OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 2., vasárnap 22:01

ziro4vr írta:
mocsok írta: Használtok valamilyen alvós és/vagy ébresztős appot? Szerintetek van értelme?
Igen, Laurának hívják..hogy van e értelme? Hát, havonta úgy 25-26 nap csakcsak. :mrgreen: :lol:
Haha Ziro! :lol: :D

Már kezdtem aggódni, hogy a mai nap nem jön valami móka itt a Madridomon, de Ziro hozta a kötelezőt. :kalapos:

Napi probléma megoldások is megvoltak.

Az lesz érdekes, ha még 80 éves korunkban is tolni fogjuk a fórumot. Akkor mi lesz a téma a vízelet tartási gondok, meg az impotencia elleni gyógyszerek ajánlgatása? :ozil: :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 2., vasárnap 21:41

ziro4vr írta:
mocsok írta: Használtok valamilyen alvós és/vagy ébresztős appot? Szerintetek van értelme?
Igen, Laurának hívják..hogy van e értelme? Hát, havonta úgy 25-26 nap csakcsak. :mrgreen: :lol:
Szóval finnyás. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. augusztus 2., vasárnap 21:41

Zsombor írta:
ziro4vr írta: Igen, Laurának hívják..hogy van e értelme? Hát, havonta úgy 25-26 nap csakcsak. :mrgreen: :lol:
Nem Emmának? :hmmm:
Nem az élettársakról volt itt szó.. :lol:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. augusztus 2., vasárnap 21:40

ziro4vr írta: Igen, Laurának hívják..hogy van e értelme? Hát, havonta úgy 25-26 nap csakcsak. :mrgreen: :lol:
Nem Emmának? :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. augusztus 2., vasárnap 21:37

mocsok írta: Használtok valamilyen alvós és/vagy ébresztős appot? Szerintetek van értelme?
Igen, Laurának hívják..hogy van e értelme? Hát, havonta úgy 25-26 nap csakcsak. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 2., vasárnap 21:23

mocsok írta: Használtok valamilyen alvós és/vagy ébresztős appot? Szerintetek van értelme?
Én használnék. :kalapos:

Általában 6:30-ra állítom az iphone saját ébresztőjét most így nyáron.

De a lányom 5:45-kor már ugrál a hasamon, hogy “papa jó reggelt, nem kell annyit aludni” :lol:

Amúgy apropó ébresztő. Mivel itt qva sötét van, novembertől majdnem egész nap korom sötét kb. 8:30-ig majd du 14:30-15:00-kor lemegy a nap újra. Így rohadt nehéz felkelnem. Vettem egy spéci ébresztőórát, amiről nagyon jókat olvastam.

Philips Wake up light. Lassan fokozatosan adagolja a fényt ébresztéskor és adja a madárcsicsergést. Amióta ez megvan sokkal jobban kelek, nem felriadok.Nekem nagyon bejött.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. augusztus 2., vasárnap 21:16

Béla írta: Szevasztok. Mivel ez a közösség mindenre is tudja a választ, hátha nekem is tudtok segíteni. Vettem egy új autót és kéne bele rablás gátló. Van ajánlott vagy ismertek valami jót? Vagy elég a casco.
Casco akkor fizet ha megvan mindkét kulcs és a forgalmi is, tehát utóbbit ne tartsd benne.
Ha pedig uj autód van tartsd garázsban. Nincs apelláta :D fényezés és minden egyéb, akár lopás szempontjából

Béla
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Béla » 2020. augusztus 2., vasárnap 20:45

Szevasztok. Mivel ez a közösség mindenre is tudja a választ, hátha nekem is tudtok segíteni. Vettem egy új autót és kéne bele rablás gátló. Van ajánlott vagy ismertek valami jót? Vagy elég a casco.
2013.05.28
11.45

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 2., vasárnap 20:34

mocsok írta: Használtok valamilyen alvós és/vagy ébresztős appot? Szerintetek van értelme?
ja, Óra a neve, általában van értelme, mert időben felkelek. Bár mostanában már majdnem magamtól is. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 2., vasárnap 19:07

mocsok írta: Használtok valamilyen alvós és/vagy ébresztős appot? Szerintetek van értelme?
Hogy felidegesitsen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:15

Használtok valamilyen alvós és/vagy ébresztős appot? Szerintetek van értelme?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. augusztus 2., vasárnap 13:10

Fizikailag 40 bankjegyet tud kiadni egy felvetelnel, ha szerencsed van, 20.000-eseket tud adni, igy 800ezer a max, ha csak tizeseket ad, akkor 400ezer. Havonta 2 ingyenes van, azon felul a felvett osszeg 2% vagy 4% a dij plusz van egy fix osszeg. Otp oldalan fent van. Az en csomagom egy nap 300ezret enged, nem lehet a limitet megemelni, ergo egy nap max 300ezer keszpenzhez tudok hozzajutni, es ezt egy honapban csak ketszer tudom eljatszani ingyen, azt is csak akkor ha ketszer 150-et veszek fel, mert addig ingyenes... mas banknal, sot mas otp csomagnal lehet maskepp van, en a sajat peldambol hoztam a tapasztalatokat. de a fizikai korlatok mindenhol adottak. Van olyan atm ahol egyszerre csak 25 bankjegyet tud kiadni. Es nem hiszem, hogy a bankok orulnek, ha mindenki atmben szorakozik naponta tobbszor, igy nekik is tobbszor kell toltotetni az atmet meg szervizelni, ellenorizni. Nem mellesleg Dunakeszin most raboltak ki egy csavot a Baratsag uthoz kozel, miutan kifigyeltek, hogy az atm-nel tobbszor vesz fel nagyobb osszeget. Szoval riziko is van benne.
:goat:

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sámat » 2020. augusztus 2., vasárnap 12:27

RealAsensio írta:
sámat írta:
Szinte biztos, hogy automata. Csak emeld meg a limiteket, egyszeri, napi.
Hiaba emeli meg a limitet, nem engedi, gondold el, hogy mindenki az automatakat jarna, hogy olcson jusson keszpenzhez... A legolcsobb az, ha valami rokonnak utalod a penzt, akinek van keszpenze, es nincs ra szuksege.
Pedig így van, ahogy írtam. A szűk keresztmetszet, h a kevésbbé forgalmas/használt automatákban nem mindig van ennyi pénz, nem tud ennyit kiadni. Minden banknál meg van határozva, h mennyit lehet egyszerre levenni, így nagyobb összeget csak sokszori levétellel. Csak kevesen tudják, h sokkal olcsóbb így levenni, mint pénztárból.

Az sem feltelten működik, h rokonnak utalsz, jogcímet kell neki adni, csak úgy nem utalhatsz valakinek, mivel az neki bevétel és adózni is kell utána. Ezért szokták azt írni közleménybe, h kölcsön visszafizetése, ha fentről megkérdezik, h mégis mi ez, akkor utólag írsz egy kölcsönadásit visszadátumozva.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 2., vasárnap 11:15

El Sie7e írta:
lordgabi írta: Balatonszárszó vagy a szomszédságában lévő településeken ajánlatos szabad strandot igénybe venni? Első alkalommal jöttünk le fürödni kicsit, csak délutáni programnak szánjuk, első még a nézelődés. Jelenleg Tihanyban vagyunk, komppal utazunk majd vissza. Siófok vagy Zamárdi pl. fürdés ügyben? Köszi előre is. Siettem vele, lehet azért néz ki hülyén. :ike:
Siófok ezüstpart
Végig szabadstrand
Par eve voltam ott en is, es haverokkal ugy dontottunk az eddigiekkel ellentetben a fizetos helyett a szabadstrandot valasztjuk. Jo dontes volt. Kevesebb ember, a viz ugyan az, a bufe bar kevesebb de megis jobbnak erzodott, meg, tudom h mar irtam, de kevesebb ember :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. augusztus 2., vasárnap 11:03

Köszönjük szépen! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. augusztus 2., vasárnap 10:33

lordgabi írta: Balatonszárszó vagy a szomszédságában lévő településeken ajánlatos szabad strandot igénybe venni? Első alkalommal jöttünk le fürödni kicsit, csak délutáni programnak szánjuk, első még a nézelődés. Jelenleg Tihanyban vagyunk, komppal utazunk majd vissza. Siófok vagy Zamárdi pl. fürdés ügyben? Köszi előre is. Siettem vele, lehet azért néz ki hülyén. :ike:
Siófok ezüstpart
Végig szabadstrand
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. augusztus 2., vasárnap 9:55

Balatonszárszó vagy a szomszédságában lévő településeken ajánlatos szabad strandot igénybe venni? Első alkalommal jöttünk le fürödni kicsit, csak délutáni programnak szánjuk, első még a nézelődés. Jelenleg Tihanyban vagyunk, komppal utazunk majd vissza. Siófok vagy Zamárdi pl. fürdés ügyben? Köszi előre is. Siettem vele, lehet azért néz ki hülyén. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 1., szombat 18:51

oroszisti írta: Tortent egy kis balesetem, egy felnim tropara ment. Van otletetek hogy gyari szam alapjan honnan tudnek 1 db felnit venni? 🤔 Mert egyelore meg nem sikerult talalnom ugyanolyat 😪
Tavaly ugyan így jártam. Én nem találtam sehol, mert már nem gyártják azt a típust, a készletek már elfogytak, a használt piacon meg kumma nagy mák kell, hogy pont olyat találj, így új garnitúrát kellett vennem.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: OFF

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2020. augusztus 1., szombat 18:13

Tortent egy kis balesetem, egy felnim tropara ment. Van otletetek hogy gyari szam alapjan honnan tudnek 1 db felnit venni? 🤔 Mert egyelore meg nem sikerult talalnom ugyanolyat 😪
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 1., szombat 17:17

RealAsensio írta:
sámat írta:
Szinte biztos, hogy automata. Csak emeld meg a limiteket, egyszeri, napi.
Hiaba emeli meg a limitet, nem engedi, gondold el, hogy mindenki az automatakat jarna, hogy olcson jusson keszpenzhez... A legolcsobb az, ha valami rokonnak utalod a penzt, akinek van keszpenze, es nincs ra szuksege.
Fals.

Iamerosek most vesznek ki hasonló összeget, automatabol harmad annyi mint utalva.

Cib.
De ez mindig bank és csomag függő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég