Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. március 29., vasárnap 20:56

sonic írta:
Realista24 írta:

Jövőre ugye 75 lesz vagy mennyi fixen, szóval szerintem 120 a plafon a csavoert.

Főleg hogy Raiola is lenyel vagy 20 millát.
Igen azt tudom de Jovity sulyosbit a helyzeten.szerintem ha nem vonjuk bele olcsobb lenne Hóland. :mrgreen:
Fiatal és a Bundesligában bizonyított azért, szerintem Dortmundban ahol egy Alcácer is szórta a gólokat bőven jó lenne. Egy 80 M + Jovic a Dortmundnak siman jó üzlet lenne, de valószínűbb hogy majd csak 21 nyarán engedik el Haalandot, de megpróbálni meg lehetne

Szerintetek Zidane padra tenné amúgy Benzemát ha vennénk egy Haaland kaliberű csatárt?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. március 29., vasárnap 20:13

Realista24 írta:
sonic írta: Azert a Dortmund se hulye hogy ezt a problemas Jovityot atvegye es elengedje a legnagyobb erteket cserebe. Mennyit kellene rafizetni erre - 150 milliot?
Jövőre ugye 75 lesz vagy mennyi fixen, szóval szerintem 120 a plafon a csavoert.

Főleg hogy Raiola is lenyel vagy 20 millát.
Igen azt tudom de Jovity sulyosbit a helyzeten.szerintem ha nem vonjuk bele olcsobb lenne Hóland. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 29., vasárnap 20:06

sonic írta: Azert a Dortmund se hulye hogy ezt a problemas Jovityot atvegye es elengedje a legnagyobb erteket cserebe. Mennyit kellene rafizetni erre - 150 milliot?
Jövőre ugye 75 lesz vagy mennyi fixen, szóval szerintem 120 a plafon a csavoert.

Főleg hogy Raiola is lenyel vagy 20 millát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. március 29., vasárnap 20:04

Azert a Dortmund se hulye hogy ezt a problemas Jovityot atvegye es elengedje a legnagyobb erteket cserebe. Mennyit kellene rafizetni erre - 150 milliot?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. március 29., vasárnap 13:09

ZZ miatt kételkedem én is ezekben a hírekben. Bale, James nem kérdés őket Zidane se akarja, a walesit mostmár valahogy el kell kergetni, James sztem van annyira ambiciózus hogy játszani akar még, csak kérő legyen.

Viszont a probléma a Modric, Marcelo, Isco, LV vonulat lesz. Hakimi, Ödegaard, Reguilón, Reinier, Kubo és még sorolhatnánk a tehetségeinket akik elől veszik el a helyet.

Igazolásokba annyira nem lovalnám bele magam, úgy saccolom hogy max 1 nagyobb nevet tudunk hozni. Haaland - Jovic+pénz csere kézenfekvő lenne, Manéra/Pogbára nem hiszem hogy lesz keretünk a tavalyi költés meg a járvány kiesés miatt. Ja meg Camavinga, őt nagyon mondják, megint címlapon volt, hogy Zidane akarja. Őt még be kéne rántani
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. március 29., vasárnap 12:28

Tetszenek azok a hirek amik nagytakaritasrol szolnak, kar h minden tavaszunk ilyen, aztan a valosag nagyon kiabrandito.
Iden siman ellehetne engedni Balet, Jamest, Lucast, Modricot, Nachot, Marcelot. Kolcson adni Brahimot, Rodrygot. Mariano es Jovicsot akar vegleg eladnam ha van ra mod, egyikuk sem jott be. Vinicius maradna cserenek. Ugy is erkezik Hakimi aki mindket oldalon jo, akar elol is, Odegaarddal potoltuk is Modricot, elore kell hozni tamadokat es lenyegeben nem is rossz a keret. Arra amire itt tartunk nehany jatekost szinte barki jo lenne

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. március 26., csütörtök 8:52

Idei teljesítménye alapjan, nalam Di Maria siman mehetne a kpra
Illetve, Lewat se hagynam ki.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 25., szerda 20:26

AZ a kp nagyon lassú, Kroos vagy KdB helyett eeegy őőő fingom nincs, igazából prime Pogba.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 25., szerda 19:47

MIvel mindenki rettegésben él és mindenki parázik, mint a 75 éves Béla bácsi, ezért hogy kicsit máson járjon az eszetek, ha épp nem karanténba asszonyon tevékenykedtek... 2 héttel ezelőtti legerősebb kezdőitek, ami még működhetne is?


---------------Oblak
A-Arnold-Varane-Van Dijk-Davies
----------------Casemiro
------De Bruyne--------Kroos
Messi---------Mbappe-----Mané

Nagyon gondolkodtam egy
------------------Messi
-----Mbappe----------------CR-en is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 9., hétfő 17:39

Faust írta: Hat nem tudom, en ebben a nagytakaritasban mar nem hiszek. A szarhazi ugyis rajtunk marad, a haverokat pedig ZZ nem fogja kitenni, amig maguktol nem akarnak menni.
Jah, ezt már sokszor fejtegettük mindenféle topicban.
Sztm sem lesz hatalmas mozgás, pedig lehetne.
Béla kitölti a kontraktusát, ahogy Modric és Marcelo is, ez utóbbi kettővel nincs is bajom, csak a kezdő tagságot kellene helyére rakni.
James kb. max kölcsön, talán. , Jovic mehetne most Nápolyba...aztán ennyi.
Odri is jön vissza, lehet megint elmegy kölcsönbe....
Talán Hakimit meg Ödegaardot vissza hozzuk. Esetleg egy tini brazilt kölcsönbe adunk. Marianot meg el.

sztm.

nagy dologban nem bízom .
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 9., hétfő 17:29

Hat nem tudom, en ebben a nagytakaritasban mar nem hiszek. A szarhazi ugyis rajtunk marad, a haverokat pedig ZZ nem fogja kitenni, amig maguktol nem akarnak menni.

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. március 9., hétfő 17:07

ateeemadrid írta: Na és ha már a nagytakarításnál tartunk, ki az akiket mindenképp hoznátok nyáron? Előre 2 ember legalább kell, az fix, kp-ra Ödegaard kézenfekvő lenne, illetve jhv-be Hakimi is, Mendy mögé/mellé meg Reguilon. A fiatalokból már ezen kívül elegem van, úgyhogy ha a kis fiatal francia vkpra rámegyünk, akkor is otthagynám még 1-2 évig, és kövezzetek meg, de diszkont áron egy Pogbát lehet berántanék.
Diszkont áron? Ha 1 év van vissza a szerződéséből akkor is simán elkérnének érte szvsz 100 milliót mint Hazardért (na meg ugye Raiola az ügynöke...). És ő sem tudná helyettesíteni Casemirot, ő már szerintem nem célpont, pláne Perez korábbi megnyilvánulása után.

Ha már valakit diszkont áron akarunk, akkor Aubameyangnál lenne érdemes próbálkozni. Lépni akar, imádja a Realt, több poszton is bevethető, gólerős, gyors. Ceballos bizniszbe be lehetne vonni, meg csak rátudjuk még valamelyik selejtet sózni az ágyúsokra :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. március 9., hétfő 16:45

Na és ha már a nagytakarításnál tartunk, ki az akiket mindenképp hoznátok nyáron? Előre 2 ember legalább kell, az fix, kp-ra Ödegaard kézenfekvő lenne, illetve jhv-be Hakimi is, Mendy mögé/mellé meg Reguilon. A fiatalokból már ezen kívül elegem van, úgyhogy ha a kis fiatal francia vkpra rámegyünk, akkor is otthagynám még 1-2 évig, és kövezzetek meg, de diszkont áron egy Pogbát lehet berántanék.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. március 9., hétfő 16:45

Csabi írta: ez a keret most alkalmas lenne kétcsatáros játékra. én marianót tolnám fel centerben és mögött mehetne benzema, ő úgyis állandóan visszajár, így legalább maradna elől valaki.

modric, marcelo, lukaszvazkez elfelejt, béla eddig is jó helyen volt, továbbra is maradna ott.

curtois
carvajal, ramos, varane, medy
kroos, casemiro
valverde, benzema, vinicius
mariano

ezzel vágatnám. szarabb nem nagyon lenne, legalább vannak olyanok akik kaparnak 0-tól 90-ig (fede, mariano, vinicius)

Ebben a felállásban Kroos nem igazán működne szerintem, túlságosan sok védekező feladata lenne ami eddig sose volt jó hatással a teljesítményére. Valverdét raknám Kroos helyére és jobb szélre talán Rodrygot.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2020. március 9., hétfő 16:30

ateeemadrid írta: Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy talán a Militao Varane khv duót is be lehetne próbálni, de Ramosban azért még bízok, hogy összekapja magát.
Ramosnak vannak hülyeségei, de ő is sokkal jobb, ha egy védekezni képes játékos van mellette (=Mendy, horribile dictu Nachos).

Jövőre kaput ösztönösen támadó KP, szélső és csatár is kell. Túl sok az előkészítő emberünk, nem ideális karakterek egy CR nélküli csapatba.

Nyáron nagytakarítás (Bale, Modric, Marcelo, Nacho, Jovity vagy Mariano, LV) vagy további 2 évre beragadunk.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 9., hétfő 15:05

Ami viszont látszik, hogy nyáron olyan támadót kell igazolni aki azonnal bedobható a kezdöbe mint Hazard (lett volna ha nem sérült).

Tele van a keretünk rutintalan feltörekvö fiatalokkal akiket menedzselni kell, szerintem több nem fér el.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 9., hétfő 14:37

Csabi írta: ez a keret most alkalmas lenne kétcsatáros játékra. én marianót tolnám fel centerben és mögött mehetne benzema, ő úgyis állandóan visszajár, így legalább maradna elől valaki.

modric, marcelo, lukaszvazkez elfelejt, béla eddig is jó helyen volt, továbbra is maradna ott.

curtois
carvajal, ramos, varane, medy
kroos, casemiro
valverde, benzema, vinicius
mariano

ezzel vágatnám. szarabb nem nagyon lenne, legalább vannak olyanok akik kaparnak 0-tól 90-ig (fede, mariano, vinicius)
adja
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. március 9., hétfő 14:06

Csabi írta:
curtois
carvajal, ramos, varane, medy
kroos, casemiro
valverde, benzema, vinicius
mariano

ezzel vágatnám. szarabb nem nagyon lenne, legalább vannak olyanok akik kaparnak 0-tól 90-ig (fede, mariano, vinicius)
En is valami hasonloval kiserletezgetnek Zidane helyeben. Erdekes modon az iden a poszton megfordulo jonehany "jobbszelso" kozul a kozeppalyas Valverde hozta ott a leghasznalhatobb teljesitmenyeket eddig, ami azert sokat elmond a felhozatalrol. Benne van tempo es hasznalhato labdakat tesz kozepre vagy vissza a masodik hullamba. vedekezesben meg tudna kompenzalni Carvajal hianyossagait (de legalabbis nem lenne a szelen tok egyedul a spanyol) Masik oldalon Vini a leghasznalhatobb - kicsit suta kicsit buta de legalabb tuljut a vedokon illetve szinten egyedul benne van tempo. Kozepen Benzema egyedul sulytalan szoval berakni melle egy masik csatart jo otletnek tunik, lehet erdemes lenne kiprobalni. Ha nem valik be meg mindig be lehet tenni Iscot 10-esbe valamelyik csatarral elotte - a spanyol nehany meccsen mar mutatott egesz ertekelheto teljesitmenyeket.

Nem tul fenyes a repertoar de vannak meg opciok amiket ki lehetne probalni, es mit veszithetunk. Sokkal szarabbak elore nem leszunk mint jelenleg, mert ez majdnem nulla.

A vedelem szerintem adott, mivel mar szinte csak a bajnoksagra kell koncentralni a rotalas ott teljesen felesleges, mehetne minden meccsen a Carvajal Varane Ramos Mendy kvartett ha nincs serules es eltiltas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 9., hétfő 13:07

Gyerekek bármit, csak gyémántot ne. :lol:

Én a barcás kezdőt eröltetném, csak Mendyvel.
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. március 9., hétfő 11:54

Most ezzel a verességgel elmélyült az elmúlt 1-2 hónap szar formája. Gondolkodhatunk itt, hogyan továbbon, meg hogy kéne játszani ezentúl, mit kéne változtatni, de pontosan tudjuk, hogy korlátolt a keret, és aki eddig nem játszott ezután sem fog.
ZZ pedig makacs és nem fogja felforgatni az eddigieket sem.

Marad minden. Marcelo most épp lesérült, jön helyette Mendy.
Modric, Benzema kezdeni fognak, akiknek meg kellene ugyanúgy nem fognak berekülni. Talán Rodrygo és Mariano játszatása lenne még indokolt elől, mert ők mutattak jó játékot és dolgokat a kevés játéklehetőség ellenére...de nem fognak játszani.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég