Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. július 15., szerda 15:43

Én speciel nem bánom. Nyáron szokott lenni vizes VB, atlétikai VB, Tour de France, Giro, Wimbledon, vízilabda meg egy csomó más sportesemény. Alig jut egy sportszerető embernek ideje arra, hogy lépést tartson mindennel. Aztán ott van az is, hogy a szezon végén rottyon van az összes játékos és lehet egy téli VB alkalmával végre kapunk egy olyan világversenyt, ami nem lesz olyan dögunalom, mint az elmúlt 10 évben mindegyik.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4805
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. július 15., szerda 15:33

De jó hogy kinyírták a nyári torna hangulatot. A világ egyik legnagyobb korrupciós szervezete. :agree:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 15., szerda 15:32

manapság, amikor minden cég és a legtöbb ország próbál környezettudatos lenni akkor bedobnak és elfogadnak egy ilyen tervet.

Nem bánom, hogy nem lesznek klimatizált stadionok, mert az feleslegesen környezetszennyezö rongyrázás.

Ettöl függetlenül: az egész katari VB, rabszolgástul, kenöpénzestül, téli lebonyolításostúl gusztustalan okádék.

És mielött valaki azzal, jön, hogy a legtöbb jó/szórakoztató dolog környezetszennyezö és felesleges. Igen, az, de ez nem azt jelenti, hogy minden jót be kell tiltani. De szerintem találni kell egy ésszerü határt, hogy mi az ami még belefér és mi az ami felesleges és túl megy a célon. A sivatagba extra drágán épített légkondis stadion (még ha napelemmel is termelik az áramot hozzá) szerintem felesleges.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. július 15., szerda 15:04

Milyen szép is hogy klimatizált stadionokkal nyári rendezés volt a pályázatban. Okádék szar az összes.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 15., szerda 14:50

OFFICIAL: FIFA have confirmed the 2022 World Cup in Qatar will start November 21 with the final taking place December 18.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. július 6., hétfő 15:40

ügyes gyerek ez nem vitás, de nem francia, spanyol vagy német, hogy csak pár nemzetet mondjak, szóval elég nagy hendikeppel indul. szerintem maradni fog még salzburgban aztán MLS kinéz neki. ott van lóvé meg csípik a magyarokat. európában nem.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. július 6., hétfő 15:19

numberone1 írta: Lipcseben nem latom a helyet. Most igazoltak 2 jatekost akik ugyanaz a poszt, mint Szoboszlai, Olmot es Nkunkut(valjuk be mind ketto tehetseges). De az o beepitesuk is idobe telik, nem megy zokkeno mentesen, mert az a poszt amin a legjobbjukat tudnak adni nem letezik ott sem(ugye milyen ismeros ez), ezert szelsokent hasznaljak oket 4-4-2-ben...Szobinak olyan csapat kell amely a 4-3-3-ban vagy -4-2-3-1-ben jatszik, es az egyik kozeppalyas vagy az arnyek ek az o posztja lehetne.
Ha Kai-t eladja a Leverkusen, akkor mehetne a helyere.
En meg a spanyol bajnoksagot sem vetnem el, mert ha egy Bardhi egy Ujpestbol megtudott ugrani ekkora szakadekot, akkor Szoboszlainak sem lehet gond.
Leverkusen jó választás lehetne, ha megnézitek, Brandt és Havretz is szépen fel lett építve.
Európa liga meg kezdésnek nem rossz.
Esetleg a BL. miatt még a Gladbach, náluk sem hiszem, hogy olyan hatalmas neveket kéne kiszorítania a középpályáról.
Olaszoknál a Milan, csak akkor, ha elérik az európa ligát és kinevezik azt a német palit, aki kifejezetten őt kérte, egy normális edzői stábbal rendelkező milan lehetne opció.
Spanyoloknál a Soci talán, de ott ugye ott van még Ödegaard és eléggé tele vannak középpályásokkal.., esetleg egy Sevilla, náluk annyira nem veretes az a középpálya és közben BL helyen is vannak.
Angliába szerintem egy Arsenalba beférne, de ugye ott meg nincsen európai kupaindulás, ezzel még inkább gyengülni fognak, mert szerintem lelépnek a top támadóik is..

Nagy kérdés, hogy ki az aki le fog tenni érte 20illió euró körüli összeget, egy gladbach, soci szintű csapat nem biztos, a többieknek ez simán bele kell, hogy férjen.
Én egyelőre a német vonalat erősíteném, kevesebb gondja lenne a beilleszkedéssel+ európa liga, vagy BL szereplés sem utolsó dolog..
Reméljük, jól döntenek majd, ha eljön az ideje. :)

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. július 6., hétfő 14:51

Mindenképpen egy BL csoportkörös csapatba kellene igazolnia, ahol a pálya közepén számítanak rá. Az ősszel azért is volt gyengébb a teljesítménye, mert amellett, hogy kiszorult a szélre, a csapata is kapkodós bazdelőre játékot játszott.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 6., hétfő 14:33

Lipcseben nem latom a helyet. Most igazoltak 2 jatekost akik ugyanaz a poszt, mint Szoboszlai, Olmot es Nkunkut(valjuk be mind ketto tehetseges). De az o beepitesuk is idobe telik, nem megy zokkeno mentesen, mert az a poszt amin a legjobbjukat tudnak adni nem letezik ott sem(ugye milyen ismeros ez), ezert szelsokent hasznaljak oket 4-4-2-ben...Szobinak olyan csapat kell amely a 4-3-3-ban vagy -4-2-3-1-ben jatszik, es az egyik kozeppalyas vagy az arnyek ek az o posztja lehetne.
Ha Kai-t eladja a Leverkusen, akkor mehetne a helyere.
En meg a spanyol bajnoksagot sem vetnem el, mert ha egy Bardhi egy Ujpestbol megtudott ugrani ekkora szakadekot, akkor Szoboszlainak sem lehet gond.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. július 6., hétfő 14:09

Ő még időben került jó helyre, 19 éves. Az ő posztján ez kb olyan mint egy szélsőnél a 16.
Érdemes megnézni hogy a top kp-k 19 évesen hol voltak, jellemzően sehol.
Viszont a videó alapján ez az osztrák egy bűn gyenge, kell az a köztes lépcső még nagyon, remélem tényleg Lipcse lesz belőle.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 14:06

Szerintem egy magyar eleve nem futhat be nagy karriert, azoknak az időknek vége.
Már nem vagyunk futballnemzet, mint egykoron. Nézzétek meg a horvátokat, hány játékosuk befutott, pedig olyanokat találni lehetett volna itthon is, de oda sem kerülnek.

Szar menedzselés és munkamorál + a nulla nemzetközi eredmény.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. július 6., hétfő 14:02

Én a válogatottban láttam csak a srácot de kb ugyanaz a posztja mint Ödegaardnak, nem?
Én amitvláttam belőle egy Lipcse lesz a max, ami persze magyar szinten komoly lesz.
Love football, hate antifa.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. július 6., hétfő 13:37

Dominik Szoboszlai - Red Bull Salzburg - Midfield Maestro - Goals, Skills & Assists 2019/20

Csak így tovább kicsii.. :)
Egyébként mindenféle poénkodás nélkül, ha töretlen maradna a fejlődése és sikerülne neki szintet lépnie egy topligás csapatban, akkor 4-5 év múlva szívesen látnám Madridban.
Nyilván elfogult az ember valamennyire, de én nem érzem kevésbé tehetségesnek, mint bármelyik mai fiatal, felhypolt future messit/ronaldót..
Még belegondolni is durva, milyen érzés lenne, ha egy magyar srác rugdosná a szabigólokat, akár egy klasszikuson áá.. :D

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. július 5., vasárnap 22:08

Szoboszlait választották a liga legjobb játékosának. Ez a szint kimaxolva.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 27., szombat 18:02

Robben visszatér a Groningen színeiben!

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. június 26., péntek 0:12

Toti írta:
_Bushido_ írta: Már több szurkolói balhé is volt emiatt a Benficánál, úgyhogy gondolom most is lesz / volt vélhetően. Ahogy nézem, most nincsenek meg azok a kimagasló játékosaik a többiekhez képest, mint volt az a Pepe, Di Maria féle érában.
Pepe soha nem is jatszott ott
igen, igazad van, bocsi. összemostam már a másik portugál csapattal. Mert úgy összességében a Porto, Benfica, Sporting triónál sincsen most senki kimagasló, mint a korábbi években. Bajnokságban is egymást múlják alul, senki nem akar nyerni, össze-vissza bukdácsoltak eddig az újrakezdés után.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. június 24., szerda 21:54

Szoboszlai eddig 1 gol es 3 golpassz, de meg nincs vege a meccsnek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. június 24., szerda 8:36

_Bushido_ írta: Már több szurkolói balhé is volt emiatt a Benficánál, úgyhogy gondolom most is lesz / volt vélhetően. Ahogy nézem, most nincsenek meg azok a kimagasló játékosaik a többiekhez képest, mint volt az a Pepe, Di Maria féle érában.
Pepe soha nem is jatszott ott
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. június 24., szerda 8:32

Már több szurkolói balhé is volt emiatt a Benficánál, úgyhogy gondolom most is lesz / volt vélhetően. Ahogy nézem, most nincsenek meg azok a kimagasló játékosaik a többiekhez képest, mint volt az a Pepe, Di Maria féle érában.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. június 23., kedd 23:35

Remy írta: Portugáloknál senki nem akar idén bajnok lenni? Mit összeszerencsétlenkedik fordulók óta a Porto és a Benfica is. :lol:
azért jó kis meccs lehetett a Benfica verés :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég