Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: fiore » 2020. május 2., szombat 10:21

Pipita írta:
Mondjuk Aronofskyról is sokat elárul ha ez a legrosszabb filmje ilyen. :sziv: :mrgreen:
Noah-t is beleértve? :D
.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. május 2., szombat 10:01

Faust írta: Nalam a Rekviem egy olyan film, ami eloszor teljesen falhoz vagott, de akarhanyszor latom, egyre rosszabb es rosszabb, a zeneje vilagbajnok de amugy nem egy nagy eresztes.
Én is így vagyok vele, szerintem Aronofsky leggyengébb filmje eddig (ne is legyen mondjuk a Rekviemnél rosszabb filmje és akkor rendben leszünk :mrgreen: ), viszont amit Clint Mansell belerakkott abba a filmbe, hát fú, jaj, jézusatyakurvaéletbazzeg, az a csávó is egy isten.

Mondjuk Aronofskyról is sokat elárul ha ez a legrosszabb filmje ilyen. :sziv: :mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. május 2., szombat 7:52

ferni írta:Na, meg is néztem, tetszett, köszi az ajánlást.
:agree:

Nekem is újra kéne már nézzem, rég sírtam már egy jót :kalapos:

Közbe most olvasom, hogy meghalt a Dokikból az ügyvéd csávó. :/ Isten nyugosztalja!
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 2., szombat 0:50

A pain & gain szerintem jó volt.
Én bírom Dwayne-t, viszont a legtöbb filmje minimális szinten sem érdekelt, felét nem láttam, másik fele is max egyszernézős.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8475
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. május 2., szombat 0:46

M1Ö írta: Dráma kategóriában nekem a 7 élet is nagyot ütött. Nem gondoltam volna Will Smith-ről, hogy ilyet is tud alakítani.
Na, meg is néztem, tetszett, köszi az ajánlást.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. május 2., szombat 0:31

Remy írta: Akkor hát Isten éltesse a Fatert! :mrgreen:

TOP 15!

15 - Felhőkarcoló (2018)
14 - Gyerekjáték (2007)
13 - Jumanji: A következő szint (2019)
12 – Rampage: Tombolás (2018)
11 - Csapda (2013)
10 - Törésvonal (2015)
9 - Rohanás (2010)
8 - Erőpróba (2006)
7 - Központi hírszerzés (2016)
6 - Jumanji: Vár a dzsungel (2017)
5 - Pain & Gain (2013)
4 - Emelt fővel (2004)
3 - Az Amazonas kincse (2003)
2- Halálos iramban: Hobbs és Shaw (2019)
1 - Fast Five (2011)
Azt a kurva eletbe :lol: Innen lattam kb 3 filmet, de ha mar muszaj tole valamit emliteni, akkor a Baywatch veri ezeket :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27403
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 2., szombat 0:25

Akkor hát Isten éltesse a Fatert! :mrgreen:

TOP 15!

15 - Felhőkarcoló (2018)
14 - Gyerekjáték (2007)
13 - Jumanji: A következő szint (2019)
12 – Rampage: Tombolás (2018)
11 - Csapda (2013)
10 - Törésvonal (2015)
9 - Rohanás (2010)
8 - Erőpróba (2006)
7 - Központi hírszerzés (2016)
6 - Jumanji: Vár a dzsungel (2017)
5 - Pain & Gain (2013)
4 - Emelt fővel (2004)
3 - Az Amazonas kincse (2003)
2- Halálos iramban: Hobbs és Shaw (2019)
1 - Fast Five (2011)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. május 1., péntek 21:44

'shutterisland írta: soadroli cule kollega lehet be fog szolni ( :mrgreen: ), de szerintem a gladiator is ilyen, tortenelmi dramahoz kepest remek, de hans zimmer csinalt igazan klasszis filmet belole.
abban a filmben minden 10/10, lassan ideje újrázni :D
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. május 1., péntek 21:28

Ezért találták ki a filmzenét. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 1., péntek 21:20

Faust írta: Nalam a Rekviem egy olyan film, ami eloszor teljesen falhoz vagott, de akarhanyszor latom, egyre rosszabb es rosszabb, a zeneje vilagbajnok de amugy nem egy nagy eresztes.
en neha talan tul nagy jelentoseget is tulajdonitok a filmzeneknek.
ami kicsit talan torzit, mert egy remek filmet nem huz le annyira egy kozepes filmzene, mint amennyire egy utos soundtrack kiemel a kozepszerusegbol nehanyat, vagy adott esetben egy szimplan jo alkotast huz fel klasszisra.

nalam a requiem mellett a donnie darko is ilyen peldaul, a mad world nelkul boven ket polccal lejebb lenne, emlekeim szerint a pearl harbor is, de azt rohadtul ujra kene nezni mar, mert saccper 15 eve lattam.

soadroli cule kollega lehet be fog szolni ( :mrgreen: ), de szerintem a gladiator is ilyen, tortenelmi dramahoz kepest remek, de hans zimmer csinalt igazan klasszis filmet belole.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. május 1., péntek 18:10

Dráma kategóriában nekem a 7 élet is nagyot ütött. Nem gondoltam volna Will Smith-ről, hogy ilyet is tud alakítani.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 1., péntek 18:03

Nekem A régi város abszolút az egyik kedvencem lett. 10/10 simán. Nagyon nehezen tudnék TOP10-et összeállítani, főleg hogy az utóbbi 1-2 évben nem is nézek szinte már csak "komoly" , magasan jegyzett filmeket, de ez tuti rajta lenne.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. május 1., péntek 17:53

Nalam a Rekviem egy olyan film, ami eloszor teljesen falhoz vagott, de akarhanyszor latom, egyre rosszabb es rosszabb, a zeneje vilagbajnok de amugy nem egy nagy eresztes.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. május 1., péntek 17:30

Hidd el én sem azonosultam egyik karakterrel sem a Rekviemben, csak valahogy az egész stílusa, hangulata, képi/zenei játéka is nagy pluszt ad hozzá az egészhez.
Na, mivelhogy délelőtt óta fel-felbukkan néhány gondolat A régi városról és a történtekről benne, nem húzom le olyan szinten, mint ezelőtt hirtelen felindulásból, stabil 7 pont, de nem lesz több sose. :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 1., péntek 17:09

lordgabi írta:
alexoxladjackoxi írta: A régi város: Hát ez valami elképesztő. Mondom keresek már valami jó kis "besülős" drámát, de ez bakker tényleg levett az életről. Viszont zseniális, ilyen nyomasztó, nehéz filmet talán még soha nem láttam. Casey Affleck is abszolúte megérdemelte érte az Oscart. Ha tudtok ilyen filmeket, mondjatok már párat pls, bár ezt nehéz lesz überelni. Pl. a Gépész vagy a Joker számomra elég karcsú így utólag ehhez képest. Max. még a Taxisofőr jut eszembe hirtelen, ami hasonlóan nagy hatással volt rám ebből a kategóriából.
Valahogy kimaradt nálam, hogy ilyen szinten díjazták volna a filmet, így neked köszönhetően megnéztem én is. Tényleg nyomasztó volt végig, vártam mindig, hogy na, most majd beindul, de hiába. Nehezen tudtam így azonosulni a szereplőkkel, hiába körvonalazódik a sztori viszonylag hamar. Szeretem a hasonló darabokat, de ez valahogy nem ütött belém, pedig minden figyelmet rá fordítottam. Hét alá. :sly:

A hetedik kontinenst ajánlom neked. Az sem nyílik meg túlságosan előtted, de ha azt akarod, hogy nyomasszon, akkor fog rendesen.

A Rekviem egy álomért c. mesterművet újráztam még valamelyik este, kiemelkedő, egyedi, a zenéje még mindig ott van és ott is lesz a legnagyobbak között. :salute: IMDb-n a tízeseim között pihent, de változott kilencesre.
A következő a sorban a Pola X lesz, amit kötelezőképp ismételnem kell, majd jönnek a Filmklubos darabok, hiányzik, csak nincs idő. :'(
Nekem speciel pont azért is tetszett, mert "nem indult be", és így életszerűbb volt az egész. Sajnos a valóság is sokszor ilyen, szóval könnyedén tudtam vele azonosulni, és át tudtam érezni Lee helyzetét. A Rekviem megvolt már, de rám az nem gyakorolt olyan nagy hatást, talán pont a drogos szál miatt nem tudtam úgy szimpatizálni a szereplőkkel. A hetedik kontinenst még nem láttam, szerintem nem sokára pótolva lesz. :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. május 1., péntek 15:53

alexoxladjackoxi írta: A régi város: Hát ez valami elképesztő. Mondom keresek már valami jó kis "besülős" drámát, de ez bakker tényleg levett az életről. Viszont zseniális, ilyen nyomasztó, nehéz filmet talán még soha nem láttam. Casey Affleck is abszolúte megérdemelte érte az Oscart. Ha tudtok ilyen filmeket, mondjatok már párat pls, bár ezt nehéz lesz überelni. Pl. a Gépész vagy a Joker számomra elég karcsú így utólag ehhez képest. Max. még a Taxisofőr jut eszembe hirtelen, ami hasonlóan nagy hatással volt rám ebből a kategóriából.
Valahogy kimaradt nálam, hogy ilyen szinten díjazták volna a filmet, így neked köszönhetően megnéztem én is. Tényleg nyomasztó volt végig, vártam mindig, hogy na, most majd beindul, de hiába. Nehezen tudtam így azonosulni a szereplőkkel, hiába körvonalazódik a sztori viszonylag hamar. Szeretem a hasonló darabokat, de ez valahogy nem ütött belém, pedig minden figyelmet rá fordítottam. Hét alá. :sly:

A hetedik kontinenst ajánlom neked. Az sem nyílik meg túlságosan előtted, de ha azt akarod, hogy nyomasszon, akkor fog rendesen.

A Rekviem egy álomért c. mesterművet újráztam még valamelyik este, kiemelkedő, egyedi, a zenéje még mindig ott van és ott is lesz a legnagyobbak között. :salute: IMDb-n a tízeseim között pihent, de változott kilencesre.
A következő a sorban a Pola X lesz, amit kötelezőképp ismételnem kell, majd jönnek a Filmklubos darabok, hiányzik, csak nincs idő. :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. április 30., csütörtök 21:46

Remy írta: RAGADOZÓ MADARAK(ÉS EGY BIZONYOS HARLEY QUINN CSODASZTIKUS FELSZABADULÁSA: Margot parádé, Kenobi szintén jó lenne, ha nem ripacskodta volna túl... nem egy nagy durranás, de bőven nézhető. És bizony vannak badass pillanatai dögivel.
Gondolom a badass alatt nem a gagyi girl poweres pillanatokra gondolsz. :lol: Nem nagy szam, de azert vannak benne szorakoztato pillanatok is, egyszer nezheto. Suicide Squad-nal gyengebb.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 30., csütörtök 0:01

Tyler Rake - Kimenekites. Hat ez egy felejtheto film. Mint mikor codba offline amator szinten jatszol, John Wick Indiaban kiadas.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. április 29., szerda 22:32

https://index.hu/kultur/cinematrix/2020 ... _vigjatek/
Na ez nem rossz, párat tuti újra nézek.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. április 29., szerda 9:44

Ha tudtok ilyen filmeket, mondjatok már párat pls, bár ezt nehéz lesz überelni.
regebben pont ezt kertem es kaptam is egy rakassal.
kb 16-17 oldallal visszabb megtalalod oket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég