Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 27., hétfő 9:08

Nekem ez most nagyon adta, egyrészt sikerélmény hogy alakul ez kontrolleren, másrészt sokkal pörgősebb, több kontakt mint a Warzone részen, nekem ez jobban bejön. Szóval azért elgondolkodtam most. :mrgreen:

Ki melyik fegyót használja legtöbbet? Én most MP5 fan lettem, de ha megjön a Scar, tuti váltok.
Nem illik.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. április 27., hétfő 8:59

ziro4vr írta: Na ki tolta szét az agyát az MW free weekend alatt? Lehet meg kéne vennem, eléggé adta. :mrgreen:
Ne is mond.. ráment a hétvégém szerintem :lol: Nagyon adja, én is erősen gondolkozok, hogy megvegyem. Jók ezek a módok amiket ki lehetett próbálni, de azért az SD az igazi :D
halálomig madridista leszek

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 26., vasárnap 23:42

ziro4vr írta: Na ki tolta szét az agyát az MW free weekend alatt? Lehet meg kéne vennem, eléggé adta. :mrgreen:
Jelen :D

A Grau aranyhoz már alig kell valami. Nekem is megfordult többször is a fejemben, de elvagyok a warzone részével is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 26., vasárnap 22:14

Na ki tolta szét az agyát az MW free weekend alatt? Lehet meg kéne vennem, eléggé adta. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. április 22., szerda 13:39

Emag
Ps4 pro 1 TB + Death Stranding 125.000 ft.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. április 19., vasárnap 17:50

nmate írta:
hala real írta: tegnap este sem es ma sem tud kapcsolodni a szerverhez. kilottek mar a 17-hez, vagy mi?
igy nincs is a menuben a myteam ful.
mycareer van, de az full offline. :angry:
Oh, mar a 18 is offos. Csak 19-20. Offline tudsz jatszani a regiekkel
Igen, kozben mar utana jartam. Durva azert, hogy mar a 18 se megy, csak a 19 es 20.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2020. április 19., vasárnap 15:23

M@dridista@ írta: Na... behúztam én is egy xbox one-t 2 gyári kontrollerel 60kért. Aztán előfizettem a gamepassra. Az első hónap 300 Ft az oké. De aztán azt írja havi 4190 Ft a további hónapokra. Ez nekem sok. Éves szinten 50kt nem költenék játékra.
Egyébként tavaly év elején még 3 hónap volt 7 ezer pár száz Ft.... nem értem ezt a drágulást.

Van mód valahonnan olcsóbban gamepasshoz jutni? 2000-2500 Ft körül havonta még kiegyeznék.
Azért 4190 Ft,mert az ultimate game passt vetted meg.

Van a live gold, ami csak arra jó,hogy neten játszhass, meg ad havi pár játékot ingyen( nem valami jóket,de néha előfordul) meg akciósan lehet vele vásárolgatni játékokat minden héten. Vannak nagy akciók is(tavaszi,nyári,karácsonyi stb). Ez 3 hónapra 5-6 ezer Ft általában.

Van a Gamepass. Netflix szerű játékszolgáltatás. Havi 2500 Ft-ért hozzáférsz 100+ játékhoz(mindig változik, töltenek fel újakat,néha kivesznek) és amíg él az előfizud,játszhatsz bármennyit,bármelyikkel.

És nem rég óta van az ultimate gamepass. Ami egyben a kettő. Annak aki folyamat tölt te a game pass kínálatából játékot, és neten is akar játszani. Annak olcsóbb így. Ez a microsoftnál tényleg havi 4190 Ft. Viszont hardveraprón lehet 3 hónaposat már 8-9-10 Ezerért találni. Meg konzolvilágon is volt most akció 3+3 hónap 12 ezerért .

Szóval nagyjából ennyi. Gondold át ,mire van szükséged. Nézz körül. Viszont a profilodba az előfizuknál az automatikus megújítást kapcsold ki,mert szó nélkül vonni fogja a 4190 Ft-ot ,ha lejár az 1 hónap.

Ám egy tipp. Ha csinálsz egy új profilt,és veszel pl egy 12 hónapos sima live-t, 18 ezerért. És utána arra veszel 300 ft-os új játékosoknak akciós ultimate Gamepasst(amit most vettél) ,akkor átváltja,és lesz 18.300 Ft-ért ultimate gamepassod,az évi 50k helyett. Ez ilyen kiskapu,amit a microsoft is elismert,és legális.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 19., vasárnap 12:20

M@dridista@ írta: Na... behúztam én is egy xbox one-t 2 gyári kontrollerel 60kért. Aztán előfizettem a gamepassra. Az első hónap 300 Ft az oké. De aztán azt írja havi 4190 Ft a további hónapokra. Ez nekem sok. Éves szinten 50kt nem költenék játékra.
Egyébként tavaly év elején még 3 hónap volt 7 ezer pár száz Ft.... nem értem ezt a drágulást.

Van mód valahonnan olcsóbban gamepasshoz jutni? 2000-2500 Ft körül havonta még kiegyeznék.
Ha nem játszol online, akkor nem kell az ultimate (gold + game pass) hanem elég a game pass ami máris csak kétezer valamennyi forint.
Hardverapron nézd meg egyébként.

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. április 19., vasárnap 12:07

Na... behúztam én is egy xbox one-t 2 gyári kontrollerel 60kért. Aztán előfizettem a gamepassra. Az első hónap 300 Ft az oké. De aztán azt írja havi 4190 Ft a további hónapokra. Ez nekem sok. Éves szinten 50kt nem költenék játékra.
Egyébként tavaly év elején még 3 hónap volt 7 ezer pár száz Ft.... nem értem ezt a drágulást.

Van mód valahonnan olcsóbban gamepasshoz jutni? 2000-2500 Ft körül havonta még kiegyeznék.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 19., vasárnap 10:47

hala real írta: tegnap este sem es ma sem tud kapcsolodni a szerverhez. kilottek mar a 17-hez, vagy mi?
igy nincs is a menuben a myteam ful.
mycareer van, de az full offline. :angry:
Oh, mar a 18 is offos. Csak 19-20. Offline tudsz jatszani a regiekkel

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. április 19., vasárnap 8:26

tegnap este sem es ma sem tud kapcsolodni a szerverhez. kilottek mar a 17-hez, vagy mi?
igy nincs is a menuben a myteam ful.
mycareer van, de az full offline. :angry:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 18., szombat 22:03

Ja hát az alap, hpgy mindenki Hamesszal meg a göröggel futja végig a pályát. Mondjuk a Lakerssel én is sokat vagyok, myleague-et is velük kezdtem. :mrgreen:

A régi csapatokkal az a bajom, a cseresorok nagyon balfaszok, meg inkább a centerek a jók, de ha az ellenfél széttripláz akkor baszhatom ha Shaqqel szépen is játszom bent. :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 18., szombat 21:56

ziro4vr írta: Na ja, igazából van pár bejáratott csapat már minden tier-ből, online pl mindig úgy választok már. Bár nekem az nem tetszik, hogy lehet ott régi csapatokkal is tolni, egy prime Jordanes Bulls ellen a egy Portland vagy Dallas..de végülis színes tőle a játék. :D
Abban azt nem szeretem, hogy mindenki csak Lakers meg Bucks a tier 1-ben. A régi csapatoknál is vannak amúgy elég szarok, 95-ös döntős Knicks, értékelések alapján a mai csapatok között középmezőny szinten van kb.
09-es Portland fasza ott, Oden meg Roy.

De most 2 napja esélytelen, valamiért minden online meccsem diavetítés, akármit csinálok. Kellett nekem vidékre jönni :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 18., szombat 21:26

Na ja, igazából van pár bejáratott csapat már minden tier-ből, online pl mindig úgy választok már. Bár nekem az nem tetszik, hogy lehet ott régi csapatokkal is tolni, egy prime Jordanes Bulls ellen a egy Portland vagy Dallas..de végülis színes tőle a játék. :D
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 18., szombat 21:22

ziro4vr írta: Én All-staron már egész jól elvagyok a gép ellen, sok játékot nem hívok, pick & roll vagy fade, meg alapjátékok főleg triplára hegyezve..de all staron figyelni kell a release-re, kb bárkivel..a legbiztosabb Mihaljukkal vagyok. :lol:
Persze, csak egy idő után ez is monoton, nem szabad túltolni :D Mondjuk allstaron bőven játékosfüggő is már, ilyen 96-os a csapatom most myteamben, azzal superstaron is szinte bármilyen csapat ellen elmegyek kényelmesen. Viszont egy 85-90-es csapattal, ha nincs jó shooter vagy quick first stepes srác, superstar is elég szenvedés tud lenni.

Amúgy, ha gond van 1-1 challenge-dzsel, Nets playbook, quick thru sts :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 18., szombat 21:01

Én All-staron már egész jól elvagyok a gép ellen, sok játékot nem hívok, pick & roll vagy fade, meg alapjátékok főleg triplára hegyezve..de all staron figyelni kell a release-re, kb bárkivel..a legbiztosabb Mihaljukkal vagyok. :lol:
Nem illik.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. április 18., szombat 20:35

nmate írta: Elején a cpu ellen elég jól el lehet lenni, bőven lehet összerakni patent kis csapatokat, csomó yt videó van jó budget kártyákról, amiket kevés myteam pointból meg lehet venni és azzal lehet versenyezeni erősebb szinten is a cpu ellen.
2k17 van meg, mar tolti a frissitest. :D
mindjart nezek par hasznos videot a kezdeshez. :D
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 18., szombat 19:10

hala real írta:
nmate írta: Igen, myteam a neve, ugyanolyan paytowin.
ezert hagytam abba a fifat...
na mindegy, egy probat meger. koszi a segitseget. :)
Elején a cpu ellen elég jól el lehet lenni, bőven lehet összerakni patent kis csapatokat, csomó yt videó van jó budget kártyákról, amiket kevés myteam pointból meg lehet venni és azzal lehet versenyezeni erősebb szinten is a cpu ellen.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. április 18., szombat 19:02

nmate írta: Igen, myteam a neve, ugyanolyan paytowin.
ezert hagytam abba a fifat...
na mindegy, egy probat meger. koszi a segitseget. :)
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 18., szombat 18:56

Igen, myteam a neve, ugyanolyan paytowin.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég