Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. szeptember 17., csütörtök 3:21

Valaki kezdte nézni a Raised by wolvest? Ha van véleményetek, kíváncsi vagyok :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. szeptember 10., csütörtök 10:36

reeed_ati írta: The Boys S02/első 3rész:

Ezt megint odatették rendesen, főleg a 3. részt.
Az a stormfront is kemény kis ribi lesz.. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Már-már bedőltem neki, hogy a szösziékkel lesz, aztán jól lerendezte a kis japó gyereket.. :x :D
Na meg az a bálnás jelenet vitt mindent.. :lol:


Nézi valaki?
Wohoooo :rock:
Tele volt jó jelenetekkel ez a három rész.
A szuperhősők kevésbé érdekelnek, főleg a Deep története nem mozgat meg, de a bandából mindegyik kiváló karakter.
Stormfront színésznőt is kedvelem. :loveyou:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. szeptember 7., hétfő 12:28

The Boys S02/első 3rész:

Ezt megint odatették rendesen, főleg a 3. részt.
Az a stormfront is kemény kis ribi lesz.. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Már-már bedőltem neki, hogy a szösziékkel lesz, aztán jól lerendezte a kis japó gyereket.. :x :D
Na meg az a bálnás jelenet vitt mindent.. :lol:


Nézi valaki?

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. augusztus 26., szerda 12:24

Why Women Kill.
Nyári sorozatnak jó volt, tetszettek a karakterek, a hangulata is jó volt. 10/8
Daddario pedig. :loveyou: :sziv:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9174
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. augusztus 26., szerda 11:34

The Last Dance S01
Soha nem neztem kosarlabdat, valoszinuleg ezutan sem fogok, de ez a sorozat azert nagyon ott volt. :agree:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. augusztus 12., szerda 21:02

kierkegaard írta: A the wire, sopranos, oz vonal pl nekem szintén nem jött be. Számomra mindegyik nagyon vontatott volt és unalmas bár nyilván leesett, hogy eléggé minőségi sorozatról van szó.
Sopranost én is elkezdtem, és bár tudom, hogy televíziós mérföldkő volt, nekem nem jött át, nem is néztem végig. Én vhogy annál többre vágytam. De majd lehet egyszer neki futok még egyszer.

Wire-nek meg az eleje nem tetszett, első évad első pár része utána kaszálni akartam, de mndom kap egy esélyt. Hát kurvára megérte. :D Második évadból brutál az a sorozat.

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. augusztus 12., szerda 20:53

míg a sons of anarchy nagyon bejött addig a mayans pl épp ellenkezőleg. 2rész után ment a kasza.

A the wire, sopranos, oz vonal pl nekem szintén nem jött be. Számomra mindegyik nagyon vontatott volt és unalmas bár nyilván leesett, hogy eléggé minőségi sorozatról van szó. :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. augusztus 12., szerda 20:38

Realista24 írta:Egyik legjobb számomra
Rossznak tényleg nem mondanám, de pl egy Wire számomra egy másik szint. Ha már ilyen bűnügyi. Jó, mondjuk az elég magasra rakta a lécet. :D Egyébként egy hangulatos sorozat.
h3x0r írta: Egyebkent lesd meg a spinoffot is, Mayans M.C. a cime, eddig 2 evad jott ki, gondolom kitalalod, hogy kikrol szol. Fegyverek helyett egy kis Narcos tipusu drog kartell tematikaja van.
Na köszi. :) erre lehet ránézek majd.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9174
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. augusztus 12., szerda 7:17

Sierra írta: Sons Of Anarchy

nemtom nézte-e innen vki még, én ma fejeztem be. hát, érdekes egy sorozat. az eleje nem igazán fogott meg, olyan színtelen, szagtalan sorozatnak indult számomra. Aztán második évaddal valami beindult, majd a 3. évad közepe felé totál magába szippantott... 4.,5.,6. évadot imádtam, rengeteg fordulat meg wtf szitu. A 6. évad végén viszont számomra vmi félresiklott, és az utolsó 7. évad nem igazán tetszett. Talán elfogyott az ötlet, nem tudom, de rengeteg logikátlan dolog történt.

Összességében egy jó sorozat, de sosem lesz ott a kedvenceim között. :) Sőt azt se hiszem, hogy valaha újranézném.
Nézte innen vki rajtam kívül?
Voltak hullamvolgyek meg "ohh, ne mar megint.." pillanatok, de osszessegeben jo kis sorozat. Eleg sokan neztuk, csak mivel mindenkit soa-kent emlegette es Jax neve is rovid, a kereso nem adja ki. :mrgreen:

Egyebkent lesd meg a spinoffot is, Mayans M.C. a cime, eddig 2 evad jott ki, gondolom kitalalod, hogy kikrol szol. Fegyverek helyett egy kis Narcos tipusu drog kartell tematikaja van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 12., szerda 6:22

Sierra írta: Sons Of Anarchy

nemtom nézte-e innen vki még, én ma fejeztem be. hát, érdekes egy sorozat. az eleje nem igazán fogott meg, olyan színtelen, szagtalan sorozatnak indult számomra. Aztán második évaddal valami beindult, majd a 3. évad közepe felé totál magába szippantott... 4.,5.,6. évadot imádtam, rengeteg fordulat meg wtf szitu. A 6. évad végén viszont számomra vmi félresiklott, és az utolsó 7. évad nem igazán tetszett. Talán elfogyott az ötlet, nem tudom, de rengeteg logikátlan dolog történt.

Összességében egy jó sorozat, de sosem lesz ott a kedvenceim között. :) Sőt azt se hiszem, hogy valaha újranézném.
Nézte innen vki rajtam kívül?
Egyik legjobb számomra :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. augusztus 12., szerda 1:03

Sons Of Anarchy

nemtom nézte-e innen vki még, én ma fejeztem be. hát, érdekes egy sorozat. az eleje nem igazán fogott meg, olyan színtelen, szagtalan sorozatnak indult számomra. Aztán második évaddal valami beindult, majd a 3. évad közepe felé totál magába szippantott... 4.,5.,6. évadot imádtam, rengeteg fordulat meg wtf szitu. A 6. évad végén viszont számomra vmi félresiklott, és az utolsó 7. évad nem igazán tetszett. Talán elfogyott az ötlet, nem tudom, de rengeteg logikátlan dolog történt.

Összességében egy jó sorozat, de sosem lesz ott a kedvenceim között. :) Sőt azt se hiszem, hogy valaha újranézném.
Nézte innen vki rajtam kívül?

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 10., hétfő 9:25

h3x0r írta:
alexoxladjackoxi írta: Gyerekek, ez a Munkaügyek zseniális. Másodjára végzek lassan az összes epizóddal, de egyszerűen megunhatatlan. Hihetetlen hogy bírtak ennyi kiváló karaktert összeszedni, mindenki nagyon egyedire és kellően idiótára sikerült benne. :lol: Nem értem miért nem ment tovább a sorozat, nem érzem a végén se, hogy fáradna, sőt, talán még az uccsó 1-2 évad jobb is, mint mondjuk a második.

Tudtok még ilyesmi sorozatot?
Tenyleg voltak benne jo kis pillanatok. Sose volt egy nezett sorozat, mindig 150-200 ezer korul futott, viszont az 5. evad teljesen beesett 100 ezer fo ala, szoval mar az is csoda, hogy egyaltalan elkeszult a 6. evad.

Egyebkent van egy spin-off is Toth Janos cimmel, de az nekem pilot alapjan nem jott be.

Ha mar magyar sorozatok, a Jofiuk is egesz turheto volt.
Igen, de nem értem, aki szerette az elején, annak szeretnie kellett volna a végén is. Persze voltak változások a csapatban, Ondot olvasom, hogy mennyien utálták meg ilyenek, pedig sokkal nevetségesebb volt a karaktere, mint Tamásé. Bár sajnos az is igaz, hogy ehhez a sorozathoz kell azért némi alapintelligencia.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9174
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. augusztus 9., vasárnap 23:48

alexoxladjackoxi írta: Gyerekek, ez a Munkaügyek zseniális. Másodjára végzek lassan az összes epizóddal, de egyszerűen megunhatatlan. Hihetetlen hogy bírtak ennyi kiváló karaktert összeszedni, mindenki nagyon egyedire és kellően idiótára sikerült benne. :lol: Nem értem miért nem ment tovább a sorozat, nem érzem a végén se, hogy fáradna, sőt, talán még az uccsó 1-2 évad jobb is, mint mondjuk a második.

Tudtok még ilyesmi sorozatot?
Tenyleg voltak benne jo kis pillanatok. Sose volt egy nezett sorozat, mindig 150-200 ezer korul futott, viszont az 5. evad teljesen beesett 100 ezer fo ala, szoval mar az is csoda, hogy egyaltalan elkeszult a 6. evad.

Egyebkent van egy spin-off is Toth Janos cimmel, de az nekem pilot alapjan nem jott be.

Ha mar magyar sorozatok, a Jofiuk is egesz turheto volt.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 9., vasárnap 22:37

Gyerekek, ez a Munkaügyek zseniális. Másodjára végzek lassan az összes epizóddal, de egyszerűen megunhatatlan. Hihetetlen hogy bírtak ennyi kiváló karaktert összeszedni, mindenki nagyon egyedire és kellően idiótára sikerült benne. :lol: Nem értem miért nem ment tovább a sorozat, nem érzem a végén se, hogy fáradna, sőt, talán még az uccsó 1-2 évad jobb is, mint mondjuk a második.

Tudtok még ilyesmi sorozatot? A Fapad van szintén Litkaitól, de az azért gyengébb, 1-2 részt láttam belőle korábban. Mondjuk az fura, hogy csak 1 évadot toltak belőle, azért annál simán jobbnak tűnt. De más? :hmmm:

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. július 27., hétfő 17:47

h3x0r írta:
sanko. írta: ki hallgatta a morning show-t ma? :mrgreen: vadon jani melyik sorozatról beszélt?
hajrá :kalapos:
ezzel nem voltam kisegítve :lol: viszont megtaláltam, az apple saját gyártású sorozata, for all mankind címen. jókat írnak róla, este premier. :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. július 27., hétfő 17:05

6 részes Witcher spin-off készül.
1200 évvel a mostani események előtt, a Szférák Együttállásának idején játszódik.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 24., péntek 10:08

Nekem a második évad jobban tetszett, a harmadikban az Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ádám és Éva vonal annyira nem jött be, és az eleje eléggé időhúzásnak tűnt, de az utolsó 2-3 rész kárpótolt.
Nem illik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. július 24., péntek 8:43

ziro4vr írta:
ikelemen5 írta: Dark
10/10. :)
Bővebben? :D
Tetszett, hogy nem esett szét a törénet, pedig bőven benne volt, hogy nem tudnak ennyi Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!világot és idősíkot kezelni. Bár a 3. évad első 4-5 részében fogalmam sem volt, hogy mit nézek, de bíztam a készítőkben, mert megírták valahol, hogy a végét előre megírták.
Szerintem a rengeteg karaktert is jól kezelték, a végére mindenkinek tiszta volt a motivációja, és nem csak szimplán pszichopata volt.
A tudomány-vallás ttéma érintésekkel pedig mindig le tudnak nyűgözni, és itt jól adagolták.
Az egész sorozat HANGULATA pedig zseni. Főleg a zene. Nekem a wonderful life sem volt snassz, tetszett.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. július 24., péntek 7:30

ertem, sejtettem, hogy azert van, mert valtozik a kinalat es nincs licence ra mar.

igy a mindhuntersbe kezdtunk bele, hat az elso resz eleg almosito volt, de csak jokat olvastam rola.

Halfkey
Hozzászólások: 4406
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. július 24., péntek 1:52

Fargo se a román se a magyar Netflixen nincs, neked egyébként az számit a románon mi van. Régen nem így volt (ahová utaztál azt vette figyelembe), de kb egy éve változott.

A jogdíjak miatt más ugye az országonkénti kínálat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég