Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. május 8., péntek 9:26

jó lenne ez legalabb zizunak muszaj lesz rotalnia a csapatot

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. május 8., péntek 9:09

És a BL?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. május 8., péntek 7:56

Realista24 írta: Világos, akkor a FIFA arc a spanyol arc volt :mrgreen:
no hablo español, de lehet a FIFA mellett kebabot árul. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 8., péntek 7:52

Berti írta:
Realista24 írta:

Én azt úgy olvastam, hogy valami FIFA arc javasolta ezt, meg azt is, hogy legyen csak 45 perc egy meccs :mrgreen:
Official: La Liga propose use of five substitutions during this exceptional situation.
Világos, akkor a FIFA arc a spanyol arc volt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. május 8., péntek 7:49

Realista24 írta:
Berti írta:

Remélem kellően rápihentek a fiúk, mert az úgy húzós lesz.
Elég mély a keret, hogy megfelelő rotálással le lehessen hozni a maradék 11 meccset. Ha elkerülnek a sérülések és pár kulcsjátékos komolyabb formába tud lendülni, akkor be kellene húzni. A Valencia meg a Soci, ami keményebb csak meg esetleg a Bilbao és a Villarreal. A katalánoknak ott van a Sevilla, Bilbao, Celta, Atleti és a Villarreal.

Én még azt olvastam, hogy azt vetette fel a liga, hogy 5 cserelehetőség legyen, az eddigi 3 helyett.
Én azt úgy olvastam, hogy valami FIFA arc javasolta ezt, meg azt is, hogy legyen csak 45 perc egy meccs :mrgreen:
Official: La Liga propose use of five substitutions during this exceptional situation.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 8., péntek 7:47

Berti írta:
Realista24 írta: According to @DeportesCuatro - La Liga will restart on June 20 and finish on July 26 - two games will be played every week (Wednesday and Sunday).
Remélem kellően rápihentek a fiúk, mert az úgy húzós lesz.
Elég mély a keret, hogy megfelelő rotálással le lehessen hozni a maradék 11 meccset. Ha elkerülnek a sérülések és pár kulcsjátékos komolyabb formába tud lendülni, akkor be kellene húzni. A Valencia meg a Soci, ami keményebb csak meg esetleg a Bilbao és a Villarreal. A katalánoknak ott van a Sevilla, Bilbao, Celta, Atleti és a Villarreal.

Én még azt olvastam, hogy azt vetette fel a liga, hogy 5 cserelehetőség legyen, az eddigi 3 helyett.
Én azt úgy olvastam, hogy valami FIFA arc javasolta ezt, meg azt is, hogy legyen csak 45 perc egy meccs :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. május 8., péntek 7:37

Realista24 írta: According to @DeportesCuatro - La Liga will restart on June 20 and finish on July 26 - two games will be played every week (Wednesday and Sunday).
Remélem kellően rápihentek a fiúk, mert az úgy húzós lesz.
Elég mély a keret, hogy megfelelő rotálással le lehessen hozni a maradék 11 meccset. Ha elkerülnek a sérülések és pár kulcsjátékos komolyabb formába tud lendülni, akkor be kellene húzni. A Valencia meg a Soci, ami keményebb csak meg esetleg a Bilbao és a Villarreal. A katalánoknak ott van a Sevilla, Bilbao, Celta, Atleti és a Villarreal.

Én még azt olvastam, hogy azt vetette fel a liga, hogy 5 cserelehetőség legyen, az eddigi 3 helyett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 8., péntek 6:41

According to @DeportesCuatro - La Liga will restart on June 20 and finish on July 26 - two games will be played every week (Wednesday and Sunday).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 6., szerda 10:46

kiserik írta:
Realista24 írta:

A hírek szerint patika állapotban van.
Mikor leigazoltuk is ilyen hírek voltak. Még fotó is készült... Karim testével :lol:
Az mekkora volt :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 6., szerda 10:36

Realista24 írta:
Anthony írta: Suarez felépült, indulhat a bajnokság :lol:

Vajon Hazard egészséges már? Hány kiló lehet?
A hírek szerint patika állapotban van.
Mikor leigazoltuk is ilyen hírek voltak. Még fotó is készült... Karim testével :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 6., szerda 10:32

Anthony írta: Suarez felépült, indulhat a bajnokság :lol:

Vajon Hazard egészséges már? Hány kiló lehet?
A hírek szerint patika állapotban van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. május 6., szerda 9:12

Suarez felépült, indulhat a bajnokság :lol:

Vajon Hazard egészséges már? Hány kiló lehet?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 30., csütörtök 16:58

Official: Spain's ministry of health gives the green light to La Liga footballers for Covid-19 tests and return to training from May 4.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 28., kedd 22:00

Official: After the individual training starting from May 4th - the plan would be to allow small groups to train together from May 18, which would be extended to eight players a week later, with La Liga penciled in for a return behind closed doors on June 5 or June 12.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. április 20., hétfő 22:05

Realista24 írta: A Real A kis stadionban fog bajnokit játszani ha zárt kapus lesz a bajnokság. A liga engedélyével.
Vki kerdezte h mi a helyzet a stadion felujitassal:
A Santiago Bernabéu Stadion felújítási munkálatai eközben jelenleg is zajlanak, a héten - a Marca értesülései szerint - a tetőszerkezet egyes részeit távolították el. Az átmeneti költözés révén szeptemberig zavartalanul folytatódhatnának a munkálatok a stadionban.

Nso
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 20., hétfő 21:14

A Real A kis stadionban fog bajnokit játszani ha zárt kapus lesz a bajnokság. A liga engedélyével.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. április 8., szerda 17:05

Én személy szerint kibaszottul örülnék, ha legalább meccset tudnék mondjuk nézni ebben az időszakban, úgyhogy remélem befejezik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. április 8., szerda 16:57

dzsi91 írta:
Pad'em írta: La Liga president Javier Tebas is looking at potential dates to restart the 2019-20 campaign, according to The Guardian. There are three proposed dates for the league to restart: May 28, June 6 and June 28.

Matches are expected to be played behind closed doors. European games would take place in the same period or at the end of the domestic season.

Úgy néz ki mindenképp be akarják fejezni
Nemtudom,nekem már nincskedvem.Jöjjön a kövi szezon augusztusban aztan addig csak rendeződnek valamennyire a dolgok.

Nemlatom magam előtt hogy barki élvezné ezt a nyàri zártkapus vergődést+úgy félbe lett szakítva a szezon,hogy teljesen fel is borítja az erőviszonyokat. Mindenki felépül, a formában lévő csapatok bepunnyadhatnak stb.. nekünk akúgy pont jól jönne ha végigmenne a szezon mert sok sérültünk tér vissza de nem latom értelmét egy ilyen rendhagyó szezonzárás miatt borítani a következő évet is.
Mind igaz amit írsz de gazdasági érdekből muszáj lesz folytatni:
Tebas írta: “If we are looking at the economic impact, including the money we would get from European competitions, the revenue Spanish clubs would miss out on if we don’t get back to playing again is €1bn.”
Amúgy van hátra 11 forduló, az heti két meccsel számolva 6 hét, ha május végén, júniusban ledarálják a ligákat, akkor júliusban/augusztusban pihenhetnek, kövi szezont csak pár héttel kéne késöbb kezdeni. Meglátjuk, az biztos, hogy nagyon fura lesz nyáron nézni meccseket de hát ez van
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. április 8., szerda 9:29

nekünk akúgy pont jól jönne ha végigmenne a szezon mert sok sérültünk tér vissza
A barcához is visszatér Suárez szóval valószínű hozna pár fontos gólt nekik a hajrában.
Nálunk ezt Hazardban és Asensioban nem nagyon látom.
Amúgy eddig én is úgy voltam, hogy be kell fejezni minden áron, de mostmár kifejezetten taszít a zártkapus meccsek ötlete.
Ja és elmondhatjuk hogy mi nyertünk spanyol szuperkupát a többiek meg semmit. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. április 7., kedd 23:09

Pad'em írta: La Liga president Javier Tebas is looking at potential dates to restart the 2019-20 campaign, according to The Guardian. There are three proposed dates for the league to restart: May 28, June 6 and June 28.

Matches are expected to be played behind closed doors. European games would take place in the same period or at the end of the domestic season.

Úgy néz ki mindenképp be akarják fejezni
Nemtudom,nekem már nincskedvem.Jöjjön a kövi szezon augusztusban aztan addig csak rendeződnek valamennyire a dolgok.

Nemlatom magam előtt hogy barki élvezné ezt a nyàri zártkapus vergődést+úgy félbe lett szakítva a szezon,hogy teljesen fel is borítja az erőviszonyokat. Mindenki felépül, a formában lévő csapatok bepunnyadhatnak stb.. nekünk akúgy pont jól jönne ha végigmenne a szezon mert sok sérültünk tér vissza de nem latom értelmét egy ilyen rendhagyó szezonzárás miatt borítani a következő évet is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég