OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. május 24., vasárnap 22:59

Én nem őt tudom.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 24., vasárnap 22:53

A helyi kormányzást nem gondolhatod komolyan..
De igen. Az hogy kinek adják el az országuk javait 30 ezüstért, az más kérdés. De attól még?!

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. május 24., vasárnap 22:19

link lemaradt: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008328167512

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. május 24., vasárnap 22:14

füst írta:

Őőő Afrikának melyik területén volt virágzás, amire önerőből képesek voltak? Mármint amihez nem volt köze a gyarmatosítóknak...

Mert szerintem Afrikában legutoljára a bronzkorban virágzott önerőből egy állam.

És hogy miért is kérdeztem? Mert szerintem is van ok-okozati összefüggés, és szerintem pontosan azért népesedtek túl, és pontosan azért putri az országuk, mert négerek. És itt nem a néger bőrszínre gondolok, hanem a néger kultúrára. Ott kimaradt pár évszázad a civilizációból, a saját tempójukban a vadászó-gyűjtögető-állattartó törzsi szintig jutottak...
Azóta mindenhol ahol kicsit is emelkedett az életminőség, az annak köszönhető hogy a gyarmatosítók odamentek, és a kizsákmányolásért cserébe építettek ezt-azt.
Amióta meg függetlenedtek, azóta mindenhol khm... helyi kormányzás van, és olyan demográfiai robbanás amit az életben nem fognak tudni kezelni, ezért ugye a föle el is indult a tengeren a gumicsónakokban az EU felé, mert azt hiszik hogy a fehér embernek nincs jobb dolga mint kimerni őket a tengerből.
Messzire kanyarodtam, ez olyan probléma, ami annyira nem hatja meg a hétköznapjaimat, és azt hiszem fogok is kapni -teszem hozzá jogosan- azért amit írtam...

viszont bennem felmerült egy másik kérdés.
Az előbb olvastam el ezt az írást, és valóban.
Hogy lehet az, hogy nagyobb visszhangja volt annak, amikor két helyi hülye megvert pár turistát a Vittula előtt, meg annak, amikor az indexes tojásfejű részeg újságírót kipofozták a KFC-ből, mint annak, amikor két embert lemészrátoltak a Deák téren?
A helyi kormányzást nem gondolhatod komolyan..

Afrikában felosztva uralkodik amerika, oroszország és most már belépett kina is a játékba. Továbbra is rabszolgatartás van és kizsákmányolás. Elég csak a nestle-re gondolni..Akik felvásárolják az afrikai víztárolókat/kutakat amiket eddig ingyen használtak az afrikaiak, majd drágán eladják a csöves afrikaiaknak. Lehetne még sorolni a kakaóbab kartel hálózatot is..és még oly sok mást.

A születésszám tekintetében pl tudom ajánlani ezt a rövid videót: https://www.ted.com/talks/hans_rosling_ ... and_babies

Illetve szerintem ez is egy tök jó kis cikk a témában: https://qubit.hu/2018/11/20/hiaba-a-lat ... egenyseget

+1 infó: a deák téri késelő fehér ember volt.:D

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. május 24., vasárnap 20:13

Csak a szokásos történt, ezért sem igazán üti meg az emberek ingerküszöbét. Budapesten az ilyen alvilágibb figurák között havi szinten történik vagy életveszélyes sérülés okozása, vagy gyilkosság, csak a legtöbb még a hírekbe se kerül be.

Itt hatalmas rendszerszintű probléma van és nem csak a cigányokkal, hanem az egész társadalommal. Könnyen le lehet tudni annyival ezt a történetet, hogy a cigók kinyírtak két embert, de ugyanúgy megteszi ezt a "magyar" is. Eleve ökörség bőrszín alapján ezt kategorizálni. Ha ilyen retkek között nősz fel, akkor hiába vagy szőke és kékszemű, te is ilyen leszel. Mert a viselkedési mintákat átveszi mindenki.
Morálisan egyre lejjebb és lejjebb csúszik a társadalom és nem látni a végét.

A "felzárkóztató" programok a legkártékonyabb dolgok és a fidesz egyik korszakos hibája. Elképesztő mennyiségű pénzt mostak tisztára a kisebbségi programokon keresztül, amiből a ténylegesen rászorulók mit is kaptak? Sört és virslit. Ami átképzés címén folyik, az is értékelhetetlen és csak kifizetőhelynek létezik.
Valójában a cigányság a politika legnagyobb fegyvere, mivel nagyon könnyen tudják függésben tartani őket - lásd közmunka - és ezáltal fix szavazóbázist kapnak.

db97
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2017. február 8., szerda 21:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: db97 » 2020. május 24., vasárnap 19:42

Remélem most is jönnek majd a civil szervezetek kártérítést követelni az áldozatok családjának, mint Gyöngyöspatán. :roll: A bíróság meg oda is ítéli. Véletlenül sem fog szabadlábon lófrálni tovább a tesókkal pár év múlva. De persze minek legyek naiv. :roll:

Azt, hogy remélhetőleg nem kap majd milliós kártérítést a börtönben átélt kényelmetlenségekért és traumákért már meg se említem.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 24., vasárnap 19:40

davi10 írta:
Dupla D írta: Pest szerintem javult az utóbbi évtizedben, a vidék viszont drasztikusan romlott. Főleg a falvakban lett sokkal rosszabb a helyzet.
Igen, valami ilyesmi elgondolásom volt nekem is.

Amúgy ahogy így hallom meg olvasom a 2 (újpest szurkoló ?) srácnak is volt már ügye a rendőrökkel, úgyhogy abba se vagyok biztos, hogy annyira elkerülhetetlen lett volna ez az egész...

A "vidéki" helyzetről meg én is hallok szépeket, ott nem segít semmit ez a közmunkaprogram? Nem valami ilyesmire lett kitalálva?
Faterom szokta emlegetni, hogy a Kádár-korszakban már az ilyen simlis-munkakerülős cigányokkal is sokkal keményebb kézzel bántak, sajnos elkanászodtak.
A közmunkaprogram gyakorlatilag lenevel a munkáról. A segélyezés más néven, csak közben beléjük ívódik, hogy ők ""dolgoznak"". Közben kézimunka igényes ágazatok mennek tönkre, mert nincs megfizethető munkaerő. Teljesen szétverik a vidéket.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 24., vasárnap 19:16

mindennek van ok okozata.

Pl az afrikaiak nem azért népesedtek túl, mert ők niggerek. A helyzet csupán annyi, hogy putri az egész ország. Minél jómódúbb egy társadalom, annál kevesebb gyerek születik. Afrika azon területe amely felvirágzott, ott megfigyelhető a kevesebb szülés szám.
Őőő Afrikának melyik területén volt virágzás, amire önerőből képesek voltak? Mármint amihez nem volt köze a gyarmatosítóknak...

Mert szerintem Afrikában legutoljára a bronzkorban virágzott önerőből egy állam.

És hogy miért is kérdeztem? Mert szerintem is van ok-okozati összefüggés, és szerintem pontosan azért népesedtek túl, és pontosan azért putri az országuk, mert négerek. És itt nem a néger bőrszínre gondolok, hanem a néger kultúrára. Ott kimaradt pár évszázad a civilizációból, a saját tempójukban a vadászó-gyűjtögető-állattartó törzsi szintig jutottak...
Azóta mindenhol ahol kicsit is emelkedett az életminőség, az annak köszönhető hogy a gyarmatosítók odamentek, és a kizsákmányolásért cserébe építettek ezt-azt.
Amióta meg függetlenedtek, azóta mindenhol khm... helyi kormányzás van, és olyan demográfiai robbanás amit az életben nem fognak tudni kezelni, ezért ugye a föle el is indult a tengeren a gumicsónakokban az EU felé, mert azt hiszik hogy a fehér embernek nincs jobb dolga mint kimerni őket a tengerből.
Messzire kanyarodtam, ez olyan probléma, ami annyira nem hatja meg a hétköznapjaimat, és azt hiszem fogok is kapni -teszem hozzá jogosan- azért amit írtam...

viszont bennem felmerült egy másik kérdés.
Az előbb olvastam el ezt az írást, és valóban.
Hogy lehet az, hogy nagyobb visszhangja volt annak, amikor két helyi hülye megvert pár turistát a Vittula előtt, meg annak, amikor az indexes tojásfejű részeg újságírót kipofozták a KFC-ből, mint annak, amikor két embert lemészrátoltak a Deák téren?

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. május 24., vasárnap 17:18

mindennek van ok okozata.

Pl az afrikaiak nem azért népesedtek túl, mert ők niggerek. A helyzet csupán annyi, hogy putri az egész ország. Minél jómódúbb egy társadalom, annál kevesebb gyerek születik. Afrika azon területe amely felvirágzott, ott megfigyelhető a kevesebb szülés szám. Ugyan ez a helyzet lakatoséknál is.

Egy egy civil szervezet nagyon szép munkát tud végezni még igazi késdobáló területeken is. Esetleg ott van a dikh villám futócsapat is.. Na az ilyen kezdeményezésekkel, a hasonló modellekkel lehet változást elérni.
Persze ehhez valós programok kellenek, fizetett szociális gondozók, meg szakértelem. Ezek közül nagyjából semmi se található meg itthon.

Amit meg nagyon sajnálok, hogy nem megvalósítható az, hogy a rossz/agresszív családi környezetből nincs erőforrás kivonni a gyerekeket. Pedig ezt kellene...A gyereket kiemelni, a szülőket pedig jelöletlen sírokba dobálgatni, ezáltal az ördögi kör megborulna. Amíg legalább az egyik oldal nem kezd el változtatni..addig bizony az lesz, hogy este a boráros térnél kétszer is meggondolod milyen telefont veszel elő a zsebedből.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 24., vasárnap 16:37

A "vidéki" helyzetről meg én is hallok szépeket, ott nem segít semmit ez a közmunkaprogram? Nem valami ilyesmire lett kitalálva?
Faterom szokta emlegetni, hogy a Kádár-korszakban már az ilyen simlis-munkakerülős cigányokkal is sokkal keményebb kézzel bántak, sajnos elkanászodtak.
anyukam parja videken a helyi varosgazdalkodasnal dolgozik, a komzunkasok is az o keze alatt futnak.
szokott meselni cifra sztorikat.

jobb, ha egyes emberek nem is jarnak be, sokszor inkabb le is igazolja nekik valaki a napot, meg akkor is, ha azert kellene ott legyenek, mert buntetest kell ledolgozzanak.

ha neha nap bemennek egy fel napra (mert ebedszunetrol nem jonnek akkor sem vissza :lol: ), akkor is sokkal tobb kart, stresszt, feszultseget okoznak, mint hasznot es akkor a lopasokrol meg nem is ejtettunk szot.

en a jovot illetoen sajnos eleg borulato vagyok, szerintem kb lehetetlen az integracio.
a helyzet ugyan az, mint pepitaban az arabok es afrika tulnepesedesevel : ahogy az arány naprol napra romlik a "feher ember" karara, ugy lesz majd rosszabb a szitu mind magyarorszagon, mind globalisan.

mondjuk a mi eletunkben talan meg nem robban a bomba, de ha lenne gyerekem, az o jovojeert mar biztosan aggodnek.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. május 24., vasárnap 16:07

Dupla D írta: Pest szerintem javult az utóbbi évtizedben, a vidék viszont drasztikusan romlott. Főleg a falvakban lett sokkal rosszabb a helyzet.
Igen, valami ilyesmi elgondolásom volt nekem is.

Amúgy ahogy így hallom meg olvasom a 2 (újpest szurkoló ?) srácnak is volt már ügye a rendőrökkel, úgyhogy abba se vagyok biztos, hogy annyira elkerülhetetlen lett volna ez az egész...

A "vidéki" helyzetről meg én is hallok szépeket, ott nem segít semmit ez a közmunkaprogram? Nem valami ilyesmire lett kitalálva?
Faterom szokta emlegetni, hogy a Kádár-korszakban már az ilyen simlis-munkakerülős cigányokkal is sokkal keményebb kézzel bántak, sajnos elkanászodtak.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. május 24., vasárnap 14:59

A nagyobb városok és főleg Pest ilyen szempontból más kicsit, mert az utóbbi években elszaladtak a lakásárak, ami miatt a korábban rosszabbnak számított környéken is el kezdett kicserélődni a lakosság. A szegényebb rétegnek megéri kiköltözni a városból, jellemzően vidékre.

Pest szerintem javult az utóbbi évtizedben, a vidék viszont drasztikusan romlott. Főleg a falvakban lett sokkal rosszabb a helyzet.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. május 24., vasárnap 14:48

p.csabi1 írta:Szabolcsi vagyok tudom miről beszélek.
A piszkos kelet... és ezután reagálnék davi10re. De, sokkal rosszabb a helyzet, mint 20-30, akár 40 éve. Én Békés megyéről tudok nyilatkozni, itt ez a jellemző. Egyre több és egyre rosszabb cigányok jönnek elő. Még mikor én voltam középsulis, még akkor is sokkal jobb volt a szitu, mert igaz volt bőven, de legalább nem voltak gyökerek. Közülük a mai napig is nagyon jó haverjaim vannak. Vissza térve, régen kordában voltak tartva. Még a Kádár korszakban kötelezően dolgoztatták őket (értsd: nem volt kivételezés, hogy majd él segélyen) ha nem mentek, akkor jött a gumibot és megváltoztatták a hozzáállását. A nagy részük dolgos is lett, egyébként ebböl a korosztályból is ismerek sokat és ők tényleg dolgosak, olyan rendben élnek, hogy le a kalappal előttük. A mai fiatalok viszont a legalja. Olyan szinten pörög náluk a drog meg a kurvák, hogy az borzasztó. Ahogy kiserik is írta, már kölyökként is olyan pofátlanok, hogy szűnik az ész. Cirka 10 éve, mikor pörgött a neten a videó a kis aluljárós pujáról, akkor mindenki hú meg házott, mára már mindennapos dolog. Nálunk minden nap bele lehet ilyenbe szaladni. Egyik kisvárosból pl tucatjával költöznek el, mert egyre több helyen tűnik fel az alja-bedrogozott srác. És ez "csak" Békés megye, még nem is Szabolcs vagy Borsod.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. május 24., vasárnap 13:07

Az a legszomorúbb az egészben,hogy majd jön a Helsinki bizottság, aztán kimenti majd őket mert kissebség meg stb.
Kap majd 10-15 évet oszt jól van.
Nem kell semmi integrációról beszélni,mert ezeknek a 95%-a nem is akar.
Szabolcsi vagyok tudom miről beszélek.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. május 24., vasárnap 12:47

kiserik írta:Pár év múlva olyan bűnözéshullám fog beindulni itthon, amit még nem láttunk.
Kicsit optimistábban állok hozzá, 10 éve is ment ugyanez (sőt ahogy hallom az idősebbektől, azelőtt is voltak kemény sztorik), azóta felnőtt már egy generáció. Én akkor még nem követtem annyira a dolgokat, de nem rémlik, hogy durvább lenne a helyzet.
Megoldani nyilván azóta sem sikerült, teljesen megoldani nem is lehet.

Tapasztaltabbaktól kérdezem, hogy régebben mennyi volt "necces" az éjszakai élet a belvárosban?
Mert nekem csak annyi negatív tapasztalatom volt, hogy sokan árulnak ezt-azt, meg 1x láttam ahogy a biztonsági őrök megvernek egy csávót, aki ahogy utána hallottam Ő provokálhatta ki.
1x volt utcai bunyóban részem (mondjuk az pont Budán volt), de azt is simán el lehetett volna kerülni.

De amúgy se egy zsebelés, se semmi, még a szórakozóhelyeken se tűnt el semmi a zsebemből.

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. május 24., vasárnap 12:15

A nem tudjuk kezelni = meg se probaljuk kezelni. Az inegracios programokrol kar szot ejteni. A civilek sokkal tobbet raknak bele a temaba mint az allami szervezetek.
Ennek is megvan a maga oka.

A ciganyok pedig szinten egy ordogi korben vannak benne...a gyerekek ugyan azt a mintat latjak, igy ok se lesznek kulonbek a csaladjuknal. Szomoru tema ez.

Mindenesetre a baratnommel eppen errol beszeltunk tegnap. A vegkimenetel remekul sikerult. Csinalhatnak gyakrabban.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 24., vasárnap 10:26

füst írta: Ehh, most láttam meg kik voltak a Deák téri késelés elkövetője és áldozatai. Nem lepődtem meg, mondhatni papírforma. Sajnos nem igazán reménykedem abban hogy méltó lesz az a bünti, ha meg az is lesz, nyugodtan vissza lehet perelni egy kis zsebpénzt, ha nem elég kényelmes az ágy, vagy valami hasonló baromság, kiábrándító ez az egész.
Nem mellesleg tűzzel-vassal irtanám ezt a reppelős nehézfiús keménycsávós "kultúrát"is, hiányzik mint sántának a púp.
Sajnos nem tudjuk kezelni a hátrányos helyzetű réteget. Ez a túlfejlődött, liberalista társadalom nagy hibája, nem csak a hazánkban. Pár év múlva olyan bűnözéshullám fog beindulni itthon, amit még nem láttunk. Vicces látvány, mikor az 5-7 éves gyerekekből álló 8-10 fős banda húzza-nyúzza a szíjjmelindaszatyor lopott termést, mert nem bírják el, de belegondolva ezek a gyermekek már úgy nőnek fel, hogy ahhoz, hogy megvehesse magának amit akar (jelen esetben csoki, később drog, aranylánc, BMW, nő, stb), ahhoz el kell venni a másét. Eleinte lopva, utána rabolva a végén gyilkolva. A csicskáztatás, az emberi jogok sárba tiprása ezekben a közösségekben mindennapos megszokott dolog. Teljesen más értékrendben nőnek fel. Arról már ne is beszéljünk, hogy a közmunkának nevezett viccel mit érnek el atyjaink.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 24., vasárnap 1:02

Ehh, most láttam meg kik voltak a Deák téri késelés elkövetője és áldozatai. Nem lepődtem meg, mondhatni papírforma. Sajnos nem igazán reménykedem abban hogy méltó lesz az a bünti, ha meg az is lesz, nyugodtan vissza lehet perelni egy kis zsebpénzt, ha nem elég kényelmes az ágy, vagy valami hasonló baromság, kiábrándító ez az egész.
Nem mellesleg tűzzel-vassal irtanám ezt a reppelős nehézfiús keménycsávós "kultúrát"is, hiányzik mint sántának a púp.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 23., szombat 21:31

Anthony írta:
Realista24 írta: Strava. Leallt 7 mp után. Rohadjon meg :lol: korábban egy másik ugyanezt csinálta.

Amúgy 1:58:36. Háztól házig, Velencei tó. Meg is haltak a lábaim. Ennél jobb sosem lesz.
Kell engedélyezni, hogy fusson a háttérben, vagy mi. Nekem is ezt csinálta egy időben, ameddig rájöttem mi a baja.
Próbálkoztam ezzel is, de valamit biztos én benazok el. Mindenkinek megy csak nekem nem :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. május 23., szombat 21:30

Realista24 írta: Egyszer majd felmaszok oda, de még össze kell szednem a lábaim. A keresztszalag szakadas óta nem sokat erositettem rajta.
Szerintem így is szép eredmény, amiket letekersz csak úgy hobbiból! :agree:

Amúgy ha már appok, futáshoz ki melyiket ajánlja?

Én a Runkeepert használom. Van jobb, amit ajánlanátok?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég