OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 20., péntek 20:13

angliaban is nagy bejelenteseket tett boris.

pubok, ettermek, stb azonnal bezarasra itelve, illetve a gym-ek, szinhazok, stb is asap.
alkalmazottakat elviekben a rendes fizetesuk 80%-aval fizetik, de ezt azert jobb kivarni.

nalunk is benn van most az osszes boss nagy tanacskozasokba'

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 20., péntek 20:05

Nekem is van egy belsős infóm, hátha érdekel valakit, 2 különböző helyről is hallottam, hogy Romániában kedden vezetik be a karantént.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 20:03

Köszi :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 20., péntek 19:58

Realista24 írta:
sebydani írta:

Az én újságárusom szerint holnap déltől izzítanak valamiféle kijárásit, a te gyrososod nem informált most téged? Nem tudom mennyire vegyem komolyan, bár elég tuti helyről jött elviekben.



Szabi a pék :salute:
Linket pocsok.

Péntektől hétfőig bármikor lehet, de közben azt is írjak hogy nem lesz, mert akkor gazdaság teljes rotty.
https://www.facebook.com/profile.php?id ... &ref=br_rs

https://www.youtube.com/watch?v=iDHFgaz5UJc
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:35

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta: A Spanish biological researcher: "You give the footballer €1 million euros a month & a biological researcher €1,800 per month, and you are now looking for a Coronavirus treatment. Go to Cristiano Ronaldo or Messi & they will get you a cure."
Ezt lattam mar korabban, nem tudom ugyanilyen kontosben-e, de lenyegeben errol szolt.

Abszolut megertem a felhaborodast, regi tema ez, szerintem is borzalmas modon tul vannak fizetve a futballistak, az egeszsegugyben dolgozok pedig alul. Tehat keressenek csilliardokat, de tobbnyire nem a penz miatt valasztjak ezt a palyat, hanem hivatastudat viszi oket ra. Ha a kutatasra osszessegeben szannanak ilyen osszegeket, az valoszinuleg segitene, de attol, hogy valakinek tobb a fizetese, nem feltetlen fog elobb megoldast talalni egy problemara.

Egyebkent megfogalmazodtak ilyen kerdesek sok helyen (vajon raebred-e az emberiseg, hogy kik az igazi hosok kozottunk), de gyanitom amint lecseng ez az egesz, "pillanatok alatt" visszaall minden a korabbi kerekvagasba...
Mondjuk ha a btit kutatók olyan munkáit, amiket általában közzé tesznek :fpalm: értelmes célokra fordítanak, milliókkal több pénzuk lenne, euróban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:33

sebydani írta:
Realista24 írta: ....
Az én újságárusom szerint holnap déltől izzítanak valamiféle kijárásit, a te gyrososod nem informált most téged? Nem tudom mennyire vegyem komolyan, bár elég tuti helyről jött elviekben.
Kerlon írta: Beszarás. Azt hottem csak en nyomok ilyeneket. 4 napja kovászt nevelek Szabi a pék tanai alapján. :D
Szabi a pék :salute:
Linket pocsok.

Péntektől hétfőig bármikor lehet, de közben azt is írjak hogy nem lesz, mert akkor gazdaság teljes rotty.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 20., péntek 19:31

Realista24 írta: ....
Az én újságárusom szerint holnap déltől izzítanak valamiféle kijárásit, a te gyrososod nem informált most téged? Nem tudom mennyire vegyem komolyan, bár elég tuti helyről jött elviekben.
Kerlon írta: Beszarás. Azt hottem csak en nyomok ilyeneket. 4 napja kovászt nevelek Szabi a pék tanai alapján. :D
Szabi a pék :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 20., péntek 19:30

Beszarás. Azt hottem csak en nyomok ilyeneket. 4 napja kovászt nevelek Szabi a pék tanai alapján. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 20., péntek 19:26

Realista24 írta: A Spanish biological researcher: "You give the footballer €1 million euros a month & a biological researcher €1,800 per month, and you are now looking for a Coronavirus treatment. Go to Cristiano Ronaldo or Messi & they will get you a cure."
Ezt lattam mar korabban, nem tudom ugyanilyen kontosben-e, de lenyegeben errol szolt.

Abszolut megertem a felhaborodast, regi tema ez, szerintem is borzalmas modon tul vannak fizetve a futballistak, az egeszsegugyben dolgozok pedig alul. Tehat keressenek csilliardokat, de tobbnyire nem a penz miatt valasztjak ezt a palyat, hanem hivatastudat viszi oket ra. Ha a kutatasra osszessegeben szannanak ilyen osszegeket, az valoszinuleg segitene, de attol, hogy valakinek tobb a fizetese, nem feltetlen fog elobb megoldast talalni egy problemara.

Egyebkent megfogalmazodtak ilyen kerdesek sok helyen (vajon raebred-e az emberiseg, hogy kik az igazi hosok kozottunk), de gyanitom amint lecseng ez az egesz, "pillanatok alatt" visszaall minden a korabbi kerekvagasba...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 20., péntek 19:20

M1Ö írta: Ezt egyébként lehet anyagilag bírni? :kalapos: De tenyleg, egy honapra mennyiből jössz ki, ha átálsz az ilyen étrendre? Mert erősen gondolkodtam én is rajta (rámjött vagy 25 kg plusz :shutup: ), de ne nézzetek sóhernek, én sajnálnám rá a pénzt, hogy minden egyes nap ilyen paraszt szemmel csili-vili kajákat egyek. :hmmm:
Hiszed vagy sem, de mi itt kint nemetben, kb olcsóbban (dragabban semmikepp) jovunk ki jelenleg úgy, hogy odafigyelunk a kajara. Na nem merjuk le a kajat merleggel meg stb. Nem táp kiegezunk. Konkrétan 99%ban sikerult elhagyni az etrendbol a tésztát, cukrot és lisztet. Kólát se ittam vagy 2 hónapja.

Varialni is tudjuk a kajakat, szoval még raunni sem tudunk.

Persze minden relativ.. Ki mennyit eszik, mi a cél. Én jelenleg leadni akartam a súlybol, es sikerult is. Megvan a napi 4-5 kajalas is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:20

A Spanish biological researcher: "You give the footballer €1 million euros a month & a biological researcher €1,800 per month, and you are now looking for a Coronavirus treatment. Go to Cristiano Ronaldo or Messi & they will get you a cure."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 20., péntek 19:14

M1Ö írta:
Mickey írta:Nem csilivili ez, bár engem is megpislákoltak,
Ne értsd/értsétek félre, nem úgy értettem, hogy né' má' a hülye városi eszi a sok magot, az nem is kaja. :kalapos: Csak én pl ma holnap 31 vagyok és még életembe nem ettem zabot meg meg chia magot meg mit tudom én mit. Erre értettem a paraszt szemet :kalapos:
Mickey írta:uborka dögivel aztán kész. Az jó zöld, az kell nekünk.
Azzal nem lesz gond, pont azt termesztünk :) Úgyhogy hangoztasd sokszor a körödben, hogy az kell a népnek! :lol:
Mickey írta:Voltak kiknek adtam "ötletet
Ha lecsengett ez a vírusos téma, akkor erről esetleg tudnánk egyeztetni? Jól jönne pár hasznos ötlet/tipp, mert ha így haladok tovább, gallyra fognak menni a térdeim festő/őstermelő ként... :/
"Hol van még a vége, Kisapám?! Még lehet eső, lehet hó!" :mrgreen:

Majd meglátjuk mi sül ki a dologból, aztán ha lesz lehetőség...meglátjuk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. március 20., péntek 19:06

ateeemadrid írta: Olaszba 600+ halott. :ozil: :(
Sajnos már "uralják" a világot ebben a tekintetben. Több mint 4000 halott... Már egy városnyi embert elvitt. :-( Hiába nagy ország, ez azért komoly mértékű...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:01

Faust írta:
Realista24 írta:

Általánosságban igaz, de vannak kivételek. Amióta osztrákban veszem a pékárut, csak lesek nagyokat. :)
Miert, ott nem liszt es cukor az egesz? :mrgreen:
Kenyér és kenyér között is van különbség, ahogy zab és zab, hús és hús között is. Nem olyan haszontalan az, ha jó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. március 20., péntek 18:57

Mickey írta:Nem csilivili ez, bár engem is megpislákoltak,
Ne értsd/értsétek félre, nem úgy értettem, hogy né' má' a hülye városi eszi a sok magot, az nem is kaja. :kalapos: Csak én pl ma holnap 31 vagyok és még életembe nem ettem zabot meg meg chia magot meg mit tudom én mit. Erre értettem a paraszt szemet :kalapos:
Mickey írta:uborka dögivel aztán kész. Az jó zöld, az kell nekünk.
Azzal nem lesz gond, pont azt termesztünk :) Úgyhogy hangoztasd sokszor a körödben, hogy az kell a népnek! :lol:
Mickey írta:Voltak kiknek adtam "ötletet
Ha lecsengett ez a vírusos téma, akkor erről esetleg tudnánk egyeztetni? Jól jönne pár hasznos ötlet/tipp, mert ha így haladok tovább, gallyra fognak menni a térdeim festő/őstermelő ként... :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 20., péntek 18:48

Realista24 írta:
Faust írta: En osszefogom zabtejjel, belekurok egy kis mandulavajat meg valami bogyos gyumolcsot/feherjeport, tud jo lenni, de en is sokaig szenvedtem vele mire megtalaltam a jo aranyokat. Ha rosszul csinalod csak ilyen iztelen pepes fos az egesz, nem csodalom hogy sok embernek elmegy a kedve tole. De a pekarunal minden jobb, az meg szenhidratnak is szar.
Általánosságban igaz, de vannak kivételek. Amióta osztrákban veszem a pékárut, csak lesek nagyokat. :)
Miert, ott nem liszt es cukor az egesz? :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 20., péntek 18:46

M1Ö írta: Ezt egyébként lehet anyagilag bírni? :kalapos: De tenyleg, egy honapra mennyiből jössz ki, ha átálsz az ilyen étrendre? Mert erősen gondolkodtam én is rajta (rámjött vagy 25 kg plusz :shutup: ), de ne nézzetek sóhernek, én sajnálnám rá a pénzt, hogy minden egyes nap ilyen paraszt szemmel csili-vili kajákat egyek. :hmmm:
Témánál vagyunk ! :mrgreen:

Nem csilivili ez, bár engem is megpislákoltak, mikor gyárban meg építkezésen elővettem a kis dobozkámat, benne a zabbal meg bogyókkal gyümivel stb....aztán kaptam az áldást a Nyírségi darabos bácsikáktól. :lol:
De kiegyeztünk mindig.

A fogyás az sztm költségesebb, bár minőségtül függ minden.
Ki lehet azt hozni, zab meg CH az olcsó, lehet.
Protein bevitel a pénzesebb. Még a kiegészítő is belefér, ha nem viszed túlzásba a BCAA-t. Többi nem para árban.
Rostbevitel sem egy pénzes téma, uborka dögivel aztán kész. Az jó zöld, az kell nekünk. :D
Vitaásványianyag sem árt. némi zsiradék, jótékony hatású.
Havi pár 10 000, de nem életed végéig akarsz fogyózni.

Voltak kiknek adtam "ötletet", ők tudnának nyilatkozni, mennyire rokkantak bele anyagilag a fogyásba vagy hízásba stb....
Sztm kivitelezhető, de sokat kell rajta agyalni, okoskodni.(bele is fáradtam )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. március 20., péntek 18:46

Olaszba 600+ halott. :ozil: :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2020. március 20., péntek 18:46-kor.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 20., péntek 18:42

a zab számomra hörcsögvacsora. :D
Mindig van itthon pár csomag zabkása, mert 3 perc alatt kész és 2 perc alatt be lehet falni, de amúgy távolról köszönünk egymásnak csak.
Egy szendó elég reggelire, ha sietni kell akkor banán vagy zabkása, de csak egy maréknyi mert 11kor ebédelek, addig nem kell sok hogy kibirjam.

Amúgymeg a nagyfater anno feltette a kérdést;
Kisfiam. mi akarsz lenni? csirke vagy MARHA? na. hát akkor azt egyed.
Amikor csak tehetem, szót fogadok. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 18:41

Amúgy, ha már oda kell figyelni a költésekre, stb, akkor nekem úgy jól jött, hogy eddig zabáltam össze vissza, adagokat sem figyelve. Így most újra normálisan fogok kezdeni kajálni.
Ha már előnyt kell kovácsolni ebből a szar koronából.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég