Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. március 27., péntek 17:22

flori írta: The Platform senki? :D Nem nagyon láttam, hogy téma lett volna. Netflixes spanyol film, nekem az utóbbi évek legjobbja. Elképesztően eredeti ötlet, jó megvalósítás. Sokkoló.
Nem vagyok egy nagy filmnézős, de ez nekem is nagyon adta. Szeretem amúgy is az ilyen filmeket, amik egy helyszínen játszódnak. Vannak benne kemény részek, de jó volt így is.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2020. március 27., péntek 15:27

Én horror filmeket pörgetek mostanában...Legutóbb a Prédák (Haunt) című filmet lestem meg...nem volt rossz.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: flori » 2020. március 27., péntek 13:13

The Platform senki? :D Nem nagyon láttam, hogy téma lett volna. Netflixes spanyol film, nekem az utóbbi évek legjobbja. Elképesztően eredeti ötlet, jó megvalósítás. Sokkoló.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

mila
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mila » 2020. március 26., csütörtök 22:53

én is visszatértem a jó öreg cod2-re unalmamban :D

vagy egy jó könyv esetleg?
92:48

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 26., csütörtök 22:46

Letöltöttem a Frozen II-t unalmamban. Belepörgettem mielőtt elkezdtem nézni, de felhorkantam és inkább töröltem is.
Idáig süllyedtünk kérem, utálom hogy itthon ülök egész nap. Tegnapelőtt Godfather marathon volt, tegnap Schindler listája, ezért ma lightosra akartam venni a dolgot mielőtt eret vágok. De még ehhez mérten is szánalmas. Pedig azt hittem elleszek filmnézéssel amíg nincs kijárás. De 2 hét se telt el és már a végét járom. Hát nem vagyok egy Remy. Napi 2-3 film már sok. A zabálást bezzeg nem tudom így megunni. Ti hogy vagytok ezzel? Én asszem átpártolok a kockulásra, had zápuljon mégjobban az agyam.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 23., hétfő 23:38

Memento és A tökéletes trükk zseniálisak. David Gale életét is tudnám javasolni. :mrgreen:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 23., hétfő 23:34

alexoxladjackoxi írta: A Mementot és az Azonosságot tényleg sok helyen ajánlják, az én hülyeségem, de hiányoltam a húzóneveket a színészi gárdából, ezért hanyagoltam őket ideáig, és inkább a többit daráltam, de lassan tényleg ideje lenne már megnézni őket. A tökéletes trükköt is nagyon dicsérik, bár őszintén szólva nem egészen az én világom ez a szemfényvesztés és hasonlók, de egy próbát ez is megér bizonyára, amennyiben ilyen jónak tartják. A 2 Denzel filmen túl vagyok. Köszi! :agree:
A tökéletes trükk mindenki világa, hidd el. Az is és a Memento is alapmű. Nolan érti ezt a filmezés témát :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. március 23., hétfő 23:22

A Mementot és az Azonosságot tényleg sok helyen ajánlják, az én hülyeségem, de hiányoltam a húzóneveket a színészi gárdából, ezért hanyagoltam őket ideáig, és inkább a többit daráltam, de lassan tényleg ideje lenne már megnézni őket. A tökéletes trükköt is nagyon dicsérik, bár őszintén szólva nem egészen az én világom ez a szemfényvesztés és hasonlók, de egy próbát ez is megér bizonyára, amennyiben ilyen jónak tartják. A 2 Denzel filmen túl vagyok. Köszi! :agree:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. március 23., hétfő 21:39

Azonosság.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kyller » 2020. március 23., hétfő 21:37

alexoxladjackoxi írta: Urak, én is kérnék egy kis ajánlót. Olyasmi minőségi thrillereket keresek, mint pl. a Fincher féle filmek, Hetedik, Játsz/ma, Harcosok klubja, Zodiákus, Holtodiglan, ezeket nagyon szerettem tőle. Vagy más rendezőtől Titokzatos folyó, A gépész, Álmatlanság, Viharsziget, Fogságban. Előny, ha krimi is egyben, de nyugodtan mondhattok olyat is ami nem az, hátha van még pár olyan, ami nem valami gagyiság, és még nem is láttam. :roll:
Csontember. Tökéletes trükk. Kiképzés

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 23., hétfő 21:34

alexoxladjackoxi írta: Urak, én is kérnék egy kis ajánlót. Olyasmi minőségi thrillereket keresek, mint pl. a Fincher féle filmek, Hetedik, Játsz/ma, Harcosok klubja, Zodiákus, Holtodiglan, ezeket nagyon szerettem tőle. Vagy más rendezőtől Titokzatos folyó, A gépész, Álmatlanság, Viharsziget, Fogságban. Előny, ha krimi is egyben, de nyugodtan mondhattok olyat is ami nem az, hátha van még pár olyan, ami nem valami gagyiság, és még nem is láttam. :roll:
Memento! Abban a pillanatban.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. március 23., hétfő 21:27

Urak, én is kérnék egy kis ajánlót. Olyasmi minőségi thrillereket keresek, mint pl. a Fincher féle filmek, Hetedik, Játsz/ma, Harcosok klubja, Zodiákus, Holtodiglan, ezeket nagyon szerettem tőle. Vagy más rendezőtől Titokzatos folyó, A gépész, Álmatlanság, Viharsziget, Fogságban. Előny, ha krimi is egyben, de nyugodtan mondhattok olyat is ami nem az, hátha van még pár olyan, ami nem valami gagyiság, és még nem is láttam. :roll:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. március 22., vasárnap 22:57

nézzétek a The Hunt-ot, meg az Invisible Man-t, fasza mindkettő :D
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 22., vasárnap 21:50

"film"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 22., vasárnap 21:21

pheco írta: Karanten ide, karanten oda, ennyi rossz, semmilyen filmet csak te vagy kepes megnezni Remy :kalapos:
Khm.. keress rájuk, ezekből egyáltalán nem mind rossz. :)

Amúgy itt nincs karantén, csak tolom a watchlistet. :lol:

Szerdán viszont így, hogy elmaradt a City - Real, a szabim viszont ki lett adva, maratont toltam. 8 film egy nap alatt. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. március 22., vasárnap 21:13

Karanten ide, karanten oda, ennyi rossz, semmilyen filmet csak te vagy kepes megnezni Remy :kalapos:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 22., vasárnap 18:59

13 ASSASSINS: Miike meglepett. Rendkívül jól felépített, nyers és látványos szamuráj-film, kifejezetten erős korrajzzal. A játékidő is jól áll neki, mert a végső leszámolást csak és kizárólag egy ilyen felvezetéssel lehetett jól letolni a néző torkán. Kötelező darab.

CÉLKERESZTBEN: Egy kicsit talán túlnyújtották, viszont cserébe bőven kaptunk Eastwoodból és Malkovichból. Ez a kettős pedig garancia arra, hogy jól szórakozzunk.

KÁNIKULAI DÉLUTÁN: Teljesen rendben van a film. Viszont nem lehet elmenni amellett szó nélkül, hogy Pacino mekkora egy zseni. Kis túlzással egyszemélyes show-t csinált.

A WALL STREET PILLANGÓI: ...és JLo Oscarról beszéltek. Minek? Mire? Erre? Rossz és unalmas film, egy teljesen átlagos alakítással.

RALPH LEZÚZZA A NETET: Kár érte... az első részt nagyon szerettem, de ez a folytatás gyengére sikeredett. Túltolták a barátság témát meg a Disney hercegnősdit.

BUCKAROO BANZAI: Ready Player One óta watchlistes a film, és végre sikerült letudnom ezt is. Hát ez valami kegyetlen laza sci-fi kaland volt. Peter Weller és John Lithgow kiválóak!

KAKTUSZ JACK: Lényegében a Kengyelfutó gyalogkakukk élőszereplős változata, legalábbis, ha Kirk Douglas karakterét nézzük. Pár poén azért elcsattant, de valószínűleg mind Kirk, mind pedig Arnold Schwarzenegger letagadták ezt a művet, mikor a karrierjükről kérdezték őket.

D-TOX: Bazzeg, nem hiába maradt ez eddig ki az öreg Slytól. Ez valami kurvarossz. Köszi.

AZ UTOLSÓ SZOLGÁLAT: A sztori egyszerű, mint a faék, de Nicholson és Randy Quaid hozzák az extrát. Ez pedig bőven elegendő, hogy végül egy tök szórakoztató kaland legyen abból, hogy miként jutnak el hőseink A-ból B-be.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. március 22., vasárnap 17:42

A góré :mrgreen:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2020. március 22., vasárnap 17:40

Mickey írta:
Nzedge írta: Na lesz miből csemegézni.. Köszi mindenkinek. :)
Évek óta google-n keresek persze én is, de azt hiszem most így több jó filmre leltem hirtelenjében. :smile: B-)
Esetleg még "A Fegyvertelen katona" ( Hacksaw ridge )

Háborús, sztm eléggé odaszegez a képernyő elé, és bőven akad mondanivalója.
Persze lehet már sokszor láttad, egész új még.

( asszem nem láttam írva ) :)
Imádom, egyik kedvenc. :D

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. március 22., vasárnap 17:38

Fhú, kifelejtettem a felsorolásból, de pont pár hete néztem az Amerikai szépséget, azt is csak ajánlani tudom, na amennyiben olyat keresel, aminek tényleg komoly mondani valója van, azt semmi esetre se hagyd ki. Tipikusan az a film, ami még napok múlva is benned van. :salute: Kicsit nyálas/romantikus vonalon meg a Szenvedélyek viharában, komoly szereplői gárdával. Nah, majd még lehet jelentkezem, ha eszembe jutna valami, az a baj, hogy tényleg rengeteg klassz film van, és ha nem is mind "kultfilm", a világért nem hagytam volna ki egyiket sem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég