Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. június 8., hétfő 13:15

McGregor ismét visszavonult :lol: csípem a piperkőc fejét, de kezd unalmas lenni :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 21., csütörtök 22:09

Man in the Arena

The Last Dance után hamar jön az utánpótlás. Megérte imádkozni, jön a Tom Brady doku! :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 18., hétfő 11:21

erdekes, mert ott meg pont mostansag kezdett el igazan berobbanni ez a sz.r :kivagyhe:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. május 18., hétfő 10:30

Diriyah Szaud Arábia.

https://www.marca.com/boxeo/2020/05/17 ... 5e4.html


Itt volt nemrég valami nagy boksz meccs nem?Joshua bokszolt azt hiszem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 7:08

'shutterisland írta: nem tudom, hol lenne pontosan, de necces, hogy nem e korai ez a datum.

az usa-ban es az olajos orszagokban tudnam elkepzelni, de ott porog meg rendesen a korona, nem tudom lecseng e addigra annyira, hogy egy ilyen volumenu esemenyt elengedjenek.

ha nem zart kapus sztori lenne, akkora hiszti kiserne, mint a mayweather vs mcgregort. :sly:
Arabok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 18., hétfő 0:02

nem tudom, hol lenne pontosan, de necces, hogy nem e korai ez a datum.

az usa-ban es az olajos orszagokban tudnam elkepzelni, de ott porog meg rendesen a korona, nem tudom lecseng e addigra annyira, hogy egy ilyen volumenu esemenyt elengedjenek.

ha nem zart kapus sztori lenne, akkora hiszti kiserne, mint a mayweather vs mcgregort. :sly:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. május 17., vasárnap 23:27

Realista24 írta: Tyson vs. Hollyfield. Július 11.
:kivagyhe:
B-) fincsi "tata" bunyó :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 17., vasárnap 21:06

Tyson vs. Hollyfield. Július 11.
:kivagyhe:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. május 14., csütörtök 20:49

https://index.hu/sport/amerikaifutball/ ... _egeszseg/

Többek között ez miatt sem rajongok egy ideje az NFL-ért. Ami itt történik az már rég túlmegy azon, hogy a sportolók kockáztatják az egészségüket (sok sportban kell edzeni, sanyargatni magad, feszegetni a tested korlátait, de ez már egy másik szint).

És akkor ott van az egész agyi trauma, ami ugyancsak pár éve derült ki.

A horrorisztikus sérülések, mivel az egész játék ütközésekre alapszik. De közben megnézhetek 3 óra reklámot is azért.

És akik ezeket okozzák, a tesztoszterontól fűtött bűnözők: hány és hány eset derült már ki, gyilkosságok, mindenféle erőszakos cselekmények.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. május 14., csütörtök 8:00

Ennél gyalázatosabb "teljesítményt" cornertől még nem láttam. Ezek után visszaküldték.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. május 11., hétfő 22:30

Realista24 írta: Tyson videókat érdemes csekkolni, amiket most rakott fel...53 évesen :ozil:
Nagyon beteg.
Meg az is, hogy szerencsétlen Tony mit kapott hétvégén.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 11., hétfő 21:43

Nem állnék bele...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 11., hétfő 21:35

Tyson videókat érdemes csekkolni, amiket most rakott fel...53 évesen :ozil:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2020. április 24., péntek 18:51

A Bengals szerintem is kiviszi Jonest, mivel a tavalyi "faluk" mögött nem lenne célravezető Burrow játszatása. Féltem nagyon a srácot egyébként (Burrow), mert nagyon nagy tehetség, de egy ilyen csapatban nehéz lesz rövidtávon nagyot alkotnia.

Eddig Uche vidiket néztem, köszönöm az ajánlást. Tényleg van benne potenciál, és a plafonja is magasan van. Ha számára kedvezően alakul a draft, akkor nagy jövő állhat előtte a megfelelő csapatban/rendszerben. Az a játék a PS ellen hatalmas volt, ahogy odaért a passzra és levédekezte. Illetve a többi highlights-ban is az tűnt fel, hogy nagyon sokoldalú, és egész jól olvassa a playeket. Így 2/5-ön ezek után én sem bánnám, ha nálunk kötne ki.

Baunt én is az első kör végébe mockoltam mindkét kísérletemen, az őt körülvevő hype miatt gondoltam, hogy valaki lecsap rá, de végül úgy gondolkoztak a csapatok, ahogyan te. Igaz elég nagy befürdés lett a mockom. Bár ha az elején borul akkor minden borul. Giants hamar tett is róla a Thomas pickkel. Így lett 7 találatom, viszont a posztok nagyjából meglettek (+ a Ravens-Queen-be beletrafáltam) :D

A Cowboys offenseben lesz lehetősége mindenkinek villogni, kb levédekezhetetlen lesz a Cooper-Gallup-Lamb hármas. Csúnya lenne ha ebből sem lenne playoff.

Hajnalban a Miami - Tua pick után vártam egy trade-t, hogy elviszi a Pats Rosent egy 5.körösért. Nagyon imádnám, ha itt kötne ki valamilyen oknál fogva, benne én továbbra is bízom és egy leendő franchise QB-t látok. Neki jobban örülnék, mint egy 3.körös Eason, vagy Hurts picknek, akikben abszolút nem látom azt, hogy kezdők lehetnek ezen a szinten, akkor már inkább Stidham kapja meg az esélyt a bizonyításra.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. április 24., péntek 17:42

Poronty, nem kicsit vagy benne a témában. Élmény olvasni a kommentjeidet.

Realfannak már mndtam, hogy nyomassátok jobban a topicot, mert rohadt jó és sokat lehet tanulni tőletek. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. április 24., péntek 17:11

Ha van esze a Bengals-nek elviszi Jones-t 2/33-ra.

Uche-nak volt a PFF szerint az egyik legjobb a pass rush grade-je, magas pressure %, szuper atletikus a csávó (hiba volt kihagynia a combine-t), 3-4-es defense-be tökéletes OLB, 4-3-asba szerintem kiváló WILL lenne, a senior bowl-on rommá verte 1v1-ben kb az összes OT-t, aki szembejött. Ha keresgélsz neten, a Penn State ellen van egy klip, ahol Hamler-t érte utol egy mélységi passznál. Ha Harbaugh tudta volna, hog mit kezdjen vele, akkor jóval többet játszik. Run defenese-re még picit gyúrni kell.

Fenn van róla Youtube-on a Maryland elleni meccs összevágva, azt nézd meg, ha érdekel Uche, illetve a senior bowl-os 1v1-eket.

Baun-t sokan az 1. körbe várták érthetetlen módon, de szerintem Uche floor-ja egy picit alacsonyabb, pont amiatt, hogy Harbaugh nem talált neki helyet és nem játszott eleget, viszont sokkal jobb lehet nála.

Szerintem nem kellett JJ-nak élőben látnia, ahhoz, hogy elvigye Lamb-et. Simán BPA volt, egyébként is általában az alapján választ. Aztán ott van a másik, hogy kb minden évben szed valakit valamelyik Oklahoma vagy Texas egyetemről egy "hazai" játékost. Ezzel meg jelenleg a Dallas-é szerintem a legerősebb offense a ligában. A bónusz meg ugye, hogy a Philly-vel kibaszott, bár szerintem a Miami hülye lett volna nem elvinni, ha lecsúszik hozzájuk.

Kmet szerintem kimegy a 2. körben. Trautman meg egy trade O.J. Howard-ért nekem megfelelő lenne, és, akkor Izzo maradhatna a 3. helyre.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2020. április 24., péntek 16:50

2.körös DB bust garantált :mrgreen:
Egyébként a védelmet erősíteném, ha már szét lett kapva eléggé az offseasonben. Tavaly Cajuste és Froholdt draftolásával, Thuney valószínűsíthető maradásával, illetve Andrews felépülésével az Oline telítettnek tűnik. Viszont Josh Jones nagy steal lenne 2/5-ön szerintem, amit nem kéne kihagyni.

Ucheről tudnál pár gondolatot írni? Nem nagyon láttam idén Wolverines meccseket, hirtelen az Army elleni hosszabbításos szenvedés, illetve a Penn State elleni meccsük ugrik csak be, ezeken nem nagyon voltak pozitívumok.

Tight endet vinni kell valamikor, viszont nagyon gyenge az idei class. Kmetet is max a 3.korben vinném leghamarabb, vagy a végén Thaddeus Mosst, de láttam olyan mockot ahol Trautmant, vagy Okwuegbunam-ot húzták.

A Lamb-Cowboys pick nekem nagyon tetszett, biztos benne volt az is, hogy borsot törjenek az Eagles orra alá, viszont a Big12 döntő az AT&T-ben volt, Jerry Jones élőben láthatta Lambet, aki remekelt azon a meccsen. Nem kizárt, hogy azért is rá esett a választás, ha már lecsúszott hozzájuk. Nagyon nagy steal.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. április 24., péntek 15:41

Én 6-8 helyet csúsznék megint. Van vagy 10 játékos, aki bőven jó value jelenleg (Epenesa, McKinney, Baun, Davidson, Josh Jones, Kmet, Blacklock etc.).

Én mondjuk Uche-t szeretném talán a legjobban, bár ismerve BB 2. körös DB fétisét, McKinney lehet a legreálisabb, talán annak örülnék a legkevésbé.

Amúgy az a Lamb pick a Dallas-nál nagyon kemény volt. Textbook BPA húzás. Ráadásul annak is szólhatott, hogy a Philly-vel kibasszanak, akik nem is értem miért nem tradeltek fel az Atlanta helyére.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2020. április 24., péntek 15:22

Engem nagyon meglepett hajnalban a Packers féle Love pick, csak nézem, hogy mi a f..

A 49ers-t annyira nem értettem a kör végi Aiyuk feltrade miatt, miközben simán választhattak volna korábban Lamb és Jeaudy között akik nálam a top2 prospect voltak az idei drafton.

A Tampa alakul szépen, nagy szerencséjük volt, hogy Wirfs lecsúszott hozzájuk. (Én már a Giantshez őt mockoltam, ezzel csúszott az egész mockom sajna :D )

Én a Broncost is nyertesnek tekintem, hogy trade nélkül az ölükbe hullott Jeudy.

A Pats kitrade végül tényleg teljesült, és a jósolt 2 második körrel felér a 2.kör eleje, 3.kör eleji pick szerintem. Ennek nagyon örültem, főleg ha Josh Jones bent maradna mikor húzunk, de egy lejjebb való mozgást is látok benne.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. április 24., péntek 6:18

Vikings meg a Jax nálam nyerte az első napot. A Ravens, Cleveland illetve Tampa value/fit, ami még nagyon tetszik.

Miami a Tua pick után nagyon mellé ment nálam. A Seattle megint mellé futott, 3. éve zsinórban reach, mikor ott volt Queen. És még az Atlanta nálam a vesztes, akiknek nagyon szarul esett a board.

De a Packers pick messze legérdekesebb. Szép lenne, ha Rodgers kérné, hogy cseréljék el.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég