Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 5., vasárnap 0:49

Ami pozitivum az, h mar csak 4 fordulo van hatra ebbol fostalicska idenybol. Meg 4 meccs es Higu, DM, Zsoze es remelhetoleg Khedira nelkul kezdjuk meg az uj evet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3833
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 4., szombat 22:29

azért egy Valladolid ellen 3-t kapni otthon :lol: :vivo:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 22:28

DavieS írta:Amúgy az eredeti posztja jobbhátvéd, ugye?
Egyszer a Farkas Norbi azt mondta, hogy Spanyolországban született középhátvédnek tartják.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 4., szombat 22:23

23 évesen nem így kéne játszani.
Hát ja. Mondjuk aki 23 évesen még Castillás alapértelmezésben, az már régen rossz...
Mondjuk nézzük a jó oldalát, legalább nem Arbeloának hívják :D Egy Getafénak majd jó lesz.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 4., szombat 22:10

Dupla D írta:de szerintem egy cserének megfelelő.
Nem tetszik Nacho, nincs benne semmi plusz, se fizikum, se intelligencia, se semmi... :(

Hogy cserének jó-e? Az derüljön ki máshol, hozzuk vissza Carvajalt, és adjuk oda őt a Leverkusennek, aztán melátjuk. :D
Amúgy az eredeti posztja jobbhátvéd, ugye? Mint egy rib*ncot, úgy adják körbe hátúl...és nem, nem tud mindehol jól teljesíteni, nem azért... :ike:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. május 4., szombat 22:07

beckham96 írta:Lásd: Varane.
Egyáltalán nem kéne összehasonlítani a két játékost. Varane a világ legjobbja lehet, míg Nachora csak azt mondtam, hogy cserének elmehet.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 22:06

Dupla D írta:
beckham96 írta:Nacho nem idevaló
Ezzel azért vitatkoznék. Szerintem egyáltalán nem volt olyan vészes. Volt pár érdekes megmozdulása, de szerintem egy cserének megfelelő.
23 évesen nem így kéne játszani. Lásd: Varane.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. május 4., szombat 22:03

beckham96 írta:Nacho nem idevaló
Ezzel azért vitatkoznék. Szerintem egyáltalán nem volt olyan vészes. Volt pár érdekes megmozdulása, de szerintem egy cserének megfelelő.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 4., szombat 21:59

Coentrao jól nyomta, CR hozta a szokásost, Benzema is jó volt, Khedira hozta saját formáját, Lópezt sajnálom, Nacho nem idevaló, Pepének nem volt sok köze a meccshez, Carvalho hihetetlen hogy mennyire leépült, Modric nagyon jó volt, Maris megint agyatlanul passzolgatott és futott ezerrel, Kakának gratula a gólhoz, Özil csereként beállva nyomott gólpasszt, Alonso el volt tűnve, nem mindig lehetett látni, bár csereként állt be, Higu off.
4-3, nem kellett volna ennyi gólt kapni, de az utolsó az bődületes volt, grat a srácnak! :-)
Én élveztem a meccset, néha még izgultam is. :D

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 4., szombat 21:57

Na ezen a bajnokin legalább nem aludtam be.

Amúgy Modric szerintem k.rva jól nyomta.
CR fejesek nagyon ott voltak. :-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 4., szombat 20:58

egy szavunk nem lehetne, ha a dortmund elpakol 2-3 gólt, mert sima ziccereik voltak, amiatt, hogy könnyedén jutottak el a kapunkig.
1 azaz egy dolog miatt voltak ilyen tipusú ziccereik,mert már kockáztatnunk kellett,mivel az elején nem tudtuk gólra váltani azokat amiket torghelle is bever.

a 3 védős rendszer akkor 3 védő ha nálunk van a labda gyerekek,egyébként 5 védő az ha az ellenfélnél van a laszti.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 4., szombat 0:22

DE én azt mondtam, hogy az ellenfelet a saját térfelén fogjuk meg, és hajszoljuk bele a hibákba, amikből biztosan jönnek a gólok. Neymart, akit remélem megszerez Perez, is arra kell tanítani, hogy ha elveszti alabdát, 2-3 vagy 4 ellenében, akkor nincs megállás, MERENGÉS,TÖPRENGÉS, azonnal LE KELL TÁMADNI, és hibára kényszeríteni a saját térfelén az ellenfelet.Hogy ez menjen, a csapattársaknak is ERRE KELL RÁDOLGOZNI.
ezt csinálta a barca a kb legmagasabb fokon, megvan rá az ellenszer már.

továbbra is úgy érzem, hogy a 3 védő egyszerűen kevés.

ráadásul mi - még ha cserélődik is a keret egy része - nem bírjuk fizikálisan a 60-70-80 percnyi ellenfél térfelén való letámadást. ott labdavesztéskor vagy kipattanókor azonnal őrültmódjára sprintelni, helyezkedni és kaparni kell, amíg vissza nem szerezzük. aztán ha megvan a labda, akkor muszáj kicsit fújni, pár hátsó passz és labdajáratás, utána lehet helyzetet kialakítani. de ez ismét mondom, egyazegyben a barca elmúlt 3-4 évének focija.
ráadásul ott full labdabiztos, kétlábas, technikás emberek vannak, nálunk meg a keret fele nem az, ezt 1 nyár alatt nem lehet kicserélni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 3., péntek 23:18

hehé-nek: véleményem szerint az általad vázolt statikus megoldás, csak legyen meg a 4 védő, ma már lejárt lemez.
Szerintem az alap 3 védő mellett a másik 7-nek kell felvenni úgy a játékot, minél jobban leszűkítve a teret, hogy 10 védekezzen, és 8 támadjon., 2 biztosít. A mi csapatunknak ezt kéne játszania. AZ ELLENFÉL TÉRFELÉN. Primadonna Özil, aki nem tud koncentráltan védekezni és támadni, de ad 1 gólpasszt,amit én is beadtam volna abban a helyzetben,KEVÉS!! Amikor CR besegít a védekezésbe, mindjárt biztosabb a mögöttes terület. DE én azt mondtam, hogy az ellenfelet a saját térfelén fogjuk meg, és hajszoljuk bele a hibákba, amikből biztosan jönnek a gólok. Neymart, akit remélem megszerez Perez, is arra kell tanítani, hogy ha elveszti alabdát, 2-3 vagy 4 ellenében, akkor nincs megállás, MERENGÉS,TÖPRENGÉS, azonnal LE KELL TÁMADNI, és hibára kényszeríteni a saját térfelén az ellenfelet.Hogy ez menjen, a csapattársaknak is ERRE KELL RÁDOLGOZNI.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 8:06

sassdibandi írta:Még hiányzik a meccs elemzése: Mou kedvenc felállása a 4231, nagyon rugalmas megfelelő kondícióval, ezt mutatta meg a BD oda-vissza. A felállás védekezésben átmegy 451-be, támadáskor pedig 244-be. A mi csapatunk eleve támadó felfogású játékosokkal van tele.Erre képtelen folyamatosan egy meccsen. Ahhoz, hogy folyamatosan erőt kímélve az ellenfél térfelére szűkítsük a teret, szerintem 3 védő/Varane,Ramos,Pepe/előtt a lassúbb, de fontos,lapos mélységi kulcspasszokra képes, Ramossal teljes összhangban védekezésbe is besegíteni tudó Xabi mellett Modric a megoldás./ cserepadon Xabi helyére Khedira,Modric helyére Essien/ És most jön a lényeg: a 3 csatár/ CR-Higuain-Benzema/ mögé, de Modric elé jobboldalon Özil, baloldalon DM /csere Kaká/sokkal hatékonybban szervezhetnének és kisebb területre szűkítve a védekezésben is sokkal hasznosabban érvényesülnének. Vagyis a cél az lenne, hogy az ellenfelet a saját térfelén fojtsuk meg és vigyük a káoszba,ami mindig gólhoz vezet. Ez a 3-4-3, ami a mi játékosaink adottságaira a legjobban megfelelne, és kímélné az erejüket. Mou ezt nem érzi, és csak a végső kétségbeeéskor viszi bele a csapatot a totális támadójátékba./Amikor már vabankra játszik/Hogy látjátok?
nem értek egyet, ma egyszerűen nem működik a 3 védős dolog, egy szavunk nem lehetne, ha a dortmund elpakol 2-3 gólt, mert sima ziccereik voltak, amiatt, hogy könnyedén jutottak el a kapunkig.
ez csak végső esetben lehetséges.
kell a 4 védő. én azt mondom, hogy legalább 3 középső kp-s is kell, akik a pálya más részein sem esnek kétségbe, mindenki tudja a listát, amiből hoznunk kéne játékost. céronaldo és benzema alap elöl, mint ahogy a kp-ra modric is, 1 egy hely kiadó előre, azt majd meglátjuk, oda neymar az álmom, de minimum egy lucas.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 2., csütörtök 0:40

Még hiányzik a meccs elemzése: Mou kedvenc felállása a 4231, nagyon rugalmas megfelelő kondícióval, ezt mutatta meg a BD oda-vissza. A felállás védekezésben átmegy 451-be, támadáskor pedig 244-be. A mi csapatunk eleve támadó felfogású játékosokkal van tele.Erre képtelen folyamatosan egy meccsen. Ahhoz, hogy folyamatosan erőt kímélve az ellenfél térfelére szűkítsük a teret, szerintem 3 védő/Varane,Ramos,Pepe/előtt a lassúbb, de fontos,lapos mélységi kulcspasszokra képes, Ramossal teljes összhangban védekezésbe is besegíteni tudó Xabi mellett Modric a megoldás./ cserepadon Xabi helyére Khedira,Modric helyére Essien/ És most jön a lényeg: a 3 csatár/ CR-Higuain-Benzema/ mögé, de Modric elé jobboldalon Özil, baloldalon DM /csere Kaká/sokkal hatékonybban szervezhetnének és kisebb területre szűkítve a védekezésben is sokkal hasznosabban érvényesülnének. Vagyis a cél az lenne, hogy az ellenfelet a saját térfelén fojtsuk meg és vigyük a káoszba,ami mindig gólhoz vezet. Ez a 3-4-3, ami a mi játékosaink adottságaira a legjobban megfelelne, és kímélné az erejüket. Mou ezt nem érzi, és csak a végső kétségbeeéskor viszi bele a csapatot a totális támadójátékba./Amikor már vabankra játszik/Hogy látjátok?

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 1., szerda 22:07

RealMadridFanatic írta:
A kudarcokból épül fel a siker
Nézzük meg a mostani Bayernt. Valami csoda folytán elbukhatják a döntőt, mert a labda gömbölyű, de annyira akarják a sikert, amihez ráadásul nagyszerű csapat is párosul, hogy a Dortmundnak 30%-nál több esélyt nem adok. Pedig mostanában buktak nagyokat, de végül csak összeforrtak.
Ennyire ne becsuljuk mar le a BVB-t. egyszer mar beleestunk ebbe a csapdaba. en 50-50 mondanek. kloppek elvertek mar nem egyszer a bayernt. most is eleg nagy az esely ra. az tuti viszont hogy nem lesz egyszeru mecs es tuti megnezem :Đ

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 1., szerda 21:57

A kudarcokból épül fel a siker
Nézzük meg a mostani Bayernt. Valami csoda folytán elbukhatják a döntőt, mert a labda gömbölyű, de annyira akarják a sikert, amihez ráadásul nagyszerű csapat is párosul, hogy a Dortmundnak 30%-nál több esélyt nem adok. Pedig mostanában buktak nagyokat, de végül csak összeforrtak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 1., szerda 21:53

nyugi,majd eljön,nyerni fogunk......senki sem nyert annyit mint,úgyhogy nem nekünk kell annyira izzadni. :lol:

A kudarcokból épül fel a siker....ez a kurv@ nagy igazsága a focinak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 1., szerda 21:47

R.M.C.F írta:Tudtam hogy meg tudjuk csinálni,kevésen múlt.
Pont azokon a nüanszokon múlt a továbbjutásunk amit az első félidő 15 percében műveltünk. Ott, ha legalább a három ajtó- ablakból egy bemegy, akkor igen meglett volna... De egyszerűen olyan helyzeteket hagytunk amiket félévente egyszer, és pont tegnap volt az a félév. Meglehetett volna csinálni, de nem sikerült, ezért ment el Németországban a továbbjutás, mert ha ott nem úgy játszunk, ahogyan, és nem kapunk annyi gólt, akkor nagyobb sanszunk lehetett volna.

Hinni pedig én is hittem, extázis hangulatban voltam, aztán a mérkőzés után egy mélységes csalódás fogott el. És folyamatosan az a kérdés van bennem: Mikor jön el újra a mi időnk, mikor fogjuk már megnyerni a tizediket, meddig kell még várni?
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 1., szerda 21:39

Igen,az igaz,hogy az első meccsen ment el a hajó......de azért,mert MI úgy álltunk hozzá ahogy.......majd madridban simázni lehetett volna.
Itt a fórumon,nem nagyon volt aki hitt a továbbjutásunkban,én hittem. Tudtam hogy meg tudjuk csinálni,kevésen múlt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég