Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. május 20., szerda 10:15

Tegnap megvolt a Capone

A témaválasztás szerintem még mindig rohadt jó, a legtöbb Capone-s sztorinak vége van ott, hogy lecsukják.
Szerintem óriási kihagyott ziccer, mintha egy félkész forgatókönyvből csináltak volna egy (itt-ott kicsit low-budget-nek tűnő) filmet. Az alapfelállásból sokkal de sokkal többet ki lehetett volna hozni. Már a 100 perces játékidőnél éreztem, hogy olyan mély sztori itt nem lesz. Karakterek meg nincsenek Capone-n kívül senkiről semmit nem tudunk meg, de még a nevükre se nagyon emlékszem.
Ezt a Josh Trank-et nem ismerem, annyit olvastam róla, hogy a Fantasztikus Négyes filmje léggé mellé ment. De nem értem, ilyenkor nem érzi, hogy ez egyszerűen kevés? Nem szégyen osztozni valakivel az írói csekken.
Sajnálom mert voltak benne jó pillanatok, az IMDB-s 4,9-et is túlzásnak érzem. egyszer nézhető azoknak, akik korábban láttak filmet/sorozatot/bármit amiben benne volt Al Capone. Önmagában szerintem nem állja meg a helyét, ha nem Al Capone lenne a csávó hanem valami random gengszter, akkor még ennyire se értékelném.

Az is olvasom, hogy Hardy és Trank olyan jó barátok lettek, hogy ezután TV-sorozatot csinálnak a CIA létrejöttéről.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 20., szerda 10:07

Megunhatatlan Cage-mozi. :lol:
Biztos vagyok benne, hogy ez a 3 szó még az életben nem volt ilyen közel egymáshoz, de jót mosolyogtam. :lol:
Viszont azt aláírom, életem egyik legjobb nevetése volt az a jelenet, amikor az ugye megunhatatlan Cage fapofával, fenyegetően mondja, hogy "Tedd vissza a nyuszit a dobozba". Az bizony gold material, amikor Cage kinézete és Józsa Imre szinkronhangja összeforr, hogy fenyegetően hasson. Egymás után vagy háromszor. Ha láttatok már valakit hiszértikusan röhögni, akkor mi olyanok voltunk anno az akkori lakótársaimmal. :D

https://www.youtube.com/watch?v=QScpx2aYXzg

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 20., szerda 10:02

Milyen kategóriás? Egy Szikla? Egy Fegyencjárat? Egy Pusztító? Egy Penge? 90-es évek klasszikusai. :sziv:

Új filmet nem volt kedvem nézni, így inkább ültem le olyan elé, amitől tudom, hogy mit várhatok.

Mást úgyse nagyon lehet csinálni, mint filmezni. Meló + edzés mellett azért bőven belefér átlagban napi 1.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 20., szerda 9:59

Kerlon írta: Én mostanában semmit se néztem, alig van, ami leköt.
Nekem most sikerult megnezni a Midwayt 2 reszletben :D jo volt
De Remy, komolyan ilyen tv ben is 99999x leadott kitudja milyen kategorias filmekre pazarlod az idodet?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 20., szerda 9:06

Én anno a Gyűrűk Ura 3at néztem a fehérvári mozi első sorából szóval pssszt. :lol:
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. május 20., szerda 8:47

Remy írta: TOLVAJTEMPÓ: A film, ami miatt Cage az egyik kedvencem volt. A film, ami miatt örökre szerelmes lettem Eleanorba! Jó karakterek, feelinges pörgés és egy megunhatatlan Cage-mozi.
Ennek a kezdését anno lekéstük a moziban, és az első sorból néztük végig.
Kicsit volt elzsibbadva a nyakunk a végére :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. május 20., szerda 8:11

Én mostanában semmit se néztem, alig van, ami leköt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. május 20., szerda 7:31

én nagy filmes vagyok de egész évben nem tudok annyit megnézni mint Remy egy héten

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 20., szerda 7:10

pheco írta:
Remy írta: CON AIR: Cage haja lobog a szélben, fehér trikóban feszít és lezúzza a rosszfiúkat. Létezik ennél menőbb dolog? Nem hiszem. Kegyetlenül erős kultklasszikus.
Hazhoz jossz a pofonokert :kalapos: Facebookon latok cikkeknel ilyen faraszto cimeket :D
Bámulatos mikre van ideje amúgy :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. május 20., szerda 1:10

Remy írta: CON AIR: Cage haja lobog a szélben, fehér trikóban feszít és lezúzza a rosszfiúkat. Létezik ennél menőbb dolog? Nem hiszem. Kegyetlenül erős kultklasszikus.
Hazhoz jossz a pofonokert :kalapos: Facebookon latok cikkeknel ilyen faraszto cimeket :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 20., szerda 0:48

BLACKKKLANSMAN: Talán egy ici-picit túl lett tolva az egész, de összességében működött. Washington, Driver és Pääkkönen is tök jók voltak, a zene pedig fantasztikus.

PÓKVERZUM: Tök jó, egyedi meg minden, ráadásul nagyon is élveztem. DE ember... Cucu malac meg az anime lány minek kellettek bele? De tényleg... rettentő módon idegenek voltak az egészben. Ettől független az egyik legjobb Pókember-film.

PENGE: Tökéletes korban, tökéletes stílusban elkészített Marvel képregény-mozi, ami jókor volt jó helyen. Snipes hibátlan választás, illetve maga a film is az, akár ezredjére is.

PENGE 2: Del Toro pont annyival gondolta tovább, amennyire kell egy folytatásnál. Nomak tök jó rosszarc volt, Perlman itt is zseni. Már csak azt sajnálom, hogy nem sikerült jól lezárni a trilógiát.

CON AIR: Cage haja lobog a szélben, fehér trikóban feszít és lezúzza a rosszfiúkat. Létezik ennél menőbb dolog? Nem hiszem. Kegyetlenül erős kultklasszikus.

A PUSZTÍTÓ: Újat fölös erről mondani. Tökéletes akció, tökéletes szinkronnal. Minden szava aranyat ér.

A SZIKLA: Bay csúcsidőszaka. Kegyetlen erős névsor, egy pörgős, kőkemény akciófilmben. Cage baszki... de rohadtul hiányzol.

TOLVAJTEMPÓ: A film, ami miatt Cage az egyik kedvencem volt. A film, ami miatt örökre szerelmes lettem Eleanorba! Jó karakterek, feelinges pörgés és egy megunhatatlan Cage-mozi.

BALHÉ BRONXBAN: Egyik kedvenc Jackie Chan filmem. Egyszerű, de pörgős és jópofa. A végén pedig a kötelező forgatási bakik. Imádom.

ÁL/ARC: A sztori még mindig egy komolyabb megvalósításért kiált. Ütős és szórakoztató ugyan, de néhol igencsak vérzik. A g*ci Travolta jó, a rendes Travolta gyenge, a g*ci Cage jó, a rendes Cage gyenge, Woo pedig messze nem a maxot nyújtotta.

Elkapott a nosztalgia. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 19., kedd 23:08

manchester by the sea

na ez tenyleg telitalalat, ha az ember bo 2 oraig kellemetlenul akarja erezni magat es sohajtozni. :mrgreen:

igazi nyomaszto csaladi drama, casey affleck valoban popecul hozta le a karaktert.
amugy angliaban borzaszto sok embernek van ilyesmi elete, mint lee-nek.

nehez volt, kulonos volt, tetszett, ujra nem neznem.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 18., hétfő 10:27

akkor ezen az elven egy trollfoci szintu osszefogassal (mint amikor szavazasokat nyerettek kulfoldon az oldal lajkoloival) be lehetne repiteni egy magyar filmet mondjuk a top 20-ba ? :D

lattam jo par filmet amire 100 ezer alatti szavazat erkezett csak.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. május 18., hétfő 9:46

lordgabi írta: Hogy került be az a rengeteg indiai film amúgy? Lehet nem nézegettem részletesen az utóbbi másfél évben a Top250-et, de egy sem volt benne még "az én időmben".

A remény rabjai - nálam mindenképp ott van a legnagyobbak között, bármikor újra tudom nézni, ha nem látta valamilyen társaság és beajánlom nekik, szívesen ülök le elé. Szerintem 3-4 alkalommal biztos láttam már, és nem romlott egyszer sem a filmélmény. Halálsoron ugyanez. :salute:

Csalódtam benned Remy. :sly:
Gondolom úgy hogy annyi indiai szavazó van kb, mint minden más összesen.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 18., hétfő 1:07

Aki megunta a Netflixet vagy a HBO GO-t és Hollywoodot, az nézzen fel a Cinego-ra. Érdemes.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 16., szombat 22:29

koszonom a "house that jack built" ajanlasat, igazan jo asszonnyal nezos movie volt. :lol:

uristen de beteg.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. május 15., péntek 8:33

Native Son / Meghajszolt vad
HBO film. Kerestem valamit GO-n és ezt találtam.
Ekkora mélyrepülést én még nem láttam soha...
Félelmetes baszki.
Nagyon jó első 1 óra, eskü tetszett az egész, majd pillanatok alatt történik 1 óra után valami és kuka az egész film, érthetetlen az egész és nézhetetlen lett utána, kajak nem értem mi történik. Katyvasz, érthetetlen valami lett, aminek semmi értelme.

Ilyet én még nem láttam. Szimplán zéró a 2. fele a filmnek konkrétan. WTF
Ledöbbentem, kár érte.... Huh.
Ez súlyos volt.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. május 15., péntek 8:22

A Coen tesók írják a Scarface remake-et, a rendező Luca Guadagnino (Suspiria,Szólíts a neveden) lesz. Kell mint egy falat kenyér. Faust is biztos tűkön ülve várja :mrgreen:
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 14., csütörtök 23:34

taxisofőr

regebben mikor kertem nyomaszto filmeket, ez is ajanlva volt.
mivel tudtam, hogy scorsese + de niro, igy gondoltam a kellemeset a hasznossal.
korabban is meg akartam nezni, de halogattam, az ennyire regi filmektol sokszor tartok.

sajnos nagyjabol be is igazolodott.

nem ereztem a sztorit es kisse unalmas is volt, szerintem de nironak is jobban alltak a 40-50-es evei.
a vegen a "nagy dobas" sem valtott ki semmi extrat, sajnos inkabb rohejes es irrealis volt a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nagy bordelyhazas lovoldozes de persze ennek minosege valahol ertheto a regisege miatt is.

a nyomaszto hangulat ami valoban jellemzo a filmre, illetve a szandek azt hiszem atjott.

az altalam latott kb 10 scorsese film kozul (a ny bandain kivul mert azt nem birtam elviselni es kinyomtam anno :mrgreen: ) ez hagyja a legkevesebb nyomott bennem.
meg a lelemenyes hugo is jobban elkapott pedig az sem egy kultuszfilm.

nem ketlem, hogy a 70-es evek top filmjei koze tartozik, de onnan is kapasbol 4-5 szamomra jobb eszembe jut gugli nelkul is.

kar erte, pedig elfogult vagyok MS-el.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. május 12., kedd 21:23

UNHINGED Trailer
Russel Crowet ritkán látni mostanában, és ez kurvajónak tűnik :D
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég