OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 22., vasárnap 10:18

Kercsó írta:
Anthony írta:
Ezek szerint nagy a baj.
kiszabott nagy lesz itt a káosz. :kivagyhe: 1 hét és arányokban az élvonalban leszünk :shutup:

amúgy szembejött egy ilyen is:

FRISS❗️

A Román Kormány a mai nap egy olyan hivatalos értesítést küldött szét az ország valamennyi prefektúrájára, amely állami szinten MEGTILTJA a hivatalos vírus-adatok közzétételét. Hogy mindenki tisztán értse és értelmezze: bármilyen nemű információt (!) ezzel kapcsolatban.
Itt a közeljövőben nem a pontos információkat fogjuk megtudni (és a nemzetközi megfigyelők sem), hanem akár a hivatalosan közzétett hazugságokat. (Szerintem ezt azért hozták, mert valamit sejthetnek: a temérdek "hazautazó" hamarosan olyan negatív adatokat fognak okozni az "országnak", amely megközelítheti majd az olaszországi rém-adatokat!). De ettől még mindenkinek joga van tudni! Szerintem...

NEM SZABAD MOSTANTÓL KEZDVE NYILVÁOSSÁG ELÉ TÁRNI AZT, HOGY:
- hány COVID-19 tesztet végeztek el Romániában
- hány fertőzött embert szűrtek ki ezek a tesztek Romániában
- milyen állapotban vannak azok, akiket Romániában már fertőzöttek találtak.

Mégis milyen hozzáállás ez egy "FELELŐS" kormánytól?

Az tiszta, hogy eddig a románról-magyar nyelvre lefordított hivatalos adatokat az "itteni" magyar politikai pártok mostmár tényleg pihentethetik. A sajtó sem fog tudni semmilyen adatot közzétenni, ezeket elemezni, és igen: véleményezni az állami intézkedéseket.
Mostmár nem fogjuk tudni, hogy mennyire lessz súlyos a helyzet Romániában.
Szerintem hamarosan meg fogjuk közelíteni Olaszországot - a sok hazautazó miatt. A dominót kegyetlenül elindították.
A forrást is megadod mert érdekelne...

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. március 22., vasárnap 9:13

https://www.facebook.com/groups/1001orvos/

nem tudom, hogy mióta látható a csoport bejegyzései..amikor évekkel ezelőtt csekkoltam, akkor nem lehetett látni.:D
Mindenesetre elég sok poszt szól a covidról. Itt gyorsabban juthatunk infókhoz.:D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 22., vasárnap 8:46

kierkegaard írta: Mire gondolsz? Ha korhazba kerul valaki, akkor nem az alapjan fog lelegeztetogepre kerulni, hogy o most "szekely" vagy roman.
Amen.

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. március 22., vasárnap 8:42

Mire gondolsz? Ha korhazba kerul valaki, akkor nem az alapjan fog lelegeztetogepre kerulni, hogy o most "szekely" vagy roman.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 22., vasárnap 8:26

Nem tudom elmondani mennyire szeretném hogy ne legyen igazatok. Alapjáraton teljes közönnyel szemlélném mi történik bezzegromániában, viszont komolyan aggódok amiatt, hogy ha szar lesz a helyzet, akkor azt a székelyek fogják legjobban megérezni. Úgy hiszem a magyar állampolgárság nem lesz jó ajánlólevél, ha fokozott krízishelyzetben arról hoznak döntést az ember feje felett, hogy lélegeztetőgépet kap az intenzív osztályon vagy pótágyat a váróterem sarkában. Ukránoknál ugyanez. Sajnos kötve hiszem hogy a magyar kormánynak lesz lehetősége és kapacitása közvetlenül segíteni a határontúliaknak, várhatóan elég baj lesz itthon is. Nagyon bízok benne hogy nem az olasz verziót láthatjuk majd román módra, és azt is hogy a kinti magyarok nagyon vigyáznak magukra és egymásra.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 22., vasárnap 8:05

Kercsó írta: Szerintem hamarosan meg fogjuk közelíteni Olaszországot - a sok hazautazó miatt. A dominót kegyetlenül elindították.
Sok olaszbol hazajott cigany azzal szorakozik, hogy sorba csengetnek be az emberekhez, majd azt mondjak "vagy adsz 50 lejt (3600 forint) vagy szembe koplek". Az ujsagok meg nem nagyon kaptak fel a temat, viszont a rendoroket mar ertesitettek, hogy figyeljenek erre.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. március 22., vasárnap 7:18

Anthony írta:
Ezek szerint nagy a baj.
kiszabott nagy lesz itt a káosz. :kivagyhe: 1 hét és arányokban az élvonalban leszünk :shutup:

amúgy szembejött egy ilyen is:

FRISS❗️

A Román Kormány a mai nap egy olyan hivatalos értesítést küldött szét az ország valamennyi prefektúrájára, amely állami szinten MEGTILTJA a hivatalos vírus-adatok közzétételét. Hogy mindenki tisztán értse és értelmezze: bármilyen nemű információt (!) ezzel kapcsolatban.
Itt a közeljövőben nem a pontos információkat fogjuk megtudni (és a nemzetközi megfigyelők sem), hanem akár a hivatalosan közzétett hazugságokat. (Szerintem ezt azért hozták, mert valamit sejthetnek: a temérdek "hazautazó" hamarosan olyan negatív adatokat fognak okozni az "országnak", amely megközelítheti majd az olaszországi rém-adatokat!). De ettől még mindenkinek joga van tudni! Szerintem...

NEM SZABAD MOSTANTÓL KEZDVE NYILVÁOSSÁG ELÉ TÁRNI AZT, HOGY:
- hány COVID-19 tesztet végeztek el Romániában
- hány fertőzött embert szűrtek ki ezek a tesztek Romániában
- milyen állapotban vannak azok, akiket Romániában már fertőzöttek találtak.

Mégis milyen hozzáállás ez egy "FELELŐS" kormánytól?

Az tiszta, hogy eddig a románról-magyar nyelvre lefordított hivatalos adatokat az "itteni" magyar politikai pártok mostmár tényleg pihentethetik. A sajtó sem fog tudni semmilyen adatot közzétenni, ezeket elemezni, és igen: véleményezni az állami intézkedéseket.
Mostmár nem fogjuk tudni, hogy mennyire lessz súlyos a helyzet Romániában.
Szerintem hamarosan meg fogjuk közelíteni Olaszországot - a sok hazautazó miatt. A dominót kegyetlenül elindították.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 22., vasárnap 7:17

Realista24 írta: Köszi :mrgreen:

Korrekt amúgy. Be is tartják?
Katonai rendelet szóval ez most már elég durva. Állítólag komolyan fogják venni az ellenörzést de majd kiderül. Nagy gáz van úgy hogy muszáj lesz...

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. március 22., vasárnap 6:30

na látjátok, ezért leszek én csak nagyon sokára munkanélküli, az olyan emberek miatt, mint ti. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-*

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. március 22., vasárnap 0:37

ziro4vr írta: Lagereket inkább nyáron tolok, olyankor esik igazán jól, addig inkább ale. Bár ez jellegükből is fakad.

AMúgy pl a félbarna hidegkomlós kifejezetten kellemesre sikerült.

Kíváncsi leszek, régóta rebesgetik hogy a dreher is kihozza az ipáját.
Amúgy abszolút, az nagyon patent. Soproni ipából én már túl sokat megittam, nem kívánja a szervezetem. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 21., szombat 23:32

davi10 írta: Én a karantén alatt whisky-t szopogatok esténként, pár hete olvastam valami angol koronás fasziról, aki azt mondta, hogy attól gyógyult meg.
Harcolok amivel tudok :D
Reptéren vettem múltkor Jameson Triple Triplet, na azt ha tudja, akkor egyszer mindenki kóstolja meg. Sajnos rlvileg csak dutyfree termék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 21., szombat 23:13

Én a karantén alatt whisky-t szopogatok esténként, pár hete olvastam valami angol koronás fasziról, aki azt mondta, hogy attól gyógyult meg.
Harcolok amivel tudok :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 21., szombat 22:55

_Bushido_ írta:
Kerlon írta:

Te vagy az en emberem :cheers:
ha nem is Soproni ipa, de apukám 4 tálca sört vett magának, azzal ellesz egy ideig! :lol:

Amúgy végül csak hazajött tegnap az ismerős rokona Ausztriából, Tirolból. A leginkább fenyegetett térségből. Vállalta az önkéntes karantént, így a párja se jöhet(ne) ki a lakásból. Ajtóra kiragasztották a piros írást, hogy önkéntes karantén, nem mehet ki a megfigyelt személy, csak az illetékesek léphetnek be. Viszont amit furcsállok,hogy a párja (nő) simán leviheti a kutyát sétáltatni. Nyilván nem megy messzire, de azért mégse kéne - ha egy légtérben laknak, együtt alszanak, akkor mind2re kellene vonatkoznia ennek, nem?

Ma az egyik lakótelepen rendőrautó állt a bejárati ajtónál, 2 rendőrrel. Kíváncsi lennék ott mi lehetett a "téma".

reéges-régen mintha lett volna egy fórumozó, aki söröket kóstolt és írta róla a véleményeket, talán mocsok volt, nem emlékszem már rá. Valaki eseleg?
Ez a sörös téma nem is volt olyan régen, itt off-ban asszem.
Kóstolás volt terítéken.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. március 21., szombat 22:50

Kerlon írta:
ziro4vr írta: Asszem az a tuti ha veszek egy tálca soproni ipát. :mrgreen:
Te vagy az en emberem :cheers:
ha nem is Soproni ipa, de apukám 4 tálca sört vett magának, azzal ellesz egy ideig! :lol:

Amúgy végül csak hazajött tegnap az ismerős rokona Ausztriából, Tirolból. A leginkább fenyegetett térségből. Vállalta az önkéntes karantént, így a párja se jöhet(ne) ki a lakásból. Ajtóra kiragasztották a piros írást, hogy önkéntes karantén, nem mehet ki a megfigyelt személy, csak az illetékesek léphetnek be. Viszont amit furcsállok,hogy a párja (nő) simán leviheti a kutyát sétáltatni. Nyilván nem megy messzire, de azért mégse kéne - ha egy légtérben laknak, együtt alszanak, akkor mind2re kellene vonatkoznia ennek, nem?

Ma az egyik lakótelepen rendőrautó állt a bejárati ajtónál, 2 rendőrrel. Kíváncsi lennék ott mi lehetett a "téma".

reéges-régen mintha lett volna egy fórumozó, aki söröket kóstolt és írta róla a véleményeket, talán mocsok volt, nem emlékszem már rá. Valaki eseleg?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 21., szombat 22:34

Egyetem alatt annyi bivalyt ittam, hogy nekem egy életre elment a borsoditól a kedvem. :lol:

De azt ki fogom persze próbálni, de szerintem azon a pályán a borsodinak annyi esélye van a soproni meg a dreher mellett, mint lordgabinak a pecsenye fesztiválon. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 21., szombat 22:29

ziro4vr írta: Lagereket inkább nyáron tolok, olyankor esik igazán jól, addig inkább ale. Bár ez jellegükből is fakad.

AMúgy pl a félbarna hidegkomlós kifejezetten kellemesre sikerült.

Kíváncsi leszek, régóta rebesgetik hogy a dreher is kihozza az ipáját.
Csapon volt a városban több helyen a kalandor IPA. Nem egy Soproni, főleg nem egy kraft de egész kellemes volt, jöhetne a polcokra is. Hónap végétől kapható a Borsodi Hoppy hoplagere, akik kóstolták nagyon jókat mondanak. Kiváncsi vagyok, szerintem a Mesteren kívül minden Borsodi kuka, az se egy nagy szám, úgyhogy már várom.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 21., szombat 22:27

Egyik nap előttem a spárban csávó 2 tálca soproni radlerrel..vagy ekkora papucs volt, vagy csak a budiját akarta tesztelni, de őő..ok. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 21., szombat 22:23

ziro4vr írta: Hű magyarhoz méltóan a gyakorló alkoholizmusban támogatsz, vagy te is az ipára esküszöl a basic bolti kínálatból? :D
Is-is. Elore a karanten alkholizmusert. Addig sem leszunk terjesztok.

Hidegkomlós másik kedvenc.


Tavaly nyaron a tescoban valamiert 49%kal araztak le, eletem legszebb napja volt. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 21., szombat 22:22

Lagereket inkább nyáron tolok, olyankor esik igazán jól, addig inkább ale. Bár ez jellegükből is fakad.

AMúgy pl a félbarna hidegkomlós kifejezetten kellemesre sikerült.

Kíváncsi leszek, régóta rebesgetik hogy a dreher is kihozza az ipáját.
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. március 21., szombat 22:19

ziro4vr írta: Hű magyarhoz méltóan a gyakorló alkoholizmusban támogatsz, vagy te is az ipára esküszöl a basic bolti kínálatból? :D
Hidegkomlós.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég