Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. július 21., kedd 13:03

Valami hasonlót


-------------Courtois
Carvajal--Varane--Militao--Mendy
-------------Casemiro
-----Modric------------Kroos
----------------Hazard
--------Benzema------Vini
ZIDANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. július 21., kedd 12:09

RaúlCF írta:
reeed_ati írta:
Ramos eltiltott továbbra is.
Jogos, javítom is.. B-)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. július 21., kedd 12:08

reeed_ati írta:
Ramos eltiltott továbbra is. Militao lesz Varane mellett
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RaúlCF 2020. július 21., kedd 12:09-kor.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. július 21., kedd 12:06

Milyen kezdőt raknátok fel a city ellen, ha ti lennétek Zidane? :mrgreen:

-------------Courtois
Carvajal....Varane--Militao---Mendy
-------------Casemiro
-----Modric------------Kroos
----------------Isco
--------Benzema------Hazard/Vini

Nálam valami ilyesmi menne ki, mégpedig az aktuális formák alapján.
Kázmérig szerintem nagyjából mindenkinél ez futna ki, annak ellenére, hogy gólokat kell szereznünk, hátul betonnak kell lenni, mert közben nem kaphatunk egyet sem..
Kroos alap, na és akkor ugye Fede vs Modric, Fede a koronás pihi után látványosan visszaesett, persze sokszor nem is a posztján játszott.., viszont Modric az utóbbi pár meccsen úgy csillogott, mint fénykorában, támadnunk kell, kell a kreativitás, kell a váratlan, jelenlegi forma alapján Luka a kezdő egyértelműen.
Iscót biztos sokan nem szívesen látnák a kezdőben, de nála is javulást véltem felfedezni(talán meccs embere is volt legutóbb) és egy ilyen BL meccsen tuti odarakná magát, stabilabb lehetne vele a középpályánk, 1vs1-eket megtudja csinálni, Benz-nek is lenne játszótársa, én kezdetném.
Ugye Karim megint csak alap láncszem, na de ki legyen a párja?
Forma alapján egyértelműen Vini és nem Hazard, na de én úgy gondolkoznék, hogy a padra is kell a minőség, olyan akivel bele lehet nyúlni a meccsbe, aki képes lendületet adni a csapatnak.(persze ez fordítva is igaz lehetne, de szerintem Vini jobb csereember)
Pont ezért kezdene Hazard, viszont a 60. környékén jöhetne a friss Vini, megfutni a védőket.
Ha nem jól áll a szénánk, akkor a középpályán és a támadósorban is bele lehet nyúlni, remek cserékkel, szerkezet váltással:
Fede,Vini,Rodrygo...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2020. július 21., kedd 12:09-kor.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. július 19., vasárnap 11:10

illgner írta: Kár, hogy ez a Jovic-deal ekkora bukta lett, nem is értem, hogy lehetett benézni ennyire egy játékost.
A hozzaallasa sem tunik jonak, de hany meccset kapott kezdokent? 10-nel biztos kevesebbet, azokon is sokszor rotalt csapat futkarozott mellette. Raadasul elvettek tole par golt, tobb kapufaja is volt, szoval meg peches is volt. En adnek neki meg egy evet sokkal tobb lehetoseggel.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 19., vasárnap 11:05

Ha nem jön a nyáron klasszis támadó, akkor ez a keret jövőre is kevés lesz a BL-ben. Kár, hogy ez a Jovic-deal ekkora bukta lett, nem is értem, hogy lehetett benézni ennyire egy játékost.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. július 19., vasárnap 11:01

Ven de beek se kellett csakapogba.
Ha idén nem kapja meg azt az 1-2 embert akkor nem marad.
A BL kezdetéig muszaj megtervezni a következő idényt, mert alig lesz idő az igazolásokra és a felkészülésre.
Tehát ha a következő 2 hétben nem állapodnak meg úgy hogy ZZnek ideális legyen, még akár át is ülhet a torinoi székbe.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. július 19., vasárnap 10:39

Az a baj, hogy a csilliós kategóriába Sterling meg Sancho is beletartozik. Pedig minimum egy ilyen kaliber kellene nekünk. Mbappét már szóba se merem hozni...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 19., vasárnap 10:35

perez nem azt mondta hogy csillios igazolasok nem lesznek? az nem zárja ki hogy valakit hozunk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 19., vasárnap 4:26

Babinho írta: Azért Perez nemigazolós nyilatkozata kicsit megijeszt ZZ miatt...nehogy itt hagyjon minket a City meccs után...
A csúcson van megint, megnyerte elmondása szerint a legnehezebb trófeát egy nagyon nehéz év után. Vajon van e benne kraft és hit a jövő évre :ike:
Akkor lenne igazi troll ha behúzná a bl-t és megint felállna :lol:

Én azért bízok benne,hogy Perez blöffölt. Ez a keret maxra lett húzva és egy kínkeserves bajnoki cím lett az eredménye ami kurva jó de azért itt nem indokolt elégedetten várni a következő szezont ölbetett kézzel mint 2016ban vagy 2017ben.

1 támadót mindenképpen hoznék. Az most mindegy,hogy csatár vagy szélső csak gyors legyen és gólerős.Bolond gareth ha nemlenne ekkora csövesbánat és legalabb 60%on pörögne nem lennénk ekkora gondban elől.

Benzema meg bármikor kifinghat.Agyon van játszatva+már benne van a korban ő is.Ha meg lesérül akkor marad Ramos meg casemiro góllövőnek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. július 19., vasárnap 3:53

Nekem az a bajom ezekkel az eladasokkal h igen, a draga jatekosok olcson mennek el viszont nagy fizu jatekosokat meg olcson se veszik meg... mi szepen eladogatjuk a sracokat discount price es nem fog annyi penz bejonni mint johetne jovore beloluk. Egyedul Bale es James azok akiket nagyon el kene adni mert tul sokat keresnek
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. július 19., vasárnap 3:43

Babinho írta: Azért Perez nemigazolós nyilatkozata kicsit megijeszt ZZ miatt...nehogy itt hagyjon minket a City meccs után...
A csúcson van megint, megnyerte elmondása szerint a legnehezebb trófeát egy nagyon nehéz év után. Vajon van e benne kraft és hit a jövő évre :ike:
multkor se azert ment el mert nem igazoltunk hanem mert eladtunk... neki nincs baj a spanokkal edzeni es o is tudja h koronas idoszakon vagyunk tul amikor mindenki megbolondult. Nem fifazik h megunja h ugyanaz a csapat :mrgreen:
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. július 18., szombat 23:29

Azért Perez nemigazolós nyilatkozata kicsit megijeszt ZZ miatt...nehogy itt hagyjon minket a City meccs után...
A csúcson van megint, megnyerte elmondása szerint a legnehezebb trófeát egy nagyon nehéz év után. Vajon van e benne kraft és hit a jövő évre :ike:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 18., szombat 22:49

Csabi írta:Jelenleg ha megszabadulunk a Bale, James, Mariano, Jovic, Mayoral pakktól, és néhány relatíve noname játékost vagy eladunk, vagy továbbküldjük kölcsönbe, akkor elégedett vagyok.

Aki nálam tuti kölcsönbe menne az Rodrygo, Kubo és Brahim (+Reinier, bár ha Rodrygo kölcsönbe menne, akkor lenne non-Eu hely a nagycsapatnál). Kubót felesleges visszahozni, nem kapna elég játékpercet itt. Őt el kell küldeni egy olyan csapatba, akik reálisan EL helyért harcolnak. Egy Getafében vagy Villarrealban pl. megnézném. Rodrygóban meg meg kell nézni, hogy benne van e a plusz. Eddig én nem láttam.
Ha elmenne Bale James Mariano Jovic Mayoral Rodrygo Kubo es Brahim, akkor igy nezne ki a tamadosor (ha jol szamolok):

LV, Asensio, Benzema, Hazard, Vinicius. Eleg karcsunak tunik. Igazolnal valakit, vagy ezzel a minoseggel / mennyiseggel nekivagnal egy full szezonnak?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 18., szombat 21:29

Jelenleg ha megszabadulunk a Bale, James, Mariano, Jovic, Mayoral pakktól, és néhány relatíve noname játékost vagy eladunk, vagy továbbküldjük kölcsönbe, akkor elégedett vagyok.

Aki nálam tuti kölcsönbe menne az Rodrygo, Kubo és Brahim (+Reinier, bár ha Rodrygo kölcsönbe menne, akkor lenne non-Eu hely a nagycsapatnál). Kubót felesleges visszahozni, nem kapna elég játékpercet itt. Őt el kell küldeni egy olyan csapatba, akik reálisan EL helyért harcolnak. Egy Getafében vagy Villarrealban pl. megnézném. Rodrygóban meg meg kell nézni, hogy benne van e a plusz. Eddig én nem láttam.

Meg kell fontolni, hogy Nacho tud és akar-e még adni valamit a csapatnak, ha nem akkor Vallejo elég jó szezont futott a Granadában. Ők meg is vennék őt. Odriozola egy nagy kérdőjel. Ha visszajön legalább nem Lucasnak kell szerencsétlenkednie jobb-bekkben.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 18., szombat 18:13

Nagyon kivancsi vagyok hogy hogyan fog alakulni a jovo evi keret. Nagyon tul van telitve a csapat, van vagy 10 felesleges jatekos ha a kolcsonbol visszateroket is nezzuk, szoval nem kis munka lesz leszukiteni. Ha nem lett volna Hakimi eladasa es barhogyan osszeallithatnam a jelenleg rendelkezesre allo jatekosokbol akkor nalam korulbelul ez lenne a 24 fos keret:

Courtois/Lunin/Altube
Carvajal/Hakimi - Varane/Militao - Ramos/Nacho - Mendy/Marcelo
Valverde/Ödegaard - Casemiro/??? - Kroos/Modric
Brahim/Kubo - Benzema/Mariano/Jovic - Hazard/Vinicius

A kerdojeles helyre szerintem nagyon fontos lenne igazolni, de ha nem lehet, akkor oda kerul Valverde kenyszerbol ha Casemiroval van valami es Isco-t tartanam bent pluszban. A leggyengebb posztunk egyertelmuen a jobb szelso, ott jobb hijan lehet kiserletezni a fiatalokkal, de ha lenne lehetoseg igazolni akkor oda kellene koncentralni a penzt Casemiro csereje utan. Nyilvan nem ez lesz a keretunk jovore.

Amit realisnak tartok jelenleg az inkabb igy nez ki. Plusz valoszinuleg ittmarad tolteleknek meg 3 jatekos azok kozul akiktol nem tudunk megszabadulni:

Courtois/valaki/valaki
Carvajal/Vazquez - Varane/Militao - Ramos/Nacho - Mendy/Marcelo
Valverde/Isco - Casemiro/senki - Kroos/Modric
Asensio/Bale - Benzema/Jovic - Hazard/Vinicius
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 18., szombat 9:57

Anthony írta: Ha nem erősítik meg a keretet, akkor szerintem csodára lesz szükség, hogy az idei eredményt megismételjük.
Vagy nagyon sokat kellene fejlődnie a támadó szekciónak (Benzemán kívül). Jovic, Hazard, a csoda brazilok, Asensio..
Szerintem esélyes, hogy Hazard és a fiatal brazilok is lépnek egy szintet. Ez a győzelem jó boost nekik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. július 18., szombat 9:31

Ha nem erősítik meg a keretet, akkor szerintem csodára lesz szükség, hogy az idei eredményt megismételjük.
Vagy nagyon sokat kellene fejlődnie a támadó szekciónak (Benzemán kívül). Jovic, Hazard, a csoda brazilok, Asensio..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 18., szombat 9:04

Realista24 írta: Martin nem fog visszajönni. Minden jel erre mutat, Kubora viszont látok esélyt, ha más nem, amiatt, hogy miatta egész Japán nézte a Mallorca meccseket. Ez hatalmas lóvé, és a mostani gazdasági helyzetben, olajmilliárdok nélkül ezt lehet kihasználja Pérez.
Es rosszul sem jarnank.

Carvajal moge igazolni nincs kit, Odri fele semmire sem jo arcok meg nem kellenek. Nacho vagy Militao vagy LV megoldja inkabb, ok mar itt is vannak es nem kell pluszban penzt kiadni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 18., szombat 8:13

Martin nem fog visszajönni. Minden jel erre mutat, Kubora viszont látok esélyt, ha más nem, amiatt, hogy miatta egész Japán nézte a Mallorca meccseket. Ez hatalmas lóvé, és a mostani gazdasági helyzetben, olajmilliárdok nélkül ezt lehet kihasználja Pérez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég