passzolja. Egy beadásnál inkább nézzük a lepattanót, meg várjuk, hogy rontson a védő.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 4., szerda 10:05

Pont CR a példa arra, hogy ha gólt akar egy csapat szerezni, akkor bizony kapura kell lőni, méghozzá elég gyakran. Rendre 2-3x annyit lőtt kapura, mint a többi csatár és 2-3x annyi gólt is szerzett. Sajnos pont ez a problémája az idei csapatnak, hogy nincs Karimon kívül olyan, aki rendre vállalkozó szellemű lenne és főleg támadó. Mondjuk Karimon kívül nincs is állandó támadónk, de Karim sem emelkedik ki a próbálkozások számában a mezőnyből, sőt.

Idei számok a Ligából:
1. Karim: 3,8
2. Bale: 2,2
3. Kroos: 1,8
4. Vini: 1,6
5. Case: 1,4
6. James: 1,3
7. Nacho: 1,2
7. Marcelo: 1,2
7. Hazard: 1,2
10. Ramos: 1,1

Ebből 6 ember van 1000 perc alatt úgy, hogy már bőven 2000 fölött járunk a Ligában. Ha ezeket levesszük és maradnak az alap játékosok, akkor Karim, Kroos, Case és Ramos a sorrend. Gyakorlatilag szégyenteljes a támadó potenciálunk, főleg, ha megnézzük, hogy Karim egyedül több gólt lőtt a Ligában, mint a Bale, LV, Rodrygo, Hazard, Vini, Jovic, Mariano ""támadó"" alakulat összesen. A CKM pedig Fedével kiegészülve rúgott annyit, mint a fentebb említett ""magnificent seven"" összesen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 4., szerda 9:58

Én nem is értem, hogy miért hasonlítjuk össze Cé lövéseit és próbálkozásait bárki máséval, amikor emberünk volt a fő fegyver, ő pedig a gólok megszállottja volt, és aládolgozott mindenki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. március 4., szerda 9:09

Szerintem meg ha megtiltva nincs is, biztos, hogy edzői utasítás, hogy ne lövöldözzenek mindenhonnan és próbáljanak a biztosra menni. Ezért is adogatják állandóan ki a szélre a labdát, szinte soha senki nem támadja labdával, középről a kaput és átlövés is elvétve van csak, az is főleg második hullámban érkezőktől.
Isco lövése volt talán az egyetlen a Barca ellen, amikor nem egy szélről beadott labdából vagy pontrúgás utáni helyzetből próbáltak gólt szerezni és majdnem be is akadt..

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. március 4., szerda 5:45

ToniKroos írta:
tomi_b írta: Most pl ez a 10.gól is...
Ki lenne képes ezt megvalósítani a keretünkből? Átvétel, fordulás, megtolás és lövés.
A gól szép, csak mellette volt még néhány próbálkozása ami a lelátón kötött ki és ezeknek a száma eléggé megnőtt a végére. Valószínű, ha Benzema próbálkozna meccsenként 10 lövéssel, akkor neki is összejönne egy idény alatt pár szép gól.
Szerintem nincs megtiltva neki a próbálkozás mivel o lett a csapat első számú támadója.
ZIDANE

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. március 4., szerda 0:46

tomi_b írta: Most pl ez a 10.gól is...
Ki lenne képes ezt megvalósítani a keretünkből? Átvétel, fordulás, megtolás és lövés.
A gól szép, csak mellette volt még néhány próbálkozása ami a lelátón kötött ki és ezeknek a száma eléggé megnőtt a végére. Valószínű, ha Benzema próbálkozna meccsenként 10 lövéssel, akkor neki is összejönne egy idény alatt pár szép gól.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2020. március 3., kedd 23:32

___Samy___ írta: A 10. megvolt élőben :'(
Most pl ez a 10.gól is...
Ki lenne képes ezt megvalósítani a keretünkből? Átvétel, fordulás, megtolás és lövés.

Ebben az évben meg mind a 10 mezőnyjátékosunk fogná aztán kidobná szélre a lasztit. :roll:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. március 3., kedd 21:29

A 10. megvolt élőben :'(
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 3., kedd 21:00

https://www.youtube.com/watch?v=xYGK6lxqAqI

:'( :'( :'(

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 3., kedd 11:36

Stroke-ot kapott az édesanyja, Dolores. Jobbulást kívánok! :|
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: mexes » 2020. március 2., hétfő 17:19

Realista24 írta:
lestat írta:

Kicsit túl van ez gondolva szerintem, visszajött mert az ő meccsüket elhalasztották,gondolta why not benéz ide is, 10p korábban elment hogy elkerülje a felhajtást. :coffee:
Vagy csak Bale-lel együtt indult haza :mrgreen:
Nem fért bele az Uber, kellett a shared ride a fehér tigerwoodsnak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég