Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 10., kedd 16:10

szintén, mint k!ll3rcsöcs, mi is megyünk, illetve mentünk volna.
Én már lemondtam a csoport irányába.
3 fő szintén le akarta már mondani korábban, de a szervező megmondta neki, hogy "Túl sok M1-et néztek, gyertek csak, nincsen / nem lesz gond." Azóta nem tudom mi történt velük, nem ismerem őket. De SZERINTEM ha a repjegyet nem is, a bookingon foglalt szállásokat vissza kéne térítenük. Tudom, ahogy írtátok nem kötelességük, de nem várhatják el az emberektől, hogy a fertőzött régióba menjenek... :vivo:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 10., kedd 15:12

Egy üzenetet megér, nekem is visszatérítettek no fefundos foglalást, ennél sokkal prózaibb ok miatt is.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 10., kedd 15:10

BlancoMark írta: k!ll3rcsöcs, milyen platformon foglaltad a szállást? Sima vagy non-refundable (olcsóbb) rate-el?
Booking-on foglaltam. Non-refund, nem visszatérítendő.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. március 10., kedd 15:03

k!ll3rcsöcs, milyen platformon foglaltad a szállást? Sima vagy non-refundable (olcsóbb) rate-el?

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. március 10., kedd 14:54

k!ll3rcsöcs írta:
dennson írta:
Szállodafüggő. Többségében esélytelen. Az, hogy valami miatt nem utazol el, nem a szálloda dolga. Attól még, hogy nincs meccs, utazhatnál, csak te úgy döntöttél, hogy nem utazol inkább. Ugyanez a repjegy. Az, hogy elmarad a meccs, nem az ő dolguk, ugyanúgy az sem, hogy te félelmedben esetleg úgy döntesz, nem mész el egy országba. Ha valamiért lehetetlenné teszik az utazást (megtiltják pl) az már más helyzet.
Ezzel mind tisztában vagyok, és értem, hogy ez miért működik így. De most itt ez a tetű vírus, mindenki odáig van meg vissza, és egyik percről a másikra hoznak olyan döntéseket, amik erősen befolyásolják az emberek életét. Akkor járhatna annyi empátia is mellé, hogy ha valaki lemond egy érintett területre vonatkozó utat, akkor kötelező legyen visszatéríteni legalább részben. Most kimehetek 2 napra sétálgatni, miközben a csapat játszik a stadionban. Óriási.
Csak ilyen sajnos nincs, én kötöttem biztosítást is, de még úgyis necces.
A világjárvány nem biztosítási esemény.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. március 10., kedd 14:50

k!ll3rcsöcs írta:
dennson írta:
Szállodafüggő. Többségében esélytelen. Az, hogy valami miatt nem utazol el, nem a szálloda dolga. Attól még, hogy nincs meccs, utazhatnál, csak te úgy döntöttél, hogy nem utazol inkább. Ugyanez a repjegy. Az, hogy elmarad a meccs, nem az ő dolguk, ugyanúgy az sem, hogy te félelmedben esetleg úgy döntesz, nem mész el egy országba. Ha valamiért lehetetlenné teszik az utazást (megtiltják pl) az már más helyzet.
Ezzel mind tisztában vagyok, és értem, hogy ez miért működik így. De most itt ez a tetű vírus, mindenki odáig van meg vissza, és egyik percről a másikra hoznak olyan döntéseket, amik erősen befolyásolják az emberek életét. Akkor járhatna annyi empátia is mellé, hogy ha valaki lemond egy érintett területre vonatkozó utat, akkor kötelező legyen visszatéríteni legalább részben. Most kimehetek 2 napra sétálgatni, miközben a csapat játszik a stadionban. Óriási.
Üzletben kevés az empátia. Főleg, hogy mekkora bevételkieséssel számolhatnak a kövi hónapokban...

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 10., kedd 14:49

dennson írta:
k!ll3rcsöcs írta:
A repjegyet még be is nyelném, de még a szállás is... Elvileg nem mondhatom már le, de azért írtam nekik egy levelet... Nem tartom ezt így korrektnek. Így semmi értelme az utazásomnak, rajtam kívülálló okok miatt.
Szállodafüggő. Többségében esélytelen. Az, hogy valami miatt nem utazol el, nem a szálloda dolga. Attól még, hogy nincs meccs, utazhatnál, csak te úgy döntöttél, hogy nem utazol inkább. Ugyanez a repjegy. Az, hogy elmarad a meccs, nem az ő dolguk, ugyanúgy az sem, hogy te félelmedben esetleg úgy döntesz, nem mész el egy országba. Ha valamiért lehetetlenné teszik az utazást (megtiltják pl) az már más helyzet.
Ezzel mind tisztában vagyok, és értem, hogy ez miért működik így. De most itt ez a tetű vírus, mindenki odáig van meg vissza, és egyik percről a másikra hoznak olyan döntéseket, amik erősen befolyásolják az emberek életét. Akkor járhatna annyi empátia is mellé, hogy ha valaki lemond egy érintett területre vonatkozó utat, akkor kötelező legyen visszatéríteni legalább részben. Most kimehetek 2 napra sétálgatni, miközben a csapat játszik a stadionban. Óriási.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. március 10., kedd 14:38

k!ll3rcsöcs írta:
d.gergo írta:

Repjegyet szerintem csak akkor, ha a tarsasag torli is a jaratot. Szallas meg off szerintem, bar foglalasi kondicioktol fugg, azt a visszaigazolasban erdemes megnezni.
A repjegyet még be is nyelném, de még a szállás is... Elvileg nem mondhatom már le, de azért írtam nekik egy levelet... Nem tartom ezt így korrektnek. Így semmi értelme az utazásomnak, rajtam kívülálló okok miatt.
Szállodafüggő. Többségében esélytelen. Az, hogy valami miatt nem utazol el, nem a szálloda dolga. Attól még, hogy nincs meccs, utazhatnál, csak te úgy döntöttél, hogy nem utazol inkább. Ugyanez a repjegy. Az, hogy elmarad/zárt kapus a meccs, nem az ő dolguk, ugyanúgy az sem, hogy te félelmedben esetleg úgy döntesz, nem mész el egy országba. Ha valamiért lehetetlenné teszik az utazást (megtiltják pl) az már más helyzet.

Ha jó fejek, térítenek, de kicsi rá az esély.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 10., kedd 14:24

d.gergo írta:
k!ll3rcsöcs írta: Pénteken mentem volna meccsre. A belépő árát ha jól sejtem visszakapom, de szerintetek van rá esély, hogy a szállást és a repjegyet legalább részben visszatérítsék?
Repjegyet szerintem csak akkor, ha a tarsasag torli is a jaratot. Szallas meg off szerintem, bar foglalasi kondicioktol fugg, azt a visszaigazolasban erdemes megnezni.
A repjegyet még be is nyelném, de még a szállás is... Elvileg nem mondhatom már le, de azért írtam nekik egy levelet... Nem tartom ezt így korrektnek. Így semmi értelme az utazásomnak, rajtam kívülálló okok miatt.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2020. március 10., kedd 14:01

k!ll3rcsöcs írta: Pénteken mentem volna meccsre. A belépő árát ha jól sejtem visszakapom, de szerintetek van rá esély, hogy a szállást és a repjegyet legalább részben visszatérítsék?
Repjegyet szerintem csak akkor, ha a tarsasag torli is a jaratot. Szallas meg off szerintem, bar foglalasi kondicioktol fugg, azt a visszaigazolasban erdemes megnezni.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 10., kedd 13:57

Pénteken mentem volna meccsre. A belépő árát ha jól sejtem visszakapom, de szerintetek van rá esély, hogy a szállást és a repjegyet legalább részben visszatérítsék?

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 2., hétfő 17:34

wolves004 írta: Sziasztok!
Megyünk ki a Valencia elleni meccsre, jegy még nincs, 14-én kezdik el árusítani,remélem sikerül venni neten keresztül. Ha mégse,akkor szerintetek lehet még kapni majd a stadionnál? Péntek este száll le a gép,tehát szombat délelőtt sanszos a jegyvásárlás?
A másik kérdésem, hogy a stadion túra hogyan működik meccs napon?Szombaton lesz a meccs,vasárnap szerintetek lehet menni túrára?
A honlapon az áll, hogy meccsnapon rövidebb a nyitvatartás, az öltözőre nem terjed ki a túra, illetve a végén már csak a múzeumba lehet bemenni.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 2., hétfő 17:23

Tádám és Seraf is jöttök az Eibar ellen? :D
mi is ott leszünk 26-an! :mrgreen:
mi hajnal 5:40es géppel megyünk, úgyhogy egész nap madridi városnézés, és este a meccs.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. március 2., hétfő 16:44

wolves004 írta: Sziasztok!
Megyünk ki a Valencia elleni meccsre, jegy még nincs, 14-én kezdik el árusítani,remélem sikerül venni neten keresztül. Ha mégse,akkor szerintetek lehet még kapni majd a stadionnál? Péntek este száll le a gép,tehát szombat délelőtt sanszos a jegyvásárlás?
A másik kérdésem, hogy a stadion túra hogyan működik meccs napon?Szombaton lesz a meccs,vasárnap szerintetek lehet menni túrára?
Jegyszerzés szerintem nagyon necces lenne szombaton helyszínen, de ezt a gyakori meccsrejárók jobban tudhatják. Meccsnapon van csak tudtommal korlátozás a túra egyes részeire, másnap már nincs.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

wolves004
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019. augusztus 18., vasárnap 10:19

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2020. március 2., hétfő 15:35

Sziasztok!
Megyünk ki a Valencia elleni meccsre, jegy még nincs, 14-én kezdik el árusítani,remélem sikerül venni neten keresztül. Ha mégse,akkor szerintetek lehet még kapni majd a stadionnál? Péntek este száll le a gép,tehát szombat délelőtt sanszos a jegyvásárlás?
A másik kérdésem, hogy a stadion túra hogyan működik meccs napon?Szombaton lesz a meccs,vasárnap szerintetek lehet menni túrára?

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. február 22., szombat 7:50

Seraf írta: na srácok, a liga gondolta és életükben elöször nekünk kedveznek és kibaszott péntekre rakják az eibar elleni meccset cserébe csúnyán kibaszva velem meg haverommal aki ezt kapta nászajándékba :mrgreen:

szóval...a gépünk 19:35kor landol ami ha az első gépként nem késik az évben akkor egy sprintel ott lehetünk (mondjuk akkor lehet szállásunk nem lesz...#prioritások :mrgreen: ), valaki aki volt már meccsen vagy 32-ön (R24 :D ) a stadionban van valami csomagmegörző ahova be tudjuk dobni a kézipoggyászunkat vagy azzal is szívnunk kell elötte még valahol? :D
Mi is ott leszünk, vagyis még nem biztos. :mrgreen:
Mi Wizzairrel megyünk, 20:10-kor száll le, aztán taxi és jegyvásárlás és belépés.
Kérdés, hogy késik-e a gép... ha nem, akkor van szansz, hogy látjuk a meccset. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 18:11

A kemény tárgyakkal óvatosan, vizes flakon, stb. nem szeretik, csak kupak nélkül engedik.
Szóval ha kb csak ruha van nálatok, nem lesz gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Seraf » 2020. február 21., péntek 18:05

Realista24 írta:
Seraf írta: na srácok, a liga gondolta és életükben elöször nekünk kedveznek és kibaszott péntekre rakják az eibar elleni meccset cserébe csúnyán kibaszva velem meg haverommal aki ezt kapta nászajándékba :mrgreen:

szóval...a gépünk 19:35kor landol ami ha az első gépként nem késik az évben akkor egy sprintel ott lehetünk (mondjuk akkor lehet szállásunk nem lesz...#prioritások :mrgreen: ), valaki aki volt már meccsen vagy 32-ön (R24 :D ) a stadionban van valami csomagmegörző ahova be tudjuk dobni a kézipoggyászunkat vagy azzal is szívnunk kell elötte még valahol? :D
Nincs csomagmegorzo asszem, de talán a reptéren igen.
Szállás hol van? Mert taxival 20 perc a stadion és ha ott a közelben, akkor le tudjátok dobni.

Vagy ha csak hátizsák és nem gurulos bőrönd, be is tudjátok vinni.
ja azt hittem ennél komolyabb ott a téma, hogy még ilyet se lehet bevinni de akkor király :D

szállás nagyon belváros 7km a stadion ráadásul sikerült egy jó 3. birodalombeli helyet találni ahol foglalás után egyből küldték a 12 pontot többek közt, hogy ők 30perces idősávokban dolgoznak szóval úgy adjuk meg az érkezést mert 15percet várnak a kulcsal aztán kocc van :D erre írtam egy kissé szarkasztikus választ, hogy még az életben nem voltunk madridban így se a reptér hatékonyságát nem vágjuk nem hogy hány perc alatt jutunk a szálláshoz illetve, hogy késik-e a gép mint manapság kb mindig, úgyhogy ja inkább egyből Bernabeu aztán fizetjük az extra 30 eurót a kései check in-ért :mrgreen:

kösz az infókat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 17:49

Seraf írta: na srácok, a liga gondolta és életükben elöször nekünk kedveznek és kibaszott péntekre rakják az eibar elleni meccset cserébe csúnyán kibaszva velem meg haverommal aki ezt kapta nászajándékba :mrgreen:

szóval...a gépünk 19:35kor landol ami ha az első gépként nem késik az évben akkor egy sprintel ott lehetünk (mondjuk akkor lehet szállásunk nem lesz...#prioritások :mrgreen: ), valaki aki volt már meccsen vagy 32-ön (R24 :D ) a stadionban van valami csomagmegörző ahova be tudjuk dobni a kézipoggyászunkat vagy azzal is szívnunk kell elötte még valahol? :D
Nincs csomagmegorzo asszem, de talán a reptéren igen.
Szállás hol van? Mert taxival 20 perc a stadion és ha ott a közelben, akkor le tudjátok dobni.

Vagy ha csak hátizsák és nem gurulos bőrönd, be is tudjátok vinni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 21., péntek 17:48

Marky írta: nem clickbait, de miutan 2-3 jegyet eladtak, elindul felfele a jegyar.
kulfoldi oldalakon erdemesebb kutakodni, a majom 0.5-1 oras kesessel rakja ki ezeket altalaban. a kedvencem a 0.01€ alicante jegy volt 😃 szerver crash miatt nem tudtam megvenni, haverom meg elfelejtett kettot venni.
Én vettem három jegyet Mallorcara 18 ftert odavissza meg 18ert Malagara :mrgreen:

Na de off vége. A majom oldalát meg még ne lássam itt megegyszer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég