FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 24., péntek 21:54

Marci77 írta: Gulácsi Tots :agree: :goat:
En megint jol jartam. :lol: :lol: 300k coinert nyitottam promo packeket legjobb jatekos egy komoly sima kartyas khedira. :lol:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 24., péntek 19:26

Gulácsi Tots :agree: :goat:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. április 21., kedd 11:05

https://www.futbin.com/20/squad/15173407

Sima 4-4-2ben kezdek chemistry miatt, elején erre állítom át, illetve általában a base Rashford játszik egy félidőt, és aztán Trossard, szintén chem miatt, másrészt mert Trossardnak nincs akkora végsebessége.

Edit: Pár videó alapján Cannavaron is gondolkodom még.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 21., kedd 6:35

Halfkey írta: Full kuka csapatokkal is gyorsabban megy ez az ikon mint gondoltam, már csak Ligue 1 és Serie A van hátra, úgy néz ki meglesz mind a 12 ebből a szériából. Ennek tekintetében gondolkodom hogy kit vegyek ki. Alul ajánlva lett Dalglish, nem túl lassú? Volt nálam loanon a jobb verziója, neki 93-as a pace, az rohadt jó volt, de tartok tőle hogy ez a verzió csak egy Son kaliber. Miben tévedek?

További opciók amit nézek:
Maldini + pack
Maldini + Puyol (és eladom VVD-t)
Petit + 5 marad
Cannavaro + 4 marad

Mit lehet csinálni a fenmmaradó tokenekkel, lesz annak valami értelme?
Szia.
Küld el, hogy áll jelenleg a csapatod és mennyi zsetonod van.
Addig nehéz ezt eldönteni.

A maradék token semmire nem jó, annyit kell megcsinálni amennyi kell.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. április 21., kedd 0:12

Full kuka csapatokkal is gyorsabban megy ez az ikon mint gondoltam, már csak Ligue 1 és Serie A van hátra, úgy néz ki meglesz mind a 12 ebből a szériából. Ennek tekintetében gondolkodom hogy kit vegyek ki. Alul ajánlva lett Dalglish, nem túl lassú? Volt nálam loanon a jobb verziója, neki 93-as a pace, az rohadt jó volt, de tartok tőle hogy ez a verzió csak egy Son kaliber. Miben tévedek?

További opciók amit nézek:
Maldini + pack
Maldini + Puyol (és eladom VVD-t)
Petit + 5 marad
Cannavaro + 4 marad

Mit lehet csinálni a fenmmaradó tokenekkel, lesz annak valami értelme?

Arnold89
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. április 20., hétfő 14:32

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Arnold89 » 2020. április 20., hétfő 14:40

Petr írta:
reeed_ati írta: Djene az baromi jó, őt használom Ramos mellé, amíg nem elsz Maldini..
Koszi a tippet, vegul beruhaztam ra egesz akcios aron. :)

A korabbi hozzaszolasomhoz kepest leigazoltam Carrascot balszelsonek Williams helyett szinten eleg olcson, amig nem talalok valakit.

Jelenleg igy allok: https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... O:FFA20PCC

Ti hol erositenetek a helyemben? Mar egesz jol osszeallt a brigad.

Aspas helyett esetleg a 84-es Machis aki eleg OP lett vagy a 82-es Morales aki szinten eleg jo lett iden.
Kapust is eladhatod szerintem es vehetsz oda egy Areolat es meg is vagy. A coinbol pedig tudod fejleszteni a csapat tobbi reszet.
De persze minden attol fugg mennyi coinod van.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. április 20., hétfő 12:46

reeed_ati írta: Djene az baromi jó, őt használom Ramos mellé, amíg nem elsz Maldini..
Koszi a tippet, vegul beruhaztam ra egesz akcios aron. :)

A korabbi hozzaszolasomhoz kepest leigazoltam Carrascot balszelsonek Williams helyett szinten eleg olcson, amig nem talalok valakit.

Jelenleg igy allok: https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... O:FFA20PCC

Ti hol erositenetek a helyemben? Mar egesz jol osszeallt a brigad.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 20., hétfő 0:22

Petr írta: Bartra helyett Djene erosebb lapjat neztem ki, de Williams az, akit a leginkabb lecserelnek mar, de nincso otletem, kire lenne erdemes. Nektek van?
Djene az baromi jó, őt használom Ramos mellé, amíg nem elsz Maldini..
sebydani írta: Van egy basic de pofás spanyol 84-es csapatom, azt meghagyom szerintem ahogy van, és van mellette 200 ezrem. Ötlet, hogy milyen irányba érdemes elindulni? Olasz, német, angol, francia, hibrid? :kalapos:
Én mindig visszatérek a spanyol vonalra, mégiscsak ez a liga a kedvenc.. :D
Engem De Gea meg Courtois lehoztak az életről, a rendszeres potyázásaikkal, így 91 Stegent vettem meg, érezhető a különbség, nincsenek potyák, vagy jóval ritkábban és mellette sok a bravúros védés.
Akit én is tudok ajánlani, anno Ferni is bedobta a nevét, az Hagi, most vettem meg a 89-es verzióját, de ez vmi parádé, teljesen megváltozott a támadójátékom, 9meccsen 10 gólpassz, gólok, mind WL meccs.
Az Sbc-s Rodrigo is bevált egyelőre, 24WL meccs, 24 gól..

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. április 19., vasárnap 9:53

Legutóbb én szerintem decemberben nyitottam meg a FUT-ot de meghoztátok hozzá ismét a kedvem így hogy ennyire pörög a topik. :lol: Van egy basic de pofás spanyol 84-es csapatom, azt meghagyom szerintem ahogy van, és van mellette 200 ezrem. Ötlet, hogy milyen irányba érdemes elindulni? Olasz, német, angol, francia, hibrid? :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. április 18., szombat 19:48

2-3 hete tolom a FUT-ot, multkor irtam is par sort a tapasztalataimrol. Jelenleg igy allok:
https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... e:FFA20PCC#

Szerintetek hol lenne erdemes fejlodnom? Bartra helyett Djene erosebb lapjat neztem ki, de Williams az, akit a leginkabb lecserelnek mar, de nincso otletem, kire lenne erdemes. Nektek van?

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. április 18., szombat 18:27

becike80 írta: Sziasztok

Olyan kérdésem lenne ha Seasons level 30 teljesítettem utánna ha kapok xp pontokat azok tovább vihetőek a következő Seasons ra vagy elvesznek?
0-rol indulsz mindig, tehat elvesznek.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2020. április 18., szombat 16:27

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne ha Seasons level 30 teljesítettem utánna ha kapok xp pontokat azok tovább vihetőek a következő Seasons ra vagy elvesznek?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 17., péntek 23:39

Én meg visszatértem a laligához, nem nekem való az a PL.. :mrgreen:
Itt tartok most.
Csatárban meg rajta gondolkozok, szerintetek érdemes lenne kirakni?? :hmmm:
Hunterral baszó a sebessége, shooting is rendben, de ami igen durva, az az 5csillagos wf.
Elég jó véleményeket is olvastam róla, nem hiszem, hogy nagyon mellé lőnék vele..? :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 17., péntek 23:27

Koeman esett a prime packból.Ha nem lennék így is tele cdm poszton akkor nem lenne gond,így necces,CBnek nem tudom hogy fér el a workrate-jével.(+így Maldini se akkora deal,bár simán jobb a hollandnál) Kipróbálni még nem tudtam,mert nem bírok egy shadowt összeszedni....
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 17., péntek 19:18

Halfkey írta: Meghoztátok a kedvem hogy megpróbáljak kitolni valami ikont. Vannak valami csapatösszeállítási tippek valahol hogy a japán, brazil meg UCL csapat milyen lehet költséghatékonyan? First ownedokból az angol az easy, a többi az necces, nemtudom van e egyáltalán arany emberem minden posztra :D
Már rég csináltam, de ha jól rémlik, akkor a brazilnál van valami átfedés, hogy portugálban játszó brazilokkal kell csinálni, és akkor majdnem egyszerre letudsz kettőt is..
Legendáson baromi könnyű még a leggyengébb csapatoddal is, ha 50es chemistris, gyenge ellenfelet választasz, ugye egy meccs után lehet frissítgetni, én így tettem, amint elfogytak a könnyű ellenfelek, meg is volt minden elsőre..

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. április 17., péntek 17:23

Meghoztátok a kedvem hogy megpróbáljak kitolni valami ikont. Vannak valami csapatösszeállítási tippek valahol hogy a japán, brazil meg UCL csapat milyen lehet költséghatékonyan? First ownedokból az angol az easy, a többi az necces, nemtudom van e egyáltalán arany emberem minden posztra :D

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 17., péntek 17:19

Marci77 írta:
Én Bergkampot csak és kizárólag azért mondtam,hogyha inkább CAMot keres,annak szerintem jobb a holland,akkor is,ha 4wf van neki nem 5 (cserében pl van outside foot shot ami lövésnél jól jön ellensúlyozni) :)

CAMba én se venném ki, de Gala csapatában akkora űr tátongott csatár poszton, hogy arra szavak nincsenek.

nekem a Neymar Messi CR trióhoz kellett volna egy szélső CAM, oda sajnos nekem nem lett volna jó.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 17., péntek 10:53

realbeckham írta: Csak beleszolva egy apro dolgot, mint FUT függő....Dalglisht vegyen ki mindenki. Weak foot miatt idén a legmetább lap. A base lapja is az volt a játék elején, ez is az. Pakkban ne gondolkodjon senki. A tutira menjetek. Aki nem cselez, annak még Overmars lehet a tuti, szinten weak foot miatt. Minden mást Marci leirt már...
Én Bergkampot csak és kizárólag azért mondtam,hogyha inkább CAMot keres,annak szerintem jobb a holland,akkor is,ha 4wf van neki nem 5 (cserében pl van outside foot shot ami lövésnél jól jön ellensúlyozni) :)
ferni írta: Hülyeség, Dalglish rossz, én is direkt hülyeséget írtam, vegyen ki mindenki egy Prime Packot, Shearer állítólag OP, nehogy egy endgame playert vegyetek ki.
Egyetértek :D Mármint a lényeggel.(Senki se mondta,hogy Dalglish rossz,én is ajánlottam pl előtted :D) Én a fun miatt veszem a packet,nem azért mert az lenne a legjobb megoldás.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: I am GC » 2020. április 17., péntek 9:40

Fifa 20, PS4 IamGCS az ID m.
Pro Club, CoD pörög àltalàban, vegyetek fel, aki csatlakozna

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 17., péntek 9:16

nmate írta: Ezzel a karantén kupa dologgal lesz bármi is btw? Mármint, engem az érdekel igazán vagyunk-e 2-nél többen is, akik 19-ben nyomnák :D
Na noobok, valamit csináljunk ezzel. Aki fifa19ezne (vagy nba 2k20) néha online xboxon, adjon hozzá. pulyka3161 a gamertag. Néha ráérek.
Fifában csak agyatlanul nyomom, semmi taktika meg fut.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég