Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 12., péntek 12:13

Hat a buzi homofiszosoknak minek. :mrgreen:

Egyebkent indokolatlanul sokat kapok.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 12., péntek 12:00

SMS. Jujj. Azt hiszem 20 éve nem használom. :kalapos:
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 12., péntek 11:49

En imadok az sms-ekre diktalassal valaszolni. Kicsit majkelknajtos, es bele kellett tanulni, de imadom. :mrgreen: Sose bantam hogy beruhaztam ra, rengeteg hasznos funkcioja van. Persze mind nelkul lehet elni ugy, ahogy elotte, de kit erdekel. :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 12., péntek 0:04

nmate írta: Van értelme.

Nem kell nézni folyton a telefont, értesítéseket tudom olvasni, hívásnál jelez, nem csörög az a kurva telefon, attól rosszul vagyok személy szerint :mrgreen: csengőhang 2020-ban az pszichopata :mrgreen:

Ennyit persze elvégez egy Xiaomi amazfit bip is. Még mindig a legjobb deal okosora téren.

Én Garmin forerunner 245 musicot használok, futásnal is fasza, hogy nem kell telefont vinnem zene miatt. Ennél még eggyel jobb volt a Watch olyan szempontból, hogy fizetni is tudtam vele boltban, pl nyaralásnál Máltán nem kellett ismét telefont vinni, így semmi érték nem volt nálam amit feltenem kellett volna hogy ellopnak amikor bemegyek a vízbe.
30 felett már öregszik az ember na,belátom :mrgreen:
..de..

Lehet én vagyok vak, de ezek az értesítések nekem túl picik.

Apple watchnak egész használható a kijelzője, meg a leegyszerűsített menü egész olvasható, de számomra hasznavehetetlen. A fizetés az valóban jó dolog, bár én azt nem használom. Bank informatikai rendszerét programozom, így nagyjából tudom mi mennyire biztonságos, erre nem tenném minden vagyonomat. :kalapos:

Ez biztos megszokás kérdése mert sok barátom rajong az okosórájáért és mindent azzal használnak. A parkolás fizetéstől, kocsiban mail diktáláson, fizetésig,sportig mindent.

Én imádok minden kütyüt, de ebbe nem ragadtam bele. Se a snapchatbe. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 11., csütörtök 19:58

Csengohang. Jujj. Azt hiszem 20 éve nem használok. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. június 11., csütörtök 19:13

Van értelme.

Nem kell nézni folyton a telefont, értesítéseket tudom olvasni, hívásnál jelez, nem csörög az a kurva telefon, attól rosszul vagyok személy szerint :mrgreen: csengőhang 2020-ban az pszichopata :mrgreen:

Ennyit persze elvégez egy Xiaomi amazfit bip is. Még mindig a legjobb deal okosora téren.

Én Garmin forerunner 245 musicot használok, futásnal is fasza, hogy nem kell telefont vinnem zene miatt. Ennél még eggyel jobb volt a Watch olyan szempontból, hogy fizetni is tudtam vele boltban, pl nyaralásnál Máltán nem kellett ismét telefont vinni, így semmi érték nem volt nálam amit feltenem kellett volna hogy ellopnak amikor bemegyek a vízbe.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 11., csütörtök 18:34

KAG írta:
NewZoo írta: Okosórával milyen tapasztalaitok vannak? Samsung Galaxy watch nem igazán tetszik apple nem játszik, esetleg huawei watch gt 2-t néztem de az is inkább aktivitásmérő mint okosóra. Igazából most ismerkedem a témával, szóval bármilyen vélemény érdekelne azoktól, akik nem csak sportolásra használnak ilyen eszközt
Minden evben előjön a gondolat,hogy veszek egyet es minden evben rajovok, hogy semmi ertelme. :lol:
Az első pár hónapban vicces utána semmi értelme.

Nekem egy régebbi Apple Watch 42mm Stainless van. Amikor még én vettem akkor is a stainless széria drágább volt, de nem ilyen elmebetegen. Megfordult a fejembe,hogy beújítok, de csak a stainlesst venném.Majd megláttam mennyibe kerül manapság az új és lemondtam róla.

Ez csak egy játékszer,sok értelme nincs.

Van egy Garmin Vivosmart 4 karpánt(vagy hogy hívják magyarul) és az mindent mér. 1héten egyszer elég töltenem, nem foglal sok helyet a kezemen.Nagyon szeretem.

Ezen kívül van egy rendes órám, ami évtizedekre jó.Felesleges az okosóra. Eladtam volna,de már nem sokat kapni érte,pláne ahhoz képest amennyiért vettem.Nyúzom amíg kitart,de lassul nagyon.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 11., csütörtök 18:18

___Samy___ írta: Ja, közben én is gondoltam erre, csak minőségben nem tudom mennyire fog visszautni.
Elvileg semmiben. Ha netes rendelés, akkor küldje vissza, ha még bolti és 3 napon belül van, akkor azzal is bepróbálkozhat. Én most vettem egy Superlux HD 681 evo-t. Eddig tetszik.
NewZoo írta: Okosórával milyen tapasztalaitok vannak? Samsung Galaxy watch nem igazán tetszik apple nem játszik, esetleg huawei watch gt 2-t néztem de az is inkább aktivitásmérő mint okosóra. Igazából most ismerkedem a témával, szóval bármilyen vélemény érdekelne azoktól, akik nem csak sportolásra használnak ilyen eszközt
Minden evben előjön a gondolat,hogy veszek egyet es minden evben rajovok, hogy semmi ertelme. :lol:
[/quote]

Így vagyok én is. Jó-jó, de a Citizenem nem cserélem le ilyen kütyükre :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. június 11., csütörtök 18:15

NewZoo írta: Okosórával milyen tapasztalaitok vannak? Samsung Galaxy watch nem igazán tetszik apple nem játszik, esetleg huawei watch gt 2-t néztem de az is inkább aktivitásmérő mint okosóra. Igazából most ismerkedem a témával, szóval bármilyen vélemény érdekelne azoktól, akik nem csak sportolásra használnak ilyen eszközt
Minden evben előjön a gondolat,hogy veszek egyet es minden evben rajovok, hogy semmi ertelme. :lol:
ZIDANE

NewZoo
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. szeptember 29., péntek 16:54
Kedvenc játékosaid: Zidane; Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: NewZoo » 2020. június 11., csütörtök 17:37

Okosórával milyen tapasztalaitok vannak? Samsung Galaxy watch nem igazán tetszik apple nem játszik, esetleg huawei watch gt 2-t néztem de az is inkább aktivitásmérő mint okosóra. Igazából most ismerkedem a témával, szóval bármilyen vélemény érdekelne azoktól, akik nem csak sportolásra használnak ilyen eszközt

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. június 11., csütörtök 17:20

Ja, közben én is gondoltam erre, csak minőségben nem tudom mennyire fog visszautni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 11., csütörtök 15:19

___Samy___ írta: Srácok, a lentebb linkelt fejhallgatóhoz létezik valamilyen átalakító, amivel pc-n is használható?

https://www.bestbyte.hu/Sztereo/Kingsto ... 87432.html

Ha nem, esetleg nem érdekelne valakit? Zsír új, haverom tévesen rendelte.
Nem biztos, de szerintem egy splitter megoldaná a problémát.

https://www.amazon.com/KINGTOP-Headset- ... B01I3A47KM

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. június 11., csütörtök 14:53

Srácok, a lentebb linkelt fejhallgatóhoz létezik valamilyen átalakító, amivel pc-n is használható?

https://www.bestbyte.hu/Sztereo/Kingsto ... 87432.html

Ha nem, esetleg nem érdekelne valakit? Zsír új, haverom tévesen rendelte.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. június 2., kedd 16:48

Victor írta: Gyerekek, ez a tévé (meg úgy általában a Thomsonok) nagyon rossz lehet? Ahogyan írtam a másik topicban, átvertek egy használttal, így inkább újat vennék, és van a T-Homenál nagy kedvezményem, viszont nem nagy rá a keret :mrgreen:
Esetleg nezz szet a Horizon TV-k kozott is. Tavaly black friday-kor vettem egyet, az arahoz kepest jol bevalt, a hangjaval nincs gond, a kep is egesz jo.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 2., kedd 15:19

Hát a kettő közül én inkább Thomsont vennék, de vannak itt nálam nagyobb expertek. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. június 2., kedd 14:52

Betekintési szög nekem csak az asszonynál lényeges :mrgreen: szemből nézem csak a tévét, nappaliba kellene esti filmnézésekhez, igazából az sem kellene, hogy SMART legyen, az életben nem használom ki. Legyen éles a képe, ne legyen torz a hangja és már boldog vagyok. Van még egy másik Hitachi 20 ezerért drágábban, kb ugyanezt tudja, viszont 5 év garancia van rá. Az jobban megérné, vagy ha nincsenek nagy elvárások, megteszi ez a Thomson 2 év garanciával?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 2., kedd 14:39

Hálószobába nemrég vettünk egy thomsont, oda azért nem akartunk nagyon sokat rászánni.

A betekintési szög azért nem az a kategória mint a Samu, illetve én a fénybeállításokkal is szenvedek meg a kontraszttal. Ha egy szögből nézed akkor sztem megteszi de csodát ne várj.
Nem illik.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. június 2., kedd 14:09

Gyerekek, ez a tévé (meg úgy általában a Thomsonok) nagyon rossz lehet? Ahogyan írtam a másik topicban, átvertek egy használttal, így inkább újat vennék, és van a T-Homenál nagy kedvezményem, viszont nem nagy rá a keret :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. június 1., hétfő 20:18

És ha vesztek egy külön mosógépet és arra ráteszitek a szárítót? Mosógépeket és csak szárítót lehet tök jókat jó áron venni.
sajnos pont ott van a kis ablak.

de amugy is annyi lenne a ketto, mint egy kozepes aru moso-szarito, lehet inkabb megvarom a black fridayt ezzel es majd megkapjak karira. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 1., hétfő 20:01

'shutterisland írta: koszi a helpet.

nem magamnak akartam, hanem anyameknak.
egy bo 10 eves felultoltos mosogepuk van, viszont egy kulon szarito meg mar nem fer el ott.

ezert jo otletnek tunt mind a kettot megoldani egy fust alatt, es elegge felcsillant a szemem, mikor emagon lattam 150-200 kozott eleg sok samsungot, whirlpool-t, lg-t.

de 3 kilot azert nem fogok raszanni, akkor inkabb marad a b opcio, a mosoGATogep. :mrgreen:
Bocs a dupláért..

És ha vesztek egy külön mosógépet és arra ráteszitek a szárítót? Mosógépeket és csak szárítót lehet tök jókat jó áron venni.

Olyan baromi nehéz mindkettő, hogy nem mozdul sehova.Nekünk a lakásunkban anno így volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég