Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2020. április 1., szerda 11:04

davi10 írta: Minden nagy klub legatyásodik, de nálunk lesz pénz dögivel.

#BartoKnows
Mi mínuszban voltunk/vagyunk, úgyhogy nekünk létkérdés volt ez a csökkentés. Nem félek attól, hogy pénz lesz dögivel, viszont #BartoKnows hogyan költsél százmilliókat pénz nélkül. :(

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. április 1., szerda 10:34

Na csak aztán ennek a nagy büszkeségnek nehogy az legyen a vége, hogy nem lesz pénz nyárra, mi meg annyit spórolunk a fizetéseken, hogy nyáron elhozzuk M'Bappe-t, Lautaro-t és Haaland-ot :mrgreen:
Minden nagy klub legatyásodik, de nálunk lesz pénz dögivel.

#BartoKnows

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 31., kedd 20:03

sanko. írta: azért ne felejtsétek, a három-négy bl után kapott pénz nem lett ám elherdálva felesleges igazolásokra. ezt csak a józan paraszti eszem mondja, ebbe esetleg Realista jobban belelát, átlátja, mint én.
Nem az a mervado igazából.
A Barca 83%ot költ fizetésekre, mi 50%ot vagy kevesebbet.
Egy okosan felvett hitelunk van a stadionra, amit lehet nem is kell fizetni most.

A Barca sztem uszik az adossagban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. március 31., kedd 19:58

azért ne felejtsétek, a három-négy bl után kapott pénz nem lett ám elherdálva felesleges igazolásokra. ezt csak a józan paraszti eszem mondja, ebbe esetleg Realista jobban belelát, átlátja, mint én.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 31., kedd 19:19

Realista24 írta:
ToniKroos írta:

Adom, nem értem nálunk miért nincs ilyen csökkentés. Lehet hogy mi megtehetjük, hogy nem csökkentünk, de így pl Bappeba is kerülhet ez a nagyvonalúság. Mert ne legyen kétségünk, mi is nagyon meg fogjuk érezni ezt a járványt. Még ha a játékosok rászolgálnának és utcahosszal vezetnénk a bajnokságot, akkor azt mondom oké, de így.
Még nincs. Majd lesz.
Vagy nem :mrgreen:
MARCA: Real Madrid not considering pay cuts but are studying possible situations in order to minimise the possible impact. Real would not go beyond a 10% drop in salaries for 400 in staff, but only after analysing everything & making decisions together.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. március 30., hétfő 15:56

Olvastam valami közleményt, hogy nem lesz, mert nagyon jó gazdasági helyzetben áll a csapat.

Eléggé szembeköpnék magukat, ha 1-2 hónapra rá meg mégis lenne.
Ez egyedül úgy járható innentől, ha szépen a játékosok elkezdenék maguktól visszamondani egy bizonyos részét.

De arra meg várhatunk a keret nagyrészétől... :lol:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 30., hétfő 15:41

ToniKroos írta:
ateeemadrid írta: Tudom, hogy rivalizálás meg minden, de ne próbáljunk már meg olyan dolgokba is belekötni, ami amúgy tök korrekt. Szerintem minden nagyobb klubnál meglehetne ezt lépni, pláne spanyolban, olaszban.
Adom, nem értem nálunk miért nincs ilyen csökkentés. Lehet hogy mi megtehetjük, hogy nem csökkentünk, de így pl Bappeba is kerülhet ez a nagyvonalúság. Mert ne legyen kétségünk, mi is nagyon meg fogjuk érezni ezt a járványt. Még ha a játékosok rászolgálnának és utcahosszal vezetnénk a bajnokságot, akkor azt mondom oké, de így.
Még nincs. Majd lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. március 30., hétfő 15:30

ateeemadrid írta: Tudom, hogy rivalizálás meg minden, de ne próbáljunk már meg olyan dolgokba is belekötni, ami amúgy tök korrekt. Szerintem minden nagyobb klubnál meglehetne ezt lépni, pláne spanyolban, olaszban.
Adom, nem értem nálunk miért nincs ilyen csökkentés. Lehet hogy mi megtehetjük, hogy nem csökkentünk, de így pl Bappeba is kerülhet ez a nagyvonalúság. Mert ne legyen kétségünk, mi is nagyon meg fogjuk érezni ezt a járványt. Még ha a játékosok rászolgálnának és utcahosszal vezetnénk a bajnokságot, akkor azt mondom oké, de így.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. március 30., hétfő 15:13

Tudom, hogy rivalizálás meg minden, de ne próbáljunk már meg olyan dolgokba is belekötni, ami amúgy tök korrekt. Szerintem minden nagyobb klubnál meglehetne ezt lépni, pláne spanyolban, olaszban.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 30., hétfő 15:07

Berti írta: Azért, hogy a klub többi alkalmazottja továbbra is a 100%-ot kapja..hagyjuk már :lol:
A klub alkalmazottainak nincs több millió eurós fizetése. Ne legyenek már szentek emiatt.
Szentek nem lesznek, de mindenképp szép gesztus, ha már a vezetőség nem tudja megoldani...
Berti írta: Madridban ugyan úgy van koronavírus és ugyan úgy vannak klub alkalmazottak, mégsem kell Ramosék zsebből fizessék őket.
Na igen, ez a szomorú része (már akinek szomorú)...
Semelyik másik nagyobb európai klubnál nem téma ez egyelőre (max az Atleti, meg ugye a Juve játékosok önkéntes akciója).
Nagyon remélem, hogy nem rokkan bele visszafordíthatatlanul a klub, mert úgy néz ki, hogy most visszaüt az eszetlen pénzszórás.

De max. megyünk Kínába haknizni, ott már úgyis lecsengett a vírus, és nyitni kell a keleti piac felé. :D

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. március 30., hétfő 14:21

Azért, hogy a klub többi alkalmazottja továbbra is a 100%-ot kapja..hagyjuk már :lol:
A klub alkalmazottainak nincs több millió eurós fizetése. Ne legyenek már szentek emiatt.
Messi egyhavi -70 százalékából ki tudják fizetni a többi alkalmazottat előre 5 évre..

Szarul állnak gazdaságilag és mivel fel van függesztve az az aktivitás, ami miatt a fizetésüket kapják, ezért ez az eredménye. Madridban ugyan úgy van koronavírus és ugyan úgy vannak klub alkalmazottak, mégsem kell Ramosék zsebből fizessék őket.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 30., hétfő 14:11

Elfogadták a -70%-ot, és saját zsebből segítenek, hogy a klub többi alkalmazottja továbbra is a 100%-ot kapja.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. március 30., hétfő 13:53

Elvileg Leo es a tobbi jatekos ezt postolta instan, csak talan spanyolul:
https://twitter.com/dearatorres/status/ ... 5735150593

Gondolom ezt: https://twitter.com/LuisSuarez9/status/ ... 0330461184

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 30., hétfő 13:49

Barcelona players confirm they will take a 70% pay cut to ensure that the salaries of all club staff are covered while football is on an indefinite break

akkor most elfogadták vagy szokásos felszopó fakenews?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 29., vasárnap 12:01

Én elhiszem, hogy nagyon utálod őket, de most ebből a hsz-ből nekem az jön le, hogy el se olvastad amit írtam, csak beidézted.

Ezt, hogy az öltöző kifakadt volna, még ma se találtam sehol (azt viszont igen, hogy a kapitányok belementek a fizucsökkentésbe), annak tükrében pedig még kevésbé tudom elképzelni, hogy a Juve játékosok az egész bérükről lemondtak 4 hónapig.
Segélyért senki nem sírt, csak joguk lenne hozzá, ha eljutnak odáig, hogy felfüggesztik a szerződéseket. Ahogy amúgy minden mas klub játékosainak is.

És csak a rend kevéért:
- Messi a napokban adományozott 1 millió eurót.
- Suarez 500 rászoruló uruguay-i családnak vásárolt be tartós élelmiszerekből meg higiénés cuccokbol.
- A klub felajánlotta az összes létesítményét + 30.000 maszkot.

Biztos vannak még adakozók, ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy azért talán annyira nem gusztustalanok.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. március 28., szombat 23:58

davi10 írta: Nem tudom mennyire megbízható a forrás, én máshol nem olvastam.
Viszont a napokban ha minden igaz több klub is bejelenti ezt (Atleti, Espanyol akikről lehetett olvasni), így talán nem annyira gázos a szitu. És ugye pár napja még azt is lehetett olvasni, hogy a 4 kapitány is belement.
Az viszont elég nevetséges lenne, ha az összes szakosztály közül pont a focisták "lázadnának fel", akik messze a leg túlfizetettebbek.

Nem tudom mikor és hogy lesz vége ennek az egész sztorinak, nagyon remélem, hogy nem fog visszafordíthatatlanul beütni az elmúlt évek ész nélküli pénzszórása.
Ha viszont anyagilag ekkora szarba kerül a klub, akkor főleg hallani se akarok Neynar visszahozataláról.

A világ minden táján emberek a saját kis pénzükből készítgetnek szájmaszkokat. Adakoznak. Éttermek, akiknek szintén bezuhant a vállalkozásuk ételt küldenek ingyen az éjszaka is dolgozó egészségügyi dolgozóknak.

Ezek az emberek a Bugattiban ülve posztolgatnak képeket és sírnak bmeg , hogy segélyt kérnek, meg kell a pénz nekik.

A gyomrom forog tőlük, de tényleg.

Messszi is a világ egyik legjobban fizetett játékosa, évekig volt túlfizetve a klubb által, most meg belerúgna a saját klubbjába és szurkolóiba(mert ugye ki fogja ezt megfizetni, a szurkolók).

Gusztustalanok, de tényleg. Nincs szó erre.

Good boy meg meszkueenklubb...lófax.

Puskás meg a megkeresett pénzével igyekezetta a szegény magyarokat támogatni. A vállakozásai csődbe mentek, mert szétosztogatta mindenét.

Ezek a senkik meg a medencéből ülve Ferrari kulcsot lóbálva még sírnak is.. nem tudom mit mondjak.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 28., szombat 23:02

Nem tudom mennyire megbízható a forrás, én máshol nem olvastam.
Viszont a napokban ha minden igaz több klub is bejelenti ezt (Atleti, Espanyol akikről lehetett olvasni), így talán nem annyira gázos a szitu. És ugye pár napja még azt is lehetett olvasni, hogy a 4 kapitány is belement.
Az viszont elég nevetséges lenne, ha az összes szakosztály közül pont a focisták "lázadnának fel", akik messze a leg túlfizetettebbek.

Nem tudom mikor és hogy lesz vége ennek az egész sztorinak, nagyon remélem, hogy nem fog visszafordíthatatlanul beütni az elmúlt évek ész nélküli pénzszórása.
Ha viszont anyagilag ekkora szarba kerül a klub, akkor főleg hallani se akarok Neynar visszahozataláról.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. március 28., szombat 21:35

Realista24 írta: There is a total breakdown between the locker room and Bartomeu. The players don't understand why they need to take a pay cut when Real Madrid isn't doing so. [cuatro]

Hogy ezek mindig velunk foglalkoznak :lol:

Amugy nezzenek utana par igazolasnak meg fizetesnek, hatha talalnak valamit :roll:

CR most ad le a fizujabol amugy, ha neki megy Messi is lehetne ennyire önfeláldozó...a kapitányt hátha követnék. :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 28., szombat 20:09

There is a total breakdown between the locker room and Bartomeu. The players don't understand why they need to take a pay cut when Real Madrid isn't doing so. [cuatro]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. március 27., péntek 11:49

ToniKroos írta: Most jutott eszembe szerencsétlen Braithwaite-t. Valószínű ennyi volt neki a Barcás pályafutása. Ha folytatják, addigra gondolom már felépül Suarez, akkor pedig sokat már nem fog játszani. 3 meccs alatt 130 perc. Valószínű tudta mi a sorsa, de azért ennél mindenki többet gondolta, hogy játszik majd.
Amúgy ebből a Barca milyen jól jön ki az hihetetlen. Elfogytak, szenvedtek a meccseken, erre félbeszakad a bajnokság.
Mert a Real nem. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég