Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. augusztus 8., szombat 17:19

Nem láttam a meccset, éppen hétvégi házban voltunk bulikázni.

Viszont kb. az történt, amire számítottam (ok, az egyéni hibákat sosem lehet előre bekalkulálni).

A lényeg, hogy a BL-ben ez a keret teljesen le van maradva, hiába van pár klasszis játékosunk, akik közül ráadásul többen is mennek kifelé a korban, ha - főleg támadásban - egyszerűen nincsen meg a megfelelő minőség.

Ott van Bale, (és Hazard), papíron 2 szupersztárunk, akik semmit nem érnek. A belgában még lehet(ne) bízni, de már ő sem fiatalodik, esetleg 1-2 jobb szezonja lehet. És ott vannak a brazilok, őket sem tartom túl sokra...

Rengeteg pénz kellene a következő években megújítani a keretet, de a koronavírus miatt ki tudja hogy lesz..nekem a BL-ben nem lesznek túl nagy elvárásaim egy darabig.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 8., szombat 15:43

SzB írta: Egyébként szerintem Bale-lel születhetett valami háttér-megegyezés, mert a szerződése szerint már tegnap előtt szabadlistára tehették volna, amikor megtagadta a játékot. Lehet, hogy bevállalja a kölcsönadást... Csak a nagy hallgatás van James-nél is... Persze amíg nincs üzlet, addig ez nem tartozik ránk.
Nem ertem honnan szedik paran ezt a megtagadast.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 8., szombat 15:38

SzB írta: Egyébként szerintem Bale-lel születhetett valami háttér-megegyezés, mert a szerződése szerint már tegnap előtt szabadlistára tehették volna, amikor megtagadta a játékot. Lehet, hogy bevállalja a kölcsönadást... Csak a nagy hallgatás van James-nél is... Persze amíg nincs üzlet, addig ez nem tartozik ránk.
De nem tagadta meg Bale a játékot...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. augusztus 8., szombat 15:16

SzB írta:Persze, nem kell kikapni otthon a City-től, és nem kell kiállítatni magát a csapkapnak a 86. percben, és akkor nincs ez a görcs.
Imadom az ilyen okoskodast :lol: Miert ne lehetne kikapni Europa top5 csapatatol? Ha meg Ramos elengedi Jesust es 1-3, akkor azert lenne szidva.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. augusztus 8., szombat 15:12

Egyébként szerintem Bale-lel születhetett valami háttér-megegyezés, mert a szerződése szerint már tegnap előtt szabadlistára tehették volna, amikor megtagadta a játékot. Lehet, hogy bevállalja a kölcsönadást... Csak a nagy hallgatás van James-nél is... Persze amíg nincs üzlet, addig ez nem tartozik ránk.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. augusztus 8., szombat 15:07

Én sajnos nem nagyon tudok mentegetni senkit. A világ első számú klubja vagyunk. És az első számú csapat játékosai hibázhatnak, de nem viselkedhetnek úgy a pályán, ahogy tegnap tették a játékosaink. Ahogy megnéztem a Juve meccs összefoglalóját, összeszorult a szívem Ronaldo második góljánál. Az a tűz, az az akarás, és az a profizmus hiányzott tegnap a csapatból, ami bele volt sűrítve a lövés előtti másodpercbe.
Persze, nem kell kikapni otthon a City-től, és nem kell kiállítatni magát a csapkapnak a 86. percben, és akkor nincs ez a görcs. A többit "kiserik" leírta.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. augusztus 8., szombat 14:26

En alapbol nem ertettem ezt a teszetosza hatul pssszolgatast, kb a 4. percben latszott, hogy ebbol baj lesz, egeszen hihetetlen volt.

Az is hogy meg a 75. percben is ugyanaz ment. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. augusztus 8., szombat 14:02

illgner írta:
numberone1 írta: Azert az is megerne egy miset, h TBO utolso passza Varanehoz. Nem ertem, h mi szukseg volt arra az utolso passzra. Teljesen magunkrahuztuk oket, a tamadoik a mi tizehatosunknal voltak, csak nehez helyzetbe hozta Varanet, es ezzel nem Varanet akarom felmenteni.
Nem is kell felmenteni, de az első gólban Tibo egyértelműen társtettes volt. Neki ott ki kellett volna rúgni a labdát, senki nem zavarta közvetlenül, lett is volna kit megjátszani elől, ehelyett a már az alap- és oldalvonalig kiszorított társnak passzolta a labdát, amiből csak visszapassz jöhetett, vagy pedig eladott labda.

Nem voltak fejben ott a játékosok, ez teljesen világos, nem tudom, hogy miért ilyen rendkívül gyenge mentális állapotban találta őket ez a meccs. Tibo egyébként a második gólban is benne volt, olyan gyámoltalanul jött ki, hogy rossz volt nézni, szinte elugrott a labda elől, ahelyett, hogy támadta volna a csatárt. De ezek csak apróságok, tegnap valami nagyon nem működött, és elsősorban mentális okai lehettek. Majd akinek a dolga, azt ezt kielemzi.
De varane mielott elvesztette kb meg 2x megtolta amikor ugyanugy kivaghatta volna.. Nem csinybe adta neki.

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. augusztus 8., szombat 13:22

numberone1 írta: Azert az is megerne egy miset, h TBO utolso passza Varanehoz. Nem ertem, h mi szukseg volt arra az utolso passzra. Teljesen magunkrahuztuk oket, a tamadoik a mi tizehatosunknal voltak, csak nehez helyzetbe hozta Varanet, es ezzel nem Varanet akarom felmenteni.
Nem is kell felmenteni, de az első gólban Tibo egyértelműen társtettes volt. Neki ott ki kellett volna rúgni a labdát, senki nem zavarta közvetlenül, lett is volna kit megjátszani elől, ehelyett a már az alap- és oldalvonalig kiszorított társnak passzolta a labdát, amiből csak visszapassz jöhetett, vagy pedig eladott labda.

Nem voltak fejben ott a játékosok, ez teljesen világos, nem tudom, hogy miért ilyen rendkívül gyenge mentális állapotban találta őket ez a meccs. Tibo egyébként a második gólban is benne volt, olyan gyámoltalanul jött ki, hogy rossz volt nézni, szinte elugrott a labda elől, ahelyett, hogy támadta volna a csatárt. De ezek csak apróságok, tegnap valami nagyon nem működött, és elsősorban mentális okai lehettek. Majd akinek a dolga, azt ezt kielemzi.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. augusztus 8., szombat 13:11

Azert az is megerne egy miset, h TBO utolso passza Varanehoz. Nem ertem, h mi szukseg volt arra az utolso passzra. Teljesen magunkrahuztuk oket, a tamadoik a mi tizehatosunknal voltak, csak nehez helyzetbe hozta Varanet, es ezzel nem Varanet akarom felmenteni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 8., szombat 12:42

Lehet Varaneozni, hogy nem csk alapanyag meg hasonlók, de amikor az 5 km/h s kp-n van a védelem előtt akik 2 lépést nem tesznek meg a labdakihozatalnál nem csoda h elbasszák. Casemiro is, inkább elbújt ne hoyg neki passzoljanak és Modric járt vissza, ez egy kész vicc. Ezt a kp t együtt én többet nem akarom látni. Mondjuk úgy összességében is annyira lassúak voltunk, a city játékosok 1-2 értinőből tovább tették pontosan, mi meg, még Kroos is csak tologatta mert nem volt kihez passzolni, nem néztem utána a statoknak, de szerintem TBO többet passzolt vagy több passzt kapott mint Hazard, Rodrygo vagy Benzema.

Szép és jó ez amit játszani akarunk, csak épp a játékosok hiányoznak hozzá. Nem éreztem egyébként gyengének Hazardon kívül senkit, Varane hibáit egy abszolút váratlan pressingek tudom be, amire semmit nem léptünk, engedtük nekik, ez a csapat hibája inkább. Csapatként nagyon kikaptunk tegnap, de még így is meglehetett volna ha a pressingnél felrúgjuk a labdát.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. augusztus 8., szombat 11:10

dzsi91 írta: Varane jolesz csk-nak.
Egyáltalán nem vezér csk típus
rossz döntés lenne..,

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. augusztus 8., szombat 11:09

Amit írtok, azért (is) kellene 1-2 spanyol Madridista a csapatba :shutup: :mrgreen:

Ha nincs Ramos, úgy tűnik nekem is, hogy nincs vezére a csapatnak
ez szerintem a legnagyobb baj a jövőre tekintve
Ezt sok pénzért nem igazán lehet megvenni,
ki kellene nevelni

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 8., szombat 10:52

Carvajal ideggyenge. Varane jolesz csk-nak. Tanulópénz mint ramos büntetője a bayern ellen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. augusztus 8., szombat 10:34

Carvajalban van tuz, kerdes, hogy kepes-e a tobbiekre is atultetni. Masban nem latom jelenleg, hogy alkalmas lenne erre.

Kele Jancsika remelem nezte a meccset es latta, hogy mit jelent a palyan a legtulertelkeltebb jatekos hianya. Nem mondom, hogy Ramosszal tovabbmentunk volna biztosan, de az elso 20 perc utan kiosztott volna par atyai "fulest", hogy mindenki szedje ossze magat. Rossz volt nezni a lelaton, ahogy orlodik.

Ja igen, Modric is kinjaban lepett vissza mar a vedelem tengelyebe labdat kerni, mert erezte, hogy senki nem tud labdat kihozni es megjatszani.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. augusztus 8., szombat 10:31

Nincs világvége, mert várható volt a kiesés.
Számomra egyedül az a szomorú, hogy a pályafutása végét járó Ramos nélkül a komplett védelem megbénul. A kihozataloknál se Varane, se Militao nem volt képes feljebb lépni és átadni a labdát Kroosnak.
Ha Modric visszalépett, akkor pedig 20m távolságra került a kozéppályától.

Nagyon hiányzott Ramos irányítói képessége. A magas presszing alatt csak vele tudunk a kaputól építkezni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2744
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. augusztus 8., szombat 9:30

kiserik írta: Egy kis fotelokoskodás tőlem nektek :D :

Az első és talán a legfontosabb, hogy tegnap nem láttam senkit a pályán, aki kapitányként működött volna. Ez nagyon elszomorító, ha azt nézem, hogy kik veszik majd át a szalagot Ramos után. Alapvetően kicsit úgy nézett ki, mint ha nem is érdekelné túlzottan a brigádot a meccs. Tették a dolgukat, de a többség nem csúszott mászott.

Tényleg ez az egyik legfontosabb kérdés, a jövőre nézve.
Nem véletlen van az, hogy 7-ből 6-ot buktunk, amikor nem volt a kapitány, nem volt aki a pályán egyben tartsa a brigádot..
Egyébként tudtok említeni egyetlen olyan kalibert az elmúlt évekből, aki ezt a szerepet be tudná majd tölteni? :hmmm:
Olyan madridistát, aki kb. meghalna a mezért?
Lehet kiröhögtök, de utoljára ilyenre Reguliontól emlékszem, anno meg is említettem, hogy lehet hogy csak egy közepesnél jobb játékos csupán, de vérbeli madridista, akiben én látom a hasonló mentalitást, mint Ramosban és épp ezért sokkal értékesebb lehet számunkra, mint sokan gondolják..

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 8., szombat 9:15

Egy kis fotelokoskodás tőlem nektek :D :

Az első és talán a legfontosabb, hogy tegnap nem láttam senkit a pályán, aki kapitányként működött volna. Ez nagyon elszomorító, ha azt nézem, hogy kik veszik majd át a szalagot Ramos után. Alapvetően kicsit úgy nézett ki, mint ha nem is érdekelné túlzottan a brigádot a meccs. Tették a dolgukat, de a többség nem csúszott mászott.

Második, hogy nagyon rossz útra sikerült lépni. Én ilyet még nem láttam, hogy szanatóriumként működjön a világ legnagyobb klubja. Ide pihenni és nagy pénzt keresni járnak a játékosok. Bale-lel a vezetőség egy óriási szakadék felé lökte a csapatot. Ez a story Ancelotti óta gyűrűzik és még mindig nincs vége. Nem kell csodálkozni, hogy a középszerek nem akarnak eligazolni, kölcsönbe menni, a csúcsukon túl lévő sztárocskák (Hazard) meg örülnek a nagy fizunak meg a jó kajáknak és köszönik szépen, de focizni nem fognak. Ezt nagyon gyorsan meg kellene oldani, mert nagyon nagy baj lehet belőle.

Hazard egy külön mise. Ebből is érdemes lenne tanulnia a vezetőségnek. Nem veszünk meg rekord összegért olyan korosodó játékost, aki soha semmit nem ért még el, főleg nem nemzetközi szinten. Nem véletlen. Ezt az olajsejkek szaudi csapatai csinálják, ahová a nagynevű középszerek levezetni járnak. Hazard egy nagyon technikás és ügyes játékos, de nem több. 28 éves korára anglia egyik legnagyobb csapatával szinte semmit nem tudott elérni. 2-szeres angol bajnok meg 2-szeres UEFA kupa győztes. Ez inkább másodvonal, mint sem a Real Madrid történelmének legdrágább igazolása és a jelenkor legnagyobb fizetése (kb másfélszer annyi, mint a 4szeres BL győztes Karimé).

City és Pep elleni. Tegnap írtam, hogy ZZ kikapott Peptől jócskán. Ezt tartom ma is. Az első meccset vert helyzetből hozta fel 1db cserével. Becserélte Sterlinget és simán kihasználta az Isco-Modric jobb szélünk védekező impotenciálját. ZZ mit válaszolt erre? Semmit. Lecserélte a jól játszó, gólpasszt adó és védekezésbe besegítő Vinit Bale-re, aki évek óta semmit nem csinál. A másik oldalon. Teljesen hidegen hagyta, hogy Pep mit csinált. Tegnap ugyan ez pepitában. Pep felkészült belőlünk, mi meg nyeltük a brokit egész meccsen. Labdakihozatalnál 2 gyors embert ráküldött a két középső hátvédünkre, Fodennel meg lezárta a kp-s passzsávot. Ahogy várható volt ZZ felküldte a csapatot támadni, folyamatosan 5-6 emberünk volt a védőik vonalában, köztük a szélső hátvédek, így nem volt kinek adni a labdát. Csoda, hogy a védők belehibáztak? Nem. Emellett Hazarddal még könnyebb helyzetbe hoztuk őket. A totálisan impotens játéka, és középre húzódása lehetővé tette, hogy Walker szinte vkp-t játsszon. Innen mehetett a kp-juk följebb, az első hármas kiegészült KDB-vel és létszámfölényben voltak az egész meccsen. Csoda, hogy a védők belehibáztak? Nem. Casemiro 1db szerelést mutatott be az egész meccsen és 74%-osan passzolt. Szörnyen lassan mozgott a gyors játékosok között. Szinte semmilyen terhet nem tudott levenni a védőkről. Csoda, hogy a védők belehibáztak? Nem. Rodrygo nagyon okosan rájött, hogy Cancelo jobb lábas, így a bal lábára cselezve 10-ből 10-szer megverhető. Sajnos mivel Lukita már nem bírja a box to box-ot és folyamatosan Casemironak kellett besegíteni el sem jutott a labda Rodrygohoz. 19 labdaérintéssel hozta le a meccset ami nem az ő hibája volt. 2-szer tudott szembemenni Canceloval, amiből 1 gól és egy szerintem szabálytalan szerelés lett. Ezzel sem kezdett ZZ semmit. Bazdki, még egy rohadt oldalváltás sem volt Hazard és Rodrygo között. Na mindegy, csak dühíti az embert, hogy igazából meg se próbáltuk a továbbjutást és sajnálja azokat, akik megpróbáltak küzdeni.

Ami még aggaszt, hogy úgy érzem kicsit álomvilágba ringatta a vezetőséget ez az év. A csapatunk nem alkalmas sikerek elérésére. Akik a minőséget képviselik, azok már mind mind idősek, akikkel meg erősíteni akarunk azok túlértékeltek. Középpályánk emberhiányos, a támadó szekciónk meg konkrétan egy vicc. Karimon kívül nincs minőségi emberünk oda. Alibi királyok és tapasztalatlan, kiforratlan gyerekek nem tudom mire lesznek képesek.

Kicsit hosszú lett :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 8., szombat 8:59

Ebben a csapatban kb ennyi volt. Betettek az egyeni hibak persze, de nagy nyomas alatt jatszott vegig a vedelem.
Keves volt a mozgas, sebesseg teljesen nulla.
Mendy eddig a gyorsasagaval tunt ki, tegnap semmi, Hazard megoli azt az oldalt. Lassu, nem is nagyon probalkozik, megfordul es passz vissza. Meglepodtem h Vini nem allt be, ott biztos van valami amirol nem tudunk, melegiteni sem kuldtek el.
Az van, ha nem igazolunk akkor muszaj a kolcsonben levokbol frissiteni vagy a kovetkezo szezonban megnezhetjuk magunkat.

Ez a mez meg otvar szar... Teljesen hulyen nez ki a rozsaszin, izzadas utan meg egy teljesen mas arnyalat. Jol picsan rugnam mar az adidas embereit

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 8., szombat 1:47

Kár a maiért, fáj a kiesés, de pár nap és elmúlik. A bajnoki hajrá örökre megmarad. Kérem folytassák!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég