Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. május 7., csütörtök 9:24

Haha..Suarez kép szájmaszkkal és komment hozzá:

”This should have been done a long time ago”

:D :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 6., szerda 22:17

Suarez pöttyöedt túlsúlyos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. május 6., szerda 22:12

https://youtu.be/Pfyh0Ay9y2o

Nálam ez volt a csúcs. Ebben az időszakban voltak talán a legfeszultebb Clasico k.
Előnyszabály? Cr t egyszerűen felöklelik. Hogy essen? Hova essen? És Mászcseránó. Csoda, hogy túlélte ezt a kontaktot.

Full szabályos gól. Pique sargaval utolag. Pont jo időben jött volna. Akar vissza is jöhettunk volna később
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 6., szerda 21:45

'shutterisland írta: most nem azert, mert epp mi vagyunk elol, de szerintem lenne egy koztes megoldas, egyszeruen at lehetne vinni a pontokat (pontkulonbseget) a kovetkezo szezonra.

mondjuk az utolso espanyol indul 0 ponttal, a leganes 2-vel, a mallorca 5-el es igy tovabb, mi pedig 38-al.
vagy ugyanez minuszban, mi indulunk 0 ponttal, ti -2-vel, a sevilla -11-el stb.

igy nem kellene bajnokot meg kiesot hirdetni a csonka idenyre, de megsem veszne teljesen karba az idei 27 fordulo teljesitmenye.
akik jol szerepeltek, elonnyel indulnak, akik nem, azok meg nem usszak meg, de megis lesz javitasi lehetoseguk.

real vs barca szemszogbol oltari nagy jelentosege nem lenne, de a tobbi helyezes szempontjabol igen.
Kb ez eddig a legrosszabb verzió amit valaha olvastam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8495
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 6., szerda 21:29

most nem azert, mert epp mi vagyunk elol, de szerintem lenne egy koztes megoldas, egyszeruen at lehetne vinni a pontokat (pontkulonbseget) a kovetkezo szezonra.

mondjuk az utolso espanyol indul 0 ponttal, a leganes 2-vel, a mallorca 5-el es igy tovabb, mi pedig 38-al.
vagy ugyanez minuszban, mi indulunk 0 ponttal, ti -2-vel, a sevilla -11-el stb.

igy nem kellene bajnokot meg kiesot hirdetni a csonka idenyre, de megsem veszne teljesen karba az idei 27 fordulo teljesitmenye.
akik jol szerepeltek, elonnyel indulnak, akik nem, azok meg nem usszak meg, de megis lesz javitasi lehetoseguk.

real vs barca szemszogbol oltari nagy jelentosege nem lenne, de a tobbi helyezes szempontjabol igen.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 6., szerda 21:17

En nem tudom, forditott esetben mi is azt mondanank amit ok, ok meg amit mi. Szar az egesz, de nagy vicc lenne ha pl a pool nem lenne bajnok, amikor mar reg megnyertek.
Hulye meccseket dobtunk el, sokszor borzalmas elso felido es kezdo miatt.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. május 6., szerda 17:04

„Nem ilyen úton szeretnék bajnoki címet nyerni, de a józan ész azt diktálja, hogy ha az idényt nem lehet befejezni, akkor a jelenlegi állás alapján hirdessenek végeredményt.
Persze, Setién, a seggedet vernéd a földhöz, hogy bajnok lettél.

A józan ész azt diktálná nekem, hogy ez az idény mindenhol kuka, ahol nem fejezik be az összes fordulót. Mintha meg sem történt volna. Ez sem a legigazságosabb, de senki nem tehet az érintettek közül a járványról.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. május 6., szerda 16:08

Kera írta: https://www.youtube.com/watch?v=JwoEakbQUkQ

Én itt nem hittem a szememnek, sírva röhögtem, hogy ilyen a világon nincs, és de, volt, és van, és lesz is. :cens: Mellesleg ebből gól lett, egyedül mehetett kapura és meg is nyerték a meccset. :-@
Ezt miért kellett? :lol:

A tesiből felmentett bíró amikor kiszórta Cét, akkor annyira nem voltam plafonon. Elvesztette az egyensúlyát, de ez nem tizi, viszont pont úgy fordult meg már esés közben a bírót keresve a tekintetével, ahogy reklamáláshoz szokás...

A fenti viszont gusztustalan volt.


De ezeket ellensúlyozza a jurobarcás cikk, az egyszerűen zseniális. :mrgreen:
„Madrid had 6 CL titles more than barcelona until 1990. Than Cruyff took over, changed the way football is played. Barcelona‘s golden generation, including their greatest ever player started dominating European football. Now Real Madrid has 8 CL titles more than Barcelona“
:lol: :lol:
Elképzelem, ahogy elkezdi valami őskatalán olvasni, hogy most aztán jól oda lesz mondva a csaló margitnak, a végén meg jön a füles. :kalapos:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5140
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. május 6., szerda 15:59

szerintem Varane rúgott bele. teljesen jogos volt hogy engedte. oh wait.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. május 6., szerda 15:54

Kera írta: https://www.youtube.com/watch?v=JwoEakbQUkQ

Én itt nem hittem a szememnek, sírva röhögtem, hogy ilyen a világon nincs, és de, volt, és van, és lesz is. :cens: Mellesleg ebből gól lett, egyedül mehetett kapura és meg is nyerték a meccset. :-@
és itt még jelzett is a 4. jv, ennek ellenére nem lett visszafújva. Még most is felbaszom magam
:cens:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. május 6., szerda 15:43

https://www.youtube.com/watch?v=JwoEakbQUkQ

Én itt nem hittem a szememnek, sírva röhögtem, hogy ilyen a világon nincs, és de, volt, és van, és lesz is. :cens: Mellesleg ebből gól lett, egyedül mehetett kapura és meg is nyerték a meccset. :-@

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. május 6., szerda 15:32

Remy írta: Naa, azért az a Van Persie második sárga, sípszó utáni elrúgásért se volt kicsi 2011-ben. Amikor a nagy Pep behúzta a 2. BL-t. :lol: mai napig nem láttam ilyenért sárgát, nemhogy második sárgát. :lol: Milyen érdekes, hogy már kevesebb, mint 40 perc volt hátra és az Arsenal állt továbbjutásra.
https://www.youtube.com/watch?v=DosVKtmIFm0

Mikor itt kiállították CR-t? Erre műesést befújni és 2. sárgával kiszórni, persze mikor mi vezetünk. Ennél nagyobb csalást a én még nem láttam. Fúú milyen idegbe voltam ezután....

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. május 6., szerda 15:22

RaúlCF írta: „Madrid had 6 CL titles more than barcelona until 1990. Than Cruyff took over, changed the way football is played. Barcelona‘s golden generation, including their greatest ever player started dominating European football. Now Real Madrid has 8 CL titles more than Barcelona“

Övrebö ide PSG oda ez akkor is vicces :lol:
:lol: :lol: :lol:
Zseniális :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5140
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. május 6., szerda 15:12

„Madrid had 6 CL titles more than barcelona until 1990. Than Cruyff took over, changed the way football is played. Barcelona‘s golden generation, including their greatest ever player started dominating European football. Now Real Madrid has 8 CL titles more than Barcelona“

Övrebö ide PSG oda ez akkor is vicces :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 6., szerda 15:04

Naa, azért az a Van Persie második sárga, sípszó utáni elrúgásért se volt kicsi 2011-ben. Amikor a nagy Pep behúzta a 2. BL-t. :lol: mai napig nem láttam ilyenért sárgát, nemhogy második sárgát. :lol: Milyen érdekes, hogy már kevesebb, mint 40 perc volt hátra és az Arsenal állt továbbjutásra.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. május 6., szerda 14:52

Valószínűleg azért, mert Busquets paródiája kiütötte a hányingermérőt. :lol: Az is mi volt.. :kivagyhe:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. május 6., szerda 14:49

realistahuni írta: Enyhén szólva is megmosolyogtató, hogy mindenki kassaizik de ezt már sokan elfelejtették gyakorlatilag.
Nézőpont kérdése. Nekem úgy jön le, hogy a Chelsea elleni meccset mindenki emlegeti, de az 1 évvel későbbi Inter elleni párharcot mindenki elfelejtette. (Milito lesgól, Bojan szabályos gólját nem adták meg, Ibra mezét kettétépték a 16-oson belül stb.)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. május 6., szerda 14:43

Toti írta: ha megtalálom linkelem a cikket aztán tegyétek el egy humorosba :mrgreen:
tessék :D

én leszarom ki mit gondol, nekem óriási élmény volt, ahogy gondolom nektek is a ti vitatott győzelmeitek :D (én nem vitatom, ne báncsatok' :mrgreen: )
Kép

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. május 6., szerda 14:30

ui.: nemtudom mennyire emlékeztek pique vagy eto'o kezezésére a 16-on belül, de h azokat is h lehetett kimagyarázni? na nem is folytatom.
Abidal volt szerintem, de édes mindegy. Tényleg mai napig az egyik legnagyobb szégyen, hogy az megtörténhetett. Ültünk a TV előtt és nem hittük el, hogy ilyen van. :lol: Ballack üvölt Ovrebo arcába fél centiről. :mrgreen: Annál nem kell nagyobb megerősítés, hogy kb. letiltották a sporit a meccs után. De hány ilyen volt? PSG, RvP piros lapja labda elrúgásért :lol: , Pepe kiállítása...
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. május 6., szerda 14:13

realistahuni írta: Napra pontosan 11 éve volt a fucking disgrace.

Enyhén szólva is megmosolyogtató, hogy mindenki kassaizik de ezt már sokan elfelejtették gyakorlatilag.
a labdarúgás szégyene volt az, még most is ökölbe szorul a kezem, ha eszembejut. ennél már csak az volt a legnagyobb trógerség, h az eurobarca készített egy cikket, amelyben mind a 4-5(?) tizigyanús esettel külön foglalkoztak és mindegyiknek(!) a végére azt hozták ki, h helyes ítélet született, egyszer sem kellett volna másképp ítélni. nem hittem el, h ezek maguknak is így tudnak hazudni, hányás :lol: :lol: :lol: :lol:

ha megtalálom linkelem a cikket aztán tegyétek el egy humorosba :mrgreen:

ui.: nemtudom mennyire emlékeztek pique vagy eto'o kezezésére a 16-on belül, de h azokat is h lehetett kimagyarázni? na nem is folytatom.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég