Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 5., vasárnap 16:32

Realista24 írta:
Remy írta: Kevés pihi, nehéz meccs, DE 3 pont. Csak ezt számít.

Eddig amúgy jó, mert szünet óta minden meccs előtt szar érzésem van, aztán 6/6. B-)

Hazardból valószínűleg max BL-re lesz valami, de annak örülnék, ha Jovicból látnánk még valamit idén.
Tehát semmi nem lesz belőle.
Egyebkent szuper ez a 6 pont, de az elmult 2 meccsen minden latszott, miert muszaj igazolni. Egyszeruen ennyire toketlen, impotens tamadoharmaddal nem szabad jovore elindulni. Es egy jo Hazard is kurva keves lesz ehhez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 5., vasárnap 16:30

Remy írta: Kevés pihi, nehéz meccs, DE 3 pont. Csak ezt számít.

Eddig amúgy jó, mert szünet óta minden meccs előtt szar érzésem van, aztán 6/6. B-)

Hazardból valószínűleg max BL-re lesz valami, de annak örülnék, ha Jovicból látnánk még valamit idén.
Tehát semmi nem lesz belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. július 5., vasárnap 16:18

RealAsensio írta:
Kerlon írta:

Játszatni se igazán kéne már az elmúlt meccsek alapján. Kene amúgy egy kp jövőre.
Pogba! :D
Mi lettünk az új Atletico, 1-0kal a bajnokságért cím szó alatt. B-)
Nem is baj, ezekkel tudunk most bajnoksagot nyerni, meg amugy sincs tobb ebben a csapatban. A vedelem stabil, a KP hozza amit tud, a tamadojatekunk meg ennyi...
A City ellen viszont golokat kell rugni, nem hiszem, hogy lehozzuk 1-0-ra, arra jatszani eleg necces lenne...
Hát igen, remélem hogy nem a kiesésre akarunk játszani. :lol: Minimum kettő kell.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 5., vasárnap 16:17

géza írta: Modric szerintem egyik legjobbunk volt, minden tamadas rajta ment vegig. Ramos viszont a bunteton kivul elegge pontatlanul jatszott, es tobbszor is rosszul helyezkedett.
Sokat kellett meloznia Marcelo helyen, azert ez is sokat dob a latba.
Militao volt a legstabilabb, Ramos nyero ember.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: géza » 2020. július 5., vasárnap 16:08

Modric szerintem egyik legjobbunk volt, minden tamadas rajta ment vegig. Ramos viszont a bunteton kivul elegge pontatlanul jatszott, es tobbszor is rosszul helyezkedett.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. július 5., vasárnap 16:07

nem hittem volna hogy lehozzuk ezt a hetet 6 ponttal.
grande Sergio :salute:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. július 5., vasárnap 16:06

Militao patika volt. Ramossal jobb párost alkot, mint Varanenal, de cáfoljanak rám a kövi meccsen.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. július 5., vasárnap 16:02

Kerlon írta:
Professore írta: Modricot igazán le lehetne hozni...
Játszatni se igazán kéne már az elmúlt meccsek alapján. Kene amúgy egy kp jövőre.
Pogba! :D
Mi lettünk az új Atletico, 1-0kal a bajnokságért cím szó alatt. B-)
Nem is baj, ezekkel tudunk most bajnoksagot nyerni, meg amugy sincs tobb ebben a csapatban. A vedelem stabil, a KP hozza amit tud, a tamadojatekunk meg ennyi...
A City ellen viszont golokat kell rugni, nem hiszem, hogy lehozzuk 1-0-ra, arra jatszani eleg necces lenne...
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 5., vasárnap 16:02

Kevés pihi, nehéz meccs, DE 3 pont. Csak ezt számít.

Eddig amúgy jó, mert szünet óta minden meccs előtt szar érzésem van, aztán 6/6. B-)

Hazardból valószínűleg max BL-re lesz valami, de annak örülnék, ha Jovicból látnánk még valamit idén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 5., vasárnap 15:59

Nehez meccs volt nagy hosegben, 3 pont a lenyeg.
Ramos, Militao es Courtois.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 3., péntek 18:37

Mi lettünk az új Atletico, 1-0kal a bajnokságért cím szó alatt. B-)

Iscot, Modricot ideje lenne háttérbe szorítani, Jamest meg Balet elő se venni, bár ez ment tegnap, de jobb leírni. :mrgreen:

Militao nekem kérdéses még, mert elég ügyes, gyors, de sokszor hasonlít esetlennek. Reméljük, ha kicsivel több bizalmat kap, akkor fejlődik még.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 3., péntek 10:04

ziro4vr írta: Hát ez az Isco-Modric kettős tegnap..egyszerre a kezdőben túl sok a jóból. Már csak Bale meg James hiányzott mellőlük. Ezt a 4 embert lassan el kell engedni, Modric kiegészítőként még belefér, de a másik három nem tud hozzátenni a csapathoz.

Militao szerintem ha nem lenne önbizalomhiányos a sok padtól, szerintem kurva jó lenne.
Nekem is bejön amúgy a srác. Kissé Varanera hajaz, de talán ő jobban bepiszkolja magát. Brutál milyen gyors és erős a srác. Bár én is azt látom, hogy önbizalomhiánnyal küzd. Bár tény, hogy több lehetőségre számíthatott amikor idejött és nem tudhatta, hogy Ramos ilyen formában lesz ennyi idősen. De van ideje még nagyon fiatal.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 3., péntek 10:01

Hát ez az Isco-Modric kettős tegnap..egyszerre a kezdőben túl sok a jóból. Már csak Bale meg James hiányzott mellőlük. Ezt a 4 embert lassan el kell engedni, Modric kiegészítőként még belefér, de a másik három nem tud hozzátenni a csapathoz.

Militao szerintem ha nem lenne önbizalomhiányos a sok padtól, szerintem kurva jó lenne.
Nem illik.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 3., péntek 9:33

Vallatni lehetett ezzel a meccsel, de nagyon fontos három pontot szereztünk. Innen már bekell húzni a ligát.

Tibi: nagyon magabiztos lett. brutálisan jó szezont fog zárni és bár sajnáltam Navas távozását most már látszik, h a belga még egy polccal feljebb van.

Dani: összekapta magát az utóbbi időben. Robotol fel alá és bejátsza egymaga a jobb oldalt.

Militao: Nagyon bizonytalanúl szállt be bár gondolom nem is számított rá, hogy lehetséget kap.
A második félidőre összekapta magát és egész jó meccset hozott. Iszonyat gyors amúgy és jól használja a testi erejét.

Mendy: Nem igazán volt jó meccse, de voltak szép megmozdulásai. Egyre jobban kezdem megszeretni a kis kopaszt. Szépen megfutja a szélt és elég technikás is.

Modric: Még mindig vannak fineszes megmozdulásai, de összességében max még egy szezont tudok neki elképzelni ahol már fix 12-ik ember.

Case: Ma is jól tolta. Nagyon megtalálta a posztját a csapatban. Az egyik legjobb játékosunk idén, ha nem a legjobb.

Kroos: Jobban tetszik amikor Fede van mellette. Akkor sokkal támadóbb szerepkört kap. Amikor Modric van akkor inkább visszalép és hátulról osztogat. Ma is inkább ezt láttuk. Nem volt rossz meccse.

Vini: Hát ez megint egy furcsa meccs volt tőle. Brutálisan gyors és tényleg sprintben közlekedik :D viszont amikor olyat látok, h mehetne a védelemre szabad az út előtte és meg is iramodik, de 30 méterre szökteti magát és azt sem előre fele, hanem az oldalvonal irányába akkor nem értem mit keres itt. Olyan hibái vannak amiket ritkán látok Real játékostól. Viszont amit továbbra is értékelik, hogy nála nincs alibi meccs. Csinálja csinálja és többnyire nem jön be neki, de amikor igen akkor megkell dícsérni. Bár ez nem az a nap..

Benz: Nagyon sokat dolgozik a pályán, de kezdem kicsit fáradtnak látni. Folyamat mindnen meccsen pályán van és dolgozik is.

Isco: Egyre kevesebb a jó meccse. Néha képes villantani egy egy komoly meccsen, de mint most is beleszürkől a mezőnybe. Jobb szél amúgy sem neki való, de ma kifejezetten gyenge volt. Már hozzásem ragaszkodnék bármennyire is szeretem.

Rodrygo: Nagyon jól szállt be. Sokkal érettebb a játéka mint Vininek, de ő meg képes alibizni. Direktebben kellene támadni a kaput.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. július 3., péntek 3:30

Szerintem a tegnapi gyenge támadó játék főként Isco miatt volt. Ahhoz képest, hogy a jobb oldalt kellett volna bejátszania, kb mindenhol volt, csak ott nem. Ezzel pedig nagyon megkönnyítette a Getafe dolgát. Amellett, hogy jobbosok az egyszem Carvajal volt csak, ő átment balra, meg középre, hogy mégjobban össze legyenek sűrűsödve. Nem véletlen, amint bejött egy normális jobb szélső, egyből jobban szét lett húzva a mezőny, meg is változott a játék képe. Ja és amellett, hogy nem ott játszott, ahol kellett volna, még így is kurva gyenge meccset hozott le.
Mondta itt a kommentátor, hogy állítólag elégedetlenek vele, mert nem teszi oda magát. Én nem olvastam ilyet, de ez amit tegnap mutatott nem cáfolt rá erre, hanem inkább ráerősített erre a pletykára.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 3., péntek 1:32

Ez komoly kín volt, de annál édesebb a 3 pont.

Isco lassan már jobban idegesít, mint Bale. Nagyon-nagyon-nagyon leépült. Totál 0, sztem egy spanyol kiscsapatba nem férne be. Ezzel az Isco, James, Bale csodatrióval jól beszoptuk, eladhatatlanok, teljesítmény 0, fizikum 0. Örömnap lesz amikor végre kifut a szerződésük, vagy ha ad valaki értük 1000 eurót, és hajlandóak is lelépni

Mendynek is ez volt a legszarabb meccse idén, ennyi labdát összesen nem szórt el idáig mint ma. Courtois, Ramos, Case, Carvajal viszont :agree:

Vini meg... mikor már az ember azt gondolná, hogy van remény, focista lesz előbb utóbb, hoz egy ilyen meccset. Jó megoldása nem volt egy darab se. Ha kap egy gyors védőt vége. Mondjuk ő legalább fejlődőképes (reméljük), de hogy még jövőre is sanszosan ez a keret lesz nagyrészt... nem mi fogjuk újradefiniálni a joga bonitot :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 3., péntek 0:31

Csabi írta: a cserék ültek és kb abban az időben kezdett fáradni a getafe is. ezt az erős letámadást nem lehet 90 percen keresztül tolni.
Nem lehet, attol meg felalhatunk ugy, ahogy a masodikban a cserek utan. aztan ha farad a csapat akkor a szelekre lehet felkuldeni ujjakat. Van balszelre es jobbszelre is 2-3 emberunk, meg minbdig jobb, mint 4 belso kp-s felallas.
A Valverde-Case-Kroos Kpnak birnia kell, alig hasznaljuk oket igy egyutt csak harmasban. Valverde teljesitmenye is esik vissza mert vagy nem jatszik, vagy mas pozicioban kuldik fel.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 3., péntek 0:08

a cserék ültek és kb abban az időben kezdett fáradni a getafe is. ezt az erős letámadást nem lehet 90 percen keresztül tolni.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 3., péntek 0:05

Kell a lendulet a csapatnak, zongorazni lehetne a kulonbseget a cserek utan.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 3., péntek 0:04

realistahuni írta: Nagyon olaszosban nyomjuk ezt a bajnokságot, de tény, hogy így eredményes. :D
Írták, hogy nem nagy szám a Getafe, mi voltunk a gyengék.

Nem nagy szám a Getafe, de ők tolják olaszosban.

Megnézi az ember az eredményeiket, lehet látni, hogy mindenki ellen 1-1 gólos meccsek, 0-0, uezt a stílust tolták. Mindenki szenved velük.

Ezt vártam sajnos, amit kaptunk ma. Szerencsére 3 ponttal és csak ez számít. Semmi más.


Én nagyon örülök. Nem ezt a meccset kell elrakni a gyerek Ady kötete mellé, de ez vezetet oda a bajnoki címhez, ami már felkerül a polcra.

3pont!

ZZ imádlak! :sziv: Nagyon belenyúlt a meccsbe!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég