Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. április 18., szombat 18:52

nmate írta:
hala real írta: nba 2k-be mennyire nehez belejonnie egy abszolut kezdonek?
szoval meg az iranyitast se tudom, hogy mit mivel. :lol: taktikakat szinten.

2k15 vagy 16 ott porosodik par honapja. megvettem talan 5 fontert, hogy megnezzem, tetszik-e egyaltalan, mert akkor megvennem az ujat, de meg nem is kezdtem bele. most viszont lenne idom :kalapos:
Viszonylag hosszú a learning curve szerintem. Én 14-gyel játszottam sokat, meg 19+20, de bőven elpicsaznak elég sokan. Offline a rookie sem egyszerű az elején. De a 15-16-hoz képest már voltak azért változások. Amúgy szórakoztató, pár videót megnezel, betanulod a gombokat és bele lehet jönni. De nincs annyira az ember vérében, mint a FIFA szerintem :D
szoval sz*pas az eleje :lol:
itt is van hasonlo, mint fifaban az ultimate team?
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 18., szombat 18:45

hala real írta: nba 2k-be mennyire nehez belejonnie egy abszolut kezdonek?
szoval meg az iranyitast se tudom, hogy mit mivel. :lol: taktikakat szinten.

2k15 vagy 16 ott porosodik par honapja. megvettem talan 5 fontert, hogy megnezzem, tetszik-e egyaltalan, mert akkor megvennem az ujat, de meg nem is kezdtem bele. most viszont lenne idom :kalapos:
Viszonylag hosszú a learning curve szerintem. Én 14-gyel játszottam sokat, meg 19+20, de bőven elpicsaznak elég sokan. Offline a rookie sem egyszerű az elején. De a 15-16-hoz képest már voltak azért változások. Amúgy szórakoztató, pár videót megnezel, betanulod a gombokat és bele lehet jönni. De nincs annyira az ember vérében, mint a FIFA szerintem :D

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. április 18., szombat 18:33

nba 2k-be mennyire nehez belejonnie egy abszolut kezdonek?
szoval meg az iranyitast se tudom, hogy mit mivel. :lol: taktikakat szinten.

2k15 vagy 16 ott porosodik par honapja. megvettem talan 5 fontert, hogy megnezzem, tetszik-e egyaltalan, mert akkor megvennem az ujat, de meg nem is kezdtem bele. most viszont lenne idom :kalapos:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. április 18., szombat 8:59

A szakiktól kérdezném, hogy ér bármiféle hátrány azzal kapcsolatban ha xbox oneból nem a Slim hanem a Fat verziót vásárolom meg?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 17., péntek 21:51

Az öreget veri már nő, gyerek, mindenki..nem csoda hogx fosi is kihívta. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 17., péntek 21:28

Csabi írta:
Realista24 írta: Na én meg rántottam egy kontrollert 9kert jofogasrol. Teszt darab volt, gyereket le is verhettem ufcben. :kalapos:
ha már életben ő ver le téged. :-(
Tudod mit érzek :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. április 17., péntek 21:08

Realista24 írta: Na én meg rántottam egy kontrollert 9kert jofogasrol. Teszt darab volt, gyereket le is verhettem ufcben. :kalapos:
ha már életben ő ver le téged. :-(

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. április 17., péntek 17:27

kiserik írta:
___Samy___ írta: Ááá, új konzolra nem adok ki 120+ ezret. Én olyan fele ennyit szannek oda rá. FIFA, GTA, mással nem jatszok úgysem. 4k nem érint.

PS a kontroller miatt kizárva, mert egyszerűen nem áll rá a kezem. Az Xbox kontrollere sokkal faszabb.
Úgy nagyjából 1 nap alatt meg lehet szokni. Én előbb PS szerűvel kezdtem, majd Xbox, majd megint PS.
A PS előnye a minőségi exkluzív játékok és az általában nagyobb játékos bázis online. Az Xbox olcsóbb és van game pass.
Toltam már egy napot PS-en, de egyszerűen nem bírtam megszokni. Maradok az xboxnal, foleg, hogy olcsobb :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 16., csütörtök 21:03

Na én meg rántottam egy kontrollert 9kert jofogasrol. Teszt darab volt, gyereket le is verhettem ufcben. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 16., csütörtök 20:53

___Samy___ írta: Ááá, új konzolra nem adok ki 120+ ezret. Én olyan fele ennyit szannek oda rá. FIFA, GTA, mással nem jatszok úgysem. 4k nem érint.

PS a kontroller miatt kizárva, mert egyszerűen nem áll rá a kezem. Az Xbox kontrollere sokkal faszabb.
Úgy nagyjából 1 nap alatt meg lehet szokni. Én előbb PS szerűvel kezdtem, majd Xbox, majd megint PS.
A PS előnye a minőségi exkluzív játékok és az általában nagyobb játékos bázis online. Az Xbox olcsóbb és van game pass.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. április 16., csütörtök 20:13

Én játékok miatt maradtam a ps-nél (god of war, horizon pl kettő amit nagyon ki akartam próbálni).

50ert adtam el a 10 éves ps3at, két alis kontrollerrel.
Plusz a játékok amik voltak szintén elmentek 50-60 között. Meg egy move kamerával 15ért.
Újként vettem egy prot két kontrollerrel és fifa 20al 109ért az ignshop-ról. 20%os kuponom volt, valamint le is volt akkor árazva náluk minden. Most ilyen árban újonnan slimet is alig lehet venni. :/
Kifoghatóak jó ajánlatok, csomó helyen full random vannak, nekem szerencsém volt. :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. április 16., csütörtök 19:58

___Samy___ írta: Na erről sem hallottam még :mrgreen:
https://m.alza.hu/nacon-asymmetric-wire ... ng_alza_hu
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 16., csütörtök 19:48

Én is kontroller miatt vettem, mondjuk nekem már volt egy, így kettő is van, ez szempont volt. Meg mert olcsóbb volt, mint egy ps. Karácsony előtt zsebeltem 36-ert csak kpróbáltat ha-rol. Semmi hátrányt nem érzek ps-sel szemben.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. április 16., csütörtök 19:32

Na erről sem hallottam még :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. április 16., csütörtök 19:29

Van Xbox kiosztású PS controller.
Én is azt használok.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. április 16., csütörtök 19:19

Ááá, új konzolra nem adok ki 120+ ezret. Én olyan fele ennyit szannek oda rá. FIFA, GTA, mással nem jatszok úgysem. 4k nem érint.

PS a kontroller miatt kizárva, mert egyszerűen nem áll rá a kezem. Az Xbox kontrollere sokkal faszabb.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 16., csütörtök 18:10

A mostani S-em most sem ér már sokat, pláne hogy all digital. :mrgreen:

Ezért sem veszek nagyon rá játékokat, nekem ez így oké hogy évente veszek egy fifát meg nba-t, aztán ha van valami király akció akkor game pass, aztán ennyi.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 16., csütörtök 17:56

ziro4vr írta: Azért a topik időszakosságából szerintem lejön, hogy kevés itt a hard gamer, a legtöbben a helyzet miatt éledtek fel, azoknak sztem egy box s is bőven elég.

A next geneknél én egy évet tuti várok, aztán ha lemegy az ár vagy black friday, akkor esetleg.
Nem biztos, hogy olcsóbban ki fogsz jönni. A mostani S-ed egy év múlva semmit nem fog érni, az újak meg olyan szinten nem lesznek olcsóbbak. Persze, ha valaki csak a karantén idejére akar valamit, akkor egy használt cucc a legjobb megoldás.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 16., csütörtök 17:52

Azért a topik időszakosságából szerintem lejön, hogy kevés itt a hard gamer, a legtöbben a helyzet miatt éledtek fel, azoknak sztem egy box s is bőven elég.

A next geneknél én egy évet tuti várok, aztán ha lemegy az ár vagy black friday, akkor esetleg.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. április 16., csütörtök 17:21

ha van 500 euród konzolra, akkor lehet várni, de ha valaki úgysem akar annyit kicsapni érte, akkor felesleges. a new gen kb ezen az áron fog kezdődeni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég