Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. május 5., vasárnap 7:28

Toky írta:
numberone1 írta:... remelhetoleg Khedira nelkul kezdjuk meg az uj evet.
Ne reméld. Valószínűleg Kondogbia (Casemiro?) fog érkezni mögé, Ő meg marad kezdő. :(

Ha jön az új edző (Ancelotti ? ) nála lehet védekező kp lesz aki labdát szerez és passzol..ennyi. Mou nyomatja vele ezt nem biztos, hogy más ilyen szerepkört szab majd rá. Persze nem azt mondom, hogy ne igazoljunk de Vidal/Verratti/Pogba hármasból érkezzen valaki(k) és ne ilyen Kondogbia meg Gündögan...
Modric - Kroos

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 5., vasárnap 1:15

Toky írta:
numberone1 írta:... remelhetoleg Khedira nelkul kezdjuk meg az uj evet.
Ne reméld. Valószínűleg Kondogbia (Casemiro?) fog érkezni mögé, Ő meg marad kezdő. :(
Lehet, h nem kellene de remenykedem., h Jose magaval viszi.
egyebkent Khediranal, mar nem beszelhetunk vkp-rol. Ozilnek sem Modric az igazi vetelytarsa, hanem Sami. Mostmar kijelentheto, h TKP az emberunk. Mar csak tamad nem is vedekezik. :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 5., vasárnap 1:04

numberone1 írta:... remelhetoleg Khedira nelkul kezdjuk meg az uj evet.
Ne reméld. Valószínűleg Kondogbia (Casemiro?) fog érkezni mögé, Ő meg marad kezdő. :(

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 5., vasárnap 0:49

Ami pozitivum az, h mar csak 4 fordulo van hatra ebbol fostalicska idenybol. Meg 4 meccs es Higu, DM, Zsoze es remelhetoleg Khedira nelkul kezdjuk meg az uj evet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3886
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 4., szombat 22:29

azért egy Valladolid ellen 3-t kapni otthon :lol: :vivo:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 22:28

DavieS írta:Amúgy az eredeti posztja jobbhátvéd, ugye?
Egyszer a Farkas Norbi azt mondta, hogy Spanyolországban született középhátvédnek tartják.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 4., szombat 22:23

23 évesen nem így kéne játszani.
Hát ja. Mondjuk aki 23 évesen még Castillás alapértelmezésben, az már régen rossz...
Mondjuk nézzük a jó oldalát, legalább nem Arbeloának hívják :D Egy Getafénak majd jó lesz.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 4., szombat 22:10

Dupla D írta:de szerintem egy cserének megfelelő.
Nem tetszik Nacho, nincs benne semmi plusz, se fizikum, se intelligencia, se semmi... :(

Hogy cserének jó-e? Az derüljön ki máshol, hozzuk vissza Carvajalt, és adjuk oda őt a Leverkusennek, aztán melátjuk. :D
Amúgy az eredeti posztja jobbhátvéd, ugye? Mint egy rib*ncot, úgy adják körbe hátúl...és nem, nem tud mindehol jól teljesíteni, nem azért... :ike:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. május 4., szombat 22:07

beckham96 írta:Lásd: Varane.
Egyáltalán nem kéne összehasonlítani a két játékost. Varane a világ legjobbja lehet, míg Nachora csak azt mondtam, hogy cserének elmehet.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 22:06

Dupla D írta:
beckham96 írta:Nacho nem idevaló
Ezzel azért vitatkoznék. Szerintem egyáltalán nem volt olyan vészes. Volt pár érdekes megmozdulása, de szerintem egy cserének megfelelő.
23 évesen nem így kéne játszani. Lásd: Varane.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. május 4., szombat 22:03

beckham96 írta:Nacho nem idevaló
Ezzel azért vitatkoznék. Szerintem egyáltalán nem volt olyan vészes. Volt pár érdekes megmozdulása, de szerintem egy cserének megfelelő.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 21:59

Coentrao jól nyomta, CR hozta a szokásost, Benzema is jó volt, Khedira hozta saját formáját, Lópezt sajnálom, Nacho nem idevaló, Pepének nem volt sok köze a meccshez, Carvalho hihetetlen hogy mennyire leépült, Modric nagyon jó volt, Maris megint agyatlanul passzolgatott és futott ezerrel, Kakának gratula a gólhoz, Özil csereként beállva nyomott gólpasszt, Alonso el volt tűnve, nem mindig lehetett látni, bár csereként állt be, Higu off.
4-3, nem kellett volna ennyi gólt kapni, de az utolsó az bődületes volt, grat a srácnak! :-)
Én élveztem a meccset, néha még izgultam is. :D

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 4., szombat 21:57

Na ezen a bajnokin legalább nem aludtam be.

Amúgy Modric szerintem k.rva jól nyomta.
CR fejesek nagyon ott voltak. :-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 4., szombat 20:58

egy szavunk nem lehetne, ha a dortmund elpakol 2-3 gólt, mert sima ziccereik voltak, amiatt, hogy könnyedén jutottak el a kapunkig.
1 azaz egy dolog miatt voltak ilyen tipusú ziccereik,mert már kockáztatnunk kellett,mivel az elején nem tudtuk gólra váltani azokat amiket torghelle is bever.

a 3 védős rendszer akkor 3 védő ha nálunk van a labda gyerekek,egyébként 5 védő az ha az ellenfélnél van a laszti.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 4., szombat 0:22

DE én azt mondtam, hogy az ellenfelet a saját térfelén fogjuk meg, és hajszoljuk bele a hibákba, amikből biztosan jönnek a gólok. Neymart, akit remélem megszerez Perez, is arra kell tanítani, hogy ha elveszti alabdát, 2-3 vagy 4 ellenében, akkor nincs megállás, MERENGÉS,TÖPRENGÉS, azonnal LE KELL TÁMADNI, és hibára kényszeríteni a saját térfelén az ellenfelet.Hogy ez menjen, a csapattársaknak is ERRE KELL RÁDOLGOZNI.
ezt csinálta a barca a kb legmagasabb fokon, megvan rá az ellenszer már.

továbbra is úgy érzem, hogy a 3 védő egyszerűen kevés.

ráadásul mi - még ha cserélődik is a keret egy része - nem bírjuk fizikálisan a 60-70-80 percnyi ellenfél térfelén való letámadást. ott labdavesztéskor vagy kipattanókor azonnal őrültmódjára sprintelni, helyezkedni és kaparni kell, amíg vissza nem szerezzük. aztán ha megvan a labda, akkor muszáj kicsit fújni, pár hátsó passz és labdajáratás, utána lehet helyzetet kialakítani. de ez ismét mondom, egyazegyben a barca elmúlt 3-4 évének focija.
ráadásul ott full labdabiztos, kétlábas, technikás emberek vannak, nálunk meg a keret fele nem az, ezt 1 nyár alatt nem lehet kicserélni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 3., péntek 23:18

hehé-nek: véleményem szerint az általad vázolt statikus megoldás, csak legyen meg a 4 védő, ma már lejárt lemez.
Szerintem az alap 3 védő mellett a másik 7-nek kell felvenni úgy a játékot, minél jobban leszűkítve a teret, hogy 10 védekezzen, és 8 támadjon., 2 biztosít. A mi csapatunknak ezt kéne játszania. AZ ELLENFÉL TÉRFELÉN. Primadonna Özil, aki nem tud koncentráltan védekezni és támadni, de ad 1 gólpasszt,amit én is beadtam volna abban a helyzetben,KEVÉS!! Amikor CR besegít a védekezésbe, mindjárt biztosabb a mögöttes terület. DE én azt mondtam, hogy az ellenfelet a saját térfelén fogjuk meg, és hajszoljuk bele a hibákba, amikből biztosan jönnek a gólok. Neymart, akit remélem megszerez Perez, is arra kell tanítani, hogy ha elveszti alabdát, 2-3 vagy 4 ellenében, akkor nincs megállás, MERENGÉS,TÖPRENGÉS, azonnal LE KELL TÁMADNI, és hibára kényszeríteni a saját térfelén az ellenfelet.Hogy ez menjen, a csapattársaknak is ERRE KELL RÁDOLGOZNI.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 8:06

sassdibandi írta:Még hiányzik a meccs elemzése: Mou kedvenc felállása a 4231, nagyon rugalmas megfelelő kondícióval, ezt mutatta meg a BD oda-vissza. A felállás védekezésben átmegy 451-be, támadáskor pedig 244-be. A mi csapatunk eleve támadó felfogású játékosokkal van tele.Erre képtelen folyamatosan egy meccsen. Ahhoz, hogy folyamatosan erőt kímélve az ellenfél térfelére szűkítsük a teret, szerintem 3 védő/Varane,Ramos,Pepe/előtt a lassúbb, de fontos,lapos mélységi kulcspasszokra képes, Ramossal teljes összhangban védekezésbe is besegíteni tudó Xabi mellett Modric a megoldás./ cserepadon Xabi helyére Khedira,Modric helyére Essien/ És most jön a lényeg: a 3 csatár/ CR-Higuain-Benzema/ mögé, de Modric elé jobboldalon Özil, baloldalon DM /csere Kaká/sokkal hatékonybban szervezhetnének és kisebb területre szűkítve a védekezésben is sokkal hasznosabban érvényesülnének. Vagyis a cél az lenne, hogy az ellenfelet a saját térfelén fojtsuk meg és vigyük a káoszba,ami mindig gólhoz vezet. Ez a 3-4-3, ami a mi játékosaink adottságaira a legjobban megfelelne, és kímélné az erejüket. Mou ezt nem érzi, és csak a végső kétségbeeéskor viszi bele a csapatot a totális támadójátékba./Amikor már vabankra játszik/Hogy látjátok?
nem értek egyet, ma egyszerűen nem működik a 3 védős dolog, egy szavunk nem lehetne, ha a dortmund elpakol 2-3 gólt, mert sima ziccereik voltak, amiatt, hogy könnyedén jutottak el a kapunkig.
ez csak végső esetben lehetséges.
kell a 4 védő. én azt mondom, hogy legalább 3 középső kp-s is kell, akik a pálya más részein sem esnek kétségbe, mindenki tudja a listát, amiből hoznunk kéne játékost. céronaldo és benzema alap elöl, mint ahogy a kp-ra modric is, 1 egy hely kiadó előre, azt majd meglátjuk, oda neymar az álmom, de minimum egy lucas.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 2., csütörtök 0:40

Még hiányzik a meccs elemzése: Mou kedvenc felállása a 4231, nagyon rugalmas megfelelő kondícióval, ezt mutatta meg a BD oda-vissza. A felállás védekezésben átmegy 451-be, támadáskor pedig 244-be. A mi csapatunk eleve támadó felfogású játékosokkal van tele.Erre képtelen folyamatosan egy meccsen. Ahhoz, hogy folyamatosan erőt kímélve az ellenfél térfelére szűkítsük a teret, szerintem 3 védő/Varane,Ramos,Pepe/előtt a lassúbb, de fontos,lapos mélységi kulcspasszokra képes, Ramossal teljes összhangban védekezésbe is besegíteni tudó Xabi mellett Modric a megoldás./ cserepadon Xabi helyére Khedira,Modric helyére Essien/ És most jön a lényeg: a 3 csatár/ CR-Higuain-Benzema/ mögé, de Modric elé jobboldalon Özil, baloldalon DM /csere Kaká/sokkal hatékonybban szervezhetnének és kisebb területre szűkítve a védekezésben is sokkal hasznosabban érvényesülnének. Vagyis a cél az lenne, hogy az ellenfelet a saját térfelén fojtsuk meg és vigyük a káoszba,ami mindig gólhoz vezet. Ez a 3-4-3, ami a mi játékosaink adottságaira a legjobban megfelelne, és kímélné az erejüket. Mou ezt nem érzi, és csak a végső kétségbeeéskor viszi bele a csapatot a totális támadójátékba./Amikor már vabankra játszik/Hogy látjátok?

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 1., szerda 22:07

RealMadridFanatic írta:
A kudarcokból épül fel a siker
Nézzük meg a mostani Bayernt. Valami csoda folytán elbukhatják a döntőt, mert a labda gömbölyű, de annyira akarják a sikert, amihez ráadásul nagyszerű csapat is párosul, hogy a Dortmundnak 30%-nál több esélyt nem adok. Pedig mostanában buktak nagyokat, de végül csak összeforrtak.
Ennyire ne becsuljuk mar le a BVB-t. egyszer mar beleestunk ebbe a csapdaba. en 50-50 mondanek. kloppek elvertek mar nem egyszer a bayernt. most is eleg nagy az esely ra. az tuti viszont hogy nem lesz egyszeru mecs es tuti megnezem :Đ

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 1., szerda 21:57

A kudarcokból épül fel a siker
Nézzük meg a mostani Bayernt. Valami csoda folytán elbukhatják a döntőt, mert a labda gömbölyű, de annyira akarják a sikert, amihez ráadásul nagyszerű csapat is párosul, hogy a Dortmundnak 30%-nál több esélyt nem adok. Pedig mostanában buktak nagyokat, de végül csak összeforrtak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 245 regisztrált és 0 vendég