Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. július 13., hétfő 14:12

Én már a 3. x-ünk után lemondtam erről, semmilyen csodát nem várok.
Úgyhogy ezúttal gratulálok is a bajnoki címhez, mert lehet nem lesz kedvem feljönni amikor ofisöllé válik. :D :agree:
Som i Serem!
6oat

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. július 13., hétfő 14:06

ha ma nyertek, akkor el is dolt, de meg egy x-el is boven eselyesebbek maradtok.

a maradek ketto meccseteken kerdeses, hogy lesz e meg tetje a villarreal (el helyezes) es a leganes (kieses) szamara.
ez a mai alaves-getafe es villarreal-sociedad meccsek utan mar tisztabb lesz.

hozzateve azt is, hogy mi meg az alaveshez megyunk, aki szinten konnyen lehet, hogy az eleteert kuzdhet, egy laza 85-15-re adnam az eselyeket. :kalapos:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 13., hétfő 13:45

anagyCz írta: Sziasztok!

Nem féltek attól, hogy a mai meccs necces lesz? Félek, hogy a Granada vért fog inni. Minden meccsen nem lehet szerencsénk. Ha esetleg nem jönne össze a győzelem, megremeghetnek a lábak a Villareal ellen is. Mit gondoltok?
El kell őket verni, nincs mese. Azért az elmúlt 8 meccs nem csak a szerencséről szólt nálunk. :) Én amíg ilyen az ún. támadósor, mindig aggódva ülök le meccset nézni, de fejben érzem annyira erősnek a brigádot, hogy ezt már nem engedik kicsusszanni a kezük közül.

anagyCz
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2020. július 13., hétfő 13:36
Kedvenc csapatod: BKV Előre

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: anagyCz » 2020. július 13., hétfő 13:41

Sziasztok!

Nem féltek attól, hogy a mai meccs necces lesz? Félek, hogy a Granada vért fog inni. Minden meccsen nem lehet szerencsénk. Ha esetleg nem jönne össze a győzelem, megremeghetnek a lábak a Villareal ellen is. Mit gondoltok?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 12., vasárnap 12:04

Én inkábbeg sem szolalok. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 12., vasárnap 10:52

ziro4vr írta: Úgy érzem ideje megkérdezni lordgabit, van e valami sztorija modell kinézetű lányokkal. :lol:
Haha egybeköthetnénk a dezodoros és csajozós tippekkel is és a leggyönyörűbb, hogy mindezt a spanyol bajnokság topicban :mrgreen: ..azt hiszem kissé félrecsúszott a téma. :kalapos:

Na offbú ki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 12., vasárnap 9:31

Úgy érzem ideje megkérdezni lordgabit, van e valami sztorija modell kinézetű lányokkal. :lol:
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. július 12., vasárnap 0:22

Steve írta:
Faust írta:

Pista Pista, az asszony legalabb tud rola? :lol:

Amugy en sem sem ertem minek nezi barki. En akkor se nezem ha mi rohanunk utanuk, igy meg aztan plane ki nem szarja le. Vegre csak magunkkal kell foglalkozni.
Haha most, hogy az idézés miatt újra olvasom valóban kissé félreérthető voltam. :kalapos:

Természetesen az asszony is itt borozott velünk. Mivel a szomszéd csaj elég szép, ilyen kb modell kinézetű ezért megkaptam az asszonytól, hogy mikor öntöttem ki a csajnak a rozét “túl kedves” voltam :roll: jelentsen ez bármit is. :mrgreen:

Remélem hétfőtől hátra dőlhetünk. Ha behúznánk valahogy a 3pontot, akkor már elkezdhetünk ünnepelni. Azért innen nagyon fájó lenne elbukni. Ez a szedett-vedett társaság, a fantasztikus Zidanenal nagyon megérdemelnék a sikert.
“Tul kedves voltal”, ez annyira tipikus :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyszer ugyanigy jartam, ott volt a “hiba” hogy a modell kinezetu csajnak toltottem eloszor es nem a baratnomnek, de csak azert, mert az o pohara volt a legkozelebb hozzam es nem volt rairva kie melyik, evidensnek tunt, hova toltok eloszor :lol: :lol: majdnem szakitottunk emiatt :kalapos:

Hetfon a legfontosabb meccsunk jon, ha a Granadat megverjuk, a hatralevo ket meccsen eleg 2 pontot gyujteni, es mehetunk a Cibelesre.
:goat:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 11., szombat 23:20

Faust írta:
Steve írta:

Úristen de jó, hogy nem nézem a meccset, hanem a szomszéd csajjal borozunk a teraszon. :)

Szerintem agyvérzést kaptam volna. 30 felett már nem bírja az ember az ilyen szitukat. :lol: :D

Nem tudom, hogy hogyan csinálják, de ezeknek mindig wva nagy szerencséjük van. Úgy pattan, megbotlik az ellenfél a kapu előtt.. fene sem érti hogy csinálják. És akkor még panaszkodnak is az igazságtalanságra.
Pista Pista, az asszony legalabb tud rola? :lol:

Amugy en sem sem ertem minek nezi barki. En akkor se nezem ha mi rohanunk utanuk, igy meg aztan plane ki nem szarja le. Vegre csak magunkkal kell foglalkozni.
Haha most, hogy az idézés miatt újra olvasom valóban kissé félreérthető voltam. :kalapos:

Természetesen az asszony is itt borozott velünk. Mivel a szomszéd csaj elég szép, ilyen kb modell kinézetű ezért megkaptam az asszonytól, hogy mikor öntöttem ki a csajnak a rozét “túl kedves” voltam :roll: jelentsen ez bármit is. :mrgreen:

Remélem hétfőtől hátra dőlhetünk. Ha behúznánk valahogy a 3pontot, akkor már elkezdhetünk ünnepelni. Azért innen nagyon fájó lenne elbukni. Ez a szedett-vedett társaság, a fantasztikus Zidanenal nagyon megérdemelnék a sikert.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. július 11., szombat 22:51

Var eddig ket golt vett el az atleticotol.;D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 11., szombat 21:46

Steve írta:
Realista24 írta: Valladolid játékosa ziccerben volt és konkrétan a fű miatt kihagyta. Hát befosok, ezért nem egyenlített. Lyuk keletkezett a pályán :lol:
Úristen de jó, hogy nem nézem a meccset, hanem a szomszéd csajjal borozunk a teraszon. :)

Szerintem agyvérzést kaptam volna. 30 felett már nem bírja az ember az ilyen szitukat. :lol: :D

Nem tudom, hogy hogyan csinálják, de ezeknek mindig wva nagy szerencséjük van. Úgy pattan, megbotlik az ellenfél a kapu előtt.. fene sem érti hogy csinálják. És akkor még panaszkodnak is az igazságtalanságra.
Pista Pista, az asszony legalabb tud rola? :lol:

Amugy en sem sem ertem minek nezi barki. En akkor se nezem ha mi rohanunk utanuk, igy meg aztan plane ki nem szarja le. Vegre csak magunkkal kell foglalkozni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 11., szombat 21:41

ismét szenvedtek, de ismét behúzták. nekünk is újra győznünk kell.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 11., szombat 21:28

Ha nincs Ter Stegen akkor sima x. A Barca lehozta az egész második félidőt 1db kapuralövéssel, az is egyessi szabad volt
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 11., szombat 20:47

Realista24 írta: Én sem nézem, értékesebb az idő annál :lol:
Akkor jó! Csak felbosszantanád magad rajta, felesleges.

Ha belefért volna az időbe néztem volna amúgy, mert így kicsit izgalmas ez a versengés/pontvadászat szezon végén.

De mindig úgy pattan nekik, aztán elmegy a kedvem. :kalapos:


Mondjuk, hogy érezhetik magukat a barcások a korona időszak után ha nézik a mi meccseinket a VAR-os esetekkel, tizikkel.. :lol: haha végre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 11., szombat 20:44

Én sem nézem, értékesebb az idő annál :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 11., szombat 20:43

Realista24 írta: Valladolid játékosa ziccerben volt és konkrétan a fű miatt kihagyta. Hát befosok, ezért nem egyenlített. Lyuk keletkezett a pályán :lol:
Úristen de jó, hogy nem nézem a meccset, hanem a szomszéd csajjal borozunk a teraszon. :)

Szerintem agyvérzést kaptam volna. 30 felett már nem bírja az ember az ilyen szitukat. :lol: :D

Nem tudom, hogy hogyan csinálják, de ezeknek mindig wva nagy szerencséjük van. Úgy pattan, megbotlik az ellenfél a kapu előtt.. fene sem érti hogy csinálják. És akkor még panaszkodnak is az igazságtalanságra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 11., szombat 20:31

Valladolid játékosa ziccerben volt és konkrétan a fű miatt kihagyta. Hát befosok, ezért nem egyenlített. Lyuk keletkezett a pályán :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. július 11., szombat 20:22

Babinho írta: Jól számolom, hogy ha a Barca ma Xel, mi pedig hétfőn nyerünk akkor bajnokok vagyunk?
Felesleges lesz számolni, mert sztem a Granada fog minket a legjobban megizzasztani. Ha ott nyerünk, akkor már nincs megallas.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 11., szombat 16:00

Realista24 írta: Real Madrid gets 9 penalties this season and they’re corrupt, meanwhile Barcelona:

- 19 penalties awarded in 15/16
- 0 penalties awared against them in 74 La Liga games (2016-2018)

Na, akkor ennyit jelent a VAR, szerintem.
Varal azért jól járt volna a Céronaldo féle Real. Számtalan mecsre emlékszek amikor még ha kaptunk is tizit a másodikat nem merték befújni a bírók,kivéve ha messiről van szó egy elclasicon :lol:

Nem beszélve arról,hogy hány clasicot És bajnokságot nyertünk volna ha van var...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 11., szombat 13:32

Real Madrid gets 9 penalties this season and they’re corrupt, meanwhile Barcelona:

- 19 penalties awarded in 15/16
- 0 penalties awared against them in 74 La Liga games (2016-2018)

Na, akkor ennyit jelent a VAR, szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég