Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. május 26., kedd 14:20

Gonodolom ezt a játékosok nem hallják..? :D
Egyébként az lenne az igazi, ha ők is hallanák és ezt otthonról a szurkolók tudnák vezérelni, hogy éppen mi szóljon, taps, fütyülés, ének, vuvuzela, vagy füstgránát.. :kalapos:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 26., kedd 13:02

Remélem van recorded fütyülés ha Bale pályára lép. :D
Mondjuk ez. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 26., kedd 12:59

reeed_ati írta: Dortmund meccset nézem, de jó ez az alákevert hang, teljesen más így a fílingje..
Remélem spanyoloknál is lesz ilyen.. :)
Mediapro's president has confirmed that La Liga will be broadcast with real fan noise recorded from past games to try and recreate atmosphere, per
@rtve
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 26., kedd 10:01

A Milan vinné természetesen :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 26., kedd 10:00

Kb 5 éve nem volt jó meccse, de ebben a betegsége is közrejátszik.

Mondjuk győztes gól a vb döntőben, kimaxolta az életet ő is.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 26., kedd 8:49

Götze lelép a Dortmundból szezon végén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 23., szombat 22:01

Coutinho nem kell a BMnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 23., szombat 21:08

Sajnos a Dortmund elég szar focit játszik mostanában, Hakimi nagyon üde színfolt ott.

A Leverkusen meg abszolút amolyan mini Ajax, Havertz egy modernkori Ballack lesz, reméljük nem lesz akkora lúzer szegény. :lol:
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 23., szombat 19:30

RaúlCF írta: ennyi böjt után is tök érdektelen nekem a bundás. elkezdem nézni és 10p múlva már kapcsolgatok meg más tabokat nézek.

ellenben Havertz mióta visszajött a foci 2 meccs 4 gól.
jó látni egy fiatal kapura veszélyes kp-t.
Hakimi is piszok erősen tolja ezt a kölcsönt. luxus lenne elherdálni.
Én jól elvagyok, még szurkolók nélkül is teljesen leköt, bár korábban is szívesen néztem szinte bármilyen meccset, szóval nem csak a kiéhezettség miatt van. Sőt, pl. nekem ez a délután Leverkusen meccs kifejezetten élvezetes volt, nagyon szimpatikus csapat, mert fociznak, és megvannak hozzá az embereik. Havertz, Demirbay, Diaby, Bailey... Tavaly meg volt egy-két erekcióm amikor még Brandt is ott kente. :D Havertz szerintem amúgy 10-es, de tegyük hozzá, hogy úgy rúgott most 4 gólt, hogy "elmozgó " csatárt játszott Volland sérülése miatt. Kíváncsi vagyok ki fogja elvinni, mert nem lesz olcsó. Brandtot meg bagóért behúzta a Dortmund tavaly...

Bayern meccsen mi ez a szurkolás egyébként? A TV-sek csinálják, vagy a stadionban van valaki aki ezeket a hangokat intézi?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. május 23., szombat 19:12

Havertz elkerül Leverkusentől bivaly 8as lesz. amolyan Lampard szerűen kapu elé érkező.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. május 23., szombat 19:01

RaúlCF írta: ennyi böjt után is tök érdektelen nekem a bundás. elkezdem nézni és 10p múlva már kapcsolgatok meg más tabokat nézek.

ellenben Havertz mióta visszajött a foci 2 meccs 4 gól.
jó látni egy fiatal kapura veszélyes kp-t.
Hakimi is piszok erősen tolja ezt a kölcsönt. luxus lenne elherdálni.
Havertz támadó, akkor él, ha szabadon van.

Hakimi meg két év alatt egy kölcsönadással meg 10-szerezte az értékét. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. május 23., szombat 18:57

ennyi böjt után is tök érdektelen nekem a bundás. elkezdem nézni és 10p múlva már kapcsolgatok meg más tabokat nézek.

ellenben Havertz mióta visszajött a foci 2 meccs 4 gól.
jó látni egy fiatal kapura veszélyes kp-t.
Hakimi is piszok erősen tolja ezt a kölcsönt. luxus lenne elherdálni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. május 23., szombat 17:08

Gólt is vert Hakimi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. május 23., szombat 15:41

Dortmund meccset nézem, de jó ez az alákevert hang, teljesen más így a fílingje..
Remélem spanyoloknál is lesz ilyen.. :)

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. május 19., kedd 9:27

Attól még, hogy elkezdték, semmi sem biztosítja azt, hogy be is tudják fejezni. Elég, ha egy csapatból többen is megfertőződnek, az már tönkre is teszi az egyenlő feltételeket.

Az utcai helyzet pedig kiderül két hét múlva.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 18., hétfő 23:20

illgner írta: Én beengednék mindenkit már holnap. Aki fél a vírustól, az ne menjen sehova, aki meg szeretné élni az életét, az tegye, persze a kellő józansággal és odafigyeléssel. Egészséges emberre eleve nem veszélyes, vagy semmivel sem veszélyesebb, mint kocsiba ülni, vagy éppen kimenni egy veszélyesebb városnegyedbe. De hát nem mi döntünk erről, mi legfeljebb elmondjuk a véleményünket.
Abba nem mennék bele, hogy mennyire veszélyes a vírus, azért hallottunk már sajnos cifrákat, egészséges embereken is lehet nagyon durva a lefolyása a dolognak, ebbe ne is menjünk bele, ugyanakkor meg valahol egyet értek veled, még ha elég szélsőségesen is közelíted meg. Pl. ha Magyarországból indulunk ki, most kezd beindulni az élet, és ahogy előttem is mondták, ha egy kávézóba el lehet menni, akkor meccsre miért nem bizonyos keretek között? Értem ez alatt, amire te is utaltál, hogy az ember saját maga had döntse már el, hogy mit szeretne csinálni, és ha úgy van, vállalja a kockázatot. Csak mert ez a kávézósdi is ugyanez, oda sem feltétlen ajánlatos menni, mégis sokan elfognak látogatni, mert nem majmok vagyunk, el tudjuk dönteni, hogy kockáztatunk-e vagy nem. Én azt is megértem, aki nem megy, semmise kötelező szerencsére, de van egy másik réteg is, aki hajlandó lenne rizikózni...

Amúgy ezen a Leverkusen meccsen meg alig tűnt fel, hogy nincsenek nézők, elég szórakoztatóan játszottak, bár ez nem áll tőlük távol egyébként sem, jah meg jó a Werder. :lol: Szóval azért nem olyan rossz ez így sem, de szerintem nem szentségtörés ha azt mondom, elférne pár néző a lelátón, és szerencsére nem egyedül vagyok a véleményemmel.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. május 18., hétfő 22:43

Én beengednék mindenkit már holnap. Aki fél a vírustól, az ne menjen sehova, aki meg szeretné élni az életét, az tegye, persze a kellő józansággal és odafigyeléssel. Egészséges emberre eleve nem veszélyes, vagy semmivel sem veszélyesebb, mint kocsiba ülni, vagy éppen kimenni egy veszélyesebb városnegyedbe. De hát nem mi döntünk erről, mi legfeljebb elmondjuk a véleményünket.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. május 18., hétfő 22:39

A Bajnokok Ligája meccseket is sorsolással döntik el, mivel százszoros túljelentkezés van egy-egy meccsre.

Szóval ja, szerintem is meg lehetne oldani. Hogyha az étterembe be lehet menni, a strandra el lehet menni, a konditerembe, az irodába be lehet ülni, akkor a stadionba is hadd üljek már le három méterre a többitől.

#modernproblemsrequiremodernsolutions

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. május 18., hétfő 22:30

alexoxladjackoxi írta: Én azt nem értem, hogy miért nem lehet megoldani azt, hogy legalább pár ezer ember bemehessen a stadionokba. Mondjuk egy 80 ezres stadionban nehogymár ne lehessen úgy elhelyezni az embereket, hogy ne legyen belőle gebasz. Persze nyilván nem minden csapatnak van ekkora stadionja, de mondjuk arányosan lehetne csinálni. Pl. mittudomén a stadion befogadóképességének a 10%-a lehet kihasználva. Persze ami most van , az is jobb, mint a semmi, meg nem akarok telhetetlen lenni, de valljuk be nagyon sörmeccs szagú ez így, és nem csak azért mert formán kívül vannak a csapatok...
Szerintem azért nem lehet ezt megoldani, mert a németeknél általában nem 10 %-os a stadionok kihasználtsága (na jó, ez irónia volt), és most még nagyobb lenne az érdeklődés a meccsek iránt. Hogy döntöd el, hogy ki legyen az a kiváltságos 10 % része, aki bemehet a meccsre? Sorsolással kéne eldönteni? Nem tudsz igazságos megoldást alkalmazni, és akkor a be nem jutott tömegek csak még elégedetlenebbek lesznek.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. május 17., vasárnap 22:34

alexoxladjackoxi írta: Én azt nem értem, hogy miért nem lehet megoldani azt, hogy legalább pár ezer ember bemehessen a stadionokba. Mondjuk egy 80 ezres stadionban nehogymár ne lehessen úgy elhelyezni az embereket, hogy ne legyen belőle gebasz. Persze nyilván nem minden csapatnak van ekkora stadionja, de mondjuk arányosan lehetne csinálni. Pl. mittudomén a stadion befogadóképességének a 10%-a lehet kihasználva. Persze ami most van , az is jobb, mint a semmi, meg nem akarok telhetetlen lenni, de valljuk be nagyon sörmeccs szagú ez így, és nem csak azért mert formán kívül vannak a csapatok...
Először is meg kellene érteni hogy a vírus leküzdése fontosabb mint a foci, bármennyire is bántja a lelked hogy halk a meccs...
Örüljünk hogy lassan, óvatosan újra indulhat minden.
Az hogy lement egy hétvége a bundesligában cirka 2 órája, hátradőlhetünk, fasza minden, nem esett össze egy játékos sem a pályán tüdőgyulladásban? Honnan tudjuk ez a hétvége rontott e a járványon németországban? Nem kellene megvárni egy pár hetet mielőtt a lelátók újranyitásáról értetlenkedünk?

Egyébként a stadionokban hiába lesz ültetve minden 4.székre ember (majd biztos pont betartják).
A szurkolói élet újraindítása hatalmas tömeget generál. 1 sradionban hány szurkolóra jut egy wc vagy büfé?
Ha beengedsz 10ezer embert ahhoz hány biztonsagi, takarito, pultos staff kell? Stadion körül is akkor elindul az élet, még nagyobb tömeg, árusok, szurkolok, turisták. Akik mind tömegközlekedéssel közelítik meg a stadiont....
Gondoljuk át ezt újra.
Örüljünk ha a következő szezonban lehetnek szurkolók...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég