Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 17., csütörtök 10:40

ferni írta:
Tádám írta:

Nekem ez a rész tetszett eddig a legjobban :lol:

Sírva röhögtem egy csomó részen. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem ez a nászajándékos sztori is jó volt. Amikor meg Barney bement a fürdőbe és megkérdezte: "Kábelt fektetsz?" :lol: :lol:
Jó volt. :D
nekem is tetszett és rohadt jó volt az a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bevágott jelenet amikor mutatták x hét után Marshallékat az esküvőjük után és látszott, hogy Marshall az esküvőn szépen nullással letolta középen a haját és a mostani részben látszott, hogy épphogy elkezdett nőni a haja :lol: úgy imádom, amikor odafigyelnek ilyenekre

amúgy meg élvezni kell és kész, nem itt rágódni rajta, meg szapulni, ez az utolsó évad és ki kell élvezni, Dexternél is ezt csináltam, nem bántam meg :D
És tényleg... :lol: :lol:
Amúgy tényleg így van, engem teljesen kikapcsol arra a 20 percre.. beleélem magam, végül is már jó pár éve tart ez.. és most már utolsó évad, élvezni kell és kész, meg röhögni. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 17., csütörtök 0:07

Boardwalk 0406


Mekkora gyökér barom ez az Eli :lol: :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. október 17., csütörtök 0:01

Tádám írta:
h3x0r írta:HIMYM 9x5
Hat ez baromi gyenge volt. Komolyan kerdem: egyaltalan voltak benne poenok? Mert en nem emlekszek arra, hogy egyszer is nevettem volna..

Nekem ez a rész tetszett eddig a legjobban :lol:

Sírva röhögtem egy csomó részen. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem ez a nászajándékos sztori is jó volt. Amikor meg Barney bement a fürdőbe és megkérdezte: "Kábelt fektetsz?" :lol: :lol:
Jó volt. :D
nekem is tetszett és rohadt jó volt az a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bevágott jelenet amikor mutatták x hét után Marshallékat az esküvőjük után és látszott, hogy Marshall az esküvőn szépen nullással letolta középen a haját és a mostani részben látszott, hogy épphogy elkezdett nőni a haja :lol: úgy imádom, amikor odafigyelnek ilyenekre

amúgy meg élvezni kell és kész, nem itt rágódni rajta, meg szapulni, ez az utolsó évad és ki kell élvezni, Dexternél is ezt csináltam, nem bántam meg :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 16., szerda 23:58

Sorozatjunkie: "A South Park-osok nem tudták befejezni a soron következő részt, így csak jövő héten lesz új epizód."

Ilyen se fordult meg elo :lol: A hirek szerint volt egy par oras aramszunet kedden es e miatt nem tudtak befejezni. Volt is regebben egy doku film arrol hogy csinaljak a South Parkot. Hetrol hetre csinaljak a reszeket, mig mondjuk a Simpsons-t honapokkal korabban befejezik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 16., szerda 23:08

Supernatural 9x2

Érdekes... nagyon érdekes. Az évadnyitó gyenge volt, a folytatás sem mutatott sokat, ami vagy azt jelenti, hogy valami iszonyat nagy durranás van készülőben, vagy nagyon nincs ötlet már :hmmm: remélem előbbi, mert tetszik ez a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bukott angyal cucc csak kezdeni is kéne vele valamit. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezékiel egész jó karakter, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 16., szerda 22:18

h3x0r írta:HIMYM 9x5
Hat ez baromi gyenge volt. Komolyan kerdem: egyaltalan voltak benne poenok? Mert en nem emlekszek arra, hogy egyszer is nevettem volna..

Nekem ez a rész tetszett eddig a legjobban :lol:

Sírva röhögtem egy csomó részen. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem ez a nászajándékos sztori is jó volt. Amikor meg Barney bement a fürdőbe és megkérdezte: "Kábelt fektetsz?" :lol: :lol:
Jó volt. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 16., szerda 19:22

Person of interest (A célszemély) 2.évad

Már az első évada is nagyon tetszett, de ez a második még jobb lett. A vége felé végre jó pár dologra fény derült, ami a nézőnek menet közben még nem volt világos (tények, infók a múlttal kapcsolatban és válaszok a miértekre). A főszereplő főszert pedig Jason Stathamhoz tudnám hasonlítani: lever, lelő bárkit aki csak az útjába áll a célja elérésében. Jó sorozat. Jobb mint a Following volt összességében.

h3x0r írta:Szökés... A Heroes volt a masik nagy kedvenc akkoriba, annak is az eleje volt a vagany. Igy utolag jo ezekre visszaemlekezni
Nekem mindkét sorozat tagja az all time top10 sorozatomnak! B-)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 16., szerda 17:01

Matt009 írta: Mondj egy olyan sorozatot, amelyikben gengszter/bűnöző a főszereplő és nem úszik meg mindent a végkifejletig. Ez nem baj. Arra nem lehet 3-4 évadot alapozni, hogy menekül a főhős, mert akkor már elveszti a lényegét az egész. A BB nem Walt meneküléséről szól, hanem az átalakulásáról.
igen, ez teljesen így van. minden sorozat/film valamilyen szinten elrugaszkodik a valóságtól, ezért is lesz a legtöbb szórakoztató és lebilincselő. ami meg teljesen reális és hihető az max. egy unalmas dokumentum vagy életrajzi dráma lehet.
és a bb még teljesen a földön maradt, voltak benne neccesebb húzások, de semmi olyan amit nem lehet elhinni, ha el akarod (erre a kedvenc ellenpéldám a szállító 2ből amikor a daru kampójával leszedi a kocsija alján lévő bombát, NA AZ NEM HIHETŐ).

én ezeket úgy fogom fel, hogy van több 100, több 1000 ilyen történet a világon, csak ezért ez lett sorozat, azért ezt mutatják, mert ebben az 1 sztoriszálban megvolt a kozmikus segítség, a szerencse, stb, a többi 999ben meg lecsukták a főszereplőt 2 mozdulat után, azért nem érdemes megmutatni/megnézni :lol:
A Szökés első évadja valami epic volt. :| 3x néztem végig. Zseniális! Utána már szimplán csak jó volt a sorozat. Ügyes húzás volt, hogy nem akartak 4 évadnál többet csinálni belőle.
azért ezzel vitatkoznék. az 1. évad tényleg mestermű volt, viszont utána már csak nyomokban érte el a "szimplán jó" szintet. ügyes húzás az lett volna, ha 2 évadban letudják az egészet, reálisan annyi volt a sztoriban.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 16., szerda 16:49

Az elso evadot mondjuk vegig szenvedtem, ha nem olvastam volna mindenhol hogy milyen kiraly sorozat, 3-4 resz utan kaszaltam volna, igy viszont az egyik kedvencem lett.
Az első évadot én is végigszenvedtem. Attól a résztől lett jó, amikor Walt leborotválta a haját. Onnantól kezdve korrektól pörögtek az események.
kb a breaking bad az egyetlen sorozat ami minden egyes résszel csak jobb lett, épphogy talán az az egyetlen buktatója hogy a legeleje lassú, és találhatják érdektelennek egyesek.
Pont ez az, amit én nagyon nagyra értékelek. Részről-részre jobb, szépen, átgondoltan van felépítve, nagyon látványos, ahogy Walt apró pici lépésekben egyre többet és többet enged meg magának. A sztori meg elég reális.
"Hát ezt is megúszta Walt, ki gondolta volna..."
Mondj egy olyan sorozatot, amelyikben gengszter/bűnöző a főszereplő és nem úszik meg mindent a végkifejletig. Ez nem baj. Arra nem lehet 3-4 évadot alapozni, hogy menekül a főhős, mert akkor már elveszti a lényegét az egész. A BB nem Walt meneküléséről szól, hanem az átalakulásáról. VIGYÁZAT A SPOILER A HANNIBALRÓL SZÓL, ÉS NEM A BB-RŐL, HA A HANNIBAL ÉVADZÁRÓT NEM LÁTTAD, NE OLVASD EL!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Megjegyzem engem a Hannibal első évad zárója sokkal jobban felkúrta az agyamat, mert azt beadni Crowfordnak, hogy Will a hasfelmetsző... hát

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 16., szerda 15:44

Remy írta:A Szökés első évadja valami epic volt.
Az elso olyan sorozozat volt, amit angolul kezdtem el nezni. Magyar feliratom egyaltalan nem volt - nem is nagyon tudtam hol kell keresni - orultem h 32 KB/sec-el toltottem, tesom is a csoporttarsaitol kapott angol meg roman feliratot, azokkal kezdtem el nezni ugy, hogy se angolul, se romanul nem tudtam. :D Ha meg egy szo sokszor szerepelt es nem ertettem, a kis kezi szotaramban kerestem ki a jelenteset :D A Heroes volt a masik nagy kedvenc akkoriba, annak is az eleje volt a vagany. Igy utolag jo ezekre visszaemlekezni :roll:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 16., szerda 15:27

h3x0r írta: Nekem a Prison Break elso evadja volt olyan, hogy tudtam mi fog tortenni, de masodik, harmadik ujranezeskor is izgultam nehogy elkapjak Scofield-ot, nehogy lebukjon, stb.
A Szökés első évadja valami epic volt. :| 3x néztem végig. Zseniális! Utána már szimplán csak jó volt a sorozat. Ügyes húzás volt, hogy nem akartak 4 évadnál többet csinálni belőle.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 16., szerda 15:21

En a BB-t csak 4x1-ig lattam, de az utobbi ket resz baromi izgalmas volt. Az elso evadot mondjuk vegig szenvedtem, ha nem olvastam volna mindenhol hogy milyen kiraly sorozat, 3-4 resz utan kaszaltam volna, igy viszont az egyik kedvencem lett.
Kyller írta:Szubjektív vélemény. Nekem addig teljesen jó dráma volt, az után már kezdett átmenni olyanná, hogy "Hát ezt is megúszta Walt, ki gondolta volna..."
Nekem a Prison Break elso evadja volt olyan, hogy tudtam mi fog tortenni, de masodik, harmadik ujranezeskor is izgultam nehogy elkapjak Scofield-ot, nehogy lebukjon, stb.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. október 16., szerda 15:20

az év vicce :lol: :lol: :lol:
Szubjektív vélemény. Nekem addig teljesen jó dráma volt, az után már kezdett átmenni olyanná, hogy "Hát ezt is megúszta Walt, ki gondolta volna..."

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 16., szerda 14:47

Kyller írta:
Sierra írta:Ez a Breaking Bad tényleg brutál egy sorozat, úristen, teljesen a hatása alatt vagyok napok óta. Ez az, ami teljesen jogosan érdemli a hype-ot, szinte hibátlan sorozat, vérprofi. Számomra kicsit nyomasztó a hangulata, de ez adja meg a varázsát. Most kezdem a 3. évadot. :)
Nekem onnantól kezdett lefelé menni a minőség, és a sötét hangulat, a 4. évadnál kaszáltam sajnos. Addig nagyon nagyon tetszett....
mi van? :lol:
kb a breaking bad az egyetlen sorozat ami minden egyes résszel csak jobb lett, épphogy talán az az egyetlen buktatója hogy a legeleje lassú, és találhatják érdektelennek egyesek.

"kezdett lefelé menni a minőség"
az év vicce :lol: :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 16., szerda 14:36

Na, Zöld Íjász elkezdve B-)

Kénytelen vagyok, mivel nagyon úgy néz ki, hogy egy univerzumban lesz az Acélemberrel és az új Batmannel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. október 16., szerda 13:26

Sierra írta:Ez a Breaking Bad tényleg brutál egy sorozat, úristen, teljesen a hatása alatt vagyok napok óta. Ez az, ami teljesen jogosan érdemli a hype-ot, szinte hibátlan sorozat, vérprofi. Számomra kicsit nyomasztó a hangulata, de ez adja meg a varázsát. Most kezdem a 3. évadot. :)
Nekem onnantól kezdett lefelé menni a minőség, és a sötét hangulat, a 4. évadnál kaszáltam sajnos. Addig nagyon nagyon tetszett....

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 16., szerda 13:23

Talaltam ket vagany videot, Walking Dead fanoknak ajanlom :D
(az elso harom evadrol szolnak, tele spoilerrel)
Elso
Masodik

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 15., kedd 21:27

Ha mar BB, mas is rendelt qwertee.com-rol ilyen polot? :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 15., kedd 20:59

Ez a Breaking Bad tényleg brutál egy sorozat, úristen, teljesen a hatása alatt vagyok napok óta. Ez az, ami teljesen jogosan érdemli a hype-ot, szinte hibátlan sorozat, vérprofi. Számomra kicsit nyomasztó a hangulata, de ez adja meg a varázsát. Most kezdem a 3. évadot. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 15., kedd 20:20

HIMYM átlagos volt, de legalább nem volt idegesítő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég