Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. augusztus 20., csütörtök 15:24

Végig úgy voltam hogy ne a psg mert akkor csíra neymar aranylabdás, de közben leesett, hogy idén nem adnak. :mrgreen:

Igazából tényleg mind1, bappé biznisznek az tett volna jót ha kiesnek az atalanta ellen, így már elúszott.
Love football, hate antifa.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2020. augusztus 20., csütörtök 14:07

ziro4vr írta: Jó kis döntő lesz, a legjobb csapatteljesítmény vs a legjobb egyéni teljesítmények elöl.

Abszolút fifti fifti nálam, de hogy Boateng meg Alaba mellett lesz vagy 5 ziccere a két rajnak az tuti.
Ahogy néztem a Psg meccseit feltűnt, hogy a középpályán sokszor keresik a faltot Neymarek. Nem tudom mennyire taktikai utasítás, vagy csak egyszerűen elindul, nyilván 1vs1-ben iszonyú nehéz szerelni és emiatt jön mindig a szabad, de emiatt ritkán veszítenek úgy labdát, hogy abból kontrát kapjanak. Szerintem ami régi angyalkánk is sok bosszúságot fog okozni a Bayernnek. Verratti, Kurzawa és Keylor játszhatnak vajon vasárnap?

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2020. augusztus 20., csütörtök 14:04

Most néztem, hogy CR csak az egyenes kieséses szakaszban lőtt 67 gólt, Lewa összesen 68-at. :ozil:
Döbbenetes mekkora játékos az öreg.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. augusztus 20., csütörtök 12:51

Jó kis döntő lesz, a legjobb csapatteljesítmény vs a legjobb egyéni teljesítmények elöl.

Abszolút fifti fifti nálam, de hogy Boateng meg Alaba mellett lesz vagy 5 ziccere a két rajnak az tuti.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 20., csütörtök 12:45

Hosszas gondolkozás után én aztmondom Allleeeez Pariiii :D

De mindkét cspat vereségét tudnám élvezni. Az,hogy most a psg bl-t nyer mennyire kartekony a footballnak nemérdekel,a chelseanek is összejött ők se voltak különbek sokkal. Meg sokan szoritottak a leipzignak,egy 10 éves klubnak,hogy nyerjenek bl-t :shutup: nyilván ők nem a pénz miatt jutottak el 10 év alatt oda ahova sok klub 100 év alatt se.

A lebonyolítás miatt nem tudom hová tenni a két csapatot,mindkettő elég komolytalan ágon volt de ez nem az ő hibájuk,hanem azoké a csapatoké akik elbalfaszkodták mint a dzsuve matrac vagy a city(vagy mi).

Ez a szezon valakinek ajándék, lehetett ezt tudni már amielőtt nekifutottunk ennek a covidos szarnak. Amelyik kihasználja kap egy ugyanolyan trófeát mint amit osztogatnak minden évben. Nem gondolnám túl a győztes helyét a bajnokok ligája történelmében.

A triplázás meg nyilvánvaló volt, hogy ha a párizs vagy a bayern(talán még a juvét is idevehetem) bl-t nyer az 90%ban tripla is lesz egyben.Nem hasonlítanám a barsza vagy a united triplájához de papíron nyilván ugyanaz.

A bayern az esélyes de látszott ,hogy mennyire zavarba hozhatók hátul a psgben meg megvan a sebesség,hogy megfussa a területeket.Én a párizst választom,10 évente jöhet egy új győztes nyugodtan.De nyilván kacagni fogok rajtuk ha végül a bayern nyer.

Egyébként szerintem sokat számít,hogy a psg 2 párcharcot is visszahozott a sírból+ellenünk is 2-0hozták vissza a bernabeuban, az ilyen meccsek felkészítenek egy döntőre. A bayern gyakorlatilag meg se izzadt út közben. Meglátjuk mindenesetre érdekes döntő lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 20., csütörtök 11:54

h3x0r írta:
davi10 írta: Az ilyen RedBull meg SAP fejes csókák meg felőlem tevékenykedhetnek, úgyis lesz ilyen, hogy egy klub mögé beáll valaki, de ezek legalább nem cseszik szét az egész piacot. Mondjuk ezek lehet pont rossz példák, mert a németeknél valami más tulajdonosi rendszer van ha jól rémlik.
Amit szepen meg is kerultek :lol: Eleve a Red Bull, mint szponzor nem szerepelhet a csapat neveben, ezert Rasen Ballsport Leipzig a hivatalos neve. pont jol jott ki a rovidites :mrgreen: Valami olyasmi szabaly is van a Bundesligaban, hogy a csapatok 51%-ban nemet kezben kell legyenek, ezert ha jol emlekszem papiron 7 vagy 9 Red Bullos dolgozo szamit klubtagnak. A Dortmundnal ez a szam 150 ezer, a Bayernnel 300 ezer korul van. :kalapos:
Igen a németeknél van az 50+1 es szabály ami azt mondja ki, hogy egy privát befektetö nem tulajdonolhatja a klub 51%-át tehát nem lehet abszolút többsége. De a Wikipédia szerint több privát egyén felmehet 50% fölé együtt. Pl a Dortmundnak csak az 5%-a van a klub tulajdonában, a többi azt hiszem privát befektetök.

És elvileg egy szponzor nem lehet a csapat névadója, de ez alól is vannak történelmi kivételek, pl a Bayer Leverkusen, ami a Bayer cég munkavállalóinak a csapata volt.Vagy hasonló a a Wolfsburg ami 100%-ban a VW tulajdona. Mivel a cég olyna rég óta (a csapat alapítása óta) támogatta ezért kivételt tettek.

A Hoffenheim is ezért kapta meg a kivételt. A forrásai 80%-ban Hopp privátvagyonából származtak, de sokáig csak 49% szavazati joga volt. És mivel már évtizedek óta támogatja a csapatot (DFB-nél 20 év a minimum) ezért engedélyezték a kivételt. Ö fiatalkorában maga is az egyesületben játszott, és az elözö stadiont is ö fizette - szóval messze van a az olajosoktól. Megértem, hogy sok német csapatnak ez nem tetszik, de itt nem beszélhetünk arról, mint a Red Bullnál, hogy csapatot vesznek.

Apropó csapato venni. A Man City egy nagyobb család tagja, többségi tuladonosa a aCity Football Group. Tesvérei: New york city, Melbourne City, Yokohama Marinos, Girona FC (itt csak 43% tulajdonrészük van, ezért nem Girona City..), Mumbai City és még néhány apróbb. Elvileg tervben van egy Cape Town city is. - Még, hogy a futball nem üzlet.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. augusztus 20., csütörtök 11:28

A legrosszabb dolog ami a focival történhetett az az,hogy ezek a végtelen pénzzel rendelkező sejkek felbukkantak és betették a lábukat a foci köreibe.
Lásd City felmentése.
A legnagyobb baj az ami történhet,hogy egy olajos csapat megnyeri a BL-elt.
Ők nyomták fel az árakat mert nekik mindegy hogy mennyiért vesznek játékosokat stb.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. augusztus 20., csütörtök 11:02

davi10 írta: Az ilyen RedBull meg SAP fejes csókák meg felőlem tevékenykedhetnek, úgyis lesz ilyen, hogy egy klub mögé beáll valaki, de ezek legalább nem cseszik szét az egész piacot. Mondjuk ezek lehet pont rossz példák, mert a németeknél valami más tulajdonosi rendszer van ha jól rémlik.
Amit szepen meg is kerultek :lol: Eleve a Red Bull, mint szponzor nem szerepelhet a csapat neveben, ezert Rasen Ballsport Leipzig a hivatalos neve. pont jol jott ki a rovidites :mrgreen: Valami olyasmi szabaly is van a Bundesligaban, hogy a csapatok 51%-ban nemet kezben kell legyenek, ezert ha jol emlekszem papiron 7 vagy 9 Red Bullos dolgozo szamit klubtagnak. A Dortmundnal ez a szam 150 ezer, a Bayernnel 300 ezer korul van. :kalapos:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. augusztus 20., csütörtök 10:27

Steve írta:
Annyi, hogy ez nem feltételes módban van, hanem ez már meg is történt. Ezek az olajcsapatok átvették a hatalmat és addig fogják pumpálni a pénzt és vásárolgatni a játékosokat, amíg ki nem véreztetik a tradícionális csapatokat, akik nem ezt követik.

Mi itt bohóckodunk pl ViniJunikkal és Rodrygoval, de közben mindannyian látjuk, hogy nem lesznek MBappek vagy CR-ek, közben a klubb küzd, hogy önerőből/névváltás nélkül felújítsuk a stadiont.

Közben jönnek az olajos tulajok és oda csapnak még 200milliót egy-egy vásárlási listahoz..

Nagyon szomorú ez az egész és meg kellene állítani ezt, amíg nem késő. Ez lenne az ujefa szerepe ugye, hogy megvédje az európai focit, de szart sem tesznek, csak a mocskos kis korrupt ügyeiket intézgetik a kopaszodó hájas vezetőik.

Az európai foci tönkretétele folyik jelenleg. Az lesz az egész focival, mint kicsiben az aranylabdával. Akinek több a pénze, nagyobb a marketing értéke csak az számít.
Én is ettől tartok, de az utóbbi mondjuk 5 évben sokkal kevesebb ilyen "feltörekvő", PSG meg a City-féle olajcsapat lett, mint amit előrevetítettek sokan.
Plusz ugye olyanokat is lehetett olvasni, hogy a PSG tulajnak elege van már a BL-buktákból és ki akar szállni. Egy újabb ok, amiért nem tudok a PSG-nek szurkolni, menjen csak a francba.
Úgyhogy szerintem van esély arra, hogy ez a jelenség ha nem is tűnik el, de legalább nem terjed el annyira.
Az ilyen RedBull meg SAP fejes csókák meg felőlem tevékenykedhetnek, úgyis lesz ilyen, hogy egy klub mögé beáll valaki, de ezek legalább nem cseszik szét az egész piacot. Mondjuk ezek lehet pont rossz példák, mert a németeknél valami más tulajdonosi rendszer van ha jól rémlik.
De pl. szerintem Abramovics se csinált ekkora kavarást a piacon, pedig őt is utálták/utálják sokan.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 20., csütörtök 9:55

babaking írta: Egyébként én a PSG ellen csak az olajpénzt tudom felhozni. Most így elnézve öket, már nem csak egy összevásárolt banda, hanem csapattá lettek kovácsolva, és jó focit játszanak. Hogy mire mennek egy erös ellenféllel, vagy, hogy viselkednek ha szar kerül a palacsintába azt nem tudom. De be kell vallani tetszett amit toltak, mint ahogy a Bayern is.

Én csak attól félek, hogy ha megnyerik abból a többi sejk azt fogja levonni, hogy 2 milliárd Euróért vehetek a top csapatot kupástul. És árcédula kerül a Bl gyözelemre. Ettöl még a hideg is kiráz.


(na nem mintha a többi csapat kevesebbet költene, Barca 1 milliárd az elmúlt 5 évben, mi sem spóroltunk, a City a fél sivatagot elköltötte, de a legtöbben legalább piaci alapon müködnek. És ez nagy különbség.)

A döntöben nagy focit várok, és igazából egyik csapatnak sem örülnék ha nyerne, de talán mégis inkább a Bajorok ha már választani kell.
Szerintem tök jól megfogalmaztad és nekem is ez a problémám.

Annyi, hogy ez nem feltételes módban van, hanem ez már meg is történt. Ezek az olajcsapatok átvették a hatalmat és addig fogják pumpálni a pénzt és vásárolgatni a játékosokat, amíg ki nem véreztetik a tradícionális csapatokat, akik nem ezt követik.

Mi itt bohóckodunk pl ViniJunikkal és Rodrygoval, de közben mindannyian látjuk, hogy nem lesznek MBappek vagy CR-ek, közben a klubb küzd, hogy önerőből/névváltás nélkül felújítsuk a stadiont.

Közben jönnek az olajos tulajok és oda csapnak még 200milliót egy-egy vásárlási listahoz..

Nagyon szomorú ez az egész és meg kellene állítani ezt, amíg nem késő. Ez lenne az ujefa szerepe ugye, hogy megvédje az európai focit, de szart sem tesznek, csak a mocskos kis korrupt ügyeiket intézgetik a kopaszodó hájas vezetőik.

Az európai foci tönkretétele folyik jelenleg. Az lesz az egész focival, mint kicsiben az aranylabdával. Akinek több a pénze, nagyobb a marketing értéke csak az számít.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 20., csütörtök 9:15

Egyébként én a PSG ellen csak az olajpénzt tudom felhozni. Most így elnézve öket, már nem csak egy összevásárolt banda, hanem csapattá lettek kovácsolva, és jó focit játszanak. Hogy mire mennek egy erös ellenféllel, vagy, hogy viselkednek ha szar kerül a palacsintába azt nem tudom. De be kell vallani tetszett amit toltak, mint ahogy a Bayern is.

Én csak attól félek, hogy ha megnyerik abból a többi sejk azt fogja levonni, hogy 2 milliárd Euróért vehetek a top csapatot kupástul. És árcédula kerül a Bl gyözelemre. Ettöl még a hideg is kiráz.


(na nem mintha a többi csapat kevesebbet költene, Barca 1 milliárd az elmúlt 5 évben, mi sem spóroltunk, a City a fél sivatagot elköltötte, de a legtöbben legalább piaci alapon müködnek. És ez nagy különbség.)

A döntöben nagy focit várok, és igazából egyik csapatnak sem örülnék ha nyerne, de talán mégis inkább a Bajorok ha már választani kell.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. augusztus 20., csütörtök 8:44

Nem annyira szeretem a Bayernt, de 100-szor inkább ők nyerjék meg, mint az olajosék, akik ráadásul becsusszantak egy holtkönnyű ágon (igaz mi is lehettünk volna azok..).

Komoly, amit a Bayern letett idén, ez is mutatja mennyire számít egy edző, megtáltosodott ugyanaz a keret.
Ez is mutatja, hogy mekkora balfaszok voltak anno, amikor kinevezték Guardiolát...vittek egy karakter idegen külföldi edzőt, aki a Bayern arroganz helyett hozott egy piszi-paszi játékstílust, amivel semmire se mentek.
A Bayernnek a saját hagyományaira kell építeni...az Oliver Kahn féle generáció, a Heynckes féle csapat, amit most csinálnak: sebesség, erő, agresszivitás.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 20., csütörtök 8:18

Remy írta:
Realista24 írta: A Bayern ezt csak akkor bukja el, ha Remy rájuk fogad.
Tegnap este óta PSGt érzek, szóval sima Bayern.
Itt és most el is dőlt akkor a kérdés. :lol: :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. augusztus 20., csütörtök 7:20

Realista24 írta: A Bayern ezt csak akkor bukja el, ha Remy rájuk fogad.
Tegnap este óta PSGt érzek, szóval sima Bayern.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 20., csütörtök 6:23

A Bayern ezt csak akkor bukja el, ha Remy rájuk fogad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 20., csütörtök 5:51

Csabi írta: a bayern idei bl mérlege:
10 played
10 won
42 scored
8 conceded.


4gól/meccs. :ozil:
Steven írta:Akárki nyer, triplázni fog. Kemény. :agree:
a psg már triplázott.
Klasszikus tripla pucagolyo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 20., csütörtök 0:15

Steven írta: Akárki nyer, triplázni fog. Kemény. :agree:
Holnap mindenképpen cserélj nevet! :coffee:

Ha ez R24 valami újabb mókája, ő szokott beletrollkodni írásokba pl :kalapos: akkor ez nem volt vicces.

Az egyszerűség kedvéért válts nevet.Mondjuk Lajos21-re, vagy SzeretlekRaulLaller-re,vagy amit akarsz. Ez, ami most van nem OK. :agree: :mrgreen: :(



:|

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 20., csütörtök 0:09

Lehet kevés baromság olvasására van időm a sok munka és család mellett, de én nem látom az eltúlzott hype-ot.

Nyilván kiemelik a Bayern teljesítményét, mert ha tetszik valakinek, ha nem valóban lehengerlőek idén.

Brutális meccseket hoznak, jó focival.

Nem hiszem, hogy valaha pannonbajor tudnék lenni.De ha valakik kiemelkedőt nyújtanak, azt meg kell dicsérni.

Ami Lewa-t illeti,a faszi nem egy szezonos sztárocska. Évek ótahoz egy stabil szintet.A karrierjét a kemény munkának köszönheti. Szerintem egy szimpatikus figura is. Ráadásul ki van gyúrva is már :kalapos: és van egy nagyon helyes felesége, családja. Vannak nála rosszabb arcok a foci világában, meg úgy eleve. :)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2020. augusztus 19., szerda 23:24

alexoxladjackoxi írta:
kecsu10 írta: Kicsit talán nagy az arc a németeknél, a Barca gyenge volt és szétesett, abból kiindulni, hogy most aztán ők az all time legjobb, kicsit necces. (Nem értem miért nagy divat mostanában ez az áll Time legjobb, de ez valami kisebbségi komplexus lehet, vagy hasonló. Nyernek egy darab komolyabb meccset és van egy jó szezonjuk és már zűrfoci. Mi lenne velük ha 3 bl-t nyernének zsinórban?)
A lehető legrosszabb ellenfél lesz számukra a PSG, ott lehet nincs ilyen taktikai fegyelem, de a nagy arc és a pressing miatt akkora területeket hagynak, hogy oda a 3 villámgyors zseni támadó simán bemegy, és az a hármas nem ezen a szinten van mint a Lyon. Remélem ki is kapnak az arrogáns németek. (Lewandowski is olyan messze van CR szintjétől, hogy elmondani nem lehet. A szurkolóik mégis hozzá hasonlítják. Olvasni is fáj, amikor látom, hogy egy jó csatár és semmi több, nemhogy zseni vagy ilyesmi.)
Nagyon nem szimpatikusak, valahogy azt érzem, hogy a Real Madrid szintjén szeretnének lenni, ami nyilván nem megy és ezt arrogáns hozzáállással pótolják. Ezen a fórumon sem láttam olyan nagyképű hsz-eket a tripla után sem, mint amit ők művelnek. :ike:
Nem a 8-2-ről van itt szó, hanem hogy december hetedike óta veretlenek, egy döntetlen becsúszott szégyenszemre a Lipcse ellen. Hát szégyelljék magukat! Az eredményekhez pedig ha hozzáveszed, hogy mennyire lehengerlően játszanak 10-ből 9-szer, nem igazán gondolom, hogy van miről beszélni. Bárkit megszórnak, és nem holmi kontrákból, hanem sorra ledominálnak mindenkit. Asszem bajnokságban is gólrekordot döntöttek úgy, hogy majdnem félszezont Kovaccal bohóckodtak végig. Salátástál és kupa a zsákban, 7 év után újra BL-döntőben vannak, mit kell ezen magyarázni. Lewázásban tudok részben igazat adni, én sem fogom sosem egy Henry szintű csatárnak tartani, ahhoz túl statikus, és jobban függ a kiszolgálástól, mint pl. a francia anno.
Egy szezonban, azért a hype, ami mögöttük van számomra sok egy kicsit. (Tavaly a Liverpool esetén ugyanez volt amúgy...) Az amit a Real Madrid megcsinált, az valóban történelmi volt. Ahhoz, hogy egyáltalán egy lapon lehessen emlegetni, nekik is triplázni kéne. (Nem fognak.) Henryt kifejezetten nem kedveltem, de azért Lewandowskinál aki szerint nem volt jobb, az nem ezt a sportot nézi. S azért Henry is messze van CR és Messi szintjétől. Elismerem én, hogy jók, csak ezek a történelem, meg GOAT mint hívó szavak nekem picit sok. Dehát erről szól úgy látszik ez a korszak, muszáj kattintást generálni valamivel. (Amíg CR-nek annyi BL győzelme van mint a BM-nek addig pláne, tessék előbb bizonyítani. Szóval tk nekem a sajtóval és a pannonbajorokkal van bajom, nem azzal, hogy idén!! ők a legjobbak.)

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 19., szerda 23:01

kecsu10 írta: Kicsit talán nagy az arc a németeknél, a Barca gyenge volt és szétesett, abból kiindulni, hogy most aztán ők az all time legjobb, kicsit necces. (Nem értem miért nagy divat mostanában ez az áll Time legjobb, de ez valami kisebbségi komplexus lehet, vagy hasonló. Nyernek egy darab komolyabb meccset és van egy jó szezonjuk és már zűrfoci. Mi lenne velük ha 3 bl-t nyernének zsinórban?)
A lehető legrosszabb ellenfél lesz számukra a PSG, ott lehet nincs ilyen taktikai fegyelem, de a nagy arc és a pressing miatt akkora területeket hagynak, hogy oda a 3 villámgyors zseni támadó simán bemegy, és az a hármas nem ezen a szinten van mint a Lyon. Remélem ki is kapnak az arrogáns németek. (Lewandowski is olyan messze van CR szintjétől, hogy elmondani nem lehet. A szurkolóik mégis hozzá hasonlítják. Olvasni is fáj, amikor látom, hogy egy jó csatár és semmi több, nemhogy zseni vagy ilyesmi.)
Nagyon nem szimpatikusak, valahogy azt érzem, hogy a Real Madrid szintjén szeretnének lenni, ami nyilván nem megy és ezt arrogáns hozzáállással pótolják. Ezen a fórumon sem láttam olyan nagyképű hsz-eket a tripla után sem, mint amit ők művelnek. :ike:
Nem a 8-2-ről van itt szó, hanem hogy december hetedike óta veretlenek, egy döntetlen becsúszott szégyenszemre a Lipcse ellen. Hát szégyelljék magukat! Az eredményekhez pedig ha hozzáveszed, hogy mennyire lehengerlően játszanak 10-ből 9-szer, nem igazán gondolom, hogy van miről beszélni. Bárkit megszórnak, és nem holmi kontrákból, hanem sorra ledominálnak mindenkit. Asszem bajnokságban is gólrekordot döntöttek úgy, hogy majdnem félszezont Kovaccal bohóckodtak végig. Salátástál és kupa a zsákban, 7 év után újra BL-döntőben vannak, mit kell ezen magyarázni. Lewázásban tudok részben igazat adni, én sem fogom sosem egy Henry szintű csatárnak tartani, ahhoz túl statikus, és jobban függ a kiszolgálástól, mint pl. a francia anno.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég