OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 6., hétfő 9:04

Nika91127 írta:
Realista24 írta: Másik remek sztori. Auchan, vasárnap.

Ugye 9-12 között lehet az öregeknek vásárolni. Vasárnap 8kor nyitott a bolt. Ember bemegy, fél kilenckor már mondják, hogy menjél ki, mert jönnek az öregek. Úgy 60 ember van bent, 5 pénztár megy, nincs önkiszolgáló. A bejáratnál 3, azaz HÁROM 65+-os áll, és emiatt kizavarnak mindenki mást... :roll:

Miért nem lehetett ezt úgy megcsinálni, hogy heti három napon az öregek, heti másik három nap meg a "fiatalok" vásárolhatnak csak, akár egész nap, vagy adott időpontban?! A kérdés költői.
Gondolod el abból mekkora apokalipszis volt, hogy vasárnap nem volt bolt...Ha heti 7 napból csak 4x mehetnél boltba, akkor szerintem a fél társadalom öngyilkosságot követne el.
Jó, hát az meg a másik...botrány.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. április 6., hétfő 9:02

Realista24 írta: Másik remek sztori. Auchan, vasárnap.

Ugye 9-12 között lehet az öregeknek vásárolni. Vasárnap 8kor nyitott a bolt. Ember bemegy, fél kilenckor már mondják, hogy menjél ki, mert jönnek az öregek. Úgy 60 ember van bent, 5 pénztár megy, nincs önkiszolgáló. A bejáratnál 3, azaz HÁROM 65+-os áll, és emiatt kizavarnak mindenki mást... :roll:

Miért nem lehetett ezt úgy megcsinálni, hogy heti három napon az öregek, heti másik három nap meg a "fiatalok" vásárolhatnak csak, akár egész nap, vagy adott időpontban?! A kérdés költői.
Gondolod el abból mekkora apokalipszis volt, hogy vasárnap nem volt bolt...Ha heti 7 napból csak 4x mehetnél boltba, akkor szerintem a fél társadalom öngyilkosságot követne el.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 6., hétfő 8:57

Másik remek sztori. Auchan, vasárnap.

Ugye 9-12 között lehet az öregeknek vásárolni. Vasárnap 8kor nyitott a bolt. Ember bemegy, fél kilenckor már mondják, hogy menjél ki, mert jönnek az öregek. Úgy 60 ember van bent, 5 pénztár megy, nincs önkiszolgáló. A bejáratnál 3, azaz HÁROM 65+-os áll, és emiatt kizavarnak mindenki mást... :roll:

Miért nem lehetett ezt úgy megcsinálni, hogy heti három napon az öregek, heti másik három nap meg a "fiatalok" vásárolhatnak csak, akár egész nap, vagy adott időpontban?! A kérdés költői.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 6., hétfő 8:54

major írta:
Realista24 írta:

Én a barom kutyásoktól vagyok ki. Lemegyek a gyerekkel focizni, úgy 50-60 méterre tőlük. Persze full idegenek egymásnak, de négy-öten lejönnek, pofáznak, kutyát elengedik, csináljanak amit akarnak és persze jönnek a labdára.
Mondja az egyik, hogy labdafóbiája van a kutyának, ezért rákattan, mondom a gyerekemnek meg kutyafóbiája van. És b+ azt hiszi viccelek.
Mi a szarnak van kutyája, ha nem foglalkozik vele? Aztán majd csodálkozik, ha legközelebb véletlen fejbe rúgom labdával.
Mert édes volt kiskutyának. Más, de én törvényileg tiltanám a kutya lakásban való tartását, ez a németjuhász / agár az 50m2 panelben nem normális. De amit a legjobban utálok azok ezek a kis túltenyésztett retikülkutyák, takarít a takarítónő a lépcsőházban a kutya ugatja mint a bolond a csukott ajtón keresztül a tulaj meg képes a takarítónőt le****ni mintha ő tehetne róla...
Ja várj, elfelejtettem hozzátenni, hogy 10ből 8 kutya itt ilyen zsebcirkáló. A nagyokkal nincs is gond, azok pórázon vannak általában, ráadásul hallgatnak is a gazdára. De a többi...rúgok egyet és meghal négy...de miért büntetném a kutyát, amikor a gazdája egy barom és őt is tudom?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

major
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. április 27., hétfő 11:08

Re: OFF

HozzászólásSzerző: major » 2020. április 6., hétfő 8:50

Realista24 írta:
nmate írta: Bringautakon annyian voltak szombaton, hogy ahol tudtam autók között mentem... Pap-rét, Prédikálószék fullon, kilátóra úgy mentek fel az emberek, mintha nem lenne holnap.

Persze egyedül / családdal kimozdulni oké, de amikor 6-7 fős csoportok ücsörögnek, látszólag közel sem egy háztartásbeliek, egymástól 2-3 méterre, akkor a menjenek már...
Én a barom kutyásoktól vagyok ki. Lemegyek a gyerekkel focizni, úgy 50-60 méterre tőlük. Persze full idegenek egymásnak, de négy-öten lejönnek, pofáznak, kutyát elengedik, csináljanak amit akarnak és persze jönnek a labdára.
Mondja az egyik, hogy labdafóbiája van a kutyának, ezért rákattan, mondom a gyerekemnek meg kutyafóbiája van. És b+ azt hiszi viccelek.
Mi a szarnak van kutyája, ha nem foglalkozik vele? Aztán majd csodálkozik, ha legközelebb véletlen fejbe rúgom labdával.
Mert édes volt kiskutyának. Más, de én törvényileg tiltanám a kutya lakásban való tartását, ez a németjuhász / agár az 50m2 panelben nem normális. De amit a legjobban utálok azok ezek a kis túltenyésztett retikülkutyák, takarít a takarítónő a lépcsőházban a kutya ugatja mint a bolond a csukott ajtón keresztül a tulaj meg képes a takarítónőt le****ni mintha ő tehetne róla...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 6., hétfő 8:46

Én imádom a kutyákat, amelyik odajött jellemzően meg is simogattam, meg szóltam két normálisat hozzá, hogy mutassam gyerkőcnek, hogy nem fogják keresztbe lenyelni.
De szegény, amikor három kutya jött egyszerre, gyorsabban futott mint Usain Bolt.

Volt egy kutya, az háromszor jött vissza, negyediknél már nem fogtam volna vissza magam. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 6., hétfő 8:44

Realista24 írta:
nmate írta: Bringautakon annyian voltak szombaton, hogy ahol tudtam autók között mentem... Pap-rét, Prédikálószék fullon, kilátóra úgy mentek fel az emberek, mintha nem lenne holnap.

Persze egyedül / családdal kimozdulni oké, de amikor 6-7 fős csoportok ücsörögnek, látszólag közel sem egy háztartásbeliek, egymástól 2-3 méterre, akkor a menjenek már...
Én a barom kutyásoktól vagyok ki. Lemegyek a gyerekkel focizni, úgy 50-60 méterre tőlük. Persze full idegenek egymásnak, de négy-öten lejönnek, pofáznak, kutyát elengedik, csináljanak amit akarnak és persze jönnek a labdára.
Mondja az egyik, hogy labdafóbiája van a kutyának, ezért rákattan, mondom a gyerekemnek meg kutyafóbiája van. És b+ azt hiszi viccelek.
Mi a szarnak van kutyája, ha nem foglalkozik vele? Aztán majd csodálkozik, ha legközelebb véletlen fejbe rúgom labdával.


Kutyások többsége barom állat. (monodom ezt úgy, hogy én is rettentő nagy kutyás vagyok).
Poráz nélkül visznek olyan ebeket magukkal, akik semennyire nem hallgatnak rájuk.

Legutóbb én is sétáltattam az enyémet, pórázon itt a környéken egy sétaösvényen.
Erre a semmiből odarohan egy labrador szerű valami a kutyámhoz. Gazda persze sehol, látni se lehetett.
Minimális szaglászás után, kutyámnak neki ront. Az az egy szerencsém volt, hogy le tudtam fegyelmezni a másik kutyát és így fülét-farkát behúzva elszaladt tőlünk.

de pl, ha a barátnőm lett volna ott abban a helyzetben nélkülem, akkor tuti hatalmas verekedés a vége.


BTW, természetesen még a gazdájának állt fentebb első körben ahogy szaladt oda fél-egy percre a szitut követően, hogy én mit képzelek.
Kellett az önuralom rendesen, hogy ne basszam állcsúcson az öreget. :ike:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. április 6., hétfő 8:42

Nekem is posztolgatják az okosabb ismerőseim, hogy bográcsoznak meg ilyenek. Persze nem a szűk 5-6 fős társaság, hanem egy jó 10+-os.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 6., hétfő 8:33

nmate írta: Bringautakon annyian voltak szombaton, hogy ahol tudtam autók között mentem... Pap-rét, Prédikálószék fullon, kilátóra úgy mentek fel az emberek, mintha nem lenne holnap.

Persze egyedül / családdal kimozdulni oké, de amikor 6-7 fős csoportok ücsörögnek, látszólag közel sem egy háztartásbeliek, egymástól 2-3 méterre, akkor a menjenek már...
Én a barom kutyásoktól vagyok ki. Lemegyek a gyerekkel focizni, úgy 50-60 méterre tőlük. Persze full idegenek egymásnak, de négy-öten lejönnek, pofáznak, kutyát elengedik, csináljanak amit akarnak és persze jönnek a labdára.
Mondja az egyik, hogy labdafóbiája van a kutyának, ezért rákattan, mondom a gyerekemnek meg kutyafóbiája van. És b+ azt hiszi viccelek.
Mi a szarnak van kutyája, ha nem foglalkozik vele? Aztán majd csodálkozik, ha legközelebb véletlen fejbe rúgom labdával.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 6., hétfő 8:29

Bringautakon annyian voltak szombaton, hogy ahol tudtam autók között mentem... Pap-rét, Prédikálószék fullon, kilátóra úgy mentek fel az emberek, mintha nem lenne holnap.

Persze egyedül / családdal kimozdulni oké, de amikor 6-7 fős csoportok ücsörögnek, látszólag közel sem egy háztartásbeliek, egymástól 2-3 méterre, akkor a menjenek már...

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. április 6., hétfő 8:14

M1Ö írta: Olvasom a ripost cikket, hogy a Velencei-tó tele volt látógatókkal, a parkolóban nem volt szabad hely... Nadapnál is tömeg volt egy kilátó miatt és Gárdonyban is voltak bőven a strandon. Hány és hány ilyen szitu lehet még ország szerte. Ennyi amúgy, reménytelen ez az egész. Itt nem tudsz hatni a népre, mert olyan baszott nagy hősbek hisszük magunkat, hogy mi kihordjuk lábon, azt' annyira buta az emberek többsége, hogy nem lát csak a számokig. Pl Békés megye. Oooo vagyunk itt 350.000-en, nincs itt csak 8 fertőzött, az is karanténba egy helyen, nincs itt gond. Meg amúgy is iszom én a pálinkát rendesen, ha-ha-ha, fertőtlenít az, érted ha-ha, fertőtlenít ha-ha-ha.

Korán reggel elvesztem az emberekbe vetett hitem... :( :lol:
A sok újgazdag pesti surmó leköltözött a Balatonra, aztán panaszkodnak, hogy a vitorlás még miért nincs vízre rakva, mert hát ők már itt vannak ám!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. április 6., hétfő 7:38

Olvasom a ripost cikket, hogy a Velencei-tó tele volt látógatókkal, a parkolóban nem volt szabad hely... Nadapnál is tömeg volt egy kilátó miatt és Gárdonyban is voltak bőven a strandon. Hány és hány ilyen szitu lehet még ország szerte. Ennyi amúgy, reménytelen ez az egész. Itt nem tudsz hatni a népre, mert olyan baszott nagy hősbek hisszük magunkat, hogy mi kihordjuk lábon, azt' annyira buta az emberek többsége, hogy nem lát csak a számokig. Pl Békés megye. Oooo vagyunk itt 350.000-en, nincs itt csak 8 fertőzött, az is karanténba egy helyen, nincs itt gond. Meg amúgy is iszom én a pálinkát rendesen, ha-ha-ha, fertőtlenít az, érted ha-ha, fertőtlenít ha-ha-ha.

Korán reggel elvesztem az emberekbe vetett hitem... :( :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. április 5., vasárnap 23:47

itt uk-ben egesz nagyvonalu az allam.

vegul kb szinte mindenfele dolgozo, legyen az permanent, casual, agency, stb, kapja majd a 80 %-at az atlagfizetesenek illetve a vallalkozok/cegek is tamogatva vannak tobbfelekeppen.

sot, meg bizonyos keretek kozott azt is elengedik, hogy ha valaki talal masik munkat (esetleg tesco vagy kaja delivery, stb) akkor onnan kaphat fizetest, mikozben ugye az elsodleges munkahelyrol jon fix az a 80 szazalek.

gondolom vissza fog ez utni.

erdotuz, arviz, foldrenges, corona, fel sem tudom mar sorolni a 2020 elso 3 havi termeset. :|

(es egy masik lapra meg odairnam kobe-t is)


Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. április 5., vasárnap 23:33

https://www.google.com/amp/s/abcnews.go ... l-69983859

Mi jöhet még? :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 5., vasárnap 22:58

Mondjuk ami rohadtul nem hiányzik, az az ingázás. Nekem az mondjuk csak napi 2x30 perc.

Azt az időt a wc-n töltöm most, a csajomtól menekülve. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. április 5., vasárnap 22:46

kiserik írta: Ausztiából egy kis érdekesség:
„Akkor is korona-halottnak számít valaki, ha megfertőződött vírussal, de valami másba halt bele?“ „Igen“, mondja Rudi Anschober és Bernhard Benka, az egészségügyi minisztérium korona-különítményének két tagja. „A mostani szabály világos: koronavírusba halt bele, vagy koronavírussal a szervezetében halt meg“, mondja Benka. „Az összes ilyen eset beleszámít a statisztikába. Nem tesznek különbséget aszerint, hogy mibe halt bele ténylegesen a beteg. Pongyolán fogalmazva: ha egy 90 éves ember combnyaktörésben meghal és a halála előtti utolsó órákban megfertőződik koronavírussal, ő is korona-halottnak számít, hogy csak egy példát mondjak.“
Mondjuk a te álláspontod eddig is relative világos volt a vírust illetően :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. április 5., vasárnap 22:41

'shutterisland írta: lehet picit kretennek hangzik, de en hellyel-kozzel probalom bekepzelni a szokasos melot es tartani a napi rutint.

minden reggel 8-ra huzom az ebresztot meg nagyjabol ugyanazokban a time slotokban kajalok, sportolok, megyek aludni, mint ahogy a rendes kerekvagasban ment.

az ugymond "munkaidomet" meg probalom kitolteni valamivel, mint nyelvtanulas, haz koruli melok, online szocializalodas + kiunatkozom. :D

lehet hulyen hangzik, de igy talan nem veszitem el a ritmust, nem borul fel ugy az eletem, es konnyebb lesz visszarazodni remelhetoleg junuistol, mintha hajnal 3-tol delig aludnek es teljesen rendszertelenul probalnam tengetni a hetkoznapokat.
Én is így nyomom. 7 után kelek, reggeli, utána csinálom a dolgom. Ebéd, délután megint dolgozok vagy kint, vagy bent, estére meg valami egyéb program.

Mondjuk én nem is birnek bent ülni egész nap.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 5., vasárnap 22:12

Ausztiából egy kis érdekesség:
„Akkor is korona-halottnak számít valaki, ha megfertőződött vírussal, de valami másba halt bele?“ „Igen“, mondja Rudi Anschober és Bernhard Benka, az egészségügyi minisztérium korona-különítményének két tagja. „A mostani szabály világos: koronavírusba halt bele, vagy koronavírussal a szervezetében halt meg“, mondja Benka. „Az összes ilyen eset beleszámít a statisztikába. Nem tesznek különbséget aszerint, hogy mibe halt bele ténylegesen a beteg. Pongyolán fogalmazva: ha egy 90 éves ember combnyaktörésben meghal és a halála előtti utolsó órákban megfertőződik koronavírussal, ő is korona-halottnak számít, hogy csak egy példát mondjak.“

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. április 5., vasárnap 13:49

Na hétfőtől ingyenes az egész ország területén a kozteruleti parkolas

Igy kell ezt, nem holmi kaoszrol beszelni meg bevetel kiesesrol :ike: közben meg az emberek fertozzek egymást halomra a metron
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 5., vasárnap 12:57

Yazid írta: én tovabbra is csak olvasgatom a sok home officost, én örülnek ha otthon lehetnek a nejemmel, kertes ház stb de nem tehetem meg, szolgáltató cég vagyunk( munkagép javítás) elég sokat járom főleg kelet magyo. mondhatni potenciális virushordozo lehetnék eleg sok emberrel találkozok olyankor. asszony irodai munkás pl ők sem tehetik meg a home officet, ilyen olyan okból kifolyólag. szóval én csak röhögok h ezek a problémak hogy pizza vagy netflix meg unatkozok, nincs fodrász oww :'( , 3-4óra alatt letudjatok a munkat a laptop előtt, akkor bent az irodaban mit lehet csinálni 8órát? ezért is gondolom h vannak irodaházak ahol ülnek 100an gép előtt elég lenne mindenhol a fele. na mindegy sorry ha bántó komment
fuck me right?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég