Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. július 7., kedd 15:49

Remy írta: JUMANJI - A KÖVETKEZŐ SZINT: Teljesen nézhető darab, viszont továbbra is sajnálom, hogy maga Jumanji világa nem elég játékszerű. Igenis legyen Save game, legyen esetleg chapter felirat, legyen bármi olyan, ami egy játékban feltűnhet. És egy boss fight se 15 másodperces legyen.
Az elso resznek is megvoltak a hibai, de egyszer azert siman nezheto volt.
Itt viszont a 2 oreg olyan szinten volt faraszto, hogy az egesz filmet tonkre vagtak.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. július 6., hétfő 9:24

Remy írta: Meghalt Ennio Morricone :'( :'( :'(
Maestro :salute: :-(
Örülök, hogy járt nálunk (már akkor is alig tudott kikelni a kerekesszékből, de azért még egy Oscart begyűjtött), nagyon jó volt élőben hallani a zenéjét. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 6., hétfő 9:17

Meghalt Ennio Morricone :'( :'( :'(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 1., szerda 10:34

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta:
Na megnéztem, azt kell mondjam, nemcsak hogy nézhető, de még élvezetesnek is mondható. Amiket láttam tőle az újabb filmjei közül nekem ez tetszett a legjobban. Jól áll neki egyébként ez a kissé lecsúszott, megkeseredett szerep, nem az első ilyen filmje, amiben hasonló a karaktere. Bár meg kell hagyni elég rendesen meg van öregedve, sajna a kólás évek nem múltak el nyomtalanul. A film meg egy 6-ost simán megér.
Na, király! Ja, hát látszik rajta a kor meg a.... Idén 60 azért már. Viszont nincs rossz formában edzés terén az öreg. :hmmm:
Valóban elég fitt, bár kicsit vékony, nem? Úgy értve pl. ha Stallonével összeveted, pedig ő egy bő 10-essel öregebb is. Mondjuk a bodyzás finoman fogalmazva sem a szakterületem, szóval nem okoskodok. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 30., kedd 17:04

alexoxladjackoxi írta:
Na megnéztem, azt kell mondjam, nemcsak hogy nézhető, de még élvezetesnek is mondható. Amiket láttam tőle az újabb filmjei közül nekem ez tetszett a legjobban. Jól áll neki egyébként ez a kissé lecsúszott, megkeseredett szerep, nem az első ilyen filmje, amiben hasonló a karaktere. Bár meg kell hagyni elég rendesen meg van öregedve, sajna a kólás évek nem múltak el nyomtalanul. A film meg egy 6-ost simán megér.
Na, király! Ja, hát látszik rajta a kor meg a.... Idén 60 azért már. Viszont nincs rossz formában edzés terén az öreg. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2020. június 30., kedd 15:28

füst írta: Szóval mostmár jó helyre írom :D
Megnéztem a Liam Neeson féle The Grey c. filmet. Nagyjából végig egy közepesen élvezetes film, semmi extra. De a vége.. az utolsó 5 perc az nagyon el lett találva, felejthetetlen, szívembe zártam.
Nem vagyok már biztos benne, hogy emlékszem a The Prey végére. De ha igen, akkor a "Frozen"(Kihülve) című filmben éreztem még hasonlót. Viszont itt többször is a film során.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 30., kedd 14:43

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta: Remy, te nagy Van Damme-os vagy. Ma nézegettem milyen filmjei voltak mostanában, a Kidobót láttad már? Annyira nem rosszak az értékelései, meg leírás alapján is nézhetőnek tűnik.
Az meglepően nézhető volt. Amúgy a Kickboxereket told le tőle még, ha esetkeg azo kimaradtak, mindkettő újat. Na, azok például tök jók.

Közben amúgy sikerült 3 (ebből 1et ki sem adtak, így maradt az amcsi verzió) kivételével, beszereznem az összes kiadott Van Damme VHS-t magyarul. :mrgreen:
Na megnéztem, azt kell mondjam, nemcsak hogy nézhető, de még élvezetesnek is mondható. Amiket láttam tőle az újabb filmjei közül nekem ez tetszett a legjobban. Jól áll neki egyébként ez a kissé lecsúszott, megkeseredett szerep, nem az első ilyen filmje, amiben hasonló a karaktere. Bár meg kell hagyni elég rendesen meg van öregedve, sajna a kólás évek nem múltak el nyomtalanul. A film meg egy 6-ost simán megér.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 29., hétfő 20:04

reeed_ati írta: Scott Adkins és Michael Jai White azért más szintre emelték ezeket..
Anno kis túlzással elég volt, hogy jól nézel ki a kamerák előtt. Tony Jaa, Iko Uwais is kegyetlen jók a maiak közül.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. június 29., hétfő 19:39

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta: Remy, te nagy Van Damme-os vagy. Ma nézegettem milyen filmjei voltak mostanában, a Kidobót láttad már? Annyira nem rosszak az értékelései, meg leírás alapján is nézhetőnek tűnik.
Az meglepően nézhető volt. Amúgy a Kickboxereket told le tőle még, ha esetkeg azo kimaradtak, mindkettő újat. Na, azok például tök jók.

Közben amúgy sikerült 3 (ebből 1et ki sem adtak, így maradt az amcsi verzió) kivételével, beszereznem az összes kiadott Van Damme VHS-t magyarul. :mrgreen:
Én anno hatalmas fan voltam, gyerekként nyilván ezeken nőttem fel, meg Dudikoff amerikai ninja 1-2.. :mrgreen:
Viszont felnőttként ezek számomra nézhetetlenek..
Elkezdtem nézni a hegyes kickboxert, hát 5perc után áttekertem..
Azért megmosolyogtató, hogy anno a verekedős filmek fénykorában, milyen faék egyszerű koreográfiák voltak a harcra..
Scott Adkins és Michael Jai White azért más szintre emelték ezeket..

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 29., hétfő 18:38

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta: Remy, te nagy Van Damme-os vagy. Ma nézegettem milyen filmjei voltak mostanában, a Kidobót láttad már? Annyira nem rosszak az értékelései, meg leírás alapján is nézhetőnek tűnik.
Az meglepően nézhető volt. Amúgy a Kickboxereket told le tőle még, ha esetkeg azo kimaradtak, mindkettő újat. Na, azok például tök jók.

Közben amúgy sikerült 3 (ebből 1et ki sem adtak, így maradt az amcsi verzió) kivételével, beszereznem az összes kiadott Van Damme VHS-t magyarul. :mrgreen:
Köszi, akkor majd ránézek valamikor szerintem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 29., hétfő 18:28

alexoxladjackoxi írta: Remy, te nagy Van Damme-os vagy. Ma nézegettem milyen filmjei voltak mostanában, a Kidobót láttad már? Annyira nem rosszak az értékelései, meg leírás alapján is nézhetőnek tűnik.
Az meglepően nézhető volt. Amúgy a Kickboxereket told le tőle még, ha esetkeg azo kimaradtak, mindkettő újat. Na, azok például tök jók.

Közben amúgy sikerült 3 (ebből 1et ki sem adtak, így maradt az amcsi verzió) kivételével, beszereznem az összes kiadott Van Damme VHS-t magyarul. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 29., hétfő 18:25

Remy, te nagy Van Damme-os vagy. Ma nézegettem milyen filmjei voltak mostanában, a Kidobót láttad már? Annyira nem rosszak az értékelései, meg leírás alapján is nézhetőnek tűnik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 29., hétfő 17:58

Nekem az utolso bo 20-25 perc nagyon bejott, ott eleg bevallalos es kegyetlen, neha csak neztem, hogy miket meg mernek huzni. Kar hogy nem ez jellemzi az egesz filmet, de egyebkent egyszer tokre nezheto.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2020. június 29., hétfő 17:30

Szóval mostmár jó helyre írom :D
Megnéztem a Liam Neeson féle The Grey c. filmet. Nagyjából végig egy közepesen élvezetes film, semmi extra. De a vége.. az utolsó 5 perc az nagyon el lett találva, felejthetetlen, szívembe zártam.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. június 25., csütörtök 13:00

Faust írta: En is ujraztam par hete. Kb 3-4 evente belefutok, es minden alkalommal jobban tetszik. Plane igy 10 eves tavlatban eleg komoly cucc, latni mive alakult az egesz. Fincher meg Fincher.

A zene is priceless. Imadom a Reznor - Ross duot.
...és akkor ott egy Aaron Sorkin is forgatókönyvírónak

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 25., csütörtök 12:29

En is ujraztam par hete. Kb 3-4 evente belefutok, es minden alkalommal jobban tetszik. Plane igy 10 eves tavlatban eleg komoly cucc, latni mive alakult az egesz. Fincher meg Fincher.

A zene is priceless. Imadom a Reznor - Ross duot.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 25., csütörtök 11:59

Remy írta: A KÖZÖSSÉGI HÁLÓ: Még akkor láttam, mikor megjelent a film és így ennyi év után újrázva sokkal nagyobbat ütött, mint korábban. Fincher kegyetlen jó munkát végzett, a filmnek lényegében nincs gyengepontja.
Szerintem ez egy geci jó film, az egyik legjobban megrendezett film ever.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 25., csütörtök 11:58

lordgabi írta: Ha már Carry, inkább nézted volna meg ezt: Egy makulátlan elme örök ragyogása. :sly:
Láttam. Jó, de nem az a film, amit újrázni akarok. Könnyed szórakozásra vágyik az ember Carreytől, akkor a sablon filmjeit kell elővenni.
pheco írta:
Remy írta: A MASZK: Rettentő régen láttam, érett már az újrázás. Igazából tök jó film, jó poénokkal, kiváló Carreyvel és egy óriási kérdéssel. Hol van a folytatás?
Dumb es Dumber kettobol kiindulva nem biztos, hogy kell az nekunk :D
Ja... bár ki tudja.

Sonicban kifejezetten jó volt Carrey megint. Tud még ökörködni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2020. június 25., csütörtök 11:59-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. június 25., csütörtök 11:55

Remy írta: A MASZK: Rettentő régen láttam, érett már az újrázás. Igazából tök jó film, jó poénokkal, kiváló Carreyvel és egy óriási kérdéssel. Hol van a folytatás?
Dumb es Dumber kettobol kiindulva nem biztos, hogy kell az nekunk :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. június 25., csütörtök 11:50

Ha már Carry, inkább nézted volna meg ezt: Egy makulátlan elme örök ragyogása. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég