Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. április 22., szerda 17:00

flori írta: Madrid are allowed to play the remaining home games at the Di Stafano stadium according to UEFA and La Liga but they'll need to make some adjustments: room for VAR, high quality floodlights, better camera placements & LED advertising banners needs to be installed.

Ez érdekes lesz. :lol:
Várjunk ezzel még, nem lepődnék meg ha a barcának odaadnák ezt, hollandoknál is lezárták már.
Győztes hazai clásico után gyönyörű lenne utolsó fordulóban bukni. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. április 22., szerda 16:56

Madrid are allowed to play the remaining home games at the Di Stafano stadium according to UEFA and La Liga but they'll need to make some adjustments: room for VAR, high quality floodlights, better camera placements & LED advertising banners needs to be installed.

Ez érdekes lesz. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. április 22., szerda 16:19

géza írta: Camavingat en nem hoznam, meg mindig csak 17 eves, es nem nagyon bizonyitott eddig huzamosabb ideig, tavaly N'Dombele is fel volt hypeolva rendesen, aztan el is tunt rendesen.
ha be lehet rántani apróért, akkor én tuti hoznám, mehetne kölcsönbe 1-2 évre bundásba vagy a Sociba pl.

N'Dombele nem felejtett el amúgy focizni. Mou-nak nem szimpi valamiért a tag.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 22., szerda 14:38

Pad'em írta: Egy embert hoznék biztosan, Manét. France Football szerint értünk elhagyná a Poolt. Nem tudom jobb oldalon is akkora klasszis e mint balon, de biztosan többre mennénk vele mint Lucassal, Bale-el, meg Rodrygoval, pláne, hogy kevés a klasszis a piacon. Ja meg még Camavingát berántjuk.
Hakimi, Ödegaard, Ceballos, Reguilón, Lunin vissza.
Bale, James, LV, Mariano, Modric kocc.

Courtois (Lunin); Hakimi (Carvajal), Ramos (Militao), Varane (Nacho), Mendy (Reguilón); Casemiro (Camavinga), Valverde (Kroos), Ödegaard (Ceballos); Hazard (Vinicius), Benzema (Jovic), Mané (Asensio).
Tarcsi: Marci, Isco, Rodrygo, Reinier

Ez szerintem egy 3 fronton is esélyes keret lenne, rutinrókákkal és éhes fiatalokkal vegyítve. Papíron egyszerű lenne összehozni, aztán akadnak bibik: Hakimiért sorban áll Európa, és az ügynöke szerint kivárnak, Ödegaard állítólag közölte a klubbal, hogy maradna még egy évet Sociban amit mi tiszteletben tartunk, Zidane makacssága etcetc :D

Az a center duó nem volt elég idén? :ike: :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2020. április 22., szerda 14:30

Ceballosra sok eselyt nem latok, egyreszt nem futott egy kiemelkedo szezont az Arsenalnal, masreszt Zidane nem eppen a kedvenc embere. Picit emlekeztet ez a duo engem a Pedro Leon Mourinho parosra. :mrgreen:

Kroos biztos kezdo lesz jovore is, iden konstans top3 volt minden meccsen, amig meg van benne kakao addig kell sajtolni. Camavingat en nem hoznam, meg mindig csak 17 eves, es nem nagyon bizonyitott eddig huzamosabb ideig, tavaly N'Dombele is fel volt hypeolva rendesen, aztan el is tunt rendesen. Ödegaard nagy kiraly, ot en is hoznam, de csak akkor, ha kap sok jatekidot. En a kozeppalyan jovore ezt szeretnem latni: Casemiro, Valverde, Kroos, Ödegaard, Isco, plusz egy vkp.

Vedelembe egyedul Achraf kell vissza, kapusok teren is megvagyunk, igy azokkal nem foglalkoznek.

Elol a Hazard, Benzema, Asensio harmas nem hangzik papiron rosszul, de ha Hazard tovabbra is porcelanbol lesz, es Asensio tovabbra is alibit hoz, akkor nagyon-nagyon visszalohet ez az egesz. Ide tenyleg jo lenne Mane/Mbappe/Salah/Neymar vonalon barki. (Leszamitva most a szemelyisegi dolgokat). Ami meg szerintem itt fontos, hogy Jovicnak lehetoseget biztositson ZZ, mert benne azert joval tobb van szerintem.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. április 22., szerda 11:19

Egy embert hoznék biztosan, Manét. France Football szerint értünk elhagyná a Poolt. Nem tudom jobb oldalon is akkora klasszis e mint balon, de biztosan többre mennénk vele mint Lucassal, Bale-el, meg Rodrygoval, pláne, hogy kevés a klasszis a piacon. Ja meg még Camavingát berántjuk.
Hakimi, Ödegaard, Ceballos, Reguilón, Lunin vissza.
Bale, James, LV, Mariano, Modric kocc.

Courtois (Lunin); Hakimi (Carvajal), Ramos (Militao), Varane (Nacho), Mendy (Reguilón); Casemiro (Camavinga), Valverde (Kroos), Ödegaard (Ceballos); Hazard (Vinicius), Benzema (Jovic), Mané (Asensio).
Tarcsi: Marci, Isco, Rodrygo, Reinier

Ez szerintem egy 3 fronton is esélyes keret lenne, rutinrókákkal és éhes fiatalokkal vegyítve. Papíron egyszerű lenne összehozni, aztán akadnak bibik: Hakimiért sorban áll Európa, és az ügynöke szerint kivárnak, Ödegaard állítólag közölte a klubbal, hogy maradna még egy évet Sociban amit mi tiszteletben tartunk, Zidane makacssága etcetc :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. április 22., szerda 10:48

KAG írta: Most olvasom a free agent-es cikket, MARCA-n.
Cavanira simán lecsapnék egy 1+1 éves szerződéssel.


Illetve Mertens&Willian páros egyike sem lenne rossz vétel.
Jelenlegi szélsőink nagy részénél, többet adnának.
Kicsit rendet kellene tenni majd a keretben, akadnak érdekességek...
Aztán lehet bevásárolni. Már ha ZZ is így gondolkodik. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2020. április 22., szerda 10:43

En ugy tudom, hogy Mertens csatart jatszik mar egy ideje, hasonlo szerepben mint Karim es Firmino.

En egyikuket se hoznam, igy is tul sok jatekosunk van akiknek szukseguk vannak a percekre, nem biztos hogy jo lenne par oreg, akik folyton veszik el toluk az idot.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 22., szerda 10:26

Most olvasom a free agent-es cikket, MARCA-n.
Cavanira simán lecsapnék egy 1+1 éves szerződéssel.


Illetve Mertens&Willian páros egyike sem lenne rossz vétel.
Jelenlegi szélsőink nagy részénél, többet adnának.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 21., kedd 7:16

According to @FApor_elmundo, Florentino Perez and Real Madrid have an agreement with Wilfried Mbappé that his son Kylian won’t agree to a contract renewal offer from Paris Saint Germain. The next step is to continue “shielding” the 21-year old, before pouncing next summer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. április 20., hétfő 17:09

En sem hoznam mar

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 20., hétfő 16:20

Szerintem szélre lassú már, középre meg nem elég jó. Plusz azért akar onnan elmenni, mert megígérték neki, hogy játszhat középen, erre nem őt vitték be, hanem Kimmichet. Én hagynám már.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 20., hétfő 15:44

Realista24 írta: Alabat nagyon írják hogy távozik. Barca vagy Real. Német cikk.
Nem tudom eldönteni, hogy ennyi volt benne, vagy csak szimplán kell neki az új impulzus.
Még bőven jó korban van, és, ha tudná azt a szintet hozni, mint hozott kb 3 évvel ezelőtt, akkor hatalmas húzás lehetne.

Személy szerint én tartok tőle, hogy kiégett és nem hozná már azt a szintet, így túl nagy kockázatot látok benne --> Nem hoznám.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 20., hétfő 15:27

Alabat nagyon írják hogy távozik. Barca vagy Real. Német cikk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. április 19., vasárnap 22:33

M4 FB oldalán bukkantam rá, forrást nem említenek.
Zidane lehet a Juventus következő edzője.

NSO is lehozta, most nézem.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 19., vasárnap 11:49

Caraway írta:
Realista24 írta:

Angol másodosztály, hagyjál már a hülyeséggel.

Oblak jó példa, ha őt eladnák 100 milliáért, akkor oda Lunin jó is lenne és kinőhetné magát.

Amúgy Oblak négyszer ment kölcsönbe, két szezonban 0 meccs, majd kettőben összesen 44. 21 évesen vette meg az Atma.
Pedig Dean Henderson tenyleg jo pelda. :mrgreen:

Ha az angol masodosztaly nem mervado, akkor erdemes megnezni az idei evet a Premier Leagueben. Minden meccset o jatszott le(28), a Liverpool utan ok kaptak a legkevesebb golt(25), emellett pedig van 10 clean sheetje is, ami asszem top3 a ligaban. Nem veletlen sok United fan nem akart hosszabbitani de Geaval es koveteli Deanot a kezdobe, foleg amikor potyazik a spanyol(ami manapsag sajnos gyakori).

Szerintem amugy meg nincs olyan szinten, a kovetkezo evet is a Sheffieldben kene toltse, de utana en is elsoszamunak hoznam vissza.
Dean Henderson, 23 éves. 18 éves kora óta folyamatosan kölcsönben van, 17/18-ig nem is játszott nagyon. Semmivel nem jobb példa, mint Lunin helyzete.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 19., vasárnap 11:11

Realista24 írta:
_Bushido_ írta: MU is kölcsönadta a nyáron az U23-ból Dean Henderson kapust a Sheffieldbe. És az újonc csapat szárnyal, többek között a kapusnak is köszönhetően. Kis előnye, hogy vele a kapuban jutottak fel, szóval ez már a 2. idénye ott. A másodosztályban ők kapták a legkevesebb gólt.

Szóval ha keres az ember, találni ellenpéldákat. Németekhez kellett volna kölcsönadni, ott úgy tűnik a Real kölcsönjátékosok szépen tudnak fejlődni (Carvajal, Hakimi).
Angol másodosztály, hagyjál már a hülyeséggel.

Oblak jó példa, ha őt eladnák 100 milliáért, akkor oda Lunin jó is lenne és kinőhetné magát.

Amúgy Oblak négyszer ment kölcsönbe, két szezonban 0 meccs, majd kettőben összesen 44. 21 évesen vette meg az Atma.
Pedig Dean Henderson tenyleg jo pelda. :mrgreen:

Ha az angol masodosztaly nem mervado, akkor erdemes megnezni az idei evet a Premier Leagueben. Minden meccset o jatszott le(28), a Liverpool utan ok kaptak a legkevesebb golt(25), emellett pedig van 10 clean sheetje is, ami asszem top3 a ligaban. Nem veletlen sok United fan nem akart hosszabbitani de Geaval es koveteli Deanot a kezdobe, foleg amikor potyazik a spanyol(ami manapsag sajnos gyakori).

Szerintem amugy meg nincs olyan szinten, a kovetkezo evet is a Sheffieldben kene toltse, de utana en is elsoszamunak hoznam vissza.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 19., vasárnap 10:56

_Bushido_ írta: MU is kölcsönadta a nyáron az U23-ból Dean Henderson kapust a Sheffieldbe. És az újonc csapat szárnyal, többek között a kapusnak is köszönhetően. Kis előnye, hogy vele a kapuban jutottak fel, szóval ez már a 2. idénye ott. A másodosztályban ők kapták a legkevesebb gólt.

Szóval ha keres az ember, találni ellenpéldákat. Németekhez kellett volna kölcsönadni, ott úgy tűnik a Real kölcsönjátékosok szépen tudnak fejlődni (Carvajal, Hakimi).
Angol másodosztály, hagyjál már a hülyeséggel.

Oblak jó példa, ha őt eladnák 100 milliáért, akkor oda Lunin jó is lenne és kinőhetné magát.

Amúgy Oblak négyszer ment kölcsönbe, két szezonban 0 meccs, majd kettőben összesen 44. 21 évesen vette meg az Atma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 19., vasárnap 10:31

Ha sikerül olyan csapatot találni, ahová kezdő kapust keresnek, akkor van értelme.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. április 19., vasárnap 10:22

Oblakot 3-4x adta kölcsön a Benfica.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég