OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. május 2., szombat 9:33

Még a sörökhöz visszakanyarodva :D
Gondoltam itt a karanténba én is kostolót tartok, de csak a sima soproni-dreher-borsodi fajtákat, nem mindegyik volt meg, meg ugye variálgatnak is rajtuk folyamatosan.
Nem vagyok szakértő, a 2.-3. korsó után már nem is esik jól, meg lehet, hogy valami intoleranciám is van, mert gyakrabban vagyok szarul másnap a sörtől, mint bármi mástól, de:
Le volt árazva 100ft-ra a sarki CBA-ban a Csíki mézes. Mondom ennyiért csak kipróbálom, nem vártam tőle sok jót, sőt számítottam is rá, hogy büntetni fog.

Ha ittatok már szart...
Nemhogy sörből, bármiből ennyire ihatatlan szutykot nem is emlékszem mikor ittam. Gondolom azért is volt leárazva, mert nem viszik sokan, de ez valami kegyetlen. El nem tudom képzelni, hogy van aki ezt rendszeresen örömmel fogyasztja. Szégyen-nem szégyen, ki is öntöttem a francba.

Szóval ha olyan ismerősök jönnek akik szeretik a sört, de nem akarjátok, hogy máskor is jöjjenek, akkor tudom ajánlani :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 1., péntek 13:45

El Sie7e írta: valaki nem tudja h kire mondta Pérez, vagy hogy hangzott a pontos idézet?
arról beszélt egy igazolás után, hogy ő volt a legdrágább, de mégis a legolcsóbb
feltételezem h Zidane vagy CR leigazolás kapcsán mondhatta :mrgreen:
Zidane.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. május 1., péntek 13:40

valaki nem tudja h kire mondta Pérez, vagy hogy hangzott a pontos idézet?
arról beszélt egy igazolás után, hogy ő volt a legdrágább, de mégis a legolcsóbb
feltételezem h Zidane vagy CR leigazolás kapcsán mondhatta :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. április 30., csütörtök 12:28

Steve írta:a kollegám akivel együtt ültem
Steve írta:igyekszek élni normálisan.
:hmmm:



:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 30., csütörtök 12:15

A rendszerünkhöz: egyik vidéki kis kórházban az egyik beteg pozitív lett. Jött a parancs, hogy 2 hétre visszamenőleg le kell tesztelni a kontaktokat. Elkezdték számolgatni: ez sok lesz. Erre nincs keret. Legyen 1 hét. Ez még mindig sok. A végén 24 óra lett belőle. Olyan is kimaradt a tesztelés ők, aki a kórházban megvizsgálta.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. április 30., csütörtök 11:39

Én Ziroval vagyok! :D :cheers: kocc


A sörös téma nagyon bejött.Én itt meghúztam magam csöndben és read only módban szorgos diákként jegyzeteltem a sör neveket. Ha végre repülhetek Magyarországra akkor felkészülve érkezem a sörös listámmal. :kalapos:


Koronavíruson én stresszelni nem akarok, nem csak azért mert nekem (nem offisöl) meg volt.Közben kiderült amúgy , hogy a kollegám akivel együtt ültem, dolgoztam és ebédeletem bizonyítottan korona vírusos, nem csak az iráni ismerősöm. :|

Mindenesetre igyekszem minimalizálni a híreket, a politikai szövevényein meg pláne nem akarom magam idegesíteni. A hecctől, az ezen való stresszeléstől nem lesz jobb. Oda figyelek a dolgokra, de amúgy igyekszek élni normálisan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 30., csütörtök 11:02

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Nézzél inkább La casa de papelt :mrgreen:
Előbb a homeland évadzáró, már a gépen csücsül. :mrgreen:
sebydani írta: Aggódtam is, hogy elkezdünk politizálni meg koronavírusról beszélgetni, de visszarakod a témát a sörhöz. :sziv: :mrgreen:
Gyerek lesz itt sok nemsokára, meg alkesz. :mrgreen:
Aztán válás :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 30., csütörtök 11:00

Realista24 írta: Nézzél inkább La casa de papelt :mrgreen:
Előbb a homeland évadzáró, már a gépen csücsül. :mrgreen:
sebydani írta: Aggódtam is, hogy elkezdünk politizálni meg koronavírusról beszélgetni, de visszarakod a témát a sörhöz. :sziv: :mrgreen:
Gyerek lesz itt sok nemsokára, meg alkesz. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. április 30., csütörtök 10:56

ziro4vr írta: De totál laikus vagyok, én csak sörözgetek itthon a home officeban, nekem jó így. :mrgreen:
Aggódtam is, hogy elkezdünk politizálni meg koronavírusról beszélgetni, de visszarakod a témát a sörhöz. :sziv: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 30., csütörtök 10:52

ziro4vr írta: Hát nekem ez az egész kicsit mesterkéltnek tűnik, a görbék, a tetőzés, a kormány ahogy kommunikál..kicsit film szerű. :mrgreen:

Az mondjuk jó hogy a MOL meg az OTP sokat tesztelt és elég kevés fertőzött volt, persze ott is kommunikálhatnak bármit.

A tegnapi intézkedések meg érdekesek, lehet úgy is nézni, hogy ez dobni fog a számokon, viszont ahogy elég valószínű hogy ősszel visszajön ez a szar, lehet addig nem is baj ha átmegy több emberen, és nem akkor fog nagyot robbanni.

De totál laikus vagyok, én csak sörözgetek itthon a home officeban, nekem jó így. :mrgreen:
Nézzél inkább La casa de papelt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Puding » 2020. április 30., csütörtök 10:52

Realista24 írta:
El Sie7e írta:
Fejér megyében 18.000 embert fognak tesztelni a következő időszakban, hogy megvizsgálják az átfertőzöttséget. Önkéntes jelleggel megy, arra számítanak, hogy a megkeresettek 30%-a fogja visszautasítani.

Gondolom más megyékben is lesz ilyen akció.
Nógrád megyében is lesznek tesztelések. Folyamatosan jelentik be a települések. Nem mindenhol, valami sorsolásos rendszer lehet.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 30., csütörtök 10:41

Hát nekem ez az egész kicsit mesterkéltnek tűnik, a görbék, a tetőzés, a kormány ahogy kommunikál..kicsit film szerű. :mrgreen:

Az mondjuk jó hogy a MOL meg az OTP sokat tesztelt és elég kevés fertőzött volt, persze ott is kommunikálhatnak bármit.

A tegnapi intézkedések meg érdekesek, lehet úgy is nézni, hogy ez dobni fog a számokon, viszont ahogy elég valószínű hogy ősszel visszajön ez a szar, lehet addig nem is baj ha átmegy több emberen, és nem akkor fog nagyot robbanni.

De totál laikus vagyok, én csak sörözgetek itthon a home officeban, nekem jó így. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 30., csütörtök 10:07

El Sie7e írta:
kierkegaard írta:

En annyit latok a tablazatokban, hogy szinte mindenhol hatul vagyunk a dontesek meghozatalaban.
Az pedig, hogy a virus kirobbanasa elott hoztak volna meg ezeket a donteseket mig a nyugatiak keson reagaltak...mindenhol novekedtek a szamok csak itthon nem. Pedig rajtunk athaladtak a roman hordak, meg a hazai visszaterok


Persze ha hinni lehet a kormany szamainak akkor igen, tevedtem es ti gondoljatok jol. Ez mar sajnos hit vita, vagyis inkabb az en reszemrol az.
Én nem állok úgy hozza hogy ne lenne igaz, mert onnantól kezdve az egész csak spekuláció
Ezért próbálom elhinni és úgy nézni az eddigi döntéseket
De persze benne van a pakliban hogy nincsenek köszönő viszonyban sem a számok a valósággal
De ez akkor inkább a kevés tesztnek köszönhető sztem

A kevés teszt viszont remelem megugrik jövő héttől mert ha nem akkor lesz itt baj :mrgreen:
Fejér megyében 18.000 embert fognak tesztelni a következő időszakban, hogy megvizsgálják az átfertőzöttséget. Önkéntes jelleggel megy, arra számítanak, hogy a megkeresettek 30%-a fogja visszautasítani.

Gondolom más megyékben is lesz ilyen akció.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. április 30., csütörtök 9:02

kierkegaard írta:
El Sie7e írta:

Az allitas h mindenki mas utan, azaz utolsóként vagy az utolsók között

Ha venned a faradtsagot es megnezned a táblázatokat legalább latnad hogy hazank az első harmadban van a korlátozó intezkedesek bevezetői között

A tenyek makacs dolgok
En annyit latok a tablazatokban, hogy szinte mindenhol hatul vagyunk a dontesek meghozatalaban.
Az pedig, hogy a virus kirobbanasa elott hoztak volna meg ezeket a donteseket mig a nyugatiak keson reagaltak...mindenhol novekedtek a szamok csak itthon nem. Pedig rajtunk athaladtak a roman hordak, meg a hazai visszaterok


Persze ha hinni lehet a kormany szamainak akkor igen, tevedtem es ti gondoljatok jol. Ez mar sajnos hit vita, vagyis inkabb az en reszemrol az.
Én nem állok úgy hozza hogy ne lenne igaz, mert onnantól kezdve az egész csak spekuláció
Ezért próbálom elhinni és úgy nézni az eddigi döntéseket
De persze benne van a pakliban hogy nincsenek köszönő viszonyban sem a számok a valósággal
De ez akkor inkább a kevés tesztnek köszönhető sztem

A kevés teszt viszont remelem megugrik jövő héttől mert ha nem akkor lesz itt baj :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. április 30., csütörtök 8:19

El Sie7e írta:

Az allitas h mindenki mas utan, azaz utolsóként vagy az utolsók között

Ha venned a faradtsagot es megnezned a táblázatokat legalább latnad hogy hazank az első harmadban van a korlátozó intezkedesek bevezetői között

A tenyek makacs dolgok
En annyit latok a tablazatokban, hogy szinte mindenhol hatul vagyunk a dontesek meghozatalaban.
Az pedig, hogy a virus kirobbanasa elott hoztak volna meg ezeket a donteseket mig a nyugatiak keson reagaltak...mindenhol novekedtek a szamok csak itthon nem. Pedig rajtunk athaladtak a roman hordak, meg a hazai visszaterok


Persze ha hinni lehet a kormany szamainak akkor igen, tevedtem es ti gondoljatok jol. Ez mar sajnos hit vita, vagyis inkabb az en reszemrol az.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 30., csütörtök 8:03

El Sie7e írta:
kierkegaard írta:

Az allitasomat a cikk nem cafolta
Az allitas h mindenki mas utan, azaz utolsóként vagy az utolsók között

Ha venned a faradtsagot es megnezned a táblázatokat legalább latnad hogy hazank az első harmadban van a korlátozó intezkedesek bevezetői között

A tenyek makacs dolgok
Állítsál kicsit a stilisodon vagy ha nem megy, majd segítek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. április 30., csütörtök 7:38

kierkegaard írta:
El Sie7e írta:
Mindenki mas után? Ajanlom ezt itt https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200 ... est-422550

A többit nem cafolnam meg tetelesen, mobilrol nem szeretek potyogni :mrgreen:
Az allitasomat a cikk nem cafolta
Az allitas h mindenki mas utan, azaz utolsóként vagy az utolsók között

Ha venned a faradtsagot es megnezned a táblázatokat legalább latnad hogy hazank az első harmadban van a korlátozó intezkedesek bevezetői között

A tenyek makacs dolgok
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. április 30., csütörtök 7:36

El Sie7e írta:
Mindenki mas után? Ajanlom ezt itt https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200 ... est-422550

A többit nem cafolnam meg tetelesen, mobilrol nem szeretek potyogni :mrgreen:
Az allitasomat a cikk nem cafolta

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. április 30., csütörtök 7:33

kierkegaard írta: Korlatozo donteseket mindenki mas utan hoztak, ezert is mondta kesobb, hogy a korlatozasok csokkeneseig megvarja a tobbi orszagot. teszteles lehetosege meg az orvosoknak is kivaltsag volt. A korhazakat mindenki mas feltankokta de nem emlekszem olyanra, hogy embereket zsvartak volna haza.

Majd kesobb a szabalyozasokat rabiztak az onkormanyzatra de szigoruan csak azelott, hogy a koltsegvetesuket elvagtak es meg maszkot is elkoboztak toluk a repteren.
Mindenki mas után? Ajanlom ezt itt https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200 ... est-422550

A többit nem cafolnam meg tetelesen, mobilrol nem szeretek potyogni :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. április 30., csütörtök 7:18

Korlatozo donteseket mindenki mas utan hoztak, ezert is mondta kesobb, hogy a korlatozasok csokkeneseig megvarja a tobbi orszagot. teszteles lehetosege meg az orvosoknak is kivaltsag volt. A korhazakat mindenki mas feltankokta de nem emlekszem olyanra, hogy embereket zsvartak volna haza.

Majd kesobb a szabalyozasokat rabiztak az onkormanyzatra de szigoruan csak azelott, hogy a koltsegvetesuket elvagtak es meg maszkot is elkoboztak toluk a repteren.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég