Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. augusztus 19., szerda 10:24

Gondolom a messenger alkalmazásnak beragad valami háttérfolyamat vagy szerver oldalon marad bent valami kapcsoló, hogy online vagy és nem billenti át semmi offlineba. Ha újra elérhető leszel és mittomén bezárod az appot vagy a böngészőablakot újra, az megoldja.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. augusztus 19., szerda 9:51

Bocsi a dupláért. Most nézem telefonon, ott meg elérhetőnek jelzi, de közben azt írja a beszélgetésre kattintva, hogy 3 perce volt elérhető :argue: :roll:
Elrontod itt az egeszet az utolso mondattal. Igy mar nem is erdekelnek a valaszok :kalapos:
Vagy van egy másik telefonja is :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. augusztus 19., szerda 9:51

Victor írta: Szerintetek mitől lehet az, hogy néha asszonyt folyamatosan elérhetőnek jelzi a Messenger úgy, hogy se a wifije nem maradt éjszakára bekapcsolva, se a számítógépe? :hmmm: Pár hetente előjön ez a dolog, és a túl nagy fantáziával megáldott fórumozó társaimnak előre leszögezném, hogy ilyen akkor is volt már, mikor itt aludt velem, a telefonja pedig kint volt a nappaliban, szóval nem, nem direkt nem ír :mrgreen:
Elrontod itt az egeszet az utolso mondattal. Igy mar nem is erdekelnek a valaszok :kalapos:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. augusztus 19., szerda 9:20

Szerintetek mitől lehet az, hogy néha asszonyt folyamatosan elérhetőnek jelzi a Messenger úgy, hogy se a wifije nem maradt éjszakára bekapcsolva, se a számítógépe? :hmmm: Pár hetente előjön ez a dolog, és a túl nagy fantáziával megáldott fórumozó társaimnak előre leszögezném, hogy ilyen akkor is volt már, mikor itt aludt velem, a telefonja pedig kint volt a nappaliban, szóval nem, nem direkt nem ír :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 17., hétfő 13:22

Csabi írta:
ugyanilyen telefonom van, valószínűleg mechanikai probléma. a kamera konstrukciohoz visszterve, szerintem nincs ennel jobb. az képernyő teljes szelessegben hasznalhato, nincs notch, waterdrop, punch hole, semmi. semmi nem zavar használat közben.

es meg mielott valaki azt mondja hogy azok sem zavaroak. valoban, de ezt nem veri semmi. arra hogy mekkora kiralysag igy telefont hasznalni előtte nem is gondoltam. de soha nem terek vissza :mrgreen:

ja es azert nagy az arcom mert a selfi kamerát havonta 1x hasznalom kb, szoval a romlas veszélye igen alacsony :mrgreen:
egyébként közben teljesen magától megoldódott. a hét folyamán 10-15-20 sikertelen próba után sikerült kitolnia és azóta hibárlanul működik. én arra gyanakszom h bringán a tartóban valamit beszedett, vagy a tartó nyomta oda erősebben.

amit meg írsz, hogy mennyire jó az egész kijelzős megoldás, maximálisan aláírom, ezekután én sem váltanék vissza, inkább nem kell előlapi kamera :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 17., hétfő 13:10

Marky írta:
wZoLee7 írta: Van egy xiaomi mi9 t prom, aminek az elolapi kameraja a hazbol kell h kijojjon. Sajnos valamiert nem hajlando ra, atvalt ra, hallom h a motor probalkozik kitolni a kamerat de kapok egy hiba uzenetet es ennyi. Meg boven a reklamacios idotartamon belul vagyok, de van egy olyan kerdesem, hogy ha visszaallitom gyariba az segithet? Lehet csak valami softwares problema vagy teljesen biztos, hogy mechanikai gomd van es szet kell h szedjek?
Mivel elindul a motor, de nem történik semmi, ezért innentől mechanikai eredetű a probléma.
Kicsit offtopic: mennyire hülye konstrukció ez :lol:
ugyanilyen telefonom van, valószínűleg mechanikai probléma. a kamera konstrukciohoz visszterve, szerintem nincs ennel jobb. az képernyő teljes szelessegben hasznalhato, nincs notch, waterdrop, punch hole, semmi. semmi nem zavar használat közben.

es meg mielott valaki azt mondja hogy azok sem zavaroak. valoban, de ezt nem veri semmi. arra hogy mekkora kiralysag igy telefont hasznalni előtte nem is gondoltam. de soha nem terek vissza :mrgreen:

ja es azert nagy az arcom mert a selfi kamerát havonta 1x hasznalom kb, szoval a romlas veszélye igen alacsony :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 17., hétfő 12:48

Koszi a valaszt.


Van itt olyan aki eurosport playert hasznal? Jon a tour es szeretnem nezni, de tudnom kellene h pl egy hola val, ami vpn el jatszik, nezhetoe a kulfoldrol a magyar eurosport

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. augusztus 16., vasárnap 11:17

wZoLee7 írta: Van egy xiaomi mi9 t prom, aminek az elolapi kameraja a hazbol kell h kijojjon. Sajnos valamiert nem hajlando ra, atvalt ra, hallom h a motor probalkozik kitolni a kamerat de kapok egy hiba uzenetet es ennyi. Meg boven a reklamacios idotartamon belul vagyok, de van egy olyan kerdesem, hogy ha visszaallitom gyariba az segithet? Lehet csak valami softwares problema vagy teljesen biztos, hogy mechanikai gomd van es szet kell h szedjek?
Mivel elindul a motor, de nem történik semmi, ezért innentől mechanikai eredetű a probléma.
Kicsit offtopic: mennyire hülye konstrukció ez :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 16., vasárnap 8:22

Van egy xiaomi mi9 t prom, aminek az elolapi kameraja a hazbol kell h kijojjon. Sajnos valamiert nem hajlando ra, atvalt ra, hallom h a motor probalkozik kitolni a kamerat de kapok egy hiba uzenetet es ennyi. Meg boven a reklamacios idotartamon belul vagyok, de van egy olyan kerdesem, hogy ha visszaallitom gyariba az segithet? Lehet csak valami softwares problema vagy teljesen biztos, hogy mechanikai gomd van es szet kell h szedjek?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. augusztus 12., szerda 9:20

h3x0r írta: Huawei P40 Lite-ot terveztem, arban talan ez a legjobb, majd olvasom, hogy ennel mar nincs Google. Igy viszont felejtos.

Errol a Realme-rol en se hallottam meg, habar nem is szoktam telefon teszteket olvasni.

Azt hiszem en is maradok a Xiaominal, ugyanazon az aron lattam 64 gigas note 8 pro-t es 128 gigas note 9-est. A tarhely kevesbe erdekel, de elobbinel a plusz 2 giga ram csabito.
Ennyikért Xiaomi a legbiztosabb megoldás, most is egy Xiaomi Redmi 4X-t nyúzok, sajna már nem úszom meg a lapátevező méretű telefont következőre, el voltam én ezzel a mérettel is :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 12., szerda 7:17

A P40 ára ezért annyi, persze sehol nem tüntetik fel, hogy no google.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. augusztus 12., szerda 7:10

Huawei P40 Lite-ot terveztem, arban talan ez a legjobb, majd olvasom, hogy ennel mar nincs Google. Igy viszont felejtos.

Errol a Realme-rol en se hallottam meg, habar nem is szoktam telefon teszteket olvasni.

Azt hiszem en is maradok a Xiaominal, ugyanazon az aron lattam 64 gigas note 8 pro-t es 128 gigas note 9-est. A tarhely kevesbe erdekel, de elobbinel a plusz 2 giga ram csabito.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. augusztus 11., kedd 22:00

El Sie7e írta:
ferni írta:
Realme 6s most elég komoly állítólag, én is kb ennyiért akarok telót venni és vele szemezek erőteljesen.
Realme 6nak most jött ki ez a picit olcsóbb változata.
Gaz ha még nem hallottam erről a markarol? :lol:
Egyáltalán nem gáz, rengeteg gyártó van már.
Viszont már ők is képesek sokszor nagyon komoly készülékeket csinálni.
Xiaomi-m van, nem szeretek telefont venni drágán, mindig leejtem őket vagy leesik vhogy és 60ból már olyanokat lehet venni, ami kiszolgálja az átlag embert.

Mosti is Xiaomit terveztem venni, de erre lehet ránézek.
1 óra alatt feltölt gyorstöltővel, amit adnak hozzá, 90 hz kijelző stb. 60ért ilyenek nem szoktak hozzá/benne lenni.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. augusztus 11., kedd 21:52

ferni írta:
h3x0r írta: 65k kornyeken milyen telefont ajanlanatok?
Realme 6s most elég komoly állítólag, én is kb ennyiért akarok telót venni és vele szemezek erőteljesen.
Realme 6nak most jött ki ez a picit olcsóbb változata.
Gaz ha még nem hallottam erről a markarol? :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. augusztus 11., kedd 21:42

Hétfőn megjött a Xiaomi MI Note 10-em.

Mit ne mondjak, jó kis telefon. Kamera miatt esett erre a választás és hát nem okoz csalódást. Gyönyörű képeket csinál. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. augusztus 11., kedd 21:23

h3x0r írta: 65k kornyeken milyen telefont ajanlanatok?
Realme 6s most elég komoly állítólag, én is kb ennyiért akarok telót venni és vele szemezek erőteljesen.
Realme 6nak most jött ki ez a picit olcsóbb változata.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. augusztus 11., kedd 21:20

65k kornyeken milyen telefont ajanlanatok?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 3., hétfő 17:22

Premier sports-on keresztul csak eloben lehet nezni a csatornat, vagy van lehetoseg meccsek visszanezesere is?

Nekem tovabbra sincs spiler 2 szoval en is gondolkozok valami alternativ opcion.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2020. augusztus 3., hétfő 15:51

NordVPN előfizetésem volt, európai országokat használva a sebessége is jó volt, a stream meg sem érezte. Pont most járt le a 3 éves előfizetés, és gondolkoztam, hogy kipróbálnám az ExpressVPN-t helyette, csak az meg háromszor annyiba kerül... Marad a Nord valószínűleg :kalapos:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 3., hétfő 14:06

és milyen vpn-t használsz?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég