Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 12., csütörtök 20:02

Remy írta:
Realista24 írta: ...
Mondok jobbat, és eskü minden igaz belőle. :mrgreen:

Egyszer volt, hol nem volt...

Remy a fejébe vette, h egész jó áron lehet Mallorcara menni, kéne menni meccsre. Végül csak vázlatos terv jött össze. Kikapott a Real.
Remy komolyabban tervezte h barcelonaba megy aláírast szerezni, már utána is érdeklődött h mi merre. Katalánok tüntettek, a meccset elhalasztották.
Remy úgy döntott h a City - Realra viszont kimegy. repjegy, szállas, meccsjegy zsebben. VILÁGJÁRVÁNY, zártkapuk, minden is elmarad. (ja, amúgy Remy tavaly Kínában járt)

:|
Tudnám hol laksz, rád küldeném a hatóságot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 12., csütörtök 19:50

Realista24 írta: ...
Mondok jobbat, és eskü minden igaz belőle. :mrgreen:

Egyszer volt, hol nem volt...

Remy a fejébe vette, h egész jó áron lehet Mallorcara menni, kéne menni meccsre. Végül csak vázlatos terv jött össze. Kikapott a Real.
Remy komolyabban tervezte h barcelonaba megy aláírast szerezni, már utána is érdeklődött h mi merre. Katalánok tüntettek, a meccset elhalasztották.
Remy úgy döntott h a City - Realra viszont kimegy. repjegy, szállas, meccsjegy zsebben. VILÁGJÁRVÁNY, zártkapuk, minden is elmarad. (ja, amúgy Remy tavaly Kínában járt)

:|
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 12., csütörtök 19:29

Remy írta: Na, csak hivatalos lett. :'( :kivagyhe:

Igazából nem is az a szar az egészben, hogy elmarad, mármint nyilván idézőjelesen. Hanem, hogy egy rohadt nagy lehetőség lett volna ez most innen Hamburgból. 120 euróból megvolt a repjegy, szállás és meccsjegy. (Ember, 55 euró volt a jegy a meccsre... wtf)

Mindegy... reméljük a legjobbakat, és hamar lemegy ez az egész szarság.
Soha többet nem készülhetsz meccsre. Soha.
_Bushido_ írta: Mi eredetileg 26an mentünk volna.
Én már múlt hét szombaton lemondtam a szervező felé.
Állítása szerint nem volt visszamondható a dolog, szerencsére nem fizettem be mindent előre, így "csak" 50 ezret buktam. DE amúgy ahogy páran írtátok, kis trükkel akár visszamondható lett volna szerintem, ha pl kompletten lemondjuk.
Amúgy a 26-ból végül 18-an elmentek. Szervező ki is írta FB-ra, hogy "nincs semmi gond, szuper az idő". :vivo:
Aztán lehet, ha hétfőn reggel engedik őket hazarepülni, mennek a karanténba...
1. Nem utazunk szervező által.
2. Nem utazunk barmokkal.
Jól összehoztad :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 12., csütörtök 17:58

Mi eredetileg 26an mentünk volna.
Én már múlt hét szombaton lemondtam a szervező felé.
Állítása szerint nem volt visszamondható a dolog, szerencsére nem fizettem be mindent előre, így "csak" 50 ezret buktam. DE amúgy ahogy páran írtátok, kis trükkel akár visszamondható lett volna szerintem, ha pl kompletten lemondjuk.
Amúgy a 26-ból végül 18-an elmentek. Szervező ki is írta FB-ra, hogy "nincs semmi gond, szuper az idő". :vivo:
Aztán lehet, ha hétfőn reggel engedik őket hazarepülni, mennek a karanténba...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 12., csütörtök 17:55

Na, csak hivatalos lett. :'( :kivagyhe:

Igazából nem is az a szar az egészben, hogy elmarad, mármint nyilván idézőjelesen. Hanem, hogy egy rohadt nagy lehetőség lett volna ez most innen Hamburgból. 120 euróból megvolt a repjegy, szállás és meccsjegy. (Ember, 55 euró volt a jegy a meccsre... wtf)

Mindegy... reméljük a legjobbakat, és hamar lemegy ez az egész szarság.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 12., csütörtök 8:46

Hülyék vagyunk amúgy, nem kellett volna megírni, hogy meccsre megyünk. Mi van ha a szállásadó Atletico szurkoló? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 12., csütörtök 8:39

Amúgy akinek nem vonták le, az vegye le a limitet nullára vagy offolja a kártyát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Seraf » 2020. március 11., szerda 23:42

én némi "discount"-ot kértem a lemondási díjból tegnap ilyen tájt ne legyenek már gecik címszóval csak meccsre mentünk volna, félünk, hogy az lesz mint olaszba és kint ragadunk blabla eddig mindenre 2 órán belül válaszoltak furcsa mód erre még nem reagáltak :hmmm: :lol: booking elöször 48 órát írt majd 24et, az elöbbi még meglehet egy sorry but this is our money now. üzenettel

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 11., szerda 17:13

k!ll3rcsöcs írta:
wolves004 írta:

Mit írtál nekik? Én írtam, hogy a meccs miatt mennénk,de a koronavírus miatt zárt kapus meccs lesz,így értelme nincs kimenni már. MOndjuk nekem 3 éjszaka, de most írtam nekik,hogy mi lenne, ha későbbi, szeptemberi októberi időpontra átraknánk. Arra még nem jött válasz.
Én ma reggel kp koppra ugyanezzel érveltem nekik a levelemben, 10 perc múlva el is tűnt a számlámról a szállás díja :lol: Én már nem is reménykedek semmiben, de hátha meglepnek. Ezutána a booking-on keresztül is jeleztem, hogy szeretném kérni, ha visszatérítenék, de semmi válasz sincs azóta sem. Szóval eddig 1-0 R24 taktikájának :D
Addig ne mondjátok vissza (úgyis mindegy), ameddig nem jön válasz, hogy megkapod a pénzed. Addig lehet paráztatni őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 11., szerda 16:21

Azért arra kíváncsi lennék, hogy mikor jelentik be, hogy a City - Real is zártkapus lesz. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wolves004
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019. augusztus 18., vasárnap 10:19

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2020. március 11., szerda 16:16

Én most az agodan keresztül foglaltam. Ok is felvették a kapcsolatot a szállással,de ugy se sikerult. Holnap megyek a bankomba, hatha lehet valahogy sztornoztatni az utalást.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 11., szerda 15:59

wolves004 írta:
Realista24 írta: Legyetek kitartóak, nekem most adták vissza az első éjszakára járó, nem lemondható 102 eurómat. Megértették, hogy miért nem megyek, illetve, hogy nem is tudnék.
Mit írtál nekik? Én írtam, hogy a meccs miatt mennénk,de a koronavírus miatt zárt kapus meccs lesz,így értelme nincs kimenni már. MOndjuk nekem 3 éjszaka, de most írtam nekik,hogy mi lenne, ha későbbi, szeptemberi októberi időpontra átraknánk. Arra még nem jött válasz.
Én ma reggel kp koppra ugyanezzel érveltem nekik a levelemben, 10 perc múlva el is tűnt a számlámról a szállás díja :lol: Én már nem is reménykedek semmiben, de hátha meglepnek. Ezutána a booking-on keresztül is jeleztem, hogy szeretném kérni, ha visszatérítenék, de semmi válasz sincs azóta sem. Szóval eddig 1-0 R24 taktikájának :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 11., szerda 15:17

wolves004 írta:
Realista24 írta: Legyetek kitartóak, nekem most adták vissza az első éjszakára járó, nem lemondható 102 eurómat. Megértették, hogy miért nem megyek, illetve, hogy nem is tudnék.
Mit írtál nekik? Én írtam, hogy a meccs miatt mennénk,de a koronavírus miatt zárt kapus meccs lesz,így értelme nincs kimenni már. MOndjuk nekem 3 éjszaka, de most írtam nekik,hogy mi lenne, ha későbbi, szeptemberi októberi időpontra átraknánk. Arra még nem jött válasz.
Én a második levélben megírtam, hogy nem gond, ha nem utalják vissza, csak akkor vállalják a rizikót, hogy viszem a vírust, szóval jobb lenne megállapodásra jutni. :) :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wolves004
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019. augusztus 18., vasárnap 10:19

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2020. március 11., szerda 15:16

Realista24 írta: Legyetek kitartóak, nekem most adták vissza az első éjszakára járó, nem lemondható 102 eurómat. Megértették, hogy miért nem megyek, illetve, hogy nem is tudnék.
Mit írtál nekik? Én írtam, hogy a meccs miatt mennénk,de a koronavírus miatt zárt kapus meccs lesz,így értelme nincs kimenni már. MOndjuk nekem 3 éjszaka, de most írtam nekik,hogy mi lenne, ha későbbi, szeptemberi októberi időpontra átraknánk. Arra még nem jött válasz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 11., szerda 14:51

Legyetek kitartóak, nekem most adták vissza az első éjszakára járó, nem lemondható 102 eurómat. Megértették, hogy miért nem megyek, illetve, hogy nem is tudnék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: I am GC » 2020. március 11., szerda 12:14

BlancoMark írta: Én szinte garantálom hogy a jelenlegi helyzetben senkinek nem fognak semmit visszafizetni/elengedni - az első éjszaka mindenféleképpen terhelve lesz - mert mindenáron megpróbálják a szálláshelyek kipréselni az utolsó euró centeket is mielőtt gyakorlatilag tizedére esik a forgalmuk.
Picit off, de nekem ilyen tèren szerencsèm volt. Angol irodàn keresztül vettünk mèg tavaly nyàron Indonèziàba utat. Most felananlàttàk, hogy visszatèrithetem 80%-os àron, a repjegyet ès a szàllàst is a jàrvàny miatt.
Màs kèrdès, hogy a csaladom degeneràlt ès menni akarnak...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 11., szerda 11:24

sajnos az van, amit BlancoMark irt, a nagyon nagy tobbseg igy gondolkozik most, jo par sztorit hallottam, bar en foleg olasz teruletrol.
ha a jaratot nem torlik, szinte eselytelen, hogy kapj refundot, ha torlik, akkor is embertipus fuggo.

illetve sajnos ott a riziko, hogy mi van, ha az odafele tarto jaratod meg okes, de majd eppen a returnt torlik.

nekem is van lekotve portugaliaba aprilis kozepetol egy nyaralasom, mar keresztet vetettem ra.
ha valoban akkor fog tetozni a virus, szerintem a reptereket is lezarjak, de ha azt epp nem is, akkor is cseszhetem a zart kapus meccset, az esetlegesen ki nem nyito aqua parkokat, muzeumokat, allatkerteket.

ugyhogy egyutt erzek veletek.

wolves004
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019. augusztus 18., vasárnap 10:19

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2020. március 11., szerda 11:07

Mi is úgy jártunk mint sokan, szállást hétvégén foglaltuk le, persze nem visszatérítésest....
Írtam nekik, hátha lehet rájuk hatni, de sok esélyt nem látok. Ha valakit érdekel,akkor szívesen átruházom rá a szállást,reggelivel van 3 éjszaka.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. március 10., kedd 17:24

Én szinte garantálom hogy a jelenlegi helyzetben senkinek nem fognak semmit visszafizetni/elengedni - az első éjszaka mindenféleképpen terhelve lesz - mert mindenáron megpróbálják a szálláshelyek kipréselni az utolsó euró centeket is mielőtt gyakorlatilag tizedére esik a forgalmuk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 10., kedd 16:40

füst írta: Egy üzenetet megér, nekem is visszatérítettek no fefundos foglalást, ennél sokkal prózaibb ok miatt is.
Én megírtam, hogy jöhet a refund vagy viszem a vírust :mrgreen: igaz csak egy éjszakáról van szó, mondjuk az 100 euró :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég