Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
wolves004
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019. augusztus 18., vasárnap 10:19

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2020. március 16., hétfő 8:30

_Bushido_ írta:
Realista24 írta: Kíváncsi lennék mi van a hülye haverjaiddal.
én is, nagyon! :mrgreen:
a szervező tegnap posztolt egyet, hogy "Utolsó vacsora" (pizzát ettek), úgyhogy ha mázlijuk van, sikerült átfoglalni a hétfő reggeli visszautat mára - vagy csak poénnak szánta, mert egy jó hosszú asztalnál ültek (nála sajnos nem tudni). De akárhogy is, sztem mennek karanténba (otthoni vagy kórházi).

szóval akkor, ha jól értelmezem:
- Seraf "csak" az oda-vissza repjegy árát kapta vissza.
- wolves004 pedig szállást és a repjegyet is?

mert akkor én is írok ennek a hülye szervezőnek, hogy örülnék, ha a nála lévő 50emből legalább a repjegy árát visszautalná nekem!
Kíváncsi vagyok a másik 7 ember, aki szintén nem ment el és vélhetően többet fizettek be, azokkal mi van :hmmm: mert én direkt vártam ki a részletek utalgatásával korábban - általában a pénzek nagy részét mindig élőben szoktam odaadni neki.

Szia! Teljes valójában még nem kaptam meg a szállást és a repjegy árát, de a szállásfoglaló oldaltól jött az e-mail ingyenes törlésről és abban volt, hogy x összeg jön vissza a számlámra.
Repjegyet még nem intéztem el, de refundot fogok én is kérni,csak sokan vannak chaten, várakozni kell. Én saját szervezésben intéztem mindent.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2020. március 15., vasárnap 23:23

Realista24 írta:
revolver írta: nekem az is boven jo lenne ha wizz/ryanair szamlara jonne a credit, ugyis elhasznalom. bar a wizz airrel kapcsolatban nincsenek illuzioim, legg*cibb cegek egyike..

van egy aprilisi 18-21ei madridi utam, azt is visszaakarom szerezni v legalabb ingyen atfoglaltatni, meglatjuk menni fog-e.

holnaptol bevetem a twittert, kosz a tippet
Nekem van májusra, azért is meg kell küzdenem.

Twitter. Egy tweetre egyszer válaszolnak, ez a tapasztalat. Szóval ha választ kapsz, akkor új tweetben írj, mert amúgy nekem nem válaszoltak. Ez a válaszra válasz nem megy. Gondolnom kötelező egy válasz, aztan kuka.
Szerinted arra van esély, hogy a múlt csütörtöki és egy tegnapi jegyből bármit viszont lássak? Be sem csekkoltam. Wizz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 23:18

revolver írta: nekem az is boven jo lenne ha wizz/ryanair szamlara jonne a credit, ugyis elhasznalom. bar a wizz airrel kapcsolatban nincsenek illuzioim, legg*cibb cegek egyike..

van egy aprilisi 18-21ei madridi utam, azt is visszaakarom szerezni v legalabb ingyen atfoglaltatni, meglatjuk menni fog-e.

holnaptol bevetem a twittert, kosz a tippet
Nekem van májusra, azért is meg kell küzdenem.

Twitter. Egy tweetre egyszer válaszolnak, ez a tapasztalat. Szóval ha választ kapsz, akkor új tweetben írj, mert amúgy nekem nem válaszoltak. Ez a válaszra válasz nem megy. Gondolnom kötelező egy válasz, aztan kuka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 15., vasárnap 23:00

Sose repültem még, most lett volna az első... szép kezdés (lett volna). :mrgreen:

Köszi a magyarázatokat.

Az a baj, hogy a maradék 7 embert, akik nem mentek a bagázsból sajnos nem ismerem (illetve fogalmam sincs, hogy kik ők). Úgyhogy akkor jobb híján a "hülye szervezőnek" írok holnap. Megemlítve neki ezt a korábbi esetet is, amit az imént leírtam (ezt terveztem is már).

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: revolver » 2020. március 15., vasárnap 22:58

nekem az is boven jo lenne ha wizz/ryanair szamlara jonne a credit, ugyis elhasznalom. bar a wizz airrel kapcsolatban nincsenek illuzioim, legg*cibb cegek egyike..

van egy aprilisi 18-21ei madridi utam, azt is visszaakarom szerezni v legalabb ingyen atfoglaltatni, meglatjuk menni fog-e.

holnaptol bevetem a twittert, kosz a tippet

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 22:51

revolver írta: R24: hol olvastad, hogy a Wizz visszaterit? sajnos en sehol sem talaltam meg.

@Wolves: hogy hoztad elo a live agentet a Ryanairnel? en meg nem kaptam e-mailt, es a manage booked kin fulon sem latom meg a dijmentes atfoglalast sem.

barcelona - bp, marc 30, tehat benne lennek az idosavban.

koszi ha tudtok segiteni :)
Én twitteren bombázom őket egy hete, plusz jött email torlesrol, de csak a hazautrol. Mivel a két utat külön foglaltam, de most azt írták hívjam őket. Hát nem fogom 250 Ft per percert. :lol:
Az első utat már refundoltak.

A wizz csicska cég, csak a legvégső esetben fogják küldeni az emailt, azt hiszik a március végi út rendben lesz. És mivel a magyarok meg fogadnak járatokat, kivarnak. De jovoheten úgyis lezarjak a spanyolok fogadasat is sztem, szóval törlik majd.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: revolver » 2020. március 15., vasárnap 22:17

R24: hol olvastad, hogy a Wizz visszaterit? sajnos en sehol sem talaltam meg.

@Wolves: hogy hoztad elo a live agentet a Ryanairnel? en meg nem kaptam e-mailt, es a manage bookin fulon sem latom meg a dijmentes atfoglalast sem.

barcelona - bp, marc 30, tehat benne lennek az idosavban.

koszi ha tudtok segiteni :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 20:50

Amilyen könnyű lehúzni téged, mondanám, hogy 50%ért intézem :lol:

Hát persze, írjatok neki közösen akár. Számlaszáma megvan, utalási bizonylatok, levelezés megvan. Ha nincs szerződés, akkor full illegális.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 15., vasárnap 20:47

'shutterisland írta: lehet egy kovetkezo utazasbol valo jovairasba belemenne konnyebben.

bar gondolom ezek utan nem szivesen utaznal veluk. :mrgreen:
3v4 éve tavasszal volt már el lemondásom, Berlin volt az uticél. Rohadt szar idő volt heteken át, nem volt kedvem esőben sétálni a városba. Visszamondtam. Mondta, hogy nem adja vissza a pénzt (10 v 20e volt nála, már nem emlékszem), azt mondta, ha legközelebb valaki lemondja, akkor nekem szól és "jóváíródik" az összeg. Azóta is szól. Igen, tudom, én voltam a fasz, hogy ezek után is mentem velük.
Realista24 írta: Most mi olyan bonyolult? Utaltál, van a neveden repjegy, vissza is fogja igényelni. Lenyúlja a pénzed, meg vissza is kapja. Na most írsz neki, hogy vagy visszaadja, vagy felnyomod. Ne legyél már ennyire életképtelen.
bocsi, nem vagyok jártas az ilyenekben. Szóval egy kis fenyegetőzés, mint te csináltad a szállással, hogy "nem akarod elvinni a koronát hozzájuk" és már vissza is kaptad a 102 eurót?!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 15., vasárnap 20:38

lehet egy kovetkezo utazasbol valo jovairasba belemenne konnyebben.

bar gondolom ezek utan nem szivesen utaznal veluk. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 20:25

_Bushido_ írta:
kodo írta: Szamlat adott arrol az 50rol?
:lol:
sose adott. senkinek se.
ha adott volna, lehetne perelni, tudom. én is gondolkodtam rajta.
Most mi olyan bonyolult? Utaltál, van a neveden repjegy, vissza is fogja igényelni. Lenyúlja a pénzed, meg vissza is kapja.
Na most írsz neki, hogy vagy visszaadja, vagy felnyomod. Ne legyél már ennyire életképtelen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. március 15., vasárnap 20:21

_Bushido_ írta:
kodo írta: Szamlat adott arrol az 50rol?
:lol:
sose adott. senkinek se.
ha adott volna, lehetne perelni, tudom. én is gondolkodtam rajta.
Költői kérdés volt.

Nem kapsz vissza egy fillért se. De talán ennek hatására nem ks utazol többet "szervezővel".

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 15., vasárnap 20:20

kodo írta: Szamlat adott arrol az 50rol?
:lol:
sose adott. senkinek se.
ha adott volna, lehetne perelni, tudom. én is gondolkodtam rajta.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. március 15., vasárnap 20:18

Szamlat adott arrol az 50rol?

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 15., vasárnap 20:06

Realista24 írta: Kíváncsi lennék mi van a hülye haverjaiddal.
én is, nagyon! :mrgreen:
a szervező tegnap posztolt egyet, hogy "Utolsó vacsora" (pizzát ettek), úgyhogy ha mázlijuk van, sikerült átfoglalni a hétfő reggeli visszautat mára - vagy csak poénnak szánta, mert egy jó hosszú asztalnál ültek (nála sajnos nem tudni). De akárhogy is, sztem mennek karanténba (otthoni vagy kórházi).

szóval akkor, ha jól értelmezem:
- Seraf "csak" az oda-vissza repjegy árát kapta vissza.
- wolves004 pedig szállást és a repjegyet is?

mert akkor én is írok ennek a hülye szervezőnek, hogy örülnék, ha a nála lévő 50emből legalább a repjegy árát visszautalná nekem!
Kíváncsi vagyok a másik 7 ember, aki szintén nem ment el és vélhetően többet fizettek be, azokkal mi van :hmmm: mert én direkt vártam ki a részletek utalgatásával korábban - általában a pénzek nagy részét mindig élőben szoktam odaadni neki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 18:30

Seraf írta: és azóta már jött az email az összeggel és tényleg az odautat is visszaadják :salute:


bár a bookingnál is hasonlóképp ment volna, azok nem elég, hogy nem reagáltak 5nap után se, tegnap küldték a mailt, hogy a szállás megjelölt "no show"-ként és, hogy megerősíteném-e így írtam nekik, hogy nem elég, hogy behúzzák mind a 60ezret, de még jutalékot se akarnak fizetni? hát azért a fasznak is van vége én meg nem erősitem :D aztán hogyhogy nem jött egy email fél órán belül, hogy kapcsolatba léptek a szállással és sajnos nem tudnak eltekinteni a teljes összegtől :( ez most nem tudom, hogy az 5nappal ezelőttire volt válasz vagy nettó fél óra alatt kapcsolatba léptek a szállással és kaptak választ, mindkettő verzió kellemetlen.

na de a -30 sokkal jobban hangzik mint a -80, köszi még egyszer az infót wolves :D
Hívd fel a bookingot, nagyon normális volt velem anno az ügyintéző.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Seraf » 2020. március 15., vasárnap 18:26

és azóta már jött az email az összeggel és tényleg az odautat is visszaadják :salute:


bár a bookingnál is hasonlóképp ment volna, azok nem elég, hogy nem reagáltak 5nap után se, tegnap küldték a mailt, hogy a szállás megjelölt "no show"-ként és, hogy megerősíteném-e így írtam nekik, hogy nem elég, hogy behúzzák mind a 60ezret, de még jutalékot se akarnak fizetni? hát azért a fasznak is van vége én meg nem erősitem :D aztán hogyhogy nem jött egy email fél órán belül, hogy kapcsolatba léptek a szállással és sajnos nem tudnak eltekinteni a teljes összegtől :( ez most nem tudom, hogy az 5nappal ezelőttire volt válasz vagy nettó fél óra alatt kapcsolatba léptek a szállással és kaptak választ, mindkettő verzió kellemetlen.

na de a -30 sokkal jobban hangzik mint a -80, köszi még egyszer az infót wolves :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 18:09

wolves004 írta: Huhhh,szerencsére rendeződik minden, nem lesz bukó anyagilag ez a madridi "kiruccanás". Jött a levél,hogy törölték ingyen a foglalásomat,ami elvileg nem volt az, de a helyzetre való tekintetre gondolom nem volt más választásuk. Repjegy ára is visszajön. Már csak az kell,hogy minél hamarabb lecsengjen ez az egész,minden visszaálljon a régi kerékvágásba és akkor lehet szerzenem egy őszi kiruccanást.Csak az a k.rva repjegy volt nagyon jó árban! :D :D :D :D :D
Na, szuper, remélem mindenki így jár végül. :)

Olcsó jegy lesz, ha marad még légitársaság :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wolves004
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019. augusztus 18., vasárnap 10:19

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2020. március 15., vasárnap 17:58

Huhhh,szerencsére rendeződik minden, nem lesz bukó anyagilag ez a madridi "kiruccanás". Jött a levél,hogy törölték ingyen a foglalásomat,ami elvileg nem volt az, de a helyzetre való tekintetre gondolom nem volt más választásuk. Repjegy ára is visszajön. Már csak az kell,hogy minél hamarabb lecsengjen ez az egész,minden visszaálljon a régi kerékvágásba és akkor lehet szerzenem egy őszi kiruccanást.Csak az a k.rva repjegy volt nagyon jó árban! :D :D :D :D :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 17:40

Seraf írta:
Realista24 írta: Ja, nem neked szólt :mrgreen: hanem a 18 okosnak. Jobbulast neki :kalapos:
Szarul idozitettem, sorryka :sziv:
éreztem én :mrgreen:


amúgy egy laza 30perc "sorbanállás" után nettó 2perc alatt lejátszottam a Ryanairrel chaten, hogy refundolják a repjegyet(eket) írtam, hogy megértem, hogy a péntekivel nincs mit tenni, de a visszautat esetleg lehet-e offolni, írta, hogy refundolni tudja nekem ha gondolom, mondtam, hogy az fasza lenne erre kérdezte, hogy BOTH flights both passengers? hát mondom ha lehet az még faszább :wtf: írta, hogy oké 7 munkanapon belül a kártyán lesz a pénz, hát ha kajak refundolják még az odautat is akkor ez egy nagy pacsi a világ legutáltabb fapados légitársaságának :agree:
Az a wizzair egyelőre. Ők első körben mondták hogy nem fér bele ez nekik :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég