Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. július 19., vasárnap 11:54

Marcelon majdhogynem elment 7 pontunk, meg kiestünk a kupából is.

Sorban a meccsek
Mendyvel vertük az Atletit 1-0ra
Kiestünk a kupából mikor kezdett Marcelo, 4 gólt kaptunk.
Mendyvel 1-4 győzelem az Osasuna ellen.
Celta ellen 2-2 Marceloval
Levante ellen kikaptunk 1-0ra Marceloval.

City elleni meccs Mendyvel volt, de ott olyan csapat szintű leolvadás volt, amilyet rég láttam. Egy megnyert meccset leadtunk kb....

A Barca ellen fasza volt Marcelo, majd a Betis ellen Marcelo kezdett megint, ahol kikaptunk, bár ott a 60.bam bejött Mendy.

Azért ez egy kemény menet volt ott és Marcelonak nagy szerepe volt, hogy ennyiszer kikaptunk, Barca elleni kozmetikázott vmit ezen, de nem volt jó mikor kezdett. Nagyon nem.

Most a stabil védelem a lényeg a csapatnál, ebbe Marcelo nem fér bele sajna és mire lesz értelmes támadósorunk, addigra végleg kiöregszik.
Pedig nagyon szeretem a brazilt, de ezt már lehet nem kéne erőltetni, de cáfoljon rám.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. július 19., vasárnap 11:31

Csabi írta: jól van azért regijjónért nem kell sírni.
Sokaknak szimpatikus volt, amit csinált
hadd sírjunk érte :mrgreen:

De ha Zizunak nem kell, akkor tényleg ne maradjon, eddig szinte mindig jól döntött a francia

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. július 19., vasárnap 10:44

Marceloban csereként benne van minimum 2-3 jó szezon. Ráadásul őt a szíve is viszi előre, szerintem nem kérdés, hogy ő a második számú balhátvéd, bármennyire is szimpatikus a Reguilón.

A jobbhátvéd cserét kellene megoldani. Lucas-szal nem vagyunk kisegítve, Odriozola meg kevés. Nem tudom ki lenne most oda jó, aki a második számú jhv szerepet is elfogadja.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 19., vasárnap 10:33

jól van azért regijjónért nem kell sírni. ha hakimi nem kellett (ami még hianyposzt is), akkor hozzá képest a spanyol két szinttel lejjebb.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 19., vasárnap 9:52

Adnak érte max. 20 milliót. Ha el is kell adni, nem azért adják el elsősorban, mert pénzre van szükség, hanem azért, mert nincs rá szükség.
Ha a mérleg egyik nyelvén van 20 millió, a másikon egy játékos akire nincs szükség, akkor azért könnyű a döntés.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 19., vasárnap 9:46

füst írta: Regunak van értéke, de nálunk csak epizódszerepet kapna max, a legjobb korban. Itt csak amortizálódik, ami normális körülmények között nem para egy Real Madridnál, de ha pénzre van szükség, akkor el kell adni. Jó döntésnek tartom.
Adnak érte max. 20 milliót. Ha el is kell adni, nem azért adják el elsősorban, mert pénzre van szükség, hanem azért, mert nincs rá szükség.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 19., vasárnap 9:36

Én nem a potenciállal bíró saját nevekéseket dobálnám ki, akkor már inkább Marcelotól búcsúznék fájó szívvel.
Csakhogy Marciért nem kapnánk pénzt, mindenhol visszaestek a bevételek, senki nem fog egy 30+os, magas fizetésű játékosra költeni. Regunak van értéke, de nálunk csak epizódszerepet kapna max, a legjobb korban. Itt csak amortizálódik, ami normális körülmények között nem para egy Real Madridnál, de ha pénzre van szükség, akkor el kell adni. Jó döntésnek tartom.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 19., vasárnap 9:27

Innen nézve azért nem hiszem, hogy túl nagy gond lenne, hogy havi több száz milliót kereső játékosok pár hónapig csak száz milliót keresnek (forintban persze, de ezek akkor is gigantikus összegek). Kétlem, hogy a Barca a bérek visszanyesése miatt játszott ilyen gyengén.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. július 19., vasárnap 9:20

Realista24 írta: Regulion el lesz adva.
:-(
Én nem a potenciállal bíró saját nevekéseket dobálnám ki, akkor már inkább Marcelotól búcsúznék fájó szívvel.

Érdekes kérdés, hogy összességében jobban jár(t)unk-e azzal, hogy nálunk csak 15%-ot csökkentettek a fizetésekből, míg a Barcánál 70-et. Lehet nálunk is leesett volna a munkamorál, ha sokkal kevesebb fizetésért fociznak a srácok.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 19., vasárnap 8:42

Regulion el lesz adva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. július 18., szombat 22:58

Én eljutottam arra a szintre hogy soha többet nem kételkedem Zidane-ban, azt hoz ide és játszat, akit csak akar :D

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. július 18., szombat 22:24

wZoLee7 írta:
Jim írta:

ez így van, de eladni nem szabad Reguilónt
mikor elmegy Marcelo jöhet vissza
kell a jövőben is 1-2 spanyol saját nevelés a keretbe
ő szerintem megfelelő lehet
De meg mindig ott tartok, hogy Reguilon szintu cseret siman talalunk spanyolt is majd akkor amikor nem kell eladni senkit.

Regu szerintem nagyon le van nézve. Nem azt mondom, hogy Real kezdő szint (kb pont a szintjén van jelenleg a Sevillaban) viszont Mendy mögé tökéletes lenne. Én attól félek, hogy majd amikor oda jutunk, hogy Marcelo helyére igazolni kell, akkor majd jönnek 30-40 millióért ilyen Danilo és Odri féle szerencsecsomagok akiknél Regu sokkal jobb. Az más kérdés, hogy ő is lehet inkább menne, hogy kezdő legyen valahol mintsem hogy padozzon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 18., szombat 21:51

Jim írta:
ziro4vr írta: Jelenleg ott van Mendy meg Marcelo, megfelelően rotálva őket megoldják.
ez így van, de eladni nem szabad Reguilónt
mikor elmegy Marcelo jöhet vissza
kell a jövőben is 1-2 spanyol saját nevelés a keretbe
ő szerintem megfelelő lehet
De meg mindig ott tartok, hogy Reguilon szintu cseret siman talalunk spanyolt is majd akkor amikor nem kell eladni senkit.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. július 18., szombat 21:31

ziro4vr írta: Jelenleg ott van Mendy meg Marcelo, megfelelően rotálva őket megoldják.
ez így van, de eladni nem szabad Reguilónt
mikor elmegy Marcelo jöhet vissza
kell a jövőben is 1-2 spanyol saját nevelés a keretbe
ő szerintem megfelelő lehet

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. július 18., szombat 21:27

Mibol gondoljatok, hogy annyira vissza szeretne jonni Mendy moge padozni (ha Marcelot nem is vesszuk figyelembe), mikor a Sevillaval a BL-ben jatszhat

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 18., szombat 21:22

Reguilon semmi extra, bármikor találunk hasonló kalibert. Jelenleg ott van Mendy meg Marcelo, megfelelően rotálva őket megoldják. A jobb oldal a nagyobb gond.
Nem illik.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. július 18., szombat 21:17

poronty írta: Ezért kéne Marcelonak felállni és megköszönni, mert ZZ eladni nem fogja, viszont az elit szint közelében sincs Marci és rendesen gyomorgörcsöm van, ha játszik.
Erre nem is tudom mit mondjak. Marcelo álljon fel? :mrgreen:

Mendy legyen a kezdő, nem vitás védekezésben egy állat(tudjuk beverte a pipába, már R.Carlos magasságokban támadásban is :roll: ). Marcelo meg maradjon cserének, ha van benne még motiváció akkor bőven tud még pluszt adni ennek a csapatnak.

Jó lenne már innen visszavonultatni pár játékost.... ehhez persze az is kell hogy az adott játékosnak ne legyenek irreális elvárásai- fix kezdő 33+évesen- meg ilyenek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 18., szombat 19:56

wZoLee7 írta: Ha Benzema megserul ki sem kell allni nem?
Jelenleg amúgy ez a helyzet :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. július 18., szombat 17:02

Oké akkor hajtogasd a sérülés lehetőségét, de mondom, ennyi erővel kell még 10 csatár mert 9-en lehet h megsérülnek. Mendy meg csinél szép dolgokat, de azért na, amiket elsoroltál megvolt egy jó meccsen, előtte meg utána egy sima passzt nem tudott átvenni és jöhetett az ellenfél bedobással. Nálam is a francia a kezdő, de nem kell elszállni tőle mert vannak komoly hiányosságai. Reguilon meg nála is gyengébb szerintem. Tehát még mindig nem értem miért kellene most ZZ-nek azt mondania a csapat 2 számú kapitányának h van szerződésed de azért eladlak
Végül is minek emlegetni a sérülést, mikor a futball elemi része, ami szétbaszhatja egy csapat teljes szezonját. Minket is szépen elkerült (Hazard, Asensio, Marcelo, James, Isco, etc.). Milyen csodás lett volna, ha Case, Karim vagy mondjuk Tóni néz bele egy több hónapos mókába.

Erre a 10 csatáros böszmeségedre nem is reagálnék, gondolom sejted mennyire bugyutára sikeredett.

Marcelo a valaha volt legtechnikásabb szélső védő, de volt nála is nem egyszer, hogy senkitől nem zavartatva egy keresztlabda átcsusszant a lába alatt, vagy egy egyszerű beadást a túlsó szögletzászlóig rúgott vagy, hogy a lelátóra lőtte a 16-ról a zsugát.

ZZ-nek nem kell elküldenie Marcelot, majd csinálja, amit jónak lát. A saját véleményemet írtam le. Sokkal nyugodtabb lennék, ha Reguilón lenne cserébe.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4804
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. július 18., szombat 16:46

wZoLee7 írta: Oké akkor hajtogasd a sérülés lehetőségét, de mondom, ennyi erővel kell még 10 csatár mert 9-en lehet h megsérülnek. Mendy meg csinél szép dolgokat, de azért na, amiket elsoroltál megvolt egy jó meccsen, előtte meg utána egy sima passzt nem tudott átvenni és jöhetett az ellenfél bedobással. Nálam is a francia a kezdő, de nem kell elszállni tőle mert vannak komoly hiányosságai. Reguilon meg nála is gyengébb szerintem. Tehát még mindig nem értem miért kellene most ZZ-nek azt mondania a csapat 2 számú kapitányának h van szerződésed de azért eladlak
Egyetértek. Főleg hogy most Mendy valszeg a meccsek nagyobb részében kezdeni fog, így kapunk egy nem kizsigerelt Marcelot. És ebben az állapotában még mindig sokkal többet tud adni mint Reguilon, csak megfelelően kell használni megfelelő csapatok ellen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég