Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 11., szerda 13:03

Faust írta: Elkepeszto ez az agyfasz, ami megy, kivancsi vagyok, jovo ev elejen miben fog ujra kipusztulni az emberiseg.
azigen, talán lehetne picit nagyobb tisztelettel hozzáállni ehhez az egészhez és igenis komolyan venni nem pedig ilyen flegma kihanemén keménykedős szöveggel elbagatelizálni. :agree:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 11., szerda 12:53

Steve írta: Azok akik csak az összeesküvés elméleteket látják ebben a vírusban és nem értik miért jelent kockázatot(nem csak bizonyos emberi életekre, de az egészségügyre és a gazdaságra) azoknak ajánlom az Indexnek egy cikkjét amit tegnap olvastam. Ritka értelmes írást sikerült összehozniuk.

Nekem sajnos már van a barátaim barátai körében aki elkapta ezt a szart. Itt is egyre jobban terjed, de nem extrém ütemben egyelőre.

Azok akik röhögnek ezen kívánom, hogy röhögjenek továbbra is és ne kapják el.Rohadtul nem hangzott jól. A srác akit ismerek azt írta kb meg akart halni, mert nem bírta a fuldoklást, légszomjat. A srác normál esetben egy kemény srác, edz, sportol.Nem egy sírós alkat.Meghalni várhatóan nem fog nem hangzott egy túl kellemes dolognak.

Sorry ha beleoffoltam de ezt csak azért írom ide, mert szerintem megint vannak akik a fotelből ítélnek meg dolgokat és nem reálisan nézve.

Szerintem nagyon helyes, ha a sportrendezvényeket abszolút leszarja most mindenki és nem lesz még egy extra lehetőség a vírus szórásra.
off
Helyes hát, minden rendezvényt le kell most ejteni.
Tájékozódni kell, van hol. Ki lehet szűrni bizonyos dolgokat, hasznos információkat.
Nem véletlen az intézkedés, amit sok helyen hoznak. Nem is feltétlen a "beton" embereket kell félteni, hanem a kevésbé erős szervezetűeket, időseket és egyéb problémától szenvedőket. De van kivétel is, ami meg erősíti blabla...
off
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. március 11., szerda 12:23

Azok akik csak az összeesküvés elméleteket látják ebben a vírusban és nem értik miért jelent kockázatot(nem csak bizonyos emberi életekre, de az egészségügyre és a gazdaságra) azoknak ajánlom az Indexnek egy cikkjét amit tegnap olvastam. Ritka értelmes írást sikerült összehozniuk.

Nekem sajnos már van a barátaim barátai körében aki elkapta ezt a szart. Itt is egyre jobban terjed, de nem extrém ütemben egyelőre.

Azok akik röhögnek ezen kívánom, hogy röhögjenek továbbra is és ne kapják el.Rohadtul nem hangzott jól. A srác akit ismerek azt írta kb meg akart halni, mert nem bírta a fuldoklást, légszomjat. A srác normál esetben egy kemény srác, edz, sportol.Nem egy sírós alkat.Meghalni várhatóan nem fog nem hangzott egy túl kellemes dolognak.

Sorry ha beleoffoltam de ezt csak azért írom ide, mert szerintem megint vannak akik a fotelből ítélnek meg dolgokat és nem reálisan nézve.

Szerintem nagyon helyes, ha a sportrendezvényeket abszolút leszarja most mindenki és nem lesz még egy extra lehetőség a vírus szórásra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 11., szerda 9:39

dennson írta:
Realista24 írta:

Rossz vágányon vagy.
Biztosan én? :(
Semmi sem biztos, de majd figyeld.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. március 11., szerda 9:10

Realista24 írta:
dennson írta:
Vagy nem. Túl sok pénz csúszna ki a húsos kis kezeik közül.
Rossz vágányon vagy.
Biztosan én? :(

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. március 11., szerda 8:53

https://hvg.hu/sport/20200310_koronavirus_foci_eb_uefa

:roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 11., szerda 8:41

dennson írta:
Realista24 írta: EB egy évet halasztva lesz. Több szövetség kérte, most targyaljak
Vagy nem. Túl sok pénz csúszna ki a húsos kis kezeik közül.
Rossz vágányon vagy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. március 11., szerda 8:05

Realista24 írta: EB egy évet halasztva lesz. Több szövetség kérte, most targyaljak
Vagy nem. Túl sok pénz csúszna ki a húsos kis kezeik közül.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. március 10., kedd 21:20

Realista24 írta: EB egy évet halasztva lesz. Több szövetség kérte, most targyaljak
Főleg,hogy most nem is 1 ország rendezi hanem bekéne járja mindenki egész europát jó döntés lenne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 10., kedd 21:14

EB egy évet halasztva lesz. Több szövetség kérte, most targyaljak
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. március 10., kedd 20:23

Faust írta: Elkepeszto ez az agyfasz, ami megy, kivancsi vagyok, jovo ev elejen miben fog ujra kipusztulni az emberiseg.
Hányadék. Média részéről 0 felelősség.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 10., kedd 20:20

Elkepeszto ez az agyfasz, ami megy, kivancsi vagyok, jovo ev elejen miben fog ujra kipusztulni az emberiseg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 10., kedd 20:14

RaúlCF írta: ez annyi pénzbe kerülne hogy nem fognak ilyet meglépni. ezek mellett minden halasztás befolyásolja az ebt és azután a nemzetek ligáját és ugye jönnek az elcseszett évek a katari vb miatt is azt meg nem kell ecsetelni ott mi pénz van.
Mennyi pénzt? Ha nem tudod lejátszani, akkor nem mindegy, hogy befejezed az előző bajnokságot csúsztatva vagy belekezdesz egy újba? Sokkal nagyobb ráció van abban, hogy a megkezdettet fejezed be rendesen, mint lezárod valahol útközben és majd elindítasz egy újat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. március 10., kedd 20:02

inkabb addig ne legyen sehol bajnoki es nemzetkozi meccs, amig magas a fertozodes eselye. eleg csak, ha valamelyik jatekos elkapja ezt a nyavajat, komplett csapatokat fertoznek meg 2-3 fordulo alatt, arrol nem is beszelve, hogy a fair play szellemisege is mennyire serulne, ha valamelyik csapat emiatt nem tudna kiallni es 3-0 lenne.
a nemzetkozi kupakban ezt a fordulot mar lezavarnam zart kapuk mogott, aztan osszel augusztusban folytatas egy 2-3 hetes minitorna kereteben.
a bajnoksagok eseteben pedig az lenne a legcelravezetobb, ha nem lenne kihirdetve sehol gyoztes, maradnanak a kiesok es a feljutok is es a szovetseg inditana a kovetkezo nemzetkozi evadra a csapatokat.

az a fontos, hogy minimalizalni lehessen a gazdasagi karokat, mert most sulyos euromilliok egnek el. nem lenne kellemes, ha a 2008-2009-es beeses megismetlodne.... :hmmm:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. március 10., kedd 20:00

ez annyi pénzbe kerülne hogy nem fognak ilyet meglépni. ezek mellett minden halasztás befolyásolja az ebt és azután a nemzetek ligáját és ugye jönnek az elcseszett évek a katari vb miatt is azt meg nem kell ecsetelni ott mi pénz van.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 10., kedd 19:49

Dupla D írta: Ja, tök igazságos lenne. Valaki írta, hogy az a kevésbé rosszabb megoldás, ha egy bajnokság később kezdődik, mint egy nem fejeződik be megfelelően. Teljesen egyetértek.

Minden bajnokságot függesszenek fel, BL-lel együtt, amíg a veszély megvan. EB-t halasszák jövőre. Ha a vírus már nem jelent veszélyt, akkor induljanak újra a bajnokságok, fejezzék be a megmaradt bajnokikat. Kövi szezon előtt kisebb szünet, aztán vagy a kupameccseket veszik ki, vagy csak fél szezonnyi bajnokit játszanak.

Ha az EB-t nem lehet elhalasztani és addigra jobb lesz a helyzet, akkor azt tartsák meg, utána szünet. Következő szezon elején fejezzék be a maradék bajnokikat, aztán jöhet a következő csonkaszezon.

Teljesen más a helyzet, ha a csapatok fel vannak készülve arra, hogy kevesebb meccsük lesz a bajnokságban, minthogy most keresztülhúzzák mindenki számítását. Nem lehet majd a koronavírusra fogni, hogy nem tudnak egy kompromisszumos megoldást hozni. Itt nem csak a Real lenne szar helyzetben, hanem mindenki kieső helyen lévő csapat, minden kupaszereplésre hajtó csapat, akik jelenleg nincsenek ott. Simán elképzelhető, hogy egy csapatnak most jönnének a gyengébb ellenfelek.
Természetesen én voltam.

#kerlonforpresidente

Ezt befejezik, akár egy EB megszakítás után, nyáron nem igazolhatnak. Novemberre vége mindennek, januártól 19 meccses bajnokság plusz decembertől-januárig átigazolási szezon.
(Ha tovább húzódik ez a takony, akkor meg értelemszerűen még tolódik és nem kell a fél liga se.
#kerlonforfuckinpresidente

#kerlonforoperatívegyszemélyestörzs

#kerlondabest
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. március 10., kedd 19:23

Ja, tök igazságos lenne. Valaki írta, hogy az a kevésbé rosszabb megoldás, ha egy bajnokság később kezdődik, mint egy nem fejeződik be megfelelően. Teljesen egyetértek.

Minden bajnokságot függesszenek fel, BL-lel együtt, amíg a veszély megvan. EB-t halasszák jövőre. Ha a vírus már nem jelent veszélyt, akkor induljanak újra a bajnokságok, fejezzék be a megmaradt bajnokikat. Kövi szezon előtt kisebb szünet, aztán vagy a kupameccseket veszik ki, vagy csak fél szezonnyi bajnokit játszanak.

Ha az EB-t nem lehet elhalasztani és addigra jobb lesz a helyzet, akkor azt tartsák meg, utána szünet. Következő szezon elején fejezzék be a maradék bajnokikat, aztán jöhet a következő csonkaszezon.

Teljesen más a helyzet, ha a csapatok fel vannak készülve arra, hogy kevesebb meccsük lesz a bajnokságban, minthogy most keresztülhúzzák mindenki számítását. Nem lehet majd a koronavírusra fogni, hogy nem tudnak egy kompromisszumos megoldást hozni. Itt nem csak a Real lenne szar helyzetben, hanem mindenki kieső helyen lévő csapat, minden kupaszereplésre hajtó csapat, akik jelenleg nincsenek ott. Simán elképzelhető, hogy egy csapatnak most jönnének a gyengébb ellenfelek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. március 10., kedd 19:20

Ahol 1-2 pont a különbség legyen egy zártkapus döntő és ennyi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. március 10., kedd 19:17

csababarca írta: Igazságtalan lenne, főleg olyan bajnokságban, ahol nyílt a harc, és 1-1 forduló alatt fordulhat minden.
Ezt most is tartom, hogy mi vezetünk, de pl most játszanak két zártkapust, fordul a kocka a javatokra, akkor se tartom fairnek.

akkor ne hirdessenek bajnokot, viszont látás.
És a másodosztály, ahol megharcoltak a feljutásért? És a kiesők, akik még bent maradhatnának? :)
Így vagy úgy, igazából jó döntés nincs.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. március 10., kedd 19:17

Igazságtalan lenne, főleg olyan bajnokságban, ahol nyílt a harc, és 1-1 forduló alatt fordulhat minden.
Ezt most is tartom, hogy mi vezetünk, de pl most játszanak két zártkapust, fordul a kocka a javatokra, akkor se tartom fairnek.

akkor ne hirdessenek bajnokot, viszont látás.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég