Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. július 1., szerda 11:26

regota szo volt rola, hogy kiprobalhatna magat kulfoldon, kivancsi vagyok.

de az kemeny, hogy a szerintem jelenleg top 10 magyar kapusbol ebben a pillanatban 3 a fradi kereteben van. :mrgreen:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. július 1., szerda 10:46

Van erte egy kedvező anyagi feltetelekkel biro kulfoldi ajanlat, remek csere igy a kapus poszton
Bogdán is képes lesz sztem arra a szintre mint Dénes, es anyagilag nagy plusz lesz
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. július 1., szerda 10:26

bogdan adam :arrow: fradi

na akkor gondolom dibusz lelep.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. június 28., vasárnap 20:37

Én 3-4 meccsen láttam a Zetét idén, és megerősíthetem nekem is tetszett a támadószekció, sok alacsony és mozgékony játékost gyűjtöttek. Bőle gondolom csak akkor maradhat ha kifizetnék az átigazolást a Fradinak, talán ő az egyik legtehetségesebb, a Groupama padjánál jobbat érdemel szerintem, de már nem annyira fiatal.
Babati kipróbálhatná magát erősebb ligában is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 28., vasárnap 20:26

Sallói amennyit bohóckodik a tv-ben, ezt jól csinálta ott. Megvan a kellő kapcsoalti tőke, potom pénzért vagy épp tesco gazdaságosan oda tudott vinni máshol nem kellő magyarokat, akik jobban kűzdenek (egy jobb szerződés vagy liga reményében) mint a sok lecsúszott debreceni légiós, akikről joggal vették le a mezt.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. június 28., vasárnap 19:31

mashol is olvastam, hogy pofas es potencialban bovelkedo kis csapatuk van.
ebben a hullamzo nb1-ben akar oda is lehet erni a dobogo kornyekere egy kis stabilitassal.
salec jo munkat vegez ? :mrgreen:

viszont az 50-es labu fekete tehetseg nem igazan valt be, ahogy lattam.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. június 28., vasárnap 19:17

Puskás..Mezőkövesd... A liga 3.legjobb csapatát Zalaegerszegen kell keresni :D Olyan focit játszottunk néha,amin max egy jó formában lévő Fradi vagy Vidi tesz túl. Bárkivel pariban tudtunk lenni,sőt még ősszel is volt,hogy a vesztes meccseken amúgy végigdomináltuk az ellenfelet. Az fix,hogy a leglátványosabb támadójáték nálunk volt maxon pörögve. Sajnos jövőre ebből nem sok fog maradni attól tartok.
Remélem Tamás Krisztiánt nem bssza el a Vidi. Bollának még kell fegyelmezettséget tanítani,de ő is jó lehet. Bobált nagyon bírom,de mozgás alapján(ami talán nb2..) szegény csoda,hogy ezt hozza,nem hinném,hogy válogatotba való.(De nagyon örülnék,ha véletlenül beválasztanák :mrgreen: )De hajt küzd,ez becsülendő.
Radó tartok tőle,hogy újra elveszik a süllyesztőben,ahogy Barczi is,akkor is akár,ha marad. Neki kellenek a kreatív társak,és a szabadabb 10es poszt ami tavasszal megvolt. A két sajátnevelést Babatit és Bedit tartani kéne. Demjént hülye a csapata,ha nem tartja meg,de ha mégis engednék,vissza kell hozni,19-20 éves a liga egyik legjobbja.
Stieber jobb is,hogy nem volt tavasszal,nem tudom kinek fog kelleni,ide nem kell,azzal a fizetéssel.Volt 2 jó meccse idén,a többi óriási alibi.

Lehet,hogy túlzok,pedig mindig kritikus vagyok,de ha másnem,mi voltunk a ligal "League Pass" csapata,ahogy a major sportokban szokás mondani,a legtöbb érdkees/izgalmas meccsel.

Meglep,hogy Babati góljáról nem volt szó,tekintve,hogy talán az év gólja. (Tavaly is az övé volt,a siófoki ollózással...)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2020. június 28., vasárnap 15:46

Tőzsér az egyik legnagyobb ludas abban, hogy a Loki kiesett. Ebben a szezonban azt a full alibi semmit amit lenyomott hányinger, és persze mindig nyomtatni kellett. Voltak jó évei ezt nem vitatja senki, de eljárt felette az idő vagy csak megunta. Kb. végig sétálta az egész szezont.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 28., vasárnap 14:34

ziro4vr írta: Arról hallottam hogy a fater keményen tartja, de szerintem te erről többet tudsz helyiként. :mrgreen:
Még tartja, de hamarosan lejár az egyezség. Ezért írom hogy utána derül ki melyik utat választja. De szerintem nem lesz gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 28., vasárnap 10:26

Arról hallottam hogy a fater keményen tartja, de szerintem te erről többet tudsz helyiként. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 28., vasárnap 9:39

Keményen van tartva jelenleg. De lassan kikerul ebből a "fogságból" és a saját ura lesz, pénzügyileg is.

Majd ott elvalik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 28., vasárnap 8:37

Szoboszlai sokkal tudatosabban memedzselt (lesz) szerintem mint DzsB, utóbbi példájából is tanulhat.

Én szurkolok neki, az fogja nagyban befolyásolni a karrierjét, most hova megy.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 28., vasárnap 0:24

ziro4vr írta: Jó hát egy Bozsik, Zombori, Nyilasi..olyan focisták voltak hogy ma 70 milliónál kezdődne az áruk. Itt van ez a cement arcú Szoboszlai.. az apja jól managelte a kezdetektől, felkapja mindenki. Nem vitatom, jó képességű játékos, és felismerte azt amit írtam is, a legtöbb mai magyar focista nem. Hogyha nem csak pózol hanem edz és külön képzi magát akkor el lehet adni magát nyugatra. De a top magyar szinttől ez oly messze van..
Amúgy Bozsikot, mint szakértőt én nem csesztetném, nekem hitelesnek tűnik. Dominikból meg nem tudom mi lesz, én vagyok annyira szkeptikus, hogy akkor hiszem el hogy mekkora penge, ha majd tényleg egy komolyabb csapatba elmegy, és bizonyít. És ezzel nem a képességeit vitatom, de Dzsudzsák is ott volt, aztán tudjuk mi lett a nagy karrierből. Egyébként szvsz ő is kicsit egydimenziós játékos, mármint Szoboszlai, ami azért okozhat neki gondokat a későbbiekben.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 23:42

Jó hát egy Bozsik, Zombori, Nyilasi..olyan focisták voltak hogy ma 70 milliónál kezdődne az áruk. Itt van ez a cement arcú Szoboszlai.. az apja jól managelte a kezdetektől, felkapja mindenki. Nem vitatom, jó képességű játékos, és felismerte azt amit írtam is, a legtöbb mai magyar focista nem. Hogyha nem csak pózol hanem edz és külön képzi magát akkor el lehet adni magát nyugatra. De a top magyar szinttől ez oly messze van..
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 27., szombat 23:38

ziro4vr írta: Én se, de nem ciki visszanézni meccseket, beszerezni régi felvételeket. Pláne hogy milyen a mai felhozatal, pozitívan lepődnél meg. :D
Elhiszem, az öreg komoly irányító volt elvileg, csakhát a "szakértői" karrierje az ő megítélést is megtépázta azért rendesen szerintem. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 23:35

Én se, de nem ciki visszanézni meccseket, beszerezni régi felvételeket. Pláne hogy milyen a mai felhozatal, pozitívan lepődnél meg. :D
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 27., szombat 23:30

ziro4vr írta: Nem rossz focista, de megint azt kell mondanom, mi magyarok technikásak vagyunk, legyen az foci, kézi, póló..csak az a fránya mentális meg fizikai erő.. :D

Az apja se volt semmi.
Őt csak hallásból ismerem, sajna nem vagyok őskövület. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 23:13

Nem rossz focista, de megint azt kell mondanom, mi magyarok technikásak vagyunk, legyen az foci, kézi, póló..csak az a fránya mentális meg fizikai erő.. :D

Az apja se volt semmi.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 27., szombat 23:09

ziro4vr írta:
alexoxladjackoxi írta: Még így is kiemelkedett az NB1-ből, pedig már 35.
Ebből az NB1ből a duci, kiégett, lóvét keresni jövő Isael emelkedik ki legjobban, ez is mutatja hol tartunk.

De Tőzsér nem volt rossz kps ez tény.
Én amúgy Bognár Pistát is nagyon bírom, a csávó igazi régi vágású 10-es. Azt várja az ember, hogy legyenmá' nála a labda, MTK-ba elég jó számokat is hozott idén.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:50

alexoxladjackoxi írta: Még így is kiemelkedett az NB1-ből, pedig már 35.
Ebből az NB1ből a duci, kiégett, lóvét keresni jövő Isael emelkedik ki legjobban, ez is mutatja hol tartunk.

De Tőzsér nem volt rossz kps ez tény.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég