Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. június 9., kedd 19:21

A 68 nap különbséget azért nem mondanám kevésnek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. június 9., kedd 14:48

Na, a transfermarkt adatai alapján összeszámoltam csak azokat a meccseket amiket injury miatt hagytak ki, a 2008-9-es szezontól. Azért ettől mert CR-re vonatkozólag ez a legutóbbi szezon, itt mondjuk ő még Unitedes volt. Messi mostani sérülése ebben nincs még benne de azt hanyagoljuk is el.

Nem kamu, így néznek ki a számok:

Messi: 49 meccs (megjegyzem, mióta barcás összesen 98 meccs, de tény az első években nem volt alap kezdő) 291 nap (össz 521)
CR: 55 meccs 359 nap

Szerintem ez elég kis difi, de persze feltételezve, h a trmarkt nem hazudik.
Azt meg már el is felejtettem, 2005. és 2008. között milyen sérülékeny volt Messi, 4-szer hagyott ki 1 vagy annál több hónapot..
Som i Serem!
6oat

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. június 9., kedd 14:22

Ronaldo 14 tavaszan is sokat volt serult. Kihagyta a CdR dontot es a BL dontoben sem volt 100%-os. Messinek hosszabb kieses talan 14 oszen volt, ha jol emlekszem.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. június 9., kedd 14:06

DinhoL írta:
kiserik írta:
CR életének minden perce arról szól, hogy a legjobb legyen. Minden egyes perce. Emellett beszart a térde és ennek hatására megváltoztatta az egész játékát, hogy minél jobban tudja óvni azt. Még máshogy is lövi el a labdát. Most is a karanténból úgy tért vissza, hogy a Juve orvosok seggre ültek.
Oké de attól még folyamatosan játszik szinte. Messi lehet nem edz annyit mint C, de azt hiszem ő is a legjobb akar lenni.
2016/17 szezonban nyáron volt egy medialis tèrdszalag sérülése, július-szeptember kuka.
2009-2010-es szezonban valamelyik BL meccsen egy favágó szétrúgta a bokáját, az 7 hét volt.
10-11-es szezonban 3x 10/12 napot hagyott ki izomsérülések miatt.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. június 9., kedd 13:48

kiserik írta:
DinhoL írta: Mondjuk én CR-től se emlekszem olyan hű de nagy sérülésre amiből több hónap kellett, hogy felépüljön..de majd biztos jottok vmi jó kis stattal ami megmutatja ki mennyit hagyott ki sérülés miatt és cafoltok :mrgreen:
CR életének minden perce arról szól, hogy a legjobb legyen. Minden egyes perce. Emellett beszart a térde és ennek hatására megváltoztatta az egész játékát, hogy minél jobban tudja óvni azt. Még máshogy is lövi el a labdát. Most is a karanténból úgy tért vissza, hogy a Juve orvosok seggre ültek.
Oké de attól még folyamatosan játszik szinte. Messi lehet nem edz annyit mint C, de azt hiszem ő is a legjobb akar lenni.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 9., kedd 13:41

davi10 írta:
ToniKroos írta: 33 éves, évente kb 60 meccset játszik és bírja minden probléma nélkül a teste.
Persze, mert a rohadék meccs közben pihen :mrgreen:
Mondjuk én ott elengedtem a témát, amikor a bokája vastagabb volt mint Radja Nainggolan nyaka, aztán rá nem sokra játszott újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. június 9., kedd 13:27

ToniKroos írta: 33 éves, évente kb 60 meccset játszik és bírja minden probléma nélkül a teste.
Persze, mert a rohadék meccs közben pihen :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 9., kedd 13:25

DinhoL írta: Mondjuk én CR-től se emlekszem olyan hű de nagy sérülésre amiből több hónap kellett, hogy felépüljön..de majd biztos jottok vmi jó kis stattal ami megmutatja ki mennyit hagyott ki sérülés miatt és cafoltok :mrgreen:
CR életének minden perce arról szól, hogy a legjobb legyen. Minden egyes perce. Emellett beszart a térde és ennek hatására megváltoztatta az egész játékát, hogy minél jobban tudja óvni azt. Még máshogy is lövi el a labdát. Most is a karanténból úgy tért vissza, hogy a Juve orvosok seggre ültek.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 9., kedd 13:16

Mondjuk kb 8 éve szopik a térdével folyamatosan.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. június 9., kedd 13:10

Mondjuk én CR-től se emlekszem olyan hű de nagy sérülésre amiből több hónap kellett, hogy felépüljön..de majd biztos jottok vmi jó kis stattal ami megmutatja ki mennyit hagyott ki sérülés miatt és cafoltok :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. június 9., kedd 13:02

ToniKroos írta:Azért nem kicsit szerencsés
Nem értek hozzá, úgyhogy nem tudom mennyi a valóságtartalma, de több helyen olvastam, hogy a terápia amit kapott (növekedési hormon) komolyan megerősít mindent. Ha jól tudom már tiltólistás is a legtöbb profi sport esetén.

Egyébként is gyanús ez a sok "szerencse".
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. június 9., kedd 12:50

db97 írta: Én se olvastam sehol amúgy ezt a 10 nap dolgot. Legalábbis a klub hivatalosan biztos nem kommunikált ilyet. :D
Azt írtak, hogy egy ilyen sérülés általában 10 nap alatt jön helyre. Ez nem szentírás, de Messi esetében meg főleg. Tuti kihatnak rá amiket korábban kapott. Ilyen nincs, hogy valakit ennyire elkerüljenek a sérülések, ha meg van valami, akkor fele annyi idő alatt felépül belőle, mint a nagy átlag. Hozzáteszem sérülést senkinek se kívánok, még neki se, jobb így legyőzni a Barcát ha ő is egészséges, de azért néha igazán kimaradhatna a csapatból.
33 éves, évente kb 60 meccset játszik és bírja minden probléma nélkül a teste. Ez azért nagyon ritka és ha jól tudom nem is egy Ronaldo, akinek minden napja kb percre pontosan meg van tervezve. Azért nem kicsit szerencsés, hogy tehetség mellett, ilyen izomzattal és regenerációs képességgel rendelkezik.

db97
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2017. február 8., szerda 21:19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: db97 » 2020. június 9., kedd 11:33

Én se olvastam sehol amúgy ezt a 10 nap dolgot. Legalábbis a klub hivatalosan biztos nem kommunikált ilyet. :D

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. június 9., kedd 11:19

wZoLee7 írta: orvosi esetek kapcsán a csapatodnak azt sem hiszem el amit kérdez :lol:
politikusok sem hazudnak ennyit mint ők
:lol:
Valamit nagyon tudnak, tény, hogy majdnem mindenki hamarabb felépül a vártnál (vagy csak direkt fölélőnek, hogy legrosszabb esetben mikor térhetnek vissza a játékosok)
Nemrég néztem meg az All or Nothing: Manchester City-t, ott is Barcelonába utaztatják a sérülteket, illetve CR is ha jól emlékszem pár éve Barcelonába jött valami sérüléssel.

De amúgy most hivatalosan nem is volt szó olyanról, hogy kihagyná az első meccset, csak az újságírók spekuláltak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. június 9., kedd 10:25

davi10 írta:
El Sie7e írta: 3 napja mondtak h 10 nap?
3-4 napja már lehetett olvasni, hogy hétfőn már valószínűleg a csapattal fog edzeni.
orvosi esetek kapcsán a csapatodnak azt sem hiszem el amit kérdez :lol:
politikusok sem hazudnak ennyit mint ők

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 8., hétfő 21:25

Kerlon írta: Biztos kapott megint egy kis novekedes hormont :D
Inkább úgy tudom elképzelni, mint Obelixet. Már annyit kapott, hogy élete végéig kitart :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. június 8., hétfő 20:43

Biztos kapott megint egy kis novekedes hormont :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. június 8., hétfő 13:33

nincs új a nap alatt :lol: :lol: :lol:
hányszor játszák még ezt el? már senki sem hiszi el a több heteket.. istenem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. június 8., hétfő 13:27

El Sie7e írta: 3 napja mondtak h 10 nap?
3-4 napja már lehetett olvasni, hogy hétfőn már valószínűleg a csapattal fog edzeni.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. június 8., hétfő 13:23

3 napja mondtak h 10 nap?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég