Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 9., vasárnap 11:56

realistahuni írta:
Sierra írta: Ha a Napolinal van eszuk, akkor kibasszak a Gátúszót es visszaviszik Szarrit. En legalabbis ezt tennem :D
Nápolyban szerintem áruló státuszban van Sarri, nem hinném kellene már nekik.
Alapból úgy távozott onnét a Chelseahez, hogy összerúgták a port a vezetőséggel. Volt még egy éve hátra szerződéséből és úgy kellett kivásárolnia a Chelseanek, hogy elengedjék miközben ott volt már Ancelotti. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. augusztus 9., vasárnap 11:50

Azt lehet tudni, hogy Pochettino mondott nemet a Juvenak vagy szimplan Pirlot valasztottak? Elobbi jobb valasztas lett volna.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. augusztus 9., vasárnap 11:37

Sierra írta: Ha a Napolinal van eszuk, akkor kibasszak a Gátúszót es visszaviszik Szarrit. En legalabbis ezt tennem :D
Nápolyban szerintem áruló státuszban van Sarri, nem hinném kellene már nekik.
Love football, hate antifa.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. augusztus 9., vasárnap 11:28

Sierra írta: Ha a Napolinal van eszuk, akkor kibasszak a Gátúszót es visszaviszik Szarrit. En legalabbis ezt tennem :D
De nincs eszük :lol:
Eleve minek vitték oda Gattusot?
Perez nagy divatot csinált Zidannal, de eddig nem sok csapatnak jött be az utánzás :lol:

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. augusztus 9., vasárnap 11:10

wZoLee7 írta: Megneztem volna CR arcat mikor kozoltek vele hogy Pirlo lesz az edzo
Szerintem jobban szót ért egy olyan emberrel, és a tiszteletet is inkább megadja neki aki hozzá hasonlóan BL győztes és az európai top szinten játszott 15-20 évig.
Sarri 5-6 éve még olasz 3., 4. osztályú csapatoknál dolgozott és 60+os edzőként szerintem a kommunikáció sokkal nehézkesebb volt neki ezekkel a sztárjátékosokkal mint Pirlonak lesz aki "közülük való".
Az persze ettől függetlenül simán lehet hogy az edzői tapasztalat hiánya bizonyos dolgokban komoly hátrány lesz.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. augusztus 9., vasárnap 11:02

Ha a Napolinal van eszuk, akkor kibasszak a Gátúszót es visszaviszik Szarrit. En legalabbis ezt tennem :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 9., vasárnap 0:46

Megneztem volna CR arcat mikor kozoltek vele hogy Pirlo lesz az edzo

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 8., szombat 22:07

na hát akkor még nagyobb kókler. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 8., szombat 21:49

Csabi írta: kókler. nem volt odavaló. leesett neki két ingyen bajnokság- :mrgreen:

a juventus is meglovagolja a zz-traint.
Egy esett le.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 8., szombat 21:08

kókler. nem volt odavaló. leesett neki két ingyen bajnokság- :mrgreen:

a juventus is meglovagolja a zz-traint.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: flori » 2020. augusztus 8., szombat 19:34

Ez egyelőre viccesnek tűnik. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. augusztus 8., szombat 19:31

Pirlo lesz az új góré.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. augusztus 8., szombat 14:26

Kb hivatalos is, hogy Sarrit kirugtak. Vegre.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. augusztus 8., szombat 14:18

Juve meneszteni akarja sarrit és Pochettino lehet az utódja
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. augusztus 7., péntek 10:40

Na jol van, az Adidas a Juvenal is megcsinalta az elbaszott nyakreszt, csak naluk az idegenbeli meznel.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. augusztus 6., csütörtök 12:13

Igen van benne valami, de a Juve sorozatban 9x lett bajnok. Azért ezek a srácok centire ismerik a Seria A-t. Brutális rutinnal rendelkeznek. Ezt az Internél azért én nem érzem.

Lukaku nem rég érkezett az Olasz ligába míg Lautaro-nak ez volt az első igazi szezonja amiben mutatott valamit. Előtte inkább Icardi árnyékában volt.
Eriksen fél éve érkezett csak és még igazán bese tudta építeni Conte. Young és Moses bár peremberek, de ők is csak fél éve jöttek.

A védelem közepe rendben van ez tény illetve a pálya közepe is okés Brozovical és Barellaval.
De a fiatal olasz is csak tavaly jött az Interhez.

Szerintem a Juve kerete még így is erősebb és ami nem mellékes, hogy évek óta rutinból hozzák a ligát. Ronaldo pedig tavasszal kb egymaga vitte bajnoki címig ezt a Juvet.

Szerintem ez most bőven jó eredmény volt ezzel a kerettel. Jövőre elvárható, hogy legalább már csaátzzanak a Juveval.

Plusz azért ott még is csak egy Douglas Costa vagy egy Higuain betudott ugrani a padról.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 6., csütörtök 11:38

Most akiket felsoroltál, kb. ott az alteregojuk az Internél is. Nem mondanám, hogy sokkal gyengébb volt idén a Lukaku-Martinez páros, mint a Ronaldo-Dybala. Vagy ahogy említetted, Handanovic még mindig rohadt jó kapus, Szczesny nem hinném, hogy szintekkel erősebb lenne nála, sőt... Inter védelmében 2 jó korban lévő klasszis is van, Skriniar és De Vrij, Juvénál talán nem is lehetne ilyet mondani. De Ligt még messze van ettől a szinttől, nem mellesleg Contééknek is van egy Bastonijuk, csak neki nincs akkora marketingje. Chiellini pl. egész évben sérült volt, kvázi nem is volt ott, de ha számoljuk, akkor neki is ott a párja a túl oldalon Godin személyében. Brozovicnak piszok jó szezonja volt, Pjanicénál legalábbis sokkalta jobb volt. Barella szintén erős, oké hogy Ramseynek voltak az Arsenalban fasza szezonjai, de Olaszországban eddig semmit nem tett le, Rabiot ugyanez. Ezek csak nevek, de teljesítmény nem nagyon volt mögöttük. És akkor még télen kaptak egy Eriksent is, csak nem nagyon sikerült beépíteni. Na meg Sanchez is nagyon penge volt az utóbbi időben, azért szerintem jobb őt bedobálni a kispadról, mint Bernardeschit pölö. A szárnyvédőik tényleg nem a legjobbak, de olaszban még simán elél egy Young, nem ad extrát, de nem is lóg ki. Nem volt kudarc ez a szezon az Intertől, messze nem, de lehetett volna benne több. Mondjuk akkor mit mondjon a Napoli, akiktől sokan a szezon elején azt várták az igazolásaik után, hogy a Juve fő kihívói lesznek, aztán ez a szezon valami óborzalom lett. Mondjuk én nem kezdtem volna Ancelottival az idényt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 6., csütörtök 10:57

Szerintem nem voltak versenyképesek. Csak hát idén mindenii alul múlta magát a Lazion es Atalantan kívúl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. augusztus 6., csütörtök 10:38

Szerintem idén azért erős lett volna ennél jobb helyezést elvárni az Intertől. Az utóbbi időkben borzasztóan gyengék voltak... Fájdalmasan szar kerettel.

Ez a második hely főleg, hogy 1 ponttal a Juve mögött ami persze csalóka mert a Juve leadta az utolsó meccseit, de bőven szép teljesítmény.

Nem rossz a keret, de azért egy Juvehoz ne hasonlítsuk.
Young és Asamoah volt a balbekk meg d ambrosio és Moses a jobb szélső... Azért ezek a tagok már rég túl vannak a zenitjükön vagy épp sose jött el nekik.

És ilyen Borja meg Gagliardinik és Candrevak sem valami acélosak.

A védelemben is Godin tudjuk milyen masszív, de mégiscsak 34 éves már. Illetve Sánches is igen nagy név, de tudjuk, hogy mit nyújtott a legutóbbi 2-3 évben. Illetve Icardi is távozott aki előtte az Inter góljainak 60% termelte.

Jövőre talán reális lehet elvárni a Bajnoki címért való csatát.

Egész jó kis mag alakult ki. Mint pl. Vrij aki a liga legjobb védpője lett vagy épp Skriniar.
Hakimi is valszeg penge lesz valamint Barella, Eriksen, Lautaro és Lukaku is Top olasz szinten.
Illetve Handa, GOdin és Brozovic is jó lehet még egy két évig.

Szerintem Conte jó munkát végzett és hiba lenne elküldeni. Nme egy látványos játékot játszató edző, de azért a bajnokságban bárhol ahol járt jól szerepelt.

Juve azért bár idén bűn gyenge volt mégis csak Ronaldo meg Dybala szaladgált elől mögöttük meg Pjanic meg Ramsey és De ligt, Chiellini, Bonucci védekezett.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. augusztus 5., szerda 23:08

El Sie7e írta:
Remy írta: Nem követtem annyira a Seria At, de Dybala ennyire jó volt, hogy ő lett az MVP, nem pedig CR, aki miatt lényegében bajnok lett a Juve, vagy Immobile, aki all time rekordot állított fel? Érdekes.
biztos jobb volt az mz/x mutatóban mint CR :mrgreen:
Ez ugyanolyan hülyeség, mint az angoloknál Hendersont megválasztani.
Valami totálisan fura stat miatt jöttek ki ezek az eredmények.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég