OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 27., péntek 11:39

Sierra írta: Allitolag junius-julius(!!!) lesz a jarvany tetozese, addigra lesz a legtobb beteg es a legnagyobb fertozesveszely. Ez magyaran also hangon 3 honap bezartsag meg, de inkabb 4. Az rengeteg ido, es van aki mar 2-3 hete egyedul van, kb bezarva. Es mire lecseng az egesz, az nagyjabol osszel lehet. Most 4-5 honapot bezarva lenni.. az mindenkinek rohadt sok. Akik alapbol ritkan mozdulnak ki meg azoknak is. Nem mondom en elvagyok itthon 1-2 honapot siman, de utana mar ki tudja hogyan viselnem a bezartsagot. Es en alapbol inkabb egy otthonulos tipus vagyok. Akkor gondoljatok bele mi lesz azokkal akik 1 napot nem birnak megulni a seggukon. Kizart hogy mindenki hosszu honapokon keresztul betartsa a tilalmat. Az a baj hogy sehogysem jo ez a helyzet. Az intezkedesek ertheoek, 1-1,5 honap max 2 sima lehetne, de itt legalabb 4-5 honap meg ez, ami eleg pokolinak tunik egy elsore.
4-5 hónap így. 1 hónap valós karantén (tömegközlekedés leállítása, fölösleges boltok bezárása, építkezések leállítása, csak hogy pár dolgot említsek) esetén teljesen más a szitu és minél előbb, annál hatásosabb. Sajnos ez viszont gazdaságilag nem sok embernek érné meg, és itt nem a közemberekről van szó.

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ekissm » 2020. március 27., péntek 11:38

Professore írta: Off az off topicban... Modiknak címezve elsősorban. Megfordult a fejemben hogy lehet nem lenne hülyeség átmenetileg létrehozni egy korona gasztro topikot. Rendszeresen szoktam főzni most meg még többet de sokszor ötlet krízisben vagyok és jól jönnének olyan kipróbált receptek amelyek egyszerű hozzávalókat követelnek meg mert az online recepteknél sokszor azon töröm a fejem hogy mivel lehetne helyettesíteni egy egy fancy alapanyagot s vajon jó lesz-e a végeredmény...

Csak 5let...
+1 jó ötlet!

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 27., péntek 11:37

Off az off topicban... Modiknak címezve elsősorban. Megfordult a fejemben hogy lehet nem lenne hülyeség átmenetileg létrehozni egy korona gasztro topikot. Rendszeresen szoktam főzni most meg még többet de sokszor ötlet krízisben vagyok és jól jönnének olyan kipróbált receptek amelyek egyszerű hozzávalókat követelnek meg mert az online recepteknél sokszor azon töröm a fejem hogy mivel lehetne helyettesíteni egy egy fancy alapanyagot s vajon jó lesz-e a végeredmény...

Így az asszonyokat is meglehetne lepni valami új fogással az meg sose rossz :mrgreen:

Csak 5let...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Professore 2020. március 27., péntek 11:39-kor.

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ekissm » 2020. március 27., péntek 11:33

'shutterisland írta:
24 órából alszol 8-10-et, 8-10-et töltesz (töltenél) munkával és utazással, 1 órát retyón meg fürdőben. A maradék ötben kajálsz, főzöl, stb. Napi 1-2 óra a levegőn, több részletben, pont ideális ebben a helyzetben.

en speciel ebben a helyzetben vagyok, minusz az a 10 ora melo.
fozocskezek, futok, nyelvtanulasba fogtam, psezek, asszony, stb, jelenleg elvagyok, de meg egy hete sem tart.

egyelore meg minden napra talaltam valami extrat, mint mondjuk deep cleaning, ruha selejtezes, laptop rendberakasa/virusirtas, bla-bla.

viszont ha ezek elfogynak, max 2 honap es bekattanok, nehez potolni a munkaido kiesese altal okozott urt.
edx.org -on vannak nagyon jó kis kurzusok. Az én szakmám is szinte teljesen leállt (film/reklám ipar) így elkezdtem a harvardon egy computer science tanfolyamot és kettő másikat is. + Netflix is aranyat ér. :D

meg tudom, hülyén hangzik, de amíg nem tudsz melózni csináld azt, amit mindig is akartál, de soha nem volt rá időd, motivációd. (zongora tanulás, ruha tervezés, napi 500 fekvő a cirkusz végéig, új nyelv tanulása, megtanulni főzni, stb

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 27., péntek 11:23

Ket kicsi gyerkoccel nem unatkozok a HO mellett. Monnyuk a kertes haz nagy aldas, csak az ido lenne stabilan jo legalabb...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 27., péntek 11:07

24 órából alszol 8-10-et, 8-10-et töltesz (töltenél) munkával és utazással, 1 órát retyón meg fürdőben. A maradék ötben kajálsz, főzöl, stb. Napi 1-2 óra a levegőn, több részletben, pont ideális ebben a helyzetben.

en speciel ebben a helyzetben vagyok, minusz az a 10 ora melo.
fozocskezek, futok, nyelvtanulasba fogtam, psezek, asszony, stb, jelenleg elvagyok, de meg egy hete sem tart.

egyelore meg minden napra talaltam valami extrat, mint mondjuk deep cleaning, ruha selejtezes, laptop rendberakasa/virusirtas, bla-bla.

viszont ha ezek elfogynak, max 2 honap es bekattanok, nehez potolni a munkaido kiesese altal okozott urt.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. március 27., péntek 11:03

Wizzairnél valakinek van tapasztalata mennyi idő a refund?

A tájékoztatás alapján akár a 60 napot is meghaladhatja a feldolgozás. Roppant szellemes.
Love football, hate antifa.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. március 27., péntek 10:48

Jó ez így szerintem is.Ha most bevezették volna akkor nem tudták volna tartani a teljes zárat szerintem 1 hónaptól tovább.Egyszerűen megőrülnének az emberek még kb.4-5 hónapig.
Arányos ez most így szerintem,de el is mondta hogy a cél az,hogy mivel kezd megint sok lenni a fertőzés szám azért hozták ezt be hogy visszaszorítsák mint az előző intézkedéssel.Ott is 500 ezerről 50-re esett vissza a kontaktok száma.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 27., péntek 10:32

Sierra írta: Allitolag junius-julius(!!!) lesz a jarvany tetozese, addigra lesz a legtobb beteg es a legnagyobb fertozesveszely. Ez magyaran also hangon 3 honap bezartsag meg, de inkabb 4. Az rengeteg ido, es van aki mar 2-3 hete egyedul van, kb bezarva. Es mire lecseng az egesz, az nagyjabol osszel lehet. Most 4-5 honapot bezarva lenni.. az mindenkinek rohadt sok. Akik alapbol ritkan mozdulnak ki meg azoknak is. Nem mondom en elvagyok itthon 1-2 honapot siman, de utana mar ki tudja hogyan viselnem a bezartsagot. Es en alapbol inkabb egy otthonulos tipus vagyok. Akkor gondoljatok bele mi lesz azokkal akik 1 napot nem birnak megulni a seggukon. Kizart hogy mindenki hosszu honapokon keresztul betartsa a tilalmat. Az a baj hogy sehogysem jo ez a helyzet. Az intezkedesek ertheoek, 1-1,5 honap max 2 sima lehetne, de itt legalabb 4-5 honap meg ez, ami eleg pokolinak tunik egy elsore.
De nem vagy bezárva a lakásba. Még.

24 órából alszol 8-10-et, 8-10-et töltesz (töltenél) munkával és utazással, 1 órát retyón meg fürdőben. A maradék ötben kajálsz, főzöl, stb. Napi 1-2 óra a levegőn, több részletben, pont ideális ebben a helyzetben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 27., péntek 10:26

Allitolag junius-julius(!!!) lesz a jarvany tetozese, addigra lesz a legtobb beteg es a legnagyobb fertozesveszely. Ez magyaran also hangon 3 honap bezartsag meg, de inkabb 4. Az rengeteg ido, es van aki mar 2-3 hete egyedul van, kb bezarva. Es mire lecseng az egesz, az nagyjabol osszel lehet. Most 4-5 honapot bezarva lenni.. az mindenkinek rohadt sok. Akik alapbol ritkan mozdulnak ki meg azoknak is. Nem mondom en elvagyok itthon 1-2 honapot siman, de utana mar ki tudja hogyan viselnem a bezartsagot. Es en alapbol inkabb egy otthonulos tipus vagyok. Akkor gondoljatok bele mi lesz azokkal akik 1 napot nem birnak megulni a seggukon. Kizart hogy mindenki hosszu honapokon keresztul betartsa a tilalmat. Az a baj hogy sehogysem jo ez a helyzet. Az intezkedesek ertheoek, 1-1,5 honap max 2 sima lehetne, de itt legalabb 4-5 honap meg ez, ami eleg pokolinak tunik egy elsore.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 27., péntek 10:12

kiserik írta:
nmate írta:

Ezzel a részével maradéktalanul egyetértek. De sajnos nem ilyen egyszerű bevezetni egy kijárási tilalmat és nem feltétlen célravezető hosszútávon.
Az eddigi tapasztalatok szerint az egyetlen járható út a vírus megállítására a szó szerinti karantén. Szerintem hosszútávon is célravezetőbb lenne még akkor bevezetni, mikor még nincs rottyon a komplett ország és egészségügy. Eddig akik húzták gazdasági vagy ilyen olyan okokból, azok mind mind ráb@sztak.
Így van csak a teljes karantén hosszútávon fenntartani nem egyszerű mert az emberek nagy része képtelen racionálisan felmérni az intézkedés szükségességét. Amúgy szerintem amit most láttok az egy "bemelegites“. Napok kérdése hogy szigorodjanak a rendelkezések akár teljes kijárási tilalom is lehet. Nálunk is ez volt. Első körben csak éjszakára szólt ami kb szart se ért mert nem akkor mozog az embertömeg, aztán pár nap és jött az általános kijárási tilalom. Fokozatosan vezetik be hogy ne legyen túl nagy sokk az emberek számára. Meg egyszer itt értelmes emberek irogatnak, attól hogy úgy látjuk szükséges és elfogadjuk a korlátozásokat attól még széles rétegek nem feltétlenül gondolkodik így.
Csak tegnap nálunk több mint 5000 embert kapcsoltak le mert megszegték a kijárási tilalmat, pedig van kiskapú elég és lényegében csak egy papírt kell előzetesen kitölteni hogy hova, mikor és miért mész de még ezt se voltak képesek megírni. Tegnap voltam Auchamban ez oda vissza kb 20 km városban. Láttam 2 ellenőrző pontot persze nem szürtek...

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 27., péntek 10:00

nmate írta:
Süti írta: Azok táborát erősítem, akik szerint ha az emberek kibírnák a seggükön otthon, sokkal hamarabb túllennénk rajta. De ha fodrászhoz meg pedikűröshöz is rohangálhat heti 4x az egyszerű picsa, hogy ott kibeszélje 5 másik barinőjével hogy "jaj ez a vírus" akkor cseszhetjük. (Sztereotipizálás, de így talán érthető hogy mire gondolok)
Ezzel a részével maradéktalanul egyetértek. De sajnos nem ilyen egyszerű bevezetni egy kijárási tilalmat és nem feltétlen célravezető hosszútávon.
Az eddigi tapasztalatok szerint az egyetlen járható út a vírus megállítására a szó szerinti karantén. Szerintem hosszútávon is célravezetőbb lenne még akkor bevezetni, mikor még nincs rottyon a komplett ország és egészségügy. Eddig akik húzták gazdasági vagy ilyen olyan okokból, azok mind mind ráb@sztak.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 27., péntek 9:57

Jó lépés, itt nálunk Németországban is ilyen van. Pont arra jó, hogy aki eddig szart rá azt is meg lehessen fogni. Ne legyenek bulik stb. Itt a Németek már akkor rádhívják a rendört ha minden héten hangosan bulizol, most meg pláne. Mondjuk itt a fodrászatok, kozmetikák zárva vannak - hiszen emberrel találkozol. Én például tegnap nem mentem fodrászhoz, és már egy hete nem is borotválkoztam :mrgreen:

Mi is párommal kb 2 hete otthon vagyunk, csak boltba megyünk, illetve az utca végén van egy pék, és hentes, ott ilyenkor úgy sincs senki. Illetve minden nap este kimegyünk a szölösbe sétálni/futni.

Futni elég sokan járnak ki, de az ugye magányos sport és a futók tök nagy ívben kerülik egymást (most).


Gondolom a fórumot is olvassák olyanok akik nehezebben viselik a bezártságot, csak nem anniyra aktívak - kitartás, túl lesztek rajta ti is. Illetve ezeknek az intézkedéseknek nem holnap lesz látszata, hanem 10 nap múlva amikor aki ma fertözödött volna meg vagy holnap és akkor produkálná a tünetet egészséges lesz. Hajrá!
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 27., péntek 9:54

Süti írta:
nmate írta:
Padon beszélgetni a Duna parton olyannal, akivel nem együtt laksz.
Közösen elmenni futni / bringázni stb. egy sporttársaddal.
Ilyenekre gondolj.

Németországban is hasonló van, az emberi távolságtartást szabályozzák, nem azt hogy mondják, hogy bent kell megrohadnod. Ha egy teljes kijárási tilalmat rossz időben vezetsz be, rosszabbul jöhetsz ki hosszútávon, mintha be sem vezetnéd pl. Szóval nem lehet ezt ész nélkül.
Nem teljes kijárási tilalomra gondolok, de én nekem az az érzésem hogy amik eddig nyitva voltak, azok ezután is nyitva lesznek mert becipőkanalazzák magukat valamelyik kategóriába. (Szolgáltatás - kereskedelem vonalon) Úgyhogy ebben semmi előrelépés nincs, az emberek nagyrészt nem a Duna parti padon üldögélve kapják el ezt a szart szerintem.

Én is 2 hete home officeba itthon ülök, szar is, csak boltba megyek le heti 1x-2x.

Azok táborát erősítem, akik szerint ha az emberek kibírnák a seggükön otthon, sokkal hamarabb túllennénk rajta. De ha fodrászhoz meg pedikűröshöz is rohangálhat heti 4x az egyszerű picsa, hogy ott kibeszélje 5 másik barinőjével hogy "jaj ez a vírus" akkor cseszhetjük. (Sztereotipizálás, de így talán érthető hogy mire gondolok)
Reggel bankban kezdtem, ügyintéző ráugrott a hírre, mint valami hiéna a döghúsra, és felsóhajtott, uhh, tudok menni fodrászhoz és körmöshöz... :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. március 27., péntek 9:54

Nem teljes lezárásra gondolok, csak ha már bevezetünk valamit, akkor gondoljuk végig az ok-okozatokat. Szolgáltatások nagy érintkezéssel, mint a fodrász vonal pl. szerintem pont az elsők között kellene hogy legyen. Misék? Érzékeny téma, de szerintem egy ideig mindenki kibírja ha otthon imádkozik a saját választott istenéhez.

Na mindegy, de ez így szerintem is van de minek kategória.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. március 27., péntek 9:50

Süti írta: Azok táborát erősítem, akik szerint ha az emberek kibírnák a seggükön otthon, sokkal hamarabb túllennénk rajta. De ha fodrászhoz meg pedikűröshöz is rohangálhat heti 4x az egyszerű picsa, hogy ott kibeszélje 5 másik barinőjével hogy "jaj ez a vírus" akkor cseszhetjük. (Sztereotipizálás, de így talán érthető hogy mire gondolok)
Ezzel a részével maradéktalanul egyetértek. De sajnos nem ilyen egyszerű bevezetni egy kijárási tilalmat és nem feltétlen célravezető hosszútávon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. március 27., péntek 9:44

nmate írta:
Padon beszélgetni a Duna parton olyannal, akivel nem együtt laksz.
Közösen elmenni futni / bringázni stb. egy sporttársaddal.
Ilyenekre gondolj.

Németországban is hasonló van, az emberi távolságtartást szabályozzák, nem azt hogy mondják, hogy bent kell megrohadnod. Ha egy teljes kijárási tilalmat rossz időben vezetsz be, rosszabbul jöhetsz ki hosszútávon, mintha be sem vezetnéd pl. Szóval nem lehet ezt ész nélkül.
Nem teljes kijárási tilalomra gondolok, de én nekem az az érzésem hogy amik eddig nyitva voltak, azok ezután is nyitva lesznek mert becipőkanalazzák magukat valamelyik kategóriába. (Szolgáltatás - kereskedelem vonalon) Úgyhogy ebben semmi előrelépés nincs, az emberek nagyrészt nem a Duna parti padon üldögélve kapják el ezt a szart szerintem.

Én is 2 hete home officeba itthon ülök, szar is, csak boltba megyek le heti 1x-2x.

Azok táborát erősítem, akik szerint ha az emberek kibírnák a seggükön otthon, sokkal hamarabb túllennénk rajta. De ha fodrászhoz meg pedikűröshöz is rohangálhat heti 4x az egyszerű picsa, hogy ott kibeszélje 5 másik barinőjével hogy "jaj ez a vírus" akkor cseszhetjük. (Sztereotipizálás, de így talán érthető hogy mire gondolok)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 27., péntek 9:41

Szerintem ezzel adtak a szarnak egy pofont. Annyira jó, hogy az RTL Klubon nem fogják mutogatni a parkban focizó idiótákat.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. március 27., péntek 9:41

RealMadridFanatic írta: Engem az a része érdekel, hogy mit jelent a munkába járás? Már hívogatnak a kollégák... Kivitelező cég vagyunk, a "kijárósok" munkája nyilván nem a telephelyen történik nagyrészt. Az én olvasatomban mehetnek dolgozni. Főleg, hogy a Telekom az egyik legnagyobb megrendelőnk, náluk meg most ég a bővítés rendesen...
Nekem a munkáltatóm adott igazolást hogy ha megállítanának a rendőrök akkor ezzel tudom igazolni,hogy munkába megyek.
Rajta vannak a személyes adataim a munkavégzés helye és címe,az ő aláírása meg a cég pecséte.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. március 27., péntek 9:39

RealMadridFanatic írta: Engem az a része érdekel, hogy mit jelent a munkába járás? Már hívogatnak a kollégák... Kivitelező cég vagyunk, a "kijárósok" munkája nyilván nem a telephelyen történik nagyrészt. Az én olvasatomban mehetnek dolgozni. Főleg, hogy a Telekom az egyik legnagyobb megrendelőnk, náluk meg most ég a bővítés rendesen...
Biztos lehetsz benne, hogy ebbe nem fog bekavarni. A lényeg az lesz, hogy a kreténeket szűrjék első körben. Ha a kretének nem fogják vissza magukat, akkor jön a nagyobb buli.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég